mmm Verkeer levensgrote bedreiging voor kinderen sssss SS BONDSSPAARBANK SCHIEDAM rBBB Alle zaken vooralle mensen. Kat steelt de show - - igwrtrssiüss Vernieuwen van zachte kontaktlenzen nu bijzonder voordelig! U betaalt bij ons ongeveer de helft van de prijs van uw eerste paar. Kom eens praten met uw ANVC kontaktlens-specialist: unicon bv. yQ(D(50G 6% rente en toch vrij! Alleen de Bondsspaarbank. Ga girosparen bij de Bondsspaarbank, uw Slimme Zet tegen hoge rekeningen. DONDERDAG 6 MAART 1980 «10-249 Resultaat enquete: centrum verkeersonleefbaar VLAARDINGEN - Het verkeer in het centrum is een levensgrote bedreiging voor kinderen, het is hier gevaarlijk fietsen, het verkeer maakt teveel lawaai en het over steken op het Veerplein is onvei lig. Deze en enkele andere me ningen van centrumbewoners blij ken uit de enquête „Woonbeleving in het centrum van Vlaardingen". De enquête werd gehouden door de werkgroep parkeren en verkeer, die bestaat uit bewoners van liet centrum en enkele andere Vlaar- dingers die zich voor de leef baarheid van de binnenstad inzet ten. De enquêteurs trokken op 65 adressen in het centrum aan de bel, ondervroegen 77 mensen en concludeerden daarna: de bewo ners vinden de huidige situatie in het centrum in hoge mate „ver keersonleefbaar". De werkgroep parkeren en verkeer heeft het eindrapport van de enquête op 29 februari aan het Vlaardingse gemeentebestuur aan- i van gemeent „waar blijven c den voor de keuze voor een parkeergar; nen namelijk steeds woners, hetgeen zijde de r bewoners, stelletje ii Uitgefloten „Bewoners krijgen geen poot aan de grond. Op het gemeentehuis luistert men niet naar je en bij inspraakvergaderingen voeren winkeliers het hoogste woord. Je wordt ge' is volgens centri Cockie van Dijk, lid van de werk groep, de reden waarom de be- blijven. Met de gegevens van de enquête wil de werkgroep proberen om de bewoners weer aktief bjj het in spraakproces te betrekken. Dan moet de gemeente de bewoners wel de tijd en gelegenheid geven !l Vlaardingse binnenstad een ernstige bedreiging, vinden de doen procedi schort, akprocedure mee te gaan ,jan en dat houdt in dat die „„1, iben drie werkgroep- n gemaakt dat ze op n de bewoners van gaan voorleggen, is dat het /erkeersleef- eventuele an op het gasfabriek plaatsen rkgriu-p kl,"™ SSL'S" kS!'.nS"Sd."''u?rL.h,'<e met groene ogen heeft iets van een kat- JACQUELINE WIJCHERS. zitten. Die plaatsen zouden bestemd moeten worden voor eer dat van verweg komt, bijvoorbeeld de Holywijk. Wie dichterbij woont kan dan te voet, per fiets of per openbaar ver voer komen. Wil zo'n opzet sla gen, dan moet het centrum wel goed bereikbaar zijn, dus vervoer het openbaar vervoer naar 18 vindt de werkgroep. Het plan van de werkgroep voor een meer „verkeersleefbare" bin nenstad wordt op woensdagavond 12 maart aan de centrumbewoners voorgelegd. Iedereen die belangstelling heeft kan vanaf 20.00 uur terecht in Clubhuis „De Haven" in het voor malige Weeshuis aan het Veerplein Het lijkt ongelofelijk.nieuwe, zachte kontaktlenzen van de allerbeste kwaliteit, perfekt aangepast, voor ongeveer de halve prijs. Toch is het logisch. De prijs van uw eerste paar zachte kontaktlenzen werd door twee faktoren bepaald. Ten eerste: de verkoopprijs van de lenzen. Ten tweede: het uitgebreide onderzoek en de instruktie door uw kontaktlens-specialist. Is het nodig om uw zachte kontaktlenzen nu te vervangen? Zijn ze misschien beschadigd of vervuild? Is de sterkte niet juist meer? Heeft u mogelijk nog een paar oude lenzen die u niet meer draagt? Het merk doet er niet toe. Ook niet welke kontaktlensspecialist ze aangepast heeft. Vervang ze nu door de mooiste, perfectste (en voordeligste) zachte kontaktlenzen die u ooit droeg Bi| vervangen van lenzen vervalt dat laatste. Een klein onderzoek is al voldoende. Want het gecompliceerde meten voor een perfekte aanpassing is al gebeurd. Gemakkelijk voor uw kontaktlens-specialist. Voordelig voor U profiteert nu ook nog van een speciale inruilkorting. En bijtijds vervangen van zachte kontaktlenzen is extra veilig. wetenschappelijk instituut voor Kontaktlenzen Schiedamseweg 73.3134 BC Vlaardingen. 010-346374 aangesloten bij de ANVC 'n Goed idee voorl980. Even een vraagje. Hoe houdt u 1980 betaalbaar? Hoge rekeningen komen harder aan, dure dingen worden nog duurder. Toch kunt u daar wat aan doen. Met de Bondsspaarbank kunt u financieel gaan plannen. En dat is eenvoudiger dan u denkt. Onafhankelijk van de bank- of post rekening die u nu al hebt, opent u een girospaar rekening bij de Bondsspaarbank. Op die rekening laat u steeds een bedrag overmaken. Dat kan automatisch, of kontant aan de balie. Een keurig dagafschrift houdt de stand voor u bij. Op die manier bouwt u aan een reserve kapitaal waarover u liefst 6% rente krijgt, terwijl uw geld tot f 5.000,- per kalendermaand toch vrij beschikbaar blijft. Zo kunt u simpel en systematisch sparen voor regelmatig terugkerende grote betalingen, voor de vakantie, voor een nieuwe wasmachine, of gewoon: voor geld achter de hand. Hebt u meer geld nodig dan f 5.000,-? Dan spreekt u dat 30 dagen van te voren af. Een afspraak die trouwens niet eens nodig is, als u 't geld gebruikt bij aankoop van een eigen huis of voor rente en aflossing van uw hypotheek (ook als die toevallig niet bij de Bondsspaarbank is afgesloten). Alleen de Bondsspaarbank biedt u die service. Kwestie van even bij ons binnen lopen en 1980 maakt 't u minder moeilijk.

De Havenloods | 1980 | | pagina 4