unilever export b.v. steno-typiste pijkziS1 a_ elektromonteiir tekenaars afdelingssekretaresses Administratief medewerkster Registratie assistente Analist(e) Medewerkster Opnamesectie Assistente Codeersectie Unilever a. assistent expediteur b. administratief medewerker/ster MONTEURS STORK® bouwkundig tekenaars randstad Bleuland ziekenhuis opleiding tot verpleegkundige A DE HAVENLOODS DONDERDAG 15 NOVEMBER 1979 46-227 academisch ziekenhuis rotterdam Het ziekenhuis Dijkzigt vormt samen met het Sophia Kinderziekenhuis het Academisch Ziekenhuis Rotterdam. Afdeling Financiële Administratie Samen met een collega houdt deze mede werkster zich vooral bezig met het vast leggen van de administratieve gegevens t.b.v. de subafdeling Bedrijfsadministratie. Er wordt met een geautomatiseerd systeem gewerkt. De nieuwe medewerkster gaat de gegevens intoetsen en achteraf controleren, waarna ze de noodzakelijk gebleken correcties uitvoert. Verder verricht ze ook andere administratieve werkzaamheden. Gevraagd wordt iemand met minimaal MAVO en een typediploma. Ze moet zelfstandig en accuraat kunnen werken. Ze houdt ervan met mensen om te gaan en doet dit dan ook correct en prettig. Ervaring gewenst. Vacaturenummer: 9-0103192/ Afdeling Thoraxcentrum Haar taak zal zijn: het begeleiden van de patiënt voor, tijdens en na het hart- onderzoek in de catheterisatie-laboratoria, het registreren van gegevens tijdens dit onderzoek en het bijhouden van het catheterisatie-logboek. Hiertoe ontvangt zij een interne opleiding. Daarna zal zij zelfstandig de registratie van gegevens verrichten. Ze is in hoge mate verantwoordelijk voor de kwaliteit van deze gegevens, die gemeten worden met een computer en een registratieapparaat. Éénmaal per 4 weken heeft zij een stand-by dienst tijdens welke ze zelfstandig met alle apparatuur moet kunnen omgaan. Daarom vragen wij iemand met HAVO Wiskunde, bij voorkeur i.b.v. diploma doktersassistente. Vacaturenummer: 9-0103193/ Afdeling Bacteriologie Deze afdeling houdt zich bezig met de diagnostiek van bacteriële infecties bij de patiënten. De taak van de analist(e) bestaat derhalve uit het uitenten van materiaal, het isoleren van pathogene bacteriën, het bepalen van de gevoeligheid voor anti biotica en het opsporen van anti-lichamen tegen'pathogene micro-organismen. Dit alles i.s.m. een 20-tal collega's. Belangstellenden die na de middelbare school HBO-A of B richting Bacteriologie hebben ged,aan, komen voor deze baan in aanmerking. Vacaturenummer: 9-0103194/ Afdeling Medische Registratie De medewerkster gaat deel uitmaken van het team van de sectie Opname administratie. Samen met drie collega's zal zij de volgende werkzaamheden uitvoeren: het administreren van de opnamegegevens, het lichten van oude dossiers en het opvragen van bestaande dossiers. Ook telexbehandeling vormt 'n onderdeel van haar taak. In haar werk komt de medewerkster niét in contact met patiënten, de functie is zuiver administratief. Als vooropleiding is MAVO vereist. Verder vraagt het werk een grote dosis accuratesse. In aanmerking komt een jonge vrouw van 18 - 25 jaar. Vacaturenummer: 9-0103195/ Afdeling Medische Registratie De werkzaamheden, verbonden aan de functie, zijn alle gericht op het vastleggen van medische diagnoses. De diagnoses c.q. operaties dienen te worden gecodeerd, waarna deze codes per computer ingevoerd worden in het Ziekenhuis Informatie Systeem. Betrokken medewerkster dient hiervoor een speciale cursus te volgen. Als vooropleiding is voor deze functie minimaal MAVO vereist. De leeftijd van de geschikte kandidate ligt tussen de 20 en 25 jaar Vacaturenummer: 9-0103196/ Voor inlichtingen kan men zich wenden tot de Personeelsdienst, tel. 010-633370 (doorkiesnummer). Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden volgens rijksregeling. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd van de Personeelsdienst, Academisch Ziekenhuis Rottterdam/Dijkzigt, Dr. Molewaterplein 40, 3015 GD Rotterdam, onder vermelding van het vacaturenummer. een internationaal georiënteerd, zeer dynamisch bedrijf, dat kontakten onderhoudt met landen in Europa, Afrika, het Verre Oosten en in de West, zoekt een die zich aangetrokken voelt tot een afwisselende ei boeiende werkkring. Wat houdt deze funktie in? - het opnemen en uitwerken van brieven in het Nederlands en Engels - het opnemen en uitwerken van telexen in het Nederlandsen Engels - het typen van staten en prijslijsten in de verschillende talen. Wat vragen wij? - HAVO/ MEAO-stcr - iemand die op korte termijn beschikbaar is - de bereidheid verder te studeren voor Duits ei Frans steno en handelscorrespondentie - de bereidheid om zich volledig in te Zetten. Wat bieden wij? - een prettige werksfeer - goede studie-faciliteiten - de binnen Unilever gebruikelijke goede arbeidsvoorwaarden - een goed gesitueerd kantoor op enkele lopen van NS-station en stadscentrum vat Schiedam - lunch-faciliteiten aanwezig. Lijkt het u wat? - telefoneer met de heer J.M P. Plantenga. 010- 73 34 44-toestel 197 öf - schrijf ons: J.M.P. Plantenga Afdeling Personeelzaken Unilever Export B.V. 's-Gravelandseweg 555 3119 XT Schiedam. INTERNATIONAAL TRANSPORT EN EXPEDITIEBEDRIJF VAT-ROTTERDAM B.V. I.v.m. de groei van onze werkzaamheden hebben wij per 1 januari cq. 1 februari 1980 2 vacatures te vervullen. 20/24 jaar enige ervaring vereist opleiding: HAVO/MAVO/HEAO (Frans, Duits en Engels) circa 20 jaar voorbereidend werk voor onze afdeling boekhouding alsmede algemene administratie. opleiding: HAVO/MAVO/LEAO/HEAO. Binnen de Vmf-Stork divisie Goederenverzet en Industriële Werk tuigen is de werkmaatschappij Stork-Services B.V. belast met de serviceverlening (reparatie, onderhoud en nalevering van onder delen) voor een groot aantal door Vmf-Stork geleverde installaties. ri aantal eigen In de afdeling Landinstallaties van deze werkmaatschappij zijn momenteel plaatsingsmogelijkheden voor Zij zullen worden ingezet voor de montage en revisies van turbines, dieselmotoren, pompen en compressoren vanuit het steunpunt Rotter dam, in de omgeving, of in dien noodzakelijk elders in Nederland of buitenland. Stork-Services B.V. Functie-eisen: - opleiding batikwerken of machinebankwerken (Bemetel) - ervaring in één of meerdere van bovengenoemde pro- duk tg roepen - bereidheid tot ploegendienst en karweiwerk - woonachtig in Rotterdam of omgeving - leeftijd tot 40 jaar. Sollicitaties kunt u richten aan: Stork-Services B.V., t a v. de heer H.G. Oude Brinkhuis, Postbus 2013, Hengelo (O). Telefoon 05400-54321 apon I van den berg ter braak tromp architekten bv J Rotterdamse Rijweg 48 - 3043 BM Rotterdam - Tel. 010- 156677. vragen voor spoedige indiensttreding Schriftelijke sollicitaties te zenden aan bovenvermeld adres of telefonisch: (010) 156677. De Röntgen Technische Dienst b.v. te Rotterdam is een zelfstandige onderneming, die zich beweegt op het gebied van het niet-destructief materiaalonderzoek en inspectie ten behoeve van het bedrijfsleven en de overheid. Voor onze technische werkplaats vragen wij een voor het onderhoud van o.a. industriële röntgenapparaten. Opleiding L.T.S. Leeftijd 21 23 jaar. QUALfTY SERVICES Röntgen Technische Dienst bv Delftweg 144.3046 NC Rotterdam Postbus 10065,3004 AB Rotterdam Telefoon 010-150200 PERSONEELCHEF: Degene waar u naar zoekt, woont lussen topik en Hoek van Holland. Rotterdam Vlaardingweg 39 Postbus 11010 3004 EA Rotterdam tel. 010-158422 vestigingen te Arnhem, Breda en Groningen 0 Warmtetechnisch bureau Schilperoort bv Warmtetechnisch bureau SCHILPEROORT B.V. houdt zich bezig met het installeren van warmtetechnische-, lucht- technische en sanitaire installaties in utiliteits- en woning- bouwprojekten in het gehele land. Wij vragen voor het hoofdkantoor te Rotterdam voor de te kenkamer Op M.T.S.-niveau. Liefst met enige praktijkervaring. Wij bieden u een prettige werkkring met een prima salaris en een gratificatieregeling. Uw sollicitatie gelieve u te richten aan ons adres: Vlaardingweg 39, 3044 CJ Rotterdam. U kunt ons ook op bellen voor een afspraak, tel. 010-15.84.22. 's-Avonds na 19.00 uur de heer C. v.d. Riet, tel. 01806-6442. direct industrie werk voor: machine operators voor een relatie In Schiedam zoeken wi| medewerkers in de «-ploegendienst. LT.S.-dlploms gewi inpaksters Vlaerdingen hebben wij diverse mogelijkheden. H« werk ie voor langere tijd er met openbaar vervoer gemakkelijk te bereiken. chauffeurs groot rijbewijs^ magazijn medewerkers wij kunnen voor langere tijd Rotterdam Stadhuisplein 39 Tel. 010-110170 Mathenesserplein 19 Tel. 010-772544 Vlaardingen West havenkade 4 Tel. 010-358311 uitzendbureau Het Bleuland Ziekenhuis te Gouda is een algemeen ziekenhuis dat aan 460 patiënten plaats kan bieden. Thans zijn er nog enkele plaatsen be schikbaar voor de die 25 februari a.s. van start gaat. Het theoretische gedeelte van de op leiding wordt gegeven op de school voor verpleegkunde "Tergouw" en het praktische gedeelte vindt plaats in het ziekenhuis. Om toegelaten te worden moet men tenminste 17 jaar en 7 maanden zijn en in het bezit zijn van een diploma MAVO-4 nivo of hoger. Voor inlichtingen en solli citaties kunt u zich richten tot de afdeling personeels zaken, Bleu landweg 10 te Gouda. Tel. (01820) 1 95 55. i GRUMA is een supermarkt-organisatie op bet gebied van levens middelen, dat als modern bedrijf op vooruitstrevende wijze aan de wensen van het publiek tegemoet komt. Voor de GRUMA-vestigingen Keizerwaard 63 te IJssefmonde, Spinoza- weg 187 te Rotterdam, Putsebocht 193 en Sam. Esmeyerplein 21 te Rotterdam vragen wij: EEN EERSTE VERKOPER VOOR DE AFDELING GROENTE EN FRUIT Voor deze belangrijke afdeling is vakervaring en belangstelling voor het produkt noodzakelijk. Onze man is pl.m. 20 - 25 jaar. Hoog salaris. Alle gewenste inlichtingen zijn verkrijgbaar bij de vermelde adressen en telefonisch via 010 - 822825, 194201, 851243 en 207235. Vraag maar naar de bedrijfsleiding. ISOLECTRA B.V., agent en importeur van elektrotechnische en elektronische produkten, met het aksent op telekommunikatie zoekt voor haar afdeling VERKOOP en voor de PROJEKTEN en SERVICE groep Ben je zo tussen de 20-25 jaar, heb je een afgeronde opleiding voor afdelings- of direktiesekretaresse en reeds enige ervaring opgedaan, dan bieden wij de mogelijkheid om op onze afdeling VERKOOP plezierig en verantwoordelijk werk te doen. Steno Nederlands en Duits moet probleemloos voor je zijn: steno Engels is een extra pluspunt. Verder verwachten wij van je, dat je zowél op administratief als organisatorisch gebied je "vrouwtje" staat. Voor onze PROJEKTEN en SERVICE groep denken wij aan iemand van 18-23 jaar met minimal een voltooide MAVO opleiding diploma steno Nederlands en typen. Lijkt het je leuk klanten telefonisch te woord te staan, projektoffertes te verzorgen, uit te werken en de daarbij behorende administratie te voeren, dan ben jij degene die wij zoeken. Voor beide funkties bieden wij zelfstandig en veelomvattend werk in een klein team en een kollegiale werksfeer. De honorering en sekundaire arbeidsvoorwaarden zijn zondermeer goed te noemen. Waarom zou je niet eens kontakt met ons opnemen? Bel voor een afspraak met mejuffrouw R.A. Kuipers of schrijf even een briefje. Vermeld dan wel even naar welke funktie de belangstelling uitgaat. Wij zijn gevestigd in het Industriepark van Schiebroek en hebben een personeelsbestand van ca. 90. Iedere dag. 's morgens en 's avonds, verzorgen wij met een busje de verbinding met het Centraal Station. Handelmaatschappij Isolectra b.v. Dovenetelstraat 25 Postbus 588 3000 AN Rotterdam, tel: 010-229000 Handelmaatschappij

De Havenloods | 1979 | | pagina 9