mulfcoc Produktiemedewerkers 0 Rabobank Q Er lil roelofs intern controleur ervaren secretaresse Bouwkundig tekenaars Werktuig bouwkundig tekenaars Weg- en water bouwkundig tekenaars (T 3maarta.s. opleiding voor het diploma Ziekenverzorging Stichting De Rustenburg Rotterdam jong automatenmonteur Chevron Voor bedieningsfunkties (in 4-ploegendienst). ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER Bezorg jezelf een goede bijverdienste! DE HAVENLOODS - DONDERDAG 24 JANUARI 1980 Rabobank Nieuwerkerk aan den IJssel De Rabobank Nieuwerkerk aan den IJssel vraagt een Nieuwerkerk aan den IJssel is gelegen tussen Rotterdam en Gouda, telt bijna 13.000 inwoners. In de komende 4 jaar zal dit aantal toenemen tot ca. 19.000. Het balanstotaal van de bank bedraagt f 95.000.000,-. De Intern Controleur ressorteert recht streeks onder de directie. Hij heeft tot. taak een doelmatige controle op het juist en tijdig vastleggen van het essentiële bedrijfsgebeuren. Hij organiseert het werk zodanig dat cijfermatige en methodische onjuist heden in de administratieve verslag legging tijdig kunnen worden gesignaleerd. Hij zal daarbij de administratieve procedures bewaken op het voldoen van de normen van efficiency en interne controle De man die deze functie gaat vervullen moet beschikken over het vermogen aandacht te hebben voor zowel de grote lijn als het detail. Inzicht en inventiviteit zijn noodzakelijke eigenschappen. Voor deze functie stellen wij als opleidingseis tenminste het diploma MBA, terwijl de voorkeur uitgaat naar kandidaten die in het bezit zijn van het diploma SPD-I. Leeftijd 25-35 jaar. De bank biedt naast een goed salaris prima secundaire arbeidsvoorwaarden zoals een premiespaarregeling en een dertiende maand salaris. Bij het verkrijgen van een (eigen) woning zal zoveel mogelijk medewerking worden verleend. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Schriftelijke sollicitaties worden gaarne ontvangen door de directeur van de Rabobank,postbus 11, 2910 AA Nieuwerkerk aan den IJssel Met haar vele vestigingen staat de Rabobank-organisatie overal in ons land midden tussen de mensen. Zij behartigt op zeer betrokken wijze alle bankzaken van haar cliënten. Is dus bij uitstek de persoonlijke bank. getó en goede raad Magazijnmedewerkers Voor enkele relaties van ons in Rottenlam- West en Schiedam zoeken wij jonge mannen ongeveer 19 jaar, die bereid zijn alle voor komende werkzaamheden in het magazijn te verrichten. Machine oi voor een bedrljt in Schiedam zoeken wi| jongens met een LTS-diploma en technisch inzicht. Bereidheid om in 4-ploegendienst te werken en en een interne bedrijfscursus te volgen is een Laadschopper Voor ten van ons in Schiedam zoeken wij een laadschopper die bereid is werkzaamheden te verrichten in dagdienst. Vorkheftruckchauffers Voor diverse relaties in geheel Rotterdam kunnen wij ervaren vorkheftruckchauffeurs plaatsen. Dag en/of ploegendienst behoren tot de mogelijkheden Bel voor informatie of kom langs: Rotterdam, Stadhuisplein 39, Tel. 010-. 110170; Mathenesserplein 19, Tel. 010- 772544; Vlaardingen, Westhavenkade 4, Tel. 010-358311. -tr randstad uitzendbureau Integraal kankercentrum Rotterdam met diploma middelbaar onderwijs en secretaresse opleiding. Tot haar werkzaamheden zullen behoren: - het behandelen van correspondentie - het te woord staan van bezoekers ën het telefonisch verstrekken van informatie het voorbereiden en notuleren van vergaderingen het organiseren van bijeenkomsten het onderhouden van contacten met de participanten van het IKR en IKR-werkgroepen Voor deze werkzaamheden is een grote mate van zelf standigheid en besluitvorming een eerste vereiste. Schriftelijke sollicitaties'te richten aan het Directorium van het INTEGRAAL KANKERCENTRUM. Postbus 1738 (Dr. Molewaterplein 50) 3000 DR Rotterdam. Trefzeker is adverteren op onze personeelspagina 010-13.21.70, toestel 40. uitzendorganisatie voor technisch kader zoekt voor diverse langlopende projekten in de regio Rotterdam: op HTS/MTS-niveau Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot ons kantoor te Rotterdam Stationsplein 50 tel.:010-119525 4-231 begint in onze verpleeg huizen te Rotterdam en Bergschenhoek weer een Wij zoeken jonge mensen met een positieve instelling, die ondernemend en sociaal voelend zijn en zich willen inzetten voor de zieke medemens. Vereist zijn een minimumleeftijd van 17 jaar en tenminste 4 jaar voortgezet onderwijs, afgerond met een diploma. De opleiding omvat een vooropleiding (pré-klinische periode van circa 2 maanden) en daarna gedurende circa 22 maanden een interessante kombinatie van theorie (op de opleidingsschool te Bergschenhoek) en praktijk (in onze verpleeghuizen te Bergschenhoek en Rotterdam). Salariëring en arbeidsvoorwaarden worden geregeld in de CAO voor het Ziekenhuiswezen. De mogelijkheid van interne huisvesting is aanwezig. Alle nadere inlichtingen worden graag verstrekt door zr. F. Tempelman, hoofd Opleidingen, telefoon (010) 22.12.55. Uw sollicitatiebrief kunt u richten aan de heer E. van Kapel, hoofd Personeelszaken, Bergweg Zuid 90. 2661 CV Bergschenhoek. BEL OF SCHRIJF SNEL! Van Nelle is een vooruitstrevend bedrijf, gevestigd aan de rand van de Spaanse polder in een ruim en licht gebouw Buslijn 41 heeft een vaste halte voor onze hoofdingang en er is ruime parkeergelegenheid die zich bezig zal houden met het onderhoud en de reparaties van diverse soorten van automa ten voor koffie, frisdranken enz Voor deze afwisselende baan' is een L T S.-di ploma elektro vereist, terwijl de studie voor het V E V.-diploma een aanbeveling vormt Leeftijd rond 20 jaar Sollicitaties worden graag tegemoet gezien door de afdeling Personeelszaken van Van Nelle-Lassie B.V., Van Nelleweg 1, 3044 BC Rotterdam. U kunt ons ook bellen voor het maken van een afspraak, ons telefoon nummer is 010-151500, toestel 339. Hoeveel mensen een baan vonden via onze pagina's „WERK AAN DE WINKEL" Kerstmis, Nieuwjaar, t Heeft weer heel wat gekost. Wij hebben een pret tige bijverdienste voor u. Gedurende enkele uurtjes per week. in een gebied dat U inte resseert. Mevrouw de schoonheids- produkten. Bel even naar 01899-19918. Ref BH1/ 505 Chevron CHEVRON PETROLEUM MAATSCHAPPIJ (NEDERLAND) B.V. kan op korte termijn op haar depot Pernis enige ervaren chauffeurs plaatsen, te weten a) een chauffeur die kan worden ingezet voor het transport van benzineprodukten naar onze afnemers. Hij zal werkzaam zijn in een dag/tweeploegendienst; b) een vrachtautochauffeur die belast zal worden met de aflevering van verpakte produkten bij onze afnemers. Deze werk zaamheden zullen in dagdienst worden verricht. Kandidaten dienen over een goede gezond heid te beschikken en niet ouder te zijn dan 35 jaar. Wij bieden een vast dienstverband met gun stige arbeidsvoorwaarden, zoals een goed salaris, waar van toepassing een ploegen diensttoeslag, 8°/o vakantietoeslag, de moge lijkheid van deelname aan de bedrijfspremie- spaarregeling, een goede pensioenvoorzie ning, minimaal 24 vakantiedagen. Ook kan jaarlijks een dertiende maand worden uit gekeerd. Inlichtingen of sollicitaties bij de heer D. B. Mollenvanger. depot Rotterdam/Pernis, Petroleumweg 25, Postbus 7130, (tel. 010-163800). groep in nederland De Chevron Groep omvat een aantal maatschappijen die tezamen een van 's werelds grootste olieconcerns vormen. In Nederland behoren daartoe: Chevron Petro leum Maatschappij (Ned.) B.V., raffinage en verkoop; Chevron Tankers (Ned.) B.V., tankvaart; Chevron Oil Company ot the Netherlands, exploratie en produktie; B.V. Chevron Centrale Laboratoria, research. Eén van Ferro's specialiteiten betreft de fabrikage van glazuren en emails. Voor de produktiefase, die plaats vindt in de smelterij zoekt Ferro op zeer korte termijn: Werktijden: De diensten lopen van 8.00 -16.00 uur, van 16.00 uur - 24.00 uur en van 00.00 uur - 08.00 uur Honorering; Ferro biedt naast een goed salaris: - 22 vakantiedagen 15 roostervrije dagen extra, totaal dus 37 vrije dagen per jaar; - 8% vakantiegeld tantième; - gratis werkkleding en schoenen.. Vereisten: Het bezit van een LTS-diploma is wenselijk, doch niet noodzakelijk. Interesse? Neem voor informatie kontakt op met de heer A. Hisken, afd. Personeelszaken van Ferro (Holland) B.V., Van Helmontstraat 20 (bij Marconiplein),3029AB Rotterdam Tel. 010-76 01 44. Overige plaatsingsmogelijkheden: Ook op andere afdelingen heeft Ferro nog een aantal vakatures H.J. Roelofs Assuradeuren B.V. is een reeds meer dan 60-jaar werkzaam bedrijf, dat via tus senpersonen dekking afgeeft voor rekening en risico van bin nen- en buitenlandse verze keringmaatschappijen. Voor ons kantoor te Rotterdam zoeken wij ei schadecorrespondent/ aank. schadecorrespondent Zijn taak zal bestaan uit het op kantoor behandelen van schaden in de motorrijtuigen sector en het onderhouden van de daarmee samenhangende mondelinge en schriftelijke contacten met o.a. verzekerden, assurantietussenpersonen en schade-experts. Opleiding MAVO-/HAVO-niveau, zo mogelijke aangevuld met een vakgerichte studie en/of langdurige ervaring. U wordt verzocht uw brieven te richten aan H.J. Roelofs-Assuradeuren B.V., t.a.v. de afd. Personeelszaken, Postbus 925, 3000 AX Rotterdam. Froger en Meijsing b.v. bureau voor ruimtelijke onl itwik keling en architectuur. heeft plaats voor e (leeftijd tenminste 23 jaar) Van haar wordt verwacht zelfstandig verslagen van besprekingen te kunnen maken en, met assistentie van een aantal collega's, administra tieve werkzaamheden te verzorgen, waaronder: behandeling van in- en uitgaande post bediening telefooncentrale correspondentie typewerk van rapporten en voorschriften bij gemeentelijke bestemmingsplannen archiefwerkzaamheden. Voor deze functie is vereist een HAVO-opleiding, aangevuld met een goede typevaardigheid, alsmede enige jaren ervaring in soortgelijke werkzaamheden. Schriftelijke sollicitaties aan Oude Delft 47, Delft. interlanden spreigroep huis aan bus verspreiding Behorend tot WEGENER Dez* strook Invullen en opsturen In open snvslopp* Naam Adres Woonplaats Leeftijd INTERLANDEN/SPREIGROEP

De Havenloods | 1980 | | pagina 6