G ter rrieulen assistent chef warenhuisexpeditie auto-schade-expert UKF^Cr EIMRAF NONIUS onderdelencontroleur typistes en datatypistes redacteur/redactrice »pólec detac detachering bv tekenaars en konstrukteurs bibliothecaris (esse) B.V. E.R.M.A.F. ASSISTENTE maglzijnbedienderi B.V. GEKRO EEN FREZER die buna alles kan EEN DRAAIER die niet veel ->r randstad uitzendbureau een administrateur/trice een medewerkster Ter Meuten is een snelgroeiende detailhandels onderneming die bestaat uit een groot waren huis in het centrum van Rotterdam en een postorderbedrijf in de Spaanse polder dat met ca. 800.000 vaste klanten tot één van de grotere van ons land mag worden gerekend Wij vragen een De warenhuisexpeditie (gevestigd in de Spaanse polder) omvat een tiental auto's met chauffeurs en een aantal bijrijders, alsmede ca. 5 personeelsleden voor het klaar zetten van de goederen, voor de telefoon en de admini stratie De aan te stellen funktionaris zal de chef-expeditie assisteren bij de volgende werkzaamheden Samenstellen van de dagelijkse ritten Kontrole op de aanwezigheid van de te bezorgen goederen telefonisch te woord staan van onze klanten Bij afwezigheid van de chef warenhuisexpeditie dient hij de dagelijkse werkzaamheden zelfstandig te kunnen uitvoeren Gezocht wordt een medewerker met ervaring in soort gelijk werk en een opleiding op MULO/MAVO niveau. Zeer belangrijk is kennis van straten en wegen in Rotter dam en omgeving (tot ca. een straal van 50 km). De funktie vereist verder het vermogen goed te kunnen organiseren en improviseren. Leidinggevende kwaliteiten en goede kontaktuele eigenschappen zijn noodzakelijk voor een juiste taakvervulling. Kandidaten in bezit van rijbewijs BCDE genieten de voorkeur Uw sollicitatie kunt u richten aan de afdeling personeels- j zaken Ter Meulen B.V., Postbus 11.000, 3004 Rotterdam./ Eigenhandig geschreven brieven met uitvoerige gegevens worden onder nummer 1677 ingewacht bij Psychologisch Adviesbureau Dr J.G.H. Bokslag bv. Nieuwe Binnenweg 474 3023 EZ Rotterdam, tel. (010) 77 18 33 vraagt wegens uitbreiding van de produktie een hoofdzakelijk ten behoeve van de kwaliteitsbewaking van mechanische produkten Opleiding op MTS-niveau en meerjarige praktische ervaring zijn gewenst. Leeftijd 25-35 jaar. Sollicitaties kunt u onder vermelding van nr. 531 sturen naar Enraf-Nonius, Postbus 483, 2600 AL Delft (Röntgenweg 1). Telefonische inlichtingen bij de heer L.J. de Bruin, 015-569230, toestel 240 GEMEENSCHAPPELIJK ADMINISTRATIEKANTOOR (GAK) DISTRIKTSKANTOOR ROTTERDAM Statenweg 206 - Telefoon 010-653333 Op ons districtskantoor is op het ogenblik plaats voor enige met bij voorkeur een algemene ontwikkeling op Mavo-niveau en goede typevaardigheid GAK Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken. Postbus 213 te Rotterdam. Telefonische inlichtingen kunt u Inwinnen bij de afdeling Personeelszaken, tel. Q10-653333, toestel 213. Bi WiEKBLADENCOMBINATIE ROTTERDAM-ZUIP uitgeefster van Groot IJsselmonde, Noord- en Waalbode, Groot Charlois en Centrum Zuid vraagt voor directe indiensttreding een vakbekwame die in staat is wijknieuws te vergaren, te verwerken, reportages en inteviews te maken ter plaatsing in genoemde weekbladen. Uitv, sollicitaties te richten aan de Weekbladencombinatie Rotterdam-Zuid, Pelmolenstraat 19. 3007 AA Rotterdam, t.a.v, de directie. Wat de furictre inhoudt, behoeven we de man die ervoor in aanmerking komt. niet met veel woorden te vertellen. Hij ként de taak Eenvoudigweg omdat hij al de nodige ervaring heeft als auto-schade expert t Kan zijn dat hij al optreedt r deuren, 't Is ook mogelijk dat hij als chef of als assistent chef in het schade-reparatie be drijf werkzaam is Hij zal begeleid worden door een ervaren expert, met wie hij na de opleiding in teamver band zal blijven werken De kandidaat die als de nieuwe auto schade expert m dienst treedt, heeft als opleidingsni veau MTS en bezit, zowel theoretisch als prak tisch een behoorlijke kennis van de automo bieltechniek en van het schade-bedri|f. Hij beschikt over goede contactuele kwalifei ten en heeft een objectieve instelling, zodat hij in staat is zijn oordeel te handhaven en op de juiste wijze te verduidelijken. De leeftijd van de expert ligt rond 30 jaar. De salariëring is afhankelijk van leeftijd, ervaring en kennis. De secundaire voorzieningen zijn bijzonder goed. Verdere functiegegevens worden U op aan vraag toegezonden (010 771833). Als de belanghebbende dit wenst, zullen de resultaten van een eventueel psychologisch onderzoek eerst met hem worden besproken. Rapportering aan de opdrachtgever volgt alleen na zijn toestemming. Van de conclu sie ontvangt hij een afschrift - zichin12 jaar tijd heefl ontwikkeld tot h toonaangevende buro voor het ter bes ien van tekenkamer en hoger technisc met vestigingen m Overveen. Den Haag. Utrecht Eindhoven. Rotterdam. Amsterdam en Hengelo bouwkunde werktuigbouwkunde elektro-techniek beton- en staalbouw meet- en regeltechniek a.c.-c.v.techniek sanitair techniek NoistTrenité, Hoogenraad SfVanVelzen Advocaten Op groot advocatenkantoor, centrum Rot terdam, is plaats voor een full time Deze functie bestaai o m uit het catalogi seren en rubriceren van Doeken, tijdschrif ten en artikelen correspondentie met uit gevers, het bijhouden van losbladige uitga- Praktijkervaring is noodzakelijk Diploma ass. bibl. van een bibliotheek-en documén- tatie-academie is zeer gewenst. Bekendheid met juridische literatuur is niet vereist, doch strekt wel tot aanbeveling. Leeftijd bij voorkeur niet beneden 35 jaar Goede honorering. Werktijden in overleg. Met vacantie-afspraken wordt rekening gehouden Inlichtingen en sollicitaties t.a.v Mevr Mr E. Lans, Gebouw Leuvesteyn, Korte Hoogstraat 30, Rotterdam tel (10)330244 hanefe! in, en producent van gastechnische apparatuur Nijverheidsstraat 3b 3071 GA Rotterdam-Zuid voor haar verkoopadministratie Haar werkzaamheden zullen bestaan uit o.a faktureren, typen van verkooporders —bijwerken van kaartsystemen en verkoopover zichten. —afhandelen van telefoongesprekken bij afwezig heid van de chef ZIEKENHUIS 0IENSTENGR0EP zoekt ten behoeve van de aan haar toe vertrouwde verzorgingstaken in het Eudokia Ziekenhuis te Rotterdam PART-TIME MEDEWERKERS (mnlivrl.) van 18 jaar en ouder voor het verrichten van schoonmaakwerkzaamheden in de vroege avonduren. Werktijden: 17.30-20.15 uur. Belangstellenden kunnen op werkdagen tussen 10.00-12.00 uur telefonisch kon- takt opnemen met de heer G. v.d. Laar, tel.:010-658222. De Unie van Kunstmestfabrieken B.V. heeft in haar vestiging te Pernis in de afdeling Technisch Magazijn plaatsings mogelijkheden voor Funktie - inhoud: het verrichten van alle in een magazijn voor komende werkzaamheden zoals: het lossen kontroleren ontvangen afgeven en opbergen van materialen het intern vervoer daarvan het zorgdragen voor handhaving van orde en netheid in de magazijncomplexen. De werkzaamheden worden zowel binnen de magazijnen als daarbuiten verricht, zoals het bezorgen naar diverse afdelingen en installaties op het fabrieksterrein Onze gedachten gaan uit naar kandidaten die voldoen aan de volgende eisen Leeftijd 18 - 40 jaar Opleiding LTS of gelijkwaardig niveau Bijvoorkeur enige praktijkervaring, Tevens verlangen wij een duidelijke belangstelling en inzet voor deze funktie Voor serieuze kandidaten zijn wij gaarne bereid in een persoonlijk onderhoud de arbeidsvoorwaarden, werkomstandigheden en vervoersmogelijkheden te bespreken. Sollicitaties te richten aan de afdeling Personeels zaken van Unie van Kunstmestfabrieken, antwoordnummer 36, 3190 VD Hoogvliet rt, tel. 010- 16 00 66, toestel 163. De Weger Machinefabriek Gouda b.v. Bogen 27. 2800 AB Gouda. Tel. 01820 13266. Op korte termijn zoeken wij een voor de salaris- en personeelsadministratie. Hij/zij zal zich bezighouden met alle werkzaam heden. verbonden aan de funktie Funktie-eisen: H.A.V.O./V.W.O of soortgelijke opleiding, eventueel aangevuld met P. D. Boekhouden of een kursus loonadministratie, kennis en ervaring van een geautomatiseerde loonadministratie gewenst leeftijd tot circa 30 jaar; bereidheid zich te verdiepen in alle aspekten van het personeelswerk, zelfstandig kunnen werken Naast een aantrekkelijk salaris bieden wij u 23 vakantiedagen per jaar; 8% vakantietoeslag; een gratifikatieregeling. Indien u meer informatie over deze funktie wilt dan kunt u kontakt opnemen met de heer Van Eersel, tel. 010-180120. toestel 142 of privé 01807-20376. Sollicitaties kunt u richten aan onderstaand adres. Bovendijk 132, Rotterdam-noord, Postbus 6075. Tel. 010-180120 Fahrikante van veevoedergrondstoffen. Ue nejjü, ..lachinelabriek Gouda B.V vervaardigt hy draulische hijs- en hefwerktuigen o.a. kranen, meeneem- heftrucks en roestvrijstalen apparaten voor de chemi sche en voedingsindustrie. Tevens vertegenwoordigen wij exclusief voor Nederland P.M. autolaadkranen Een dynamisch bedrijf met 45 medewerkers Wij hebben voor de verkoop plaats voor een TECHNISCH COMMERCIEEL MEDEWERKER e na een korte inwerkperiode in staat moet zijn met n grote mate van zelfstandigheid landelijk te opereren or het leggen en onderhouden i - De man die wij zoeken dient een behoorlijke techni sche ondergrond te hebben en daarnaast moet hij over een uitgesproken commercieel gevoel en goede contactuele eigenschappen beschikken - Rijbewijs B/E - Leeftijd 30 tot 35 jaar. - Ervaring strekt tot aanbeveling Uw schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de direc tie van bovengenoemd bedrijf. chinetabriüf van BAARDWUK maakt speciaalmachines. machines voor de «uikerwerkindustrie «n daarvoor benodigde onderdelen Wij zoeken: MEER HOEFT TE LEREN Ben jij er zo een? Kom dan eens bij ons kijken. Wij hebben gevarieerd werk in enkelstuk en kleine series en maken onderdelen, zowel voor grotere apparaten als kleine delen van hoge I precisie. Buiten gewoon frees- en draaiwerk maak je ook wel "rare dingen", die een dosis inzicht en improvisatievermogen vereisen Iets voor jou? Kom gerust eens praten. Onze beloning is goed. De werksfeer is prima. Kom jezelf overtuigen. Voor nadere informatie en sollicitatie kun je overdag kontakt opnemen met de heer M. Dierselhuis. tel. 010-37 79 11 Wij heten je vast van harte welkom MACHINEFABRIEK F R VAN BAARDWIJK B.V STRICKLEDEWEG 100, 3044 EL ROTTERDAM westerstraat 41 U [p mooneruvon pelt otterdam boekdruk - offset tel. 010-123534 Gevraagd voor afd BINDERIJ er EXPEDITIE een energieke kracht (met rijbewijs B-E) die zowel genegen is het afgewerkte drukwerk te bezorgen als alle bijkomende werkzaam heden te verrichten. direct industrie werk voor; Pojstkamermedewerker Voor een relatie in Rotterdam-Noord z< ken wij een postkamermedewerker van Het werk b Wij zijn een zeer jong en snel groeiende handelsonderneming met 80 medewerkers, opererend op de konsumentenmarkt. Voor ons nieuwe filiaal op de Luchthaven Zestienhoven zoeken wij: Na een korte inwerkperiode op het hoofdkantoor te Alphen a.d. Rijn, zal hij/zij een zeer zelfstandige taak gaan verrichten en nauw betrokken zijn bij de problematiek van het opstarten van de jonge onderneming. Verder zoeken wij: voor de afdeling klantenservice Zij zal na een korte inwerkperiode, hoewel volledig gerugge- steund door de afdeling klantenservice van het hoofdkantoor, zelfstandig de klanten telefonisch te woord moeten staan Heeft u interesse in één van bovenstaande jobs, bel of schrijf naar Yvonne Drenth, tel.: 01720-30031, Postbus 405, 2400 AK Alphen a.d. Rijn.

De Havenloods | 1980 | | pagina 9