DeVleeschmeesters maken er werk van. GRENCÖ douane-ambtenaar full-time telefoniste Vleeschmeester de Kroes vraagt: Chef Slagers enkele Slagers Leerling Slagers Verkoopsters ik zou buiten willen werken, in de havens, aan de grens of op een vliegveld, veel afwisseling, mensen om me heen secretaresse mts'ers weg- en waterbouwkunde leiöëlm t electro-technisch tekenaar BEDRIJFSMGELING^ AFDELINGSSECRETARESSE w. schippers co. bv AFDELINGS SECRETARESSE medewerker buitendienst Bos Kalis sleepzuigers telefoniste/receptioniste Vleeschmeester de Kroes exploiteert meer dan 100 ambachtelijke slagerijen in Den Haag. Rotterdam en verre omgeving. Zij is daarmee het snelst groeiend en grootste slagersbedrijf in Nederland. In groter verband maakt zij deel uit van de V/eeschmeesters B. V. Ook in 1980 gaat de gezonde expansie van het bedrijf door Het aantal filialen zal sterk toenemen dus: enkele vakbekwame die zelfstandig en met grote vrijheid en verantwoordelijkheid hun zaak willen uitbouwen. die als vakman willen doorgroeien en daarvoor een doelgerichte opleiding krijgea enkele die interesse hebben in een boeiend vak als het onze en in ons bedrijf de eerste beginselen onder de knie willen krijgen. die onze klanten op een deskundige en prettige wijze van dienst kunnen zijn. Indien u interesse heeft in een van de genoemde funkties kunt u kontakt opnemen met ons hoofd kantoor te Rijswijk, van Gijnstraat 28, tel. 070-906380 en vragen naar de heer J.C. de Roo. Na 19.00 uur kunt u ook bellen met onze heer J. Daudt en wel op tel.nr. 070-931538. U krijgtdanvan hen alle verdere informatie. VLEESCHMEESTER DE KROES Dat kan bij de DOUANE, maar dan moet U op 1 september 1980 minstens 18 en niet ouder dan 27 jaar zijn. Ook moet U goede ogen hebben (een bril behoeft geen bezwaar te zijn). Misschien heeft U een MULO/MAVO-diploma; dat kan een aanbeveling zijn, maar is niet vereist. Ook als U dit jaar eindexamen doet kunt U dus solliciteren. Heeft U belangstelling? Solliciteer dan naar de functie van (mnl./vrl.) De opleiding voor deze functie zal gedurende de eerste 4 maanden plaatsvinden aan het Douane-opleidingsinstituut te Elspeet, alwaar U intern zult verblijven. Deze opleiding begint 1 september 1980. D.TOUW EXPERTISE- EN INGENIEURSBUREAU voor hele dagen Vereist is: —Middelbare schoolopleiding —Goede kennis van de Nederlandse taal. —Vlot stenograferen en typen Nederlands. Kennis van de Engelse taal strekt tot aanbeveling. assurantie bedrijf 24 en 25 jaar f 2058,- per maand 26 en 27 jaar f 2128,- per maand Bij de Hoofdafdeling Civiele Werken van de Dienst van Gemeente werken kunnen worden geplaatst enkele t.b.v. de afdeling Voorbereiding wegen en rioleringen Taak: verrichten van alle voorkomende tekenwerk de mogelijkheid is niet uitgesloten dat de aan te trekken medewer kers in de toekomst ingeschakeld worden bij het toezicht op de uit voering van de werken Vereist: tenminste diplopia MTS weg- en waterbouwkunde of gelijkwaar dige opleiding ervaring in de gemeentedienst is wenselijk. Salaris: Afhankelijk van opleiding en ervaring maximaal f 3.039, - bruto per maand Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie te richten aan de Directeur van de Dienst van Gemeente werken postbus 148, 2300 AC Leiden, onder vermelding van vacature nummer GW80006op briefen envelop Het salaris bij indiensttreding: 18 en 19 jaar f 1759,- per maand 20 en 21 jaar f 1846,- per maand 22 en 23 jaar f 1940,- per maand Daar komt nog bij een vakantie-uitkering van 8%. Daar kunnen nog bijkomen een toe lage voor onregelmatige dienst en een eventuele tegemoetkoming in de pensionkosten. Na een volledige kosteloze opleiding (totale duur 2 jaar) volgt benoeming tot assi stent (maandsalaris max. f 2545,-) met promotiemogelijkheid tot assistent A (maandsalaris max. f 2818,-). Daarna zijn de mogelijkheden nog niet uitgeput, maar dat hangt van Uw capaciteiten af. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer 0-4500/0409 (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe) en uw huisadres met postcode, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Correspondentie-adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. ties open voor voldoet, solliciteren. ZIEKENVERZORGENDEN Meidadres bij u om de hoek: ROTTERDAM-OMMOORD 010-204438 Goudkruid 24 Voor ons installatiebedrijf in Rotterdam, Geijssendorfferweg 60 zoeken wij voor spoedige indiensttreding een Onder leiding van de groepsleider werkvoorbereiding wordt hij belast met het uitwerken van het electro- technisch en meet- en regeltechnisch gedeelte van industriële koel- en airconditioning installaties. Hij maakt de benodigde tekeningen en schema's en stelt bestel lingsoverzichten samen. Wij denken aan een accurate medewerker die bij voor keur over tekenkamer-ervaring beschikt en wiens elec- tro-technische opleiding op LTS-MTS-nivo ligt. Leeftijd 20-25 jaar Telefonische informatie kunt u verkrijgen bij de manager van ons kantoor, de heer Hille Ris Lambers tussen 9 en 16.00 uur (tel. 010-292200). Schriftelijke sollicitaties aan Grenco Bedrijfskoeling B.V Postbus 5750, 3800 AT Rotterdam. Grenco Bedrijfskoeling bv is één van de vijf werkmaat schappijen van Grasso. Grenco Bedrijfskoelingmet vestigin gen te Alkmaar, Apeldoorn, Eindhoven, Groningen en Rot terdam ontwerpt, installeert en levert koel-, vries- en klimaat regelingsinstallaties en transportkoeling. De andere vier werkmaatschappijen zijn: Grasso-Nami bv persluchtgereedschappen; Grasso-Perslucht bv - perslucht aggregaten en complete persluchtinstallaties; Grasso- Stacon bv koel airconditioning- en luchtcompressoren en appendages; Grenco bv - ontwerpt, installeert en levert j koel- en vriesinstallaties alsmede complete (turnkey) pro jecten voor opslag en verwerking van voedingsmiddelen. De grote zelfstandigheid van elk bediijf afzonderlijk biedt optimale mogelijkheden voor het toepassen en ontwikkelen I van specifieke kennis en vaardigheden. 3011 BB Rotterdam Schiedamse Vest 46 Telefoon 010/ 139471 NORDISK VENTILATOR BENELUX Nederlands kantoor van internationaal bekend Deens fabrikaat van Luchtbehandelingsapparaten voor zowel industriële als comfort installa ties zoekt voor haar afdeling STANDAARD Zij zal worden belast met de dagelijkse correspondentie met ons hoofd kantoor en onze cliënten en alle verdere bijbehorende werkzaamheden, zoals ordervoorbehandeling en verzending. Het diploma Steno Nederlands is vereist, evenals goede kennis van de Engelse taal, leeftijd bij voorkeur 18 25 jaar. Sollicitaties te richten aan: NORDISK VENTILATOR BENELUX, Postbus 21, 2660 AA BERG- SCHENHOEK. Voor telefonische inlichtingen: 01892 - 4144. Blaak 163000 AR Rotterdam Voor ons bedrijf zoeken wij een die zal worden belast met het voeren van correspondentie, opnemen en uitwerken van brieven en alle voorkomende administratieve werkzaamheden. Zij dient te beschikken over een opleiding op Havo-niveau, type-diploma, enige kennis van de Engelse taal en bij voorkeur enige jaren praktische ervaring. Voor nadere informatie kunt U zich wenden tot onze afdeling Personeelszaken tel.: 010-1437 00, tst.279. Onze groep van bedrijven houdt zich bezig met activiteiten op het gebied van scheepvaart, weg- en railvervoer, opslag/ expeditie en luchtvracht. Wegens voortdurende groei van de hoeveelheid werk zoeken wij voor onze postkamer op korte termijn een Tot zijn taken behoren o.a.: bezorging van douane documenten op de diverse secties in de Rotterdamse havens. afhalen en bezorgen van diverse poststukkeryin de stad Rotterdam licht administratief werk. Funktie-eisen: Opleiding: MAVO/LEAO: Kennis van de Rotterdamse haven en douanezaken strekken tot aanbeveling. Het bezit van een bromfiets is noodzakelijk waarvoor een kostenvergoeding wórdt verstrekt.. Wij bieden u een goed salaris, 8 pet. vakantiegeld alsmede een 13e maand op jaarbasis. Heeft u belangstelling? Belt u dan nummer 010- 148355, dhr. J.T. Grashoff. U kunt ook schrijven aan: broekman motorshipsb.v. wijnbrugstraat 20 3011 XX rotterdam moetenveel iassüfc-**-Het betere huis-aan-huis-blad. de Tombe/Melse co, accountants vragen voor hun ves tiging te Rotterdam die naast een korrekte en vlotte bediening van de telefooncentrale tevens administratieve werkzaam heden dient te verrichten. Vereisten voor deze funktie zijn: opleiding Mavo/Havo niveau; typediploma, een goede uitdrukkings vaardigheid in het Neder lands; voldoende kennis van Engels en Duits om kliënten te woord te kunnen staan. Wij bieden. - een prettige werksfeer; - een goed salaris; - 21 vakantiedagen; - 8°/o vakantietoeslag; - gratifikatie Sollicitaties mondeling of schriftelijk te richten aan ons kantooradres Noordsingel 250, 3032 BN Rotterdam, Telefoon 010-655433. deTombe I Melse co accountants vormen een aparte sektie binnen de bag- gervloot van de Koninklijke Bos Kalis Westminster Group N V Vanuit Hoek van Holland worden de sleepzuigaktiviteiten in vele Europe se havens en ook elders Ier wereld begeleid. De sche pen verdiepen waterwegen, leggen vaargeulen aan en transporteren zand en andere grondsoorten. Zij vraagt voor part-time dienstverband een k De aan te stellen medewerkster zal worden belast met telefoon/receptiewerkzaamheden (5 lijnen) bediening van de mobilofoon, verzorgen internationaal telexverkeer, uitgaande postverzorging De gedachten gaan uit naar een jonge vrouw met ten minste MAVO-diploma, type-diploma en, vanwege het internationale karakter van onze maatschappij, kennis van de Engelse taal. Telexervaring strekt tot aanbeve ling. Gegadigden kunnen hun sollicitaties richten aan de af deling Personeelszaken van Baggermaatschapplj Bos Kalis B V Stationsweg 70, 3151 HS Hoek van Holland, telefoon (01747)20 40

De Havenloods | 1980 | | pagina 10