scheepvaart vereeniging zuid A. een ervaren im/vj salarisadministrateur B.een geroutineerde steno-typiste Als beginnend assistent-accountant maak je een goede start bij ons. Capelle v vast werk met gunstige werktijden ,d ©Hunter Douglas Europe b.v. Elektrisch lassers UJESCDIM MEDEWERKER (STER) Accountantskantoor gemeente aandenIJssel beheerder gemeentewerf m/v beheerder wijkcentrum m/v administratief medewerker m/v SIGMA kleurmaker/balieverkoper DE HAVENLOODS - DONDERDAG 28 AUGUSTUS 19XU 35-237 Onze nachtploeg zit 's avonds nog gezellig thuis Gewoon een kwestie van uitgekiende werktijden (weekends vrij). Als produktièman bij Hunter Douglas kunt u uw TV-programma rustig uitkijken, omdat u pas om half twaölf hoeft op te komen! t De werkxoamheden bestaan uit het bedienen K De tijden ,n de 3-ploegend,enst z,,n: gn Qnder confro|e houden vQn Qnze machineS( ochtendploeg: maandag t/m vrijdag ter vervaardiging van o.a. materialen voor van 7.30 tot 15.30 uur; Luxaflex en Luxalon produkten. middagploeg: maandag t/m vrijdag van 15.30 tot 23.30 uur; |(onf) eens langs en laat je uitvoerig nachtploeg: maandagavond t/m voorlichten. Je kunt dagelijks terecht zaterdagochtend van 23.30 tot 7.30 uur. tussen 9 en 16 uur in ons bedrijf aan de Piekstraat 2 te Rotterdam-Zuid, in de De salarissen. buurt van NS-station Zuid (ma. t/m vr. Het bruto aanvangssalaris <- (inklusief ploegentoeslag) bedraagt: Specialo 18 jaar f 1690,- 19 jaar f 1836,- DAGAVOND iT^Leavond opT^TTi .20 jaar f2002,-. 21 jaar f2162 - 5-8 uurTp 22 jaar f 2302,-. v.a. 23 jaar f 2407,-( °p 0ns bedrijf te" Rotterdam 3071 EL Rotterdam-Zuid Piekstraat 2 Wescon is actief op het gebied van montage en onderhoud van chemische en petro-chemische installaties. Een zeer belangrijk deel van deze activiteiten ligt in het Botlek/Europoort- gebied. Voor dit gebied zoeken wij LTS-ers en metaalbewerkers Op ons opleidingscentrum krijgt u een basistraining van 3 weken. Daarna gaat u in de praktijk aan dè slag als montage- installatiewerker. Na verloop van tijd, uiteraard na gebleken geschiktheid, kunt u opgeleid worden tot pijpfitter. Tijdens uw opleiding ontvangt u uw volledige loon. Voor het pendelen kent Wescon een prima regeling. Tevens zoeken wij direct inzetbare Heeft u belangstelling? Dan kunt u elke donderdag van 9.00- 15.00 uur en elke donderdagavond tussen 19.00 en 21.00 uur langskomen bij Wescon Nederland B.V., vestiging Theemsweg 2 in Rozenburg. Telefoon 01819-15188. Kunt u die dag niet komen, bel dan voor informatie en/of een afspraak met de heer J.A. de Bruijn, tel. 01819-62944, toestel 176/177. U kunt ook, tussen 18.00 en 20.00 uur. contact opnemen met de contactpersoon in of bij uw woonplaats: in Rozenburg A.W. Peek: 01819-14717, in Hoogvliet - G. van Beek 010-165724. ONDERHOUDSLOODGIETERS NIEUWBOUWLOODGIETERS Benschop Krult B.V. Burg. Martensingel 143a, 2806 CT Gouda, tel. (01820) 25322, na 18 uur tel. (01872) 2732 of 3435. N.V. Pensioenverzekerlngs-Mlj. „METALLICUS" Mathenesserlaan 285, Rotterdam, tel. 010- 775288 op de Verzekerings-Technische Afdeling Tot zijn(haar taak zal behoren het administreren van onze pensioen contracten en het uitvoeren van de daarvoor noodzakelijke bereke ningen. Wij vragen: Minimaal diploma Mavo, 4-jarige cursus, met wiskunde. Type-vaardigheid strekt tot aanbeveling. Mix. leeftijd 25 jaar. Wij bieden: Afwisselend werk op een klein kantoor. Premievrije pensioenregeling. Variabele werktijden. Ruim 4 weken vacantie. Vergoeding van studiekosten. Sollicitaties schriftelijk of telefonisch te richten aan Afdeling Perso neelszaken, vragen naar de heer Bleijenberg. renigmgvan ondernemingen en organisaties in de naven-,vervoer-en aanverwante Dedrijven vraagt voor zo spoedig mogelijke indiensttreding: De salarisadministratie wordt via een computer gevoerd. Van de administrateur wordt verwacht dat deze bekend is met de voorschriften van de loonbelasting- en sociale verzekeringswetgeving. In verband met de verwerking van s in de financiële administratie is tevens enige boekhoudkundige kennis vereist. Tot haar taak zal behalve het stenografisch opnemen en het uitwerken van brieven en rapporten etc. ook behoren het verrichten van ander typewerk. Voor deze funktie gaat onze voorkeur uit naar een mede werkster in full-time dienstverband. Aanstelling van 2 medewerksters met ieder een halve dagtaak en per week wisselende aanvangsuren behoort echter tot de moge lijkheden. Voor beide funkties behoren naast een aantrekkelijk salaris een gunstige gratificatieregeling alsmede een premievrije pensioen regeling tot de arbeidsvoorwaarden. Sollicitanten wordt verzocht zich te richten tot het Secretariaat van de vereniging; voor funktie A met vermelding van de letters CFA en voor funktie B met vermelding van de letters AZ. Het Accountantskantoor van de Vereniging van Nederlandse Gemeenten, kortweg Verificatie bureau genoemd, verricht onder leiding van registeraccountants accountantswerkzaamheden voor de aangesloten gemeenten. In totaal contro leert ons Bureau circa 6.500 administraties van de lagere overheid en uiteenlopende gesubsidieerde instellingen. Het hoofdkantoor is gevestigd in Den Haag. De uitvoering van de werkzaamheden geschiedt bij de cliënten in de 31 over het land verspreide districten. Voor de standplaatsen Vlaar- dingen, Delft of naaste omgeving en in de Hoekse Waard en op Voorne en Putten en Rosenburg wensen wij binnenkort onze gelederen met een aantal jonge, enthousiaste mensen in de functie van beginnend assistentenaccountant te versterken. Voor hen, die een aantrekkelijke carrière in de accountancy ambiëren, is hier een prima start weg gelegd. Vanzelfsprekend is een goede basisopleiding onmisbaar, zoals HAVO-, VWO-, MEAO- of HEAO- diploma. Het volgen van verdere vakstudies is een vereiste. Door de districtsindeling wordt o.a. be reikt dat de reistijden beperkt blijven. Geboden wordt een afwisselende, leerzame werk kring, een goed salaris, moderne secundaire arbeids voorwaarden (o.a. welvaartsvast pensioen volgens de Algemene Burgerlijke Pensioenwet), een gunstige studiekostenregeling en ruime doorgroei mogelijkheden. De interne opleidingen, welke tijdens de werkdagen plaats vinden, krijgen veel aandacht. Meer weten? Niet onverstandig! Stuur om te beginnen een eigen handig geschreven sollicitatiebrief naar onze districtsaccountant de heer A.G.V. Vergeer, Postbus 250, 3130 AG Vlaar- dingen. van de Vereniging van Nederlandse Gemeenten (Centraal Bureau voor Verificatie en Mtianciüle Adviezen) Nassaulaan 12,2514 JS 's-Gravenhage Capelle aan den IJssel is een snelgroeiende gemeente, gelegen ten oosten van Rotterdam, op de grens van stedelijk en landelijk gebied. De gemeente telt ruim 42.000 Inwoners en is voorbestemd uit te groeien tot circa 70.000 inwoners. In verband met het operationeel worden van de nieuwe gemeentewerf, zoeken wij een beheerder gemeentewerf. De gemeentewerf valt onder de afdeling Civiel Onderhoud van de Dienst van Openbare Werken en vormt de basis van waaruit de Reinigingsdienst, het onderhoud aan wegen en watergangen c.a. en een deel van de Plantsoenendienst opereren. Hier bevindt zich tevens het materialenmagazijn. De nieuwe beheerder zal: - toezicht houden op het gebruik van terreinen en gebouwen, het materiaal- beheer en de kantine: - betrokken worden bij het organiseren van geringe dagelijkse onderhouds werkzaamheden. Funktie-eisen: - LTS-werktuigkunde; - applicatiecursus(sen) wegenbouw (gewenst); - ervaring in soortgelijke funktie (strekt tot aanbeveling); - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Het salaris bedraagt maximaal f 2.800,- bruto per maand, exclusief de wettelijke toeslag per 1 juli 1980. Een kennismaking met de kollega's behoort tot de selektieprocedure. De bij gemeenten gebruikelijke rechtspositie regelingen zijn van toepassing. Aan het verkrijgen van passende huis vesting wordt medewerking verleend. Nadere informatie over deze funktie wordt u verstrekt door de heer ing. Q.J. Pak, telefoon (010) 501566 toestel 355. Vakaturenummer HL 80.28.01 In verband met het vertrek van de huidige medewerker zoekt de afdeling Sociaal- Culturele Zaken, Sport- en Recreatie voor het wijkcentrum „Oostgaarde" een beheerder. Tot zijn/haar takenpakket zal onder meer behoren: - het toezicht houden op het gebruik van het centrum; - het voeren van een eenvoudige administratie; - het dragen van verantwoording voor de buffetexploitatie; - het zorgdragen voor een zo optimaal mogelijk funktioneren van het centrum. Voorts dient rekening te worden gehouden met onregelmatige werktijden, ook tijdens de weekeinden. In het wijkcentrum is reeds een assistent beheerder werkzaam. Funktie-eisen - Mavo of gelijkwaardige opleiding, - horecadiploma t.b.v. buffetexploitatie; - diploma Handelskennis; - een leeftijd van minimaal 25 jaar. Zij die ervaring hebben met het werk in een sociaal-culturele accommodatie hebben de voorkeur. Het salaris bedraagt, afhankelijk van opleiding en ervaring, maximaal f 3.084,- bruto per maand, inclusief onregelmatige diensten, exclusief de wettelijke toeslag per 1 juli 1980 Een kennismaking met de kollega's behoort tot de selektieprocedure. De bij gemeenten gebruikelijke rechtspositie regelingen zijn van toepassing. Aan het verkrijgen van passende huisvesting wordt medewerking verteend. Nadere informatie over deze funktie wordt u verstrekt door de heer D M. Vredenbregt, medewerker bureau Samenlevingsopbouw, telefoon (010)506655 toestel 174. Vakaturenummer HL 80.05.05 Wegens vertrek van de huidige medewerkster zoeken wij voor de afdeling Administratieve- en Interne Controle van de Gemeentelijke Sociale Dienst een administratief medewerker, die in team verband, hoofdzakelijk zal worden belast met controlewerkzaamheden op de te betalen uitkeringen. Funktie-eisen: - diploma Havo/Meao; - studerende voor het PD boekhouden of administratief ambtenaar strekt tot aanbeveling; - accuratesse. Het salaris bedraagt, afhankelijk van opleiding en ervaring, maximaal f 2.337- bruto per maand, exclusief de wettelijke toeslag per 1 juli 1980. De bij gemeenten gebruikelijke rechts positieregelingen zijn van toepassing. Aan het verkrijgen van passende huis vesting wordt medewerking verleend. Nadere informatie over deze funktie wordt u verstrekt door de heer C.M. van Zanten, chef van de afdeling Administratieve- en Interne Controle, telefoon (010) 518444 toestel 15. Vakaturenummer HL80.14.03 Sollicitatiebrieven, onder vermelding van het betreffende vakaturenummer, kunt u richten aan burgemeester en wethouders van Capelle aan den IJssel, Postbus 70, 2900 AB Capelle aan den IJssel. COATINGS Toonaangevend producent van coatings, lakken, bekledings- en afdichtingsmaterialen voor professionele, industriële en particuliere toepassing, met vestigingen over de gehele wereld. Voor ons Sigma Service Center, Thurledeweg 19 te Rotterdam, zoeken wij een die de volgende werkzaam heden zal verrichten: - op kleur brengen van verf- produkten m.b.v. de kleur- mengmachine en met de hand; - verkopen van verf en aan verwante handelsartikelen; - geven van eenvoudige verf- technische adviezen; - uitschrijven van aflever- bonnen. Wij denken aan een jongeman tot circa 30 jaar die de oplei ding LTS-schilderen heeft gevolgd. Sollicitanten kunnen voor het maken van een afspraak telefonisch kontakt opnemen met de chef van het Service Center, de heer E.H.T.J. Verlaan, telefoon 010-377556. L Post Telel Pieter de Hoochweg 110 - 3024 BH Rotterdam Postbus 6096 - 3002 AB Rotterdam Telefoon 010-760600

De Havenloods | 1980 | | pagina 30