'Verliezen mag niet' zeggen Excelsior '20en Hermes DVS Agenda 18?° DE HAVENLOODS I2?5 O 24?5 15, GEEN GELD VOOR UITBREIDING OEFENVELD Oranje Nassau koerst op morgen MOTERHfó '-I W/7/ terméul Titelhouder Martinit uitgeschakeld Cricketderby is jubileumwedstrijd ter meuten Trimgroep bij SSC „Harga" HVK nu toch naar Joppelaan Fietsvierdaagse in Maassluis termeulen DONDERDAG 12 JUNI 1980 24-580 Een belangrijk deel van de nieuw bouw in de Broekpolder mag de voet balvereniging Vlaardingen in eigen beheer uitvoeren. De gemeente heeft daarmee ingestemd, nadat de club aangetoond had over voldoende ge schoold en gediplomeerd bouwkun dig kader te beschikken. Vandaar dat men zich nogal geergerd heeft aan de omschrijving "doe-het- zelvers", die één van de dagbladen werd gebruikt. "Door een dergelijke woordkeuze ontstaat een onjuiste in druk van datgene wat door onze groep bouwers is gepresteerd", aldus een bericht in het clubblad. "Door de projectgroep van Gemeentewerken is kort geleden zelfs waardering uitge sproken voor de wijze waarop door ons het werk is uitgevoerd en opge leverd. Menig aannemer is jaloers op zo'n kwaliteit". verdienste MVV'27-aanvoerder Leo Jansen werd tijdens een feestavond van de Maas- landse vereniging benoemd tot lid van verdienste. Een beloning voor tien jaar onafgebroken spelen in het eerste elftal en het vele werk, dat hij daarnaast voor de club gedaan heeft. dubbelfunctie Demos-secretaris Dammis Witter is niet langer ook wedstrijdsecretaris. Na vijf jaar een dubbelfunctie be heerd te hebben, draagt hij het in goede banen leiden van het wedstrijd wezen ("een tijdrovend werk") over aan Luc van Schijndel. jeugdhonk De voetbal vereniging Hoek van Hol land wil een jeugdhonk gaan bouwen. Al geruime tijd is men bezig daarvoor de nodige middelen bijeen te zame len. Inmiddels zijn de bouwtekenin gen bij de gemeente Rotterdam inge diend. Zodra de vergunning binnen is, kan er met bouwen begonnen wor den. fietsdag Op zaterdag 21 juni is de provinciale fietsdag. Vanuit tien plaatsen in Zuid-Holland kan dan gestart worden voor een gezinstocht (over 30 km) en een clubhuizentocht (over maximaal 250 km). Startpunt in Schiedam is gebouw De Noord, Kerkweg 46, Ket- hel. De organisatie van het Séhiedam- se deel is in handen van de toerclub Rijnmond. Meer informatie mevrouw Van der Zalm, tel. 010-711343. Luchtig in de zomer! Moderne herenpyama met breed boord, borstzakje en een jaszak. Voorzien van 3-naalds elastiek en verstelbare band sluiting. Van 65/35% poly ester/katoenen poplin. In camel of blue. Maten 48 t/m 56. Voor slechts Onderlinge wedstrijd bij Reddingsbrigade VLAARDINGEN - Door de Vlaar- dingse Reddingbrigade werden in het Holy-bad onderlinge wedstrijden voor junioren gehouden. Gezwom men werd op de onderdelen: klos- werpen, bordjesduiken, onderwater- zwemmen, 2 5 en 50 meter schoolslag en 100 meter snorkelen. De uitslagen: 8-10 jaar 1Mark van de Heuvel, 2. Gerard Zwagemaker, 3. Robert van Schayk; 11-12 jaar 1. Angelique van Wamelen, 2 Liesbet Geel, 3. Peter Sperling; 13-15 jaar 1. André van der Voorde, 2 Marcel Gel derblom, 3. Ad. Beerens; 13-15 jaar jongens (met snorkelen) 1. Rob Pel grim, 2. André van der Voorden en Marcel Hein dijk, 3. Erwin Schaders. Sportraad erkent HVO-verlangens, maar heeft VLAARDINGEN HVO hoeft voor lopig niet te rekenen op een nieuw en groter trainingsveld. Dat heeft het be stuur van de VRSR in een brief aan de zaterdagclub medegedeeld. Wel wordt erkend, dat het huidige oefen terrein te klein is, maar, zo wordt er aan toegevoegd, "gelet op de huidige slechte financiële situatie van de ge meente, hebben wij helaas moeten besluiten uw verzoek af te wjjzen". Al jarenlang dringt de voetbalvereni ging bij de gemeente aan op een uit breiding van de trainingsmogelijkhe den. Vele alternatieven door het HVO-bestuur aangedragen, maar tot dusver werden die nooit gehonoreerd en bleef ook van gemeente-zijde de erkenning uit, dat de club inderdaad krap zat. In februari 1980 volgde er weer een verzoek. Dat was voornamelijk het gevolg van de sporthalideeën van Jan Hoogendijk. Deze particulier, al eige naar van een tenniscomplex aan de Zwanensingel, wilde gaan bouwen op het terrein ten Oosten van het HVO- complex. Redeneerde het HVO-be stuur: "Als die grond nu vrijgegeven wordt, dan menen we er het meëste Zal VFC uitkomst kunnen bieden? recht op te hebben". zou bijna negentigduizend gulden De sportraad geeft nu ruiterlijk toe, gaan kosten. En dat kan het gemeen- dat HVO over te weinig trainings- telijk Bruintje niet trekken. ruimte beschikt. Gemeentewerken werd om advies gevraagd en deze Trloefo *«nb dienst kwam met een gepeperde kos- i™5Tc Zuur tenbegroting: het ophogen, egaliseren Een hard gelach dus voor HVO. Nu is en inzaaien van het nieuwe oefenveld er eindelijk de erkenning, voor de verlangens van de club, maar nu zit men op de Markt óp zwart zaad. "Dat is natuurlijk een trieste zaak", vindt secretaresse mevrouw Henny Koops. Hetgeen overigens haar per soonlijke reactie is, want de gemeen telijke brief is (door vacantie van voorzitter Huug van der Veldenpas vanavond onderwerp van gesprek op een bestuursvergadering. "Het is uiteraard onbegonnen werk om zelf dat enorme bedrag op te brengen. Maar wel blijven we met het probleem zitten, dat de trainer nooit eens voluit, bijvoorbeeld met lange ballen, kan oefenen", aldus mevrouw Koops. Zolang het terrein ten oosten van het HVO-complex braak blijft liggen, zal HVO er met een scheef oog naar blijven kijken. "We geven niet op", belooft Henny Koops al. De sportraad gaf het clubbestuur in overweging om bij de zustervereni gingen te informeren of gebruik van hun trainingsveld mogelijk is. Met na me werd VFC genoemd. Mevrouw Koops:"Ik denk, dat we maar eens met VFC moeten gaan praten. Een ander alternatief zie ik op dit mo ment echt niet meer". Zaalvoetbal SCHIEDAM - Martinit, twee keer achtereen winnaar van het toernooi om het zaalvoetbalkampioenschap van Schiedam, is het ditmaal niet gelukt de finale te bereiken. De Thur- lede-club stelde in de voorronden te leur en werd uitgeschakeld. Eveneens verrassend was het niet tot de eind strijd doordringen van Groenoord, dat met Martinit tot één van de potentiële winnaars van het toernooi werd gerekend. Wel plaatsten zich voor de finale, die op vrijdag 13 juni in de Margriethal wordt afgewerkt (in poule 1) SVV, Demos, PPSC, (poule 2) DHS, Excel sior'20 en SFC. Het programma van de finale-avond: 19 uur SVV-Demos en DHS-Excelsior'20, 19.45 uur De mos-P PSC en Excelsior'20-SFC, 20.30 uur PPSC-SW en SFC-DHS. Om 21.30 uur spelen dan de beide nummers twee van elke poule om de derde en vierde plaats. Daarna is om 22.15 uur de grote finale tussen de poule-winnaars. De prijsuitreiking, door de oud-voorzitter van de KNVB-afdeling Rotterdam Jan Bij- loo, zal plaatsvinden omstreeks elf uur. degrund intercoiffure m Wijnkade 15 bij Glathaven Rotterdam Telefoon 010 -120906 Kliënten-servicelijn 010 -120726 Vrijdagavond tot 8 uur geopend Tevens kapsalon alleen voor dames gevestigd op de Voorschotenlaan 135, telefoon 010-122709 Ron Ek trainer VLAARDINGEN - Ron Ek wordt bij de korfbalvereniging Vlaardingen de opvolger van Hans Taal. Ek traint nu nog de Haagse promotieklasse! VES. Maeslantsluis-proeses Post trad af MAASSLUIS - Met de op maandag 2 juni gehouden algemene ledenver gadering sloot de damvereniging Maeslantsluis het seizoen af. Na zeven jaar voorzitter te zijn geweest, trad A.P. Post af. Hij werd opgevolgd door penning meester T. Lenting, die op zijn beurt zijn functie overdroeg aan J. Out. De huishoudelijke competitie werd gewonnen door B.W. Spoelder. Ver der werden de eerste tien plaatsen door resp. de heren Buitelaar, Out, Le Kluse, Vries, Willems, Zeven huizen, Van der Linden, Klinge en Wijnhorst. SCHIEDAM - Excelsior'20 versus Hennes DVS is een cricketderby, die be last is met meer dan alleen de plaatselijke rivaliteit en strijd om de hegemonie. Zo is de op het scherp van de snede gespeelde confrontatie van twaalf maan den geleden nog niet vergeten. Ook niet dé woordenstrijd (hoewel de menings verschillen inmiddels zijn uitgepraat) over de return, die uiteindelijk helemaal niet meer gespeeld werd. Ditmaal spelen nog meer factoren hun deuntje mee. De matige start van de competitie bijvoorbeeld. Hermes DVS deed het nog het beste met twee winstpartijen, een draw en een nederlaag. Excelsior*20 noteerde twee overwinningen en evenzovele verliezen. Snel herstel is dus dringend gewenst en dat moet dan maar gebeu ren in de derby, die door Excelsior'20 - in het kader van de ac tiviteiten rond het zestigjarige be staan - tot jubileumwedstrijd gebom bardeerd is. Met zoiets maak je wel het een en an der los. Excelsior'20 wil winnen, om dat het hun jubileum is en tevens, omdat verlies gezien de positie op de ranglijst niet getolereerd kan worden. Dat laatste geldt niet in mindere mate voor de Harga-equipe, die er bo vendien op gebrand is om hun Turle- de-broeders voor nul langs de kant te laten staan. „Als we van één tegen stander willen winnen, dan is het Excelsior wel", meldt Hermes-cap tain John Beijer. Ook in Thurlede leeft men naar „de strijd der giganten" toe. Al weken. Captain Koos Gouka en zijn mannen trainden - voornamelijk vanwege de zwakke seizoen-ouverture - vorige week al drie keer en dat doen ze nu weer. Gouka: „Door dat zwakke be gin heeft de ploeg het moeilijk met zichzelf. De druk om te winnen rust zwaar op de ploeg en dan kan het ge beuren, dat een echt veel mindere te- .door GERARD S. VERVER genstander als Sparta zondag slechts met moeite overwonnen kon worden. We kunnen zonder twijfel beter. We moeten alleen even het geloof in ons zelf terugwinnen. Daarbij kan het winnen van enkele wedstrijden ach tereen van belang zijn. Vandaar dat we zondag niet mogen verliezen". Fanatiek Hermes kwam wat beter uit de start blokken. Toch gelooft John Beijer niet, dat daaruit de conclusie getrok ken mag worden, dat zijn formatie ook de derby zal winnen. „Dat staat bij cricket nooit vast. Zeker niet in een wedstrijd als zondag. Daarin wordt zeker anders, fanatieker ge speeld. Qua sterkte ontlopen beide teams elkaar echt niet zoveel". Maar tot de kampioenskandidaten rekent Beijer de Schiedamse clubs niet: „Dat hebben de eerste vier wedstrij den van deze competitie duidelijk aangetoond". Feit is, dat het winnen van de derby zowel in het Hermes- als in het Excel- aor'20-kamp van groot belang geacht wordt. Niet alleen uit pure prestige overwegingen, maar evenzeer om de aansluiting met de top van het klasse ment toch maar niet te verliezen. Koos Gouka: „Vorig jaar had ik het best aangedurfd om te stellen, dat we zullen winnen. Nu niet meer. Maar Ergo, voor cricketliefhebbeTs kan het een met sentimenten beladen wed- zondag in sportpark Thurlede best strijd blijft het". een leuk dagje worden. Veel activiteiten bij 60-jarig Excelsior '20 SCHIEDAM -Het zestigjarig jubi leum van Excelsior '20 zorgt in de week van 13 tot en met 20 juni voor een lange reeks activiteiten, met als hoogtepunten een receptie op zater dag 14 juni en een feestavond op vrijdag 20 juni. Het complete programma: vrijdag 13 juni 18.30 uur eucharistieviering in de St. Jan de Doperkerk. Daarna bij eenkomst in het clubhuis met huldiging van de jubilarissen, die alle zestig Excelsior-jaren hebben meege maakt en overhandiging van het jubileumboek; Zaterdag 14 juni: hijsen van de (door parachutisten aangevoerde) jubileum- vlag en opening van de fancy-fair. Vanaf half twaalf tot één uur een receptie voor genodigden en om twee uur een receptie voor leden, donateurs en belangstellenden zondag 15 juni.tweede dag fancy-fair; dinsdag 17 juni: klaverjastoernooi; woensdag 18 juni: barbeque-avond woensdag 18 juni:feest voor de jeugd; donderdag 19 juni: cricketwedstrijd Excelsior'20-SGS met reunie-avond voor oud-(en oude) leden; zaterdag 20 juni: grootse feestavond met onder meer Los Rancheros, Margriet Markerink en Donna Lynton. In een zware uitvoering... Help vader van die rommelige kassettehoek af, door hem dit praktische kassettemeubeltje kado te doen. Het is voorzien van 4 laadjes waarin maar liefst 48 kassettes stofvrij op geborgen kunnen worden. Plaats het in een meubel of rek. Afm. c 20,5 cm(br In bruine folie. Normaal 39,95 Nu voor h). Zwaluwen oefent VLAARDINGEN - Zwaluwen be gint zijn oefenprogramma op zater dag 2 augustus aan de Zwaluwenlaan tegen het Haagse SVPTT. Daarna wordt achtereenvolgens gespeeld tegen De Hollandiaan (dinsdag 5 augustus in park 't Nieuwelant), SW (zaterdag 9 augustus), Feijenoord- amateurs (dinsdag 12 auptus Lyra (zaterdag 16 augustus in De Lier), 'sGravenzande (dinsdag 19 augustus in 'sGravenzande), SV'25 (dinsdag 26 augustus en SSC zaterdag 30 augustus). /SCHIEDAM - Steeds meer mensen ontdekken, dat ze een te zittend be staan leiden en proberen dan via trimmen, joggen en fietsen te com penseren. „Prima voor het lichaam, maar onverstandig om als beginneling in hoog tempo voor een forse af stand van Start te gaan", vindt het be stuur van de korfbalvereniging Harga. Daar meent men, dat het beter is om dat trimmen onder deskundige lei ding te doen en dan het tempo en tqdsduur langzaam op te voeren. Vandaar dat „Harga" in september wil starten met een trimploeg. Voor de ouders van aspiranten, junioren en pupillen, maar ook voor alle an dere belangstellenden. En voor die laatste groep is het wellicht aardig te weten, dat de trimafdeling zich niet speciaal zal gaan richten op korfbal, maar meet op het gezamen lijk ontspannen bezig zijn. Stelt men: „Iedereen heeft zeker wel eens ge dacht om te gaan trimmen, maar door omstandigheden kwam daar dan veelal niets van terecht". Is er voldoende animo voor de trimgroep, dan wil Hargo op de eerste dinsdagavond in september van start gaan. De leiding heeft Freek Veer, de huidige trainer van het eerste team. Zolang het weer het toelaat, wordt er buiten getrimd. Bij slecht weer is er een zaal beschikbaar. Voor verdere informatie en aanmel ding kan men terecht bij Freek Veer, tel. 706189. SCHIEDAM - Nadat er lange tijd onzekerheid heeft bestaan over de geschiktheid van het verharde hand- balveld aan de Joppelaan, is er nu overeenstemming bereikt tussen de handbalvereniging HVK en de sport raad. Met ingang van het nieuwe seizoen zal de club, die tijdelijk heeft ingewoond bij UVG, in Kethel gaan spelen. Aan het veld zijn inmiddels de nodige verbeteringen (onder meer de afwate ring) aangebracht. Ook is vastgesteld op welke tijden HVK van het terrein gebruik mag maken. Vooral dat laatste was, omdat de gemeente het veld het predikaat "openbaar" had meegegeven zonder de rechten van HVK te noemen, één van de struikel blokken. De handbalclub zal nu jaarlijks aan de gemeente opgeven wat de behoefte aan speeluren is. De aldus gereserveerde uren zullen door middel van een bord bij het terrein vermeld worden. Door HVK zelf zal aan de schoolzijde een hek geplaats worden. Daarmee hoopt men het bevuilen en beschadigen van het speeloppervlak door paarden en bromfietsen te voor komen. Receptie DRZ SCHIEDAM - De vijftigjarige voet balvereniging DRZ houdt op zaterdag 14 juni vanaf drie uur een receptie in de zaal van Kappa Schiecarton aan de Burg. Honnerlage Gretelaan 159. VLAARDINGEN - De korfbalvereni ging Oranje Nassau vierde zaterdag het 45-jarig jubileum en nam afscheid van het oude complex. Voor het be stuur was dat slechts een tijdelijke pas op de plaats. „Niks stoppen. Niks opnieuw beginnen. We gaan in hetzelfde tempo verder". Voorzitter Wim Verheij blijft niet alleen zichzelf, maar ook zijn omgeving inspireren. De club heeft enkele magere jaren doorgemaakt. Nu werkt het zich, on der leiding van een actief bestuur, over de prestatieve en organisatorische tegenvallers heen. De zaalcompetitie bracht de Vlaar- dingers via een beslissingswedstrijd al de promotie naarhet district. Na een robbertje „vechten" met de gemeente en de sportraad kwam onlangs het Afscheid oude complex groene licht voor het in 1981 bouwen van een nieuw clubhuis. Het pand komt overigens te staan in een andere entourage. De Claudius Civilislaan blijft wel het thuishonk, maar door verhuizing naar het Pollux-complex krijgt de club enkele honderden me ters verderop meer levensruimte. Meer ruimte om terug te groeien naar een ooit bereikt hoog peil. Met het nieuwe gebouw zullen ze de le den weer een echt dak (en geen ver giet) boven het hoofd kunnen bieden. Jaap de Keijzer en Wim Benjert werden za terdag door Oranje Naujsau in de bloemen gezet. Beidé heren zijn al 45-jaar lid van de korfbalclub, waren al ere-lid en verrichten nog steeds veel werk voor de vereniging. Verheij: „We hebben wat terugloop gehad. Dat is best te verklaren ook. Het enorme tekort aan sporthaluren, waardoor er veel thuiswedstrijden uit gespeeld moeten worden, speelt ons parten. Niet in mindere mate speelde de povere conditie van het oude club huis een rol". Dat alles is bijna verleden tijdEn op de grens van dat alles vierde Oranje Nassau zaterdag het jubileum met een sport- en speldag. „Het was na- Zaterdagmiddag tijdens de sport- en oude leden en oud-leden. speldag: korfballen tussen teams van Korfbal De afdeling Rotterdam van jet korf- balverbond heeft de indeling voor het zaalvoetbalseizoen 1980/81 bekend gemaakt: Ie klas: Succes, Bolnes, Charlois, Hoogvliet, Nieuwerkerk, Reeuwjjk, Sagitta, Unicum, USV en Vrienden schaar. 2e klas A: ODI, De Spartaan, CKC MaaSsluis 2, Succes 2, De Bermen 3, Harga 3 en Ons Hu» 3. 2e klas B: Spirit, Velox, Hoogvliet 2, Olympia 2, Ten Donck 3, 'Harga 4 en Trekvogels 4. tuurfijk geen echt jubileum. We wil den het eigenlijk alleen vieren als af scheid van het oude complex. Met veel oud-leden ook, die werkelijk uit alle hoeken van het land naar Vlaar dingen gekomen waren". Energie Deze oud-leden, die vroeger ooit ge speeld zullen hebben op veldjes aan de Burgemeester Luyerincksingel of aan de Galgkade, hoorden met be wondering de verhalen over Oranje Naussau 's ambitieuze plannen aan. Dat zijn zaken, die door de generatie van vandaag aangepakt moet worden. .Niet alleen het klimmen op de rang lijst. Wim Verheij: „Dat zal energie Rosten, snaar lukken zal het vast wel. Onze jeugdploeg draait al jaren mee in de hoogste regionen. Talent en kwaliteit is er binnen de vereniging dus genoeg". Parallel daaraan loopt dan in de ko mende jaren de bouw van het club huis. De gemeente neemt daarvan het leeuwendeel voor zijn rekening, maar Oranje Nassau zelf zal toch ruim een ton op tafel moeten brengen. Maar Wim Verheij en zijn bestuur durft het aan: „Het ergste wat ons kan overko men is een tekort van een ton. Ik ge loof echter niet, dat het zover zal ko men. Ik reken op een grote zelfwerk zaamheid, waardoor het door ons zelf op te brengen bedrag terugge bracht kan worden naar de helft". A SPORT -B voor donderdag 12 t/m woensdag 18 juni HONKBAL: zondag Den Haag 14 uur Laakkwartier-MSV '71. Zwijndrecht 14.30 uur Compri-Croenoord, Vlaardingen Zwa- I uwen laan 14.30 uur Vlaardingen/Holy- Oeldrop, Badhoevedorp 14.30 uur Lijn- den-Schiedam; dinsdag Rotterdam 19 uur Neptunus-Schiedam, Breda 19 uur Alro- Oroenoord, Vlaardingen Zwaluwenlaan 19 uur Vlaardingen/Holy-Sparta. SOFTBAL: donderdag Dordrecht 19 uur Hawks-Schiedam <d>vrijdag Rotterdam 19 uur Eurostars 2-Splrit (h), 19.30 uur Eurostars-MSV '71 (d), Vlaardingen Zwa luwenlaan 19.30 uur Holy/Oroenoord- Compri (h), Gouda 19.30 uur Oouda- Schiedam (h); maandag Rotterdam 19 uur Neptunus-Schiedam (d), Schiedam Harga 19.30 uur Schiedam Spirit (h). Vlaardin gen Zwaluwenlaan 19.30 uur Vlaardingen/ Holy-Green Sox 2 (d); dinsdag Rotterdam 19.30 uur Neptunus 2-Spirlt (d). CRICKET: zondag Schiedam Thurlede 11 uur Excelsior '20-Schiedam. WIELRENNEN: zondag Puttershoek vanaf 10 uur clubwedstrijden, met de rennerv clubs De Coureur, Harga en Schiedam: wonsdag Vlaardingen George Stephenson- weg vanaf 19 uur zomeravondcompetitie. WANDELEN: donderdag Maassluis en Vlaardignen slotavond avondvierdaagse; dinsdag en woensdag Schiedam Margriet- hal vanaf 18 uur start avondvierdaagse. ZAALVOET8AL: vrijdag Schiedam Mar griethal vanaf 19 ui pioenschappen ZWEMMEN: donderdag en vrijdag (sl avond) Schiedam Sportfondsenbad 18 20.30 uur zi MAASSLUIS In navolging van Schiedam krijgt ook Maassluis een avondvierdaagse. Deze wordt gehou den van 23 tot en met 26 juni. Initia tiefnemer is het bedrijf VerÖlko, dat sinds kort onderdeel is van de Sint- maartensdijkgroep. De laatste onder neming sponsort de wielervereniging Harga, die in Schiedam al drie maal een dergelijk recreatief wielerevene- ment (met telkens zo'n duizend deel nemers) organiseerde en dat nu ook in Maassluis gaat doen. Hatga rekent in Maassluis op een gro te deelname. "Tijdens de voorberei dingen is het ons opgevallen, dat veel mensen in hun vrije tijd nog een stuk je gaan fietsen", aldus Harga-organi- sator Jaap de Bruin. "Maassluis is wielerminded en daarom nemen We aan, dat het deelnemersaantal tussen de vijfhonderd en duizend zal zijn". Startpunt is Verolko aan de Elektra- weg, waar tussen 18.30 en 19.30 uur vertrokken kan worden. Iedere avond is er een andere route, die schommelt tussen de 25 en 30 km. Zo wordt koers gezet in de richting Vlaardin- gen/Schiedam, naar Schipluiden/Den Hoorn, vervolgens naar Hoek van Holland en wordt ook het West land niet vergeten. Op de slotavond (don derdag 26 juni) worden de fietsers op da G.A. Brederolaan ingehaald en zal met de Maassluise Harmonie voor op de intocht in Maassluis volgen. Bij de volgende adressen kan men zich laten inschrijven: Verolko, Elektra- weg; bij de VVV-balie in het stadhuis Koningshoek; Lock, Haven 11Boer, Noordvliet 43 en Otte, Westeinde 6. Voor de helft van de normale prijs! Is deze grote partij strikt eerste keus wandtextiel in tien ver schillende dessins. In een groot aan tal kleuren. Rollengte: 8,15 meter en breedte 65 cm. Nu per rol voor SVDPW viert feest SCHIEDAM - SVDPW viert het vijf tigjarig jubileum op zaterdag 21 juni in de sporthal Margriet. De feest avond start om 20 uur. Voor de jeugdleden tot en met de C- elftallen en de kinderen van de leden tot en met veertien jaar is er, even eens in de Margriethal, van twee tot vier uur een feestmiddag met diverse artiesten. De clubkampioenschappen junioren van de Schiedamse tafeltennisvereni ging Perfekt werden gewonnen door Erwin Jansen. T\veede werd Richard Kalmeijer en derde Richard Kramer.

De Havenloods | 1980 | | pagina 17