Werk aan de winkel administratieve medewerkers F® Esso Chemie Rozenburg zoekt STAALTEKENAAR/ CONSTRUCTEUR STAALTEKENAAR BOUWKUNDIG TEKENAAR r l ■c fotterdams conservatorium Administratieve kracht (m/v) Unilever-Emery nv werknemers chemische fabriek personeel adverteren? bel dan 13-21-70 YSSELWERF BV. hoofdconstructeur werktuigbouw yssel-vliet combinatie b.v. ABN Assurantiën ,J« ongelui ABN werken bij het gevangeniswezen als bewaarder of bewaarster ftfc HAVENLOODS - DÓNbERDAG 20 MAAftT 1980 12-130 Te Rozenburg op de Centrale Administratie van Esso Chemie B.V. en Essochem Holland Inc., zijn posities be schikbaar die wij op korte termijn willen laten bezetten door gekwalificeerde krachten. Wij hebben belangstelling voor kandidaten met als basis opleiding HAVO of MEAO met administratief/ekonomische vakken en studerend voor of in bezit van MBA-diploma. Tevens hebben wij belangstelling voor kandidaten studerende voor of in het bezit van SPD of opleiding op vergelijkbaar niveau. Aan hen zal de mogelijk heid worden geboden zich in diverse facetten van de algemene, de financiële en de bedrijfs administratie te bekwamen. Indien u belangstelling hebt voor een dergelijke baan, neemt u dan snel kontakt met ons op. Telefonisch kan dat via 01819-62466, toestel 331, of schriftelijk via Postbus 1015, 3180 AA Rozenburg. IOUWAOVISIUIS Raadgevend Ingenieursburo C.J. VERHAGEN B.V. Nobelstraat 14, Brielle, tel.01810- 3666. Voor ons buro, dat adviseert op het gebied van bouwkunde, beton- en staalkonstrukties voor de industriële- en utiliteitsbouw, zoeken wij voor spoedige indiensttreding: ervaren Belangstellenden kunnen zowel schriftelijk ais te Ie fonisch kontakt opnemen. Wij zullen hen dan graag voor een gesprek uitnc digen. voor haar afdeling industrie MAG. MEDEWERKERS PR0D. MEDEWERKERS POSTKAMER MEDEWERKERS voor haar afdeling engineering MTS/HTSers Meldatires bij u om de hoek: ROTTERDAM-OMMOORD 010-204438 Goudkruid 24 3011 BB Rotterdam Schiedamse Vest 46 Telefoon 010/139471 Het bestuur van de Stichting Rotterdams Conser vatorium vraagt een voor de financiële administratie. Hij/zij zal in hoofdzaak worden belast met de salarisadministratie. Vereist: Mavo en praktijkdiploma boekhouden of diploma loonadministratie. Leeftijd tot 25 jaar. Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan het bestuur van de Stichting Rotterdams Conser vatorium p/a Pieter de Hoochweg 122, 3024 BJ .Rotterdam. i yjf heeft plaats voor in vier-ploegendienst. Het bedrijf Unilever-Emery is één van de vooraanstaande producenten van vetzuren en vetzuurderivaten voor industriële toepassingen in Europa. Unilever-Emery produceert zo n 300 verschillende (oleo) chemische produkten, die door de afnemers worden gebruikt bij de fabricage van o.a. kunststoffen, natuurlijke en synthetische rubbers, zeep en wasmiddelen, drukinkten, lakken, cosmetica, hoogwaardige lijmen, farmaceutische produkten, textiel, leer, tabaksprodukten en smeermiddelen voor straalmotoren en buitenboordmotoren. De functie Als werknemer chemische fabriek bent u direct betrokken bij de produktie van halffabrikaten. U werkt op diverse plaatsen, daar waar u nodig bent: II bedient machines, vult zakken of vaten en vervoert die ook, daarbij soms gebruik makend van een heftruck. Schoonmaken van een afdeling of de operator helpen bij het produktieproces hoort er echter ook bij. Hoe u kunt solliciteren Door onderstaande coupon in te vullen en in een envelop - zonder postzegel - op te sturen naar Unilever-Emery N V. afdeling Personeelszaken, Machtiging 212, 2880 WB Gouda. U kunt natuurlijk ook telefonisch een afspraak maken met de heer H.C. Vat, tel. 01820 - 12000 toestel 226. Wij vragen Enkele jaren L.T.S. Een speciale opleiding of ervaring is voor deze functie niet nodig. Handvaardigheid en technisch inzicht is het waar het op aankomt. Wij bieden: - Afwisselend werk. - Bij gebleken geschiktheid bestaat de mogelijkheid de opleiding te volgen tot procesvakman. Een eigen opleidingsfunctionaris zal u hierbij met raad en daad terzijde staan. - Arbeidsvoorwaarden: Een goed beginsalaris, 28,5% ploegentoeslag, 8% vakantietoeslag, een dertiende maand, een premie-spaarregeling, vaste kledingtoeslag, uitstekende pensioenvoorziening en goede studiesubsidieregeling.Personeelsvereniging met o.a. autohobbyclub en een eigen garage, schietclub, personeelswinkel etc. adres.... woonplaats.... leeftijd telefoon opleiding gehuwd/ongehuwd.. Stichting voor zendings- en diaconessenarbeid Verpleeghuis „Pniël" Oudedijk 15, Rotterdam, tel. 110360 vraagt HUISHOUDELIJKE HULP (vrl.) van maandag t/m vrijdag van 8.30-12.30 uur 1 x per 14 dagen op zaterdag. Tel. inlichtingen: maandag t/m vrijdag van 15.00-16.00 uur. scheepswerf en machinefabriek De Ysselwerf B.V. in Capelle a/d IJssel maakt deel uit van de Yssel-Vliet Combinatie B.V. en is een zeer moderne middelgrote scheepswerf die gastankers, visserijschepen, koelschepen, offshore schepen, chemicaliëntankers en specialistische schepen bouwt voor binnenlandse en buitenlandse opdrachtgevers. Momenteel heeft de werf een goed gevulde orderportefeuille. Wij vragen met spoed voor de afdeling tekenkamer een De taak van deze functionaris zal bestaan uit het ontwerpen, bere kenen en uitwerken van alle voorkomende werktuigbouwkundige scheepsinstallaties en constructies. Deze functionaris werkt direct onder de chef werktuigbouwkunde en heeft contact met onderleveranciers en andere belanghebbenden in de onderneming. Voor deze functie vragen wij een candidaat met HTS-W opleiding of gelijkwaardig en ruime ervaring in de scheepswerktuigbouw- kunde. Goede contactuele eigenschappen en kennis van moderne talen strekken tot aanbeveling. Eventuele informatie: de heer J. Maurik, telefoon (010) 50 51 00. metmavo-l o-navo-meao Als je op zoek bent naar een leuke baan moet je beslist eens langs komen om te praten over je mogelijkheden. Jou wacht op een van de afdelingen een leuke af wisselende baan, te midden van veelal jonge kollega's die voor een prettige werk sfeer zorgen. Afhankelijk van je opleiding wordt de meest geschikte job voor je gekozen. Maak eens een afspraak, dan hoor je alles over je opleidingsmogelijkheden. Ons adres is: Van Vollenhovenstraat 3 3016 BE Rotterdam telefoon 010-365044, toestel 187 B.V. Assurantiebedrijf van de Algemene Bank Nederland broekman motorships b.v. wijnbrugstraat 20 3011 XX rotterdam is een jong en dynamisch bedrijf met 200 werk nemers en vestigingen in Rotterdam, Amster dam, Hoek van Holland en Born. Onze aktivitei- ten liggen op het terrein van scheepsagenturen, weg- en railvervoer, opslag en expeditie alsmede luchtvracht. administratieve medewerk(st)ers In deze funkties komen o.a. de volgende werk zaamheden voor: - inboeken van inkomende en uitgaande nota's - enig typewerk - licht administratief werk - archiveren van telexen en correspondentie - assisteren bij het verzandklaarmaken van de dagelijkse post Functie-eisen: Opleiding: MAVO met Engels in pakket. Leeftijd: 17 - 20 jaar. Inlichtingen over deze vakatures kunt u inwin nen onder telefoonnummer: 010- 148355 toe stel 151. DUTILH en WESTBROEK advocaten en notarissen te Rotterdam vragen voor hun kantoor in het gebouw „Cool- se Poort" aan de Coolsingel 139: ASSISTENT(E) voor de huisdrukkerij. Leeftijd tot 25 jaar. Part-time is mogelijk. Ervaring met een Rank-Xerox 9200 is een plus punt. gepensioneerd BOEKHOUDER voor controlewerkzaamheden. Wij bieden u: een aantrekkelijk salaris een 13e maand 8 proc. vakantietoeslag 21 dagen vakantie. Heeft u belangstelling? Bel dan even met ons kantoor: nr. 010- 148444 (vragen naar de heer F.A. Rieff). Een baan in een gevangenis of huis van bewaring (penitentiaire inrichting) Is een „)ob" waar je je nauwelijks een voorstelling van kunt maken. Het is dan ook belangrijk dat je goed op de hoogte bent voordat je echt solliciteert. Er worden diverse INFORMATIE-DAGEN georganiseerd waa je over dit weinig bekende beroep allerlei informatie kunt krijgen. Als bewaarder of bewaarster ga je om met mensen die zich in een moeilijke situatie bevinden; je moet hen mentaal opvangen en begeleiden en je draagt zorg voor de goede gang van zaken binnen de inrichting. Om dit zo goed mogelijk te kunnen doen, wordt er in diensttijd een opleiding gegeven. Een MAVO- of lagere beroepsopleiding biedt hiervoor een goede basis. Gezien de aard van het werk gaat onze voorkeur uit naar mensen tussen 25 en 45 jaar. Het aanvangssalaris is f2128,- bruto per maand. Paar komt nog bij een eventuele onregelmatigheidstoelage en 8% vakantie uitkering. Na een voltooide opleiding is er een uitloopmogelijkheid aanwezig tot max. f 2682,- bruto per maand. Daarna zijn de mogelijkheden nog niet uitgeput. voor bewaarster te Den Haag en Amsterdam voor bewaarder te Den Haag en Amsterdam Rotterdam en Haarlem In de maand april wórden INFORMATIE-DAGEN georganiseerd op: 12 april te Den Haag 19 april te Amsterdam (reiskosten 2e kl. NS en/of buskosten naar en van de plaats van voorlichting vergoed). Je kunt op verschillende manieren reageren 2. een briefkaart sturen met naam en adres, waarna je een informatiepakket thuis krijgt. Schrijf of bel naar het Centraal Wervings- en Opleidingsinstituut, Laan van Meerdervoort 84, 2517 AP Den Haag, tel. (070) - 46 93 81, tst. 217 of 210. (tijdens de kantooruren). De heer/mevr./mej. woonplaats: (s.v.p. postcode vermeiden) geb.datum: brilsterkte: vac. nr.: bewaarder 9-1783/0409 vac. nr.: bewaarster 9-2151/0409 zou graag een uitnodiging ontvangen voor de informatiedag op

De Havenloods | 1980 | | pagina 9