Werk aan de winkel 1 I I MiDEWERK(ST)ER UKF^ SMIT INTERNATIONALE jonge bankwerker A OTiS-lLniFTnEffl®I nieuwbouw-monteurs Internationaal telefonist(e): talen gebruiken en goed verdienen. Een boeiende, veelzijdige baan. ervaren magazijn bediende m/v ter meulen bv I OTISJ M3S30MM yGemeente Schiedam allround vaklieden die graag afwisselend werk doen. allround technische monteurs randstad laborant(e) c1 medewerker telefoniste/receptioniste LIMPERG MORET SMIT INTERNATIONALE NEDERLAND BV zoekt op korte termijn voor haar Financieel-Economische Afdeling een welke zal worden belast met de Holdingadministratie. Van kandidaten wordt het volgende verwacht: MAVO/HAVO-diploma; Praktijkdiploma Boekhouden met bereidheid tot verdere studie voor het M.B.A.-diploma; Leeftijd tot 30 jaar. Er wordt een interessante werkkring geboden in een zeer levendig bedrijf. Nadere informatie kan telefonisch worden verkregen bij de heer L. van Steveninck, 010-549 214 (na 18.00 uur 01807-21 5 87). Schriftelijke sollicitaties te richten aan Smit Internationale Nederland BV, t.a.v. de Afdeling Personeelszaken, Postbus 1042, 3000 BA Rotterdam. De Unie van Kunstmestfabrieken B.V. is een der grootste kunstmestproducenten van West Europa. Op haar vestiging Pernis staan o.rn. installaties voor de produktie van ammoniak, salpeter-, zwavel-, en fosforzuur, ureum en mengmesten. In de onderhoudsdienst is plaats voor een Wij verwachten van de aan te stellen medewerker dat hij beschikt over een LTS/MTS of MAVO/MTS diploma (afd. Werktuigbouw), bereid is zich verder op zijn vak gebied te bekwamen en niet ouder is dan 25 jaar. Het bedrijf heeft personeelsvervoer vanaf Vlaardingen, Rhoon (metro), Voorne-Putten en een deel van de Hoeksche-Waard. Belangstellenden kunnen hun sollicitaties richten aan de Unie van Kunstmestfabrieken B.V., antwoordnummer 36, 3190 VD Hoogvliet Rt. Ons telefoonnummer is 010- 16 00 66 toestel 167. UKF De belangrijkste leverancier van liften, roltrappen en Betrokkenen dienen een opleiding te hebben op LTSI Constructiebankwerken niveau met eventuele vervolg opleiding Bemetel. Kennis van elektrotechniek strekt tot aanbeveling. Wij bieden een afwisselende job, op basis van CAO Groot Metaal, met daarnaast uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Stelt u prijs op een snelle afspraak? Belt u dan de heer L. Pothof van ons bijkantoor in Rotter dam 010-621099 of 's-avonds 010-822291 of schrijf aan Otis Liften B.V., Thurledeweg 85, 3044 ER Rotterdam. Trefzeker is adveneren op onze perso nee i spag i na 010-13.21.70, Een internationaal telefonist(e) op de telefoon zaal in het PTT-kantooraan de Coolsingel te Rotterdam brengt dagelijks vele gesprekken met allerlei landen tot stand emverstrekt inlichtingen over telefoonnummers in het buitenland. Een boeiende en veelzijdige baan. Je moet gevoel hebben voor vreemde talen. Maar alleen met school-Frans, -Duits en -Engels kun je al bij ons terecht. Je krijgt namelijk een bedrijfsopleiding, zodat je als beginnend telefo niste) vlug over je onzekerheid heen bent. Binnen een paar maanden spreek je deze talen alsof je nooit anders hebt gedaan. Ook jij kunt internationaal telefonist(e) worden. Hiervoor zul je minimaal een MAVO-4 diploma moeten bezitten met Engels, Duits en Frans in het examenpakket. Deze drie talen zijn zeker een goede basis. De finesses van het vak leer je tij dens je PTT-opleiding. Daarbij word je vertrouwd gemaakt met de appa ratuur en maak je kennis met alle facetten van het internationale telefoonverkeer. Omdat je vol- continu in wisseldienst werkt, waarbij onderling ruilen is toegestaan stellen wij het op prijs als je in Rotterdam of directe omgeving woont. Wat wij bieden Het aanvangssalaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring. Het varieert van f 1379,1 5 (18 jaar) tot f 2074,- (27 jaar) bruto per maand. Deze salarissen zijn inclusief de toeslag loon maatregel. Daarnaast ontvang je een toeslag op\ je basissalaris voor het verrichten van onregel matige diensten. Bovendien krijg je minimaal 22 vakantiedagen en een vakantietoeslag van 8% per jaar. Meer informatie? Bel (020) 57 24 65 en wij zullen je, voor zover mogelijk, telefonisch alle gewenste informatie geven. De sollicitatie Wil je internationaal telefonist(e) worden? Richt dan je schriftelijke sollicitatie, voorzien van je telefoonnummer, binnen 14 dagen na ver schijningsdatum van dit blad ongefrankeerd aan: Telefoondistrict Rotterdam Afdeling Personeelsvoorziening Postbus 70024 3000 LE Rotterdam TELEFOONDISTRICT ROTTERDAM Ter Meulen is een snelgroeiende detail-handelsonderneming, bestaande uit een groot warenhuis in het centrum van Rotterdam en een postorderbedrijf in Rotter dam-Spaanse polder, dat met circa 800.000 vaste klanten tot één van de grotere van Nederland gerekend mag worden. Bij ter Meulen werken circa 1650 mensen. Ter versterking van de leiding van ons centraal magazijn in de Spaanse polder zoeken wij een: Het centraal magazijn is verdeeld in verschillende afdelin gen die elk zorg dragen voor de ontvangst, het uitpakken, sorteren, opslaan, priizen. uitleveren en voorraadbeheer van een bepaald artikelassortiment. In elke afdeling zijn minimaal 3 en maximaal 11 medewerkers werkzaam. Gedacht wordt aan een medeweri;(st)er van 25 tot 45 jaar, bij voorkeur met ervaring in soortgelijke werkzaam heden. Promotiemogelijkheden aanwezig. Wanneer u belangstelling voor deze funktie hebt, ver zoeken wij u te bellen naar afdeling personeelszaken van ter Meulen B.V., 010 159977. toestel 220 om een af spraak te maken voor een sollicitatiegesprek. Natuurlijk kunt u ook schriftelijk solliciteren. Brieven kunt u richten aan: afdeling personeelszaken, Vlaardingweg 62, 3044 CK Rotterdam. Bij het openbaar kleuter- en lager onderwijs kunnen op korte termijn worden geplaatst voor de vervanging bij ziekte en (zwangerschaps) verlof (ook in part-time functies) enkele kleuterleidsters onderwijzers /onderwijzeressen - wettelijke bevoegdheden - positief staan t.o.v. het openbaar onderwijs. De mogelijkheid is niet uitgesloten dat op wat langere termijn een benoeming in een vacature kan plaatsvinden. Sollicitatiebrieven met vermelding van opleiding, staat van dienst en referenties, binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad richten aan het college van burgemeester en wethou ders van Schiedam, Stadskantoor, Emmastraat 1, 3111 GA Schiedam. Van der Giessen-de Noord is een scheepswerf met vestigingen in Krimpen aan den IJssel en Alblasserdam, waar in totaal ruim 2000 mensen werkzaam zijn Op haar nieuwe vestiging Van der Giescen-de Noord Marinebouw in Alblasserdam is vorig jaar in een overdekte produktiehal een begin gemaakt met de produktie van met glasvezel versterkte polyester marineschepen In de afbouwfase van deze mijnenbestrijdingsvaartuigen moet er veel mechanisch werk aan boord worden gedaan, zoals de in- en afbouw van de motoren en het uitlijnen van de apparatuur. Voor dit technisch hoogwaardige werk, dat in de overdekte pro duktiehal wordt gedaan, hebben wij op korte termijn nodig, die het bankwerken en pijpenbewerken beheersen Mocht u geïnteresseerd zijn in afwisselend vyerk, neemt u dan voor nadere inlichtingen even kontakt op met ons hoofd personeelszaken, de heer N. van der Ent, telefoon 01859-3844 van der Giessen - de Noord Marinebouw b.v. Zuiderstek 30,2952 AZ Alblasserdam. A ALGEMEEN MEDEWERKER voor een relatie in R'dam zoeken wij algemeen mede werkers die voor langere tijd beschikbaar moeten zijn. Het werk is meestal in de 3-ploegendienst. EXPEDITIE MEDEWERKER Voor een relatie in R'dam- West zoeken wij expeditie medewerkers in de 2-ploe- gendienst die bereid zijn eventueel constant nacht dienst te draaien. De werk tijden zijn van 23.00-7.30 Rotterdam, Stadhuisplein 39 tel. 010- 110170 Mathenesserplein 19 tel. 010-772544 uitzendbureau Broadenj de Koning B.V. te Schiedam is een dcwiteronderneming van Bols Nederland B.V. Zijvervaardigt alcoholen ten behoeve van gedistilleerd met behulp van moderne proces apparatuur voor vergisting en distillatie. Voor het laboratorium vragen wij een Tot de taken zullen o m. gaan behoren: - het verrichten van fysische, chemische en bacteriologische bepalingen op grondstoffen, half- en eindprodukten van onze branderijen; - het onderzoeken van diverse waterstromen binnen het bedrijf; - het meewerken aan het ontwikkelen van nieuwe analyse-methoden, produktie- methodieken en produkten. Onze gedachten gaan uit naar kandidaten met een opleiding op M.B.O.-chemisch niveau. Onze onderneming kent uitstekende arbeids voorwaarden, zoals: 24 vakantiedagen, 8/2% vakantietoeslag, winstdeling en een gunstige studiekostenregeling. Geïnteresseerden worden verzocht hun sollicitatie te richten aan Branderij de Koning B.V. Burg. Honnerlage Gretelaan 11, 3119 BA Schiedam. Nadere informatie omtrent deze functie wordt verstrekt door de heer P. L. Daamen, tel. 010-7364 55. ENCYCLOPEDIE VERKOPERS OPGELET Voor goede verkopers, welke geheel zelfstandig kunnen werken betalen wij een T0PPR0VISIE Wij werken door geheel Nederland. Voor meer inlichtingen bel: Fa. Jumelet, tel. 05955-2360 tussen 9.00 en 11.00 uur of: Postbus 23, 9991 CK Middelstum een pieniere die geleidelijk zal worden belast mat een deel van de INKOOP ADMINISTRATIE Minimaal MAVO-niveau, redelijk handschrift en orde lijke instelling zijn noodzakelijk voor deze functie. Sfeervol modern kantoor en goede vooruitzichten. Soil..gaarne natel, afspraak met de directie B.V. MalchusElectronica Schiedam k Fokkerstraat 511-513 tel. 010- 373777 Voor ons kantoor in Rotterdam vragen wij op korte termijn een beschaafde en representavieve telefoniste 'receptioniste, die bij voorkeur een HAVO-opleiding heeft genoten en een redelijke kennis van de moderne talen bezit. Leeftijd tot ca. 25 jaar. MORET LIMPERG Registeraccountants biedt een leuke en afwisselende funktie in een moderne omgeving met een goed salaris. De reiskosten in de stad worden ook vergoed. Het kantoor van Moret Limperg Registeraccountants is in het centrum van Rotterdam gevestigd, vlakbij Metro-station Beurs en N.S.-station Blaak. Geïnteresseerden nodigen wij uit telefonisch contact op te nemen met de heer N. Arens (tel. 010 -140266) of een brief te schrijven met vermelding van opleiding, ervaring en leeftijd te richten aan de heer N. Arens, afdeling Personeelszaken, Vissersdijk 91, 3011 GW Rotterdam.

De Havenloods | 1980 | | pagina 8