btMZaiiïiinff secretaresse Qprnrmmt* ■TiCD- Vakkundige eerste assistent assistent ervaren medewerker cargadoors afdeling ervaren waterklerk VAN OMMEREN B.V. GEKRO PROVINCIE ZUID-HOLLAND ervaren chauffeurs Uitvoerders Mk CHAUFFEUR GLASZETTER/ CHAUFFEUR MAGAZIJN BEDIENDE ROCKWOOL LAPINUS A)E HAVENLOODS - DONDERDAG 7 FEBRUARI 1980 6-227 Van Ommeren is een sterk internationaal georiënteerd bedrijf met aktiviteiten op het gebied van zeevaart, buikopslag en binnenvaart agenturen en transport, handel en assurantie. Op korte termijn vragen wij een Leeftijd tot 30 jaar Leeftijd tot 30 jaar Wanneer u belangstelling hebt voor een van bovengenoemde funkties, richt dan uw sollicitatie aan Phs. van Ommeren (Nederland) bv afdeling personeelszaken Westerlaan 10 3016 CK Rotterdam telefoon 010 -64 27 15 Zelfstandige Boekhouder (ster) voor het voeren van de administratie met behulp van een Datasaab fak tureer-boekhoudmachine met assistentie van een fakturiste en een boek houdassistente Gezocht wordt een zelfstandige persoonlijkheid van ca. 30 jaar. die onder supervisie van de direktie deze boeiende en afwisselende taak kan vervullen. De werkzaamheden omvatten mede de debiteurenbewaking, het verrichten van binnen- en buitenlandse betalingen en het afsluiten van termijnkontrakten in vreemde valuta. Salaris" naar leeftijd en erva ring met kerstgratificatie en winstdeling Op kórte termijn hebben wij plaats voor een voor het bedienen en onderhouden van de apparatuur in onze afdeling Malerij, Mengerii en Vet In deze afdelingen werkt u in 3-ploegendienst afwisselend in de ochtend-, middag- en nachtdienst 's-Zondags vrij Voor de terreindienst hebben wij plaats voor enkele Werktijden van 07.30-16.15 uur Naast een aantrekkelijk salaris gelden als verdere arbeidsvoorwaarden: - 23 vakantiedagen per jaar - 8% vakantietoeslag - premievrij pensioen gratificatieregeling Sollicitaties te richten aan de afdeling Personeels zaken, Bovendijk 132,3045 PC Rotterdam, tel. 010-180120, toestel 142 Bovendi/k 132, Rotterdam-noord. Postbus 6075. Tel 010-180120 Fabrikante van veevoedergrondstoffen. De Bieslandhof is een verpleeghuis waar zorg wordt ge dragen voor het geestelijk en lichamelijk welzijn van 180 somatische en 140 psychogeriatische patiënten Het bevorderen van een therapeutisch klimaat staat daarbij centraal. Op één van onze afdelingen is plaats voor een ZIEKENVERZORGENDE Op korte termijn is het probleem huisvesting op te los sen door tijdelijke inwoning Salariëring geschiedt volgens de C A O. ziekenhuiswe- Wilt u vooraf inlichtingen, dan kunt u zich in verbinding stellen met de heer H.C.F.M. Straus, adjunct-directeur Verplegingsdienst, telefoonnummer 015-144948 toe stel 617 Uw schriftelijk sollicitatie kunt u richten aan de afdeling personeelszaken, ter attentie van de heer A C. Kuijten Stichting Verpleeghuis Beukenlaan 2 2612 VC Delft Tel. 015-144948 De provinciale organisatie bestaat uit drie diensten griffie, waterstaat en planologische dienst Het personeelsbestand bedraagt ruim 1750 medewerkers De provinciale waterstaat telt zes afdelingen, w o de afdeling Wegen Belangstellenden wordt verzocht hun sollicitatie, onder vermelding van het vacaturenummer te zenden naar de chef afdeling Personeel en Organisatie, Koningskade 1 2596 AA 's-Gravenhage De provincie Zuid-Holland vraagt voor het Landmeetkundig bureau van de afdeling Wegen van de Provinciale Waterstaat een meetassistent (m/v) (vacnr. 80023) met standplaats Berkel en Rodenrijs, die o.a. tot taak zal krijgen het assisteren van de landmeetkundige bij alle voorkomende land meetkundige metingen. Voor deze functie is ervaring vereist in het verrichten van detailme tingen Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring en bedraagt maxi maal 2148. bruto per maand. Bij verdere doorgroei in de functie is t.z.t. een salaris tot 2351per maand mogelijk. De provincie kent voorts een aantal goede secundaire arbeidsvoor waarden. Bij gelijkwaardigheid van kandidaten wordt aan de benoeming van een vrouw de voorkeur gegeven. Desgewenst kunnen over de functie nadere inlichtingen worden verstrekt door het hoofd van het Landmeetkundig bureau, tel. 070- 2641 11 tst. 2525. r een ervarer METAALFREZER Schriftelijke sollicitaties te richten ai INSTRUMENTUM TNO Surinamestraat 2, 2612 EA Delft. broekman motortransport b.v. wijnbrugstraat 20 rotterdam-3001 is een middelgroot nationaal transport bedrijf gespecialiseerd in het vervoer van personenwagens met specifiek daarvoor ingerichte dubbeldecks vrachtauto combinaties. Ter versterking van het huidige team heb ben wij plaatsingsmogelijkheden voor enkele standplaats Rotterdam en omstreken. Functie-eisen: ruime ervaring met vrachtauto combinaties en/of trailers, bezit geldig groot rijbewijs. Arbeidsvoorwaarden volledig volgens de bepalingen van de C.A.O. voor het beroepsgoederenvervoer over de weg. Degenen, die voor deze vakatures belang stelling hebben kunnen telefonisch kontakt opnemen onder nummer 010 148355, toestel 151 de heer J.T Grashoff teneinde een afspraak te maken. InHHP NU DIG VEDER B.V. CARGADOORS EXPEDITEURS ROTTERDAM vragen voor de expeditieafdeling MNL. ASSISTENT met Mavo 4 diploma en een redelijke kennis van Engels en Duits. Leeftijd tenminste 21 jaar Mondelinge of schriftelijke sollicitaties te richten aan ons adres: Willemskade 23, 3016 DM Rotterdam, t.a.v. de afdeling Personeels zaken, telefoon: 010- 14 3322. I.v.m. uitbreiding van onze opdrachten voor NIEUWBOUW en RENOVATIE heb ben wij onmiddellijk plaats voor enkele Het loont best om 'n afspraak te maken met Aannemings- en bouwbedrijf ZOMERHOF B.V. Beukelsdijk 134 138, 3022 DL Rotterdam, tel. 010- 775566 tst. 34. direct industrie werk voor: magazijnmedewerkers montagemedewerker keukenhulpen ir randstad uitzendbureau VanKalwijk's Glashandel b.v. s Gravelandseweg 396 vraagt voor direct: i.'b.v. groot rijbewijs i.b.v. groot rijbewijs Sollicitaties na telefonische afspraak met onze heer De Krey, 010-620777. SIMON heeft voor haar supermarkten aan de Benthuizerstraat te Rotterdam plaatsingsmogelijkheden voor (18 tot 22 jaar) Deze funktie houdt in dat men na opleiding, zelfstandig alle werkzaamheden kan regelen ten aanzien van het bestellen en ontvangen van de goederen, het gevuld houden van de winkel, zodanig dat men de direkte Chef bij diens afwezigheid kan vervangen Ervaring in de levensmiddelenbranche is natuurlijk een pluspunt, maar is geen vereiste. Via bedrijfscursussen en in de praktijk kunt u de nodige kennis opdoen, waarna doorgroeimogelijkheden in de richting van afdelingschef of bedrijfsleider zeker mogelijk zijn Tevens is er plaatsingsmogelijkheid voor een (vanaf 16 jaar) Voor diverse werkzaamheden in winkel en magazijn. Prettig afwisselend werk met goede toekomst mogelijkheden Wanneer u belangstelling heeft en meer wilt weten over werken bij SIMON, ga dan eens praten met de bedrijfs leider van ons filiaal Benthuizerstraat 52-b te Rotterdam (tel. 010 - 65 49 38, de heer C. de Ruyter). Rockwool Lapinus Rockwool Lapinus B.V. heeft haar hoofd kantoor, produktiecentrum en de marketing-afdeling Duitsland gevestigd in Roermond. Daarnaast heeft zij marketing- kantoren in Rotterdam en Brussel. Rockwool Lapinus B.V. is een onderdeel van de Deense Rockwool International organisatie welke vestigingen heeft in 9 landen Functie De marketing afdeling Nederland is gehuisvest in ons kantoor te Rotterdam Deze afdeling is opgedeeld in drie marktsectoren, t.w.: Bouw, Industrie en Akoestiek/Daken welke worden onder steund door de Binnendienst en de Marketing Service afdeling. Voor de sector Bouw te Rotterdam zoeken wij ter ondersteuning van het bestaande team van 10 medewerkers een afdelingssecretaresse. Zij zal tot taak krijgen het secretariaats werk van deze sector te verzorgen en te beheren. Dit omvat de volgende werk zaamheden: - verwerken en archiveren van afdelings documenten; verzorgen van interne rapporten onderhouden van telefonische contacten met buitendienst functionarissen en cliënten; verrichten van type-werkzaamheden notuleren van vergaderingen; assisteren van de verkoopleider Bouw Functie-eisen Van de te benoemen kandidate ver wachten wij dat zij een Havo-opleiding heeft gevolgd en daarna enige ervaring als afdelingssecretaresse heeft Voor deze functie is type-ervaring noodzakelijk, terwijl een diploma steno Nederlands is gewenst. Van de nieuwe medewerkster wordt verwacht dat zij flexibel is en in team verband kan werken Leeftijd 25 jaar Voorzieningen Het aanvangssalaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring, terwijl een doorgroei naar 2460,- bruto per maand mogelijk is. Daarnaast bieden wij 8% vakantiegeld 13e maand - goede secundaire voorzieningen Sollicitatie Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richter aan Rockwool Lapinus B.V., afd. Personeel Organisatie, Postbus 160,6040 AD Roermond t.a.v. de heer H Wolzak Telefonische informatie kan worden ingewonnen bij de heer P.A.M. van der Wiel onder nr. 010-136432 Produkten en toepassingen. Uitgaande van het basisprodukt steenwol ontwikkelen en produceren wij een uitgebreid assortiment van produkten, welke de volgende unieke toepassings gebieden hebben; warmte- en koude- isolatie, geluidisolatie, geluidabsorptie en brandwering. Onze belangrijkste doel stelling is het bieden van de technisch en economisch meest verantwoorde oplossing voor elk isolatieprobleem. Wij zijn een snel groeiend bedrijf dat een belangrijke bijdrage levert aan de energiebesparing Samen - werken aan een goede zaak.

De Havenloods | 1980 | | pagina 4