Wie de toekomst in de scheepsnieuwbouw niet meer ziet zitten, heeft nu nog 96 kansen. Bfj Vlaardingen Oost. stffss Oldelft secretaresse Bliksem-sollicitatie Blijf in je vak, want daar ben je goed in. Vlaardingen Oost biedt je een zékere toekomst. ■SSZSiïT MAISON|§ VAN DEN BOER PARTYCATERING 10 charmante jonge dames Bertus van Ellen: CordeKnegt: Een jong team èn een O. K. die binnenkort is aangepast aan de modernste eisen. Wat blijft er voor een verpleegkundige nog meer te wensen over? verpleegkundige voor de opleiding O.K.-assistenl(e) dif ferentiatie chirurgie een full time instrumenterend verpleegkundige c.q. O.K.-assistent(e) differentiatie chirurgie STICHTING VAN DAM bethesda ziekenhuis secretaresse Innnl Service/lnstallatietechnici MTS-EofW DE HAVENLOODS - DONDERDAG 21 AUr.USTÖS~l980~ Stichting „Cardiolab" Werkzaam op het terrein van 24 uur electrocardio grammen vraagt voor een van haar direkteuren, voor zo spoedig mogelijk een leeftijd vanaf 25 jaar, opleiding min. HAVO Kandidaten moeten zelfstandig kunnen werken en goede con tactuele eigenschappen bezitten. Daar onze stichting een jon ge, groeiende organisatie is, is improvisatietalent onmisbaar. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan Stichting Cardio lab, t.a.v. ing. L.M. Rodenburg, direkteur. Westzeedijk 118, 3016 AH Rotterdam, tel. 010-T 'olg van het toenemend aantal evenementen ÏRESGEBOUWDE DOELEN Tevens bestaat de mogelijkheid om ingeschakeld te worden op de afde ling party-catering van Maison van den Boer te Veghel. Het betreft hier verzorging van evenementen op diverse lokaties in Nederland. Indiensttreding geschiedt op part-time basis. Het salaris ligt tussen f. 8,50 en f. 10,- netto per uur, afhankelijk van het aantal gewerkte uren. Vriendelijkheid tegenover onze gasten stellen wij als een eerste vereiste. Ook zij, die niet over de nodige ervaring beschikken worden verzocht te reflecteren, daar wij voor een interne opleiding kunnen zorgdragen. Belangstellenden gelieven zich (met recente pasfoto) op dinsdag 26 augustus a.s. om 19.30 uur te vervoegen bij Bistro „de Harmonie", Schouwburgplein 53 te Rotterdam. Met Vlaardingen Oost gaat het goed. Dat is een scheeps- reparatiewerf die toekomst heeft. Je kunt dat zien aan het feit dat Vlaardingen Oost nu nog om 96 vakmensen zit te springen. Niet voor tijdelijk, maar voorgoed. Zoveel werk is er. Je kunt het ook zien aan het feit dat Vlaardingen Oost zijn personeel vorig jaar een hogere bonus uitkeerde. En dat zou dit jaar best eens nóg meer kunnen worden, als Vlaardingen Oost maar die 96 vakmensen krijgt waar ze om zitten te springen, want dan kunnen ze die grotere omzet halen. Nu blijft er werk liggen door gebrek aan mankracht. Is dat niet doodzonde? Het zou ook doodzonde zijn als jullie nieuwbouwvaklieden nu uit het vak zouden stappen. En dat,terwijl jullie nog volop keus hebben. Bij Vlaardin gen Oost. Voor werk waar je nog lol in kunt hebben. Werk met toekomst. Goedbetaald, promo tiekansen. Waar wachten jullie nog op? Op méér informatie soms? Die kun je krijgen. Bertus kwam in 78 op 31- jarige leeftijd uit de scheeps nieuwbouw bij Vlaardingen Oost. Begon als groepsleider, is nu vergevorderd in zijn opleiding tot rekeningmaker, ik zag het bij veroime niet meer zitten; zegt hij, de toe komst werd mij daar te onzeker. Töt op de dag van vandaag heb ik er geen spijt van dat ik toen voor Vlaardin gen oost gekozen heb. De hele werksfeer, het sociale klimaat, de beloning, het is allemaal veel beter, ik heb nou weer lol in m'n werk. Dat hoor je trouwens van iedereen bij Vlaardingen Oost. ik zie mijn toekomst weer helemaal zitten: 'Ik wilde promotie maken. Die kansen kreeg ik niet Toen ging ik naar Vlaardin gen Oost. En daar kreeg ik ze wel qv bUIIlb 'Ik wou die zekerheid voorde toekomst En de sfeer kreeg ik erbij! Ik wil straks de boot niet missen, als de informatie me blijkt aan te spreken. Beschouw dit daarom maar als een resérvering van een sollicitatie, dan hoor ik wel wanneer jullie mij eens alles haarfijn uit de doeken kunnen doen. Naam: Leeftijd: Adres: Opleiding: Praktij kervaring:_L Laatste funktie: ~~l Cor, indertijd van Vlaardingen Oost naar scheepsnieuwbouw gegaan omdat hij trouwde en in Rozenburg een woning kreeg, ondervond dat hij zijn promotiekansen wel kon vergeten. En toen de situatie in de scheepsnieuwbouw steeds onzekerder werd, ging hij terug naar Vlaardingen oost. ik heb er geen spijt van, zegt hij hartgrondig. Bij Vlaardin gen Oost geven ze je eerder eigen verantwoordelijkheid, je bent overal direkter bij betrokken, er wordt naar je mening gevraagd als vakman en je maakt de promotie die je verdient, ik ben blij dat ik die beslissing genomen heb: Nu hoor je. het ook eens van een gnder. Nog niet overtuigd? Zorg dan datje alle informatie krijgt die je nog wilt weten. En doe dat via de bon. Vul die in en stuur 'm in een envelop zonder postzegel aan Vlaardingen Oost, Antwoordnummer 111 Vlaardingen. (Schiedamsedijk 2) _x shiprepair yard v vlaardingen oost 34-227 Dat is in ons geval een paar enthousiaste kollega's erbij, om de bemanning van onze O.K. weer op volle sterkte te brengen. Daarom zijn wij op zoek naar een Deze opleiding start in september 1980 en bestaat uit een interessante kombina- tie van theorie en praktijk, die u gedegen wegwijs maakt in het O.K.-gebeuren. Bij het met goed gevolg beëindigen van de opleiding krijgt U een (door de NZR) erkend diploma. Daar de opleiding spoedig start bieden wij onze bemiddeling aan bij het verkorten van uw huidige opzegtermijn. doch ook part-time behoort tot de mogelijkheden. Een part-time dienstverband houdt in dat er minimaal 3 dagen per wéék moet worden gewerkt. Daarbij gaat u naar rato bereikbare diensten verrichten. Een ideale mogelijkheid voor verpleeg kundigen die wat gas terug willen nemen óf voor gehuwde vrouwen die weer aan de slag willen. Onze drie operatiekamers, die momenteel een grondige verjongingskuur ondergaan, hebben o.a. als specialismen: gynaecologie, obstetrie, algemene chirur gie, plastische chirurgie, orthopedie en keel,neus en oor. Het huidige team, dat op volle sterkte uit 10 mensen bestaat, is jong en het overleg op de afdeling wordt thans met kracht gepropageerd in de vorm van teambespre kingen en werkoverleg. Heeft u belangstelling? Voor meer funktie- informatie kunt u kontakt opnemen met mevrouw J. van den Hatert, verpleegkun dig direkteur, telefoon (010) 36 46 44. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u rich ten aan de heer M. Krijnen, hoofd Perso neelszaken van het Van Dam - Bethesda Ziekenhuis, Westersingel 115, 3015 LD Rotterdam. p*TticTting Van Dam - huizen? °p'9 2 zieken- 'tofste DIERGAARDE BLIJDORP vraagt op korte termijn DIERENVERZORGER diploma Lagere Landbouwschool strek tot aanbeveling. TERREINMIDEWERKER voor de dierenafdeling, die zal worden belast met algemene werkzaamheden Schriftelijke sollicitaties aan de Direkteur van Diergaarde Blijdorp, Postbus 532, 3000 AM Rotterdam. Iphotech j INTERNATIONAL general engineers and consultants Protech International B.V., Stationsplein 2, te Schiedam (uitstekende trein- en bus verbindingen), is een nederfands alge meen ingenieurs- en adviesbureau. Wij zoeken met spoed een nederiands engels Voor deze levendige en zelfstandige werkkring, temidden van een internationale staff worden vereist middelbare schoolopleiding diploma schoevers, of gelijkwaardig kennis van de engelse taal bij voorkeur ervaring met telex en tekstverwerkende apparatuur nauwkeurigheid en enthousiasme leeftijd tot 25 jaar Geboden: uitstekende arbeidsvoorwaarden tegemoetkoming in reiskosten voor hen die verderaf wonen vergoeding van kosten van verdere vakstudie Met vakantieafspraken wordt rekening gehouden. Voor sollicitaties en inlichtingen PROTECH INTERNATIONALb.v. Postbus 152 3100 AD Schiedam, tel. (010) 37 88 66 fUUU) Binnen Oldelft is de business-unit therapie verantwoordelijk voorde verkoop, installatie en service van alle Oldelft apparatuur op het gebied van de radiotherapie. Voor deze business-unit vragen wij een aantal MTS-ers E en W, die een MAVO of HAVO vooropleiding hebben genoten. De werkzaamhedenbestaan uit het installeren en sen/icen van apparatuur bij afnemers in binnen- en buitenland. Gezien de vele buitenlandse reizen dienen kandidaten naast de bereidheid tot dit veelvuldige reizen te beschikken over een goede kennis van de engelse en duitse taal in woord en geschrift. Kandidaten met ervaring op het gebied van service of installatie van röntgenapparatuur en/of beeldversterkersystemen genieten de voorkeur. Meer informatie over deze funkties en de arbeidsvoorwaarden kunnen verstrekt worden door de heer 0. van der Enden, afdeling Personeelszaken, aan wie u ook uw sollicitatie kunt richten. De activiteiten van Oldelft omvatten ontwikkeling, fabricage en verkoop van geavanceerde optische, elektronen-optische, elektronische en fijnmechanische apparatuur op het terrein van de medische diagnostiek, cine, luchtverkenning, nachtzien en laser-afstandmeting. Oldelft heeft haar hoofdzetel in Delft en dochtermaatschappijen in binnen- en buitenland. Zij exporteert 95°/o van haar produkten. Van Miereveltlaan 9. 2612 XE Delft Telefoon (015) 13 29 23 12 40 44. nv Optische Industrie de Oude Delft

De Havenloods | 1980 | | pagina 8