Kijkeeits hoe u wonen kunt in een der mooiste woonprojecten van Zuid-Holland! Zoekt u een huis tussen de f350.000.-? BUREAU SCHOLLEVAAR vrij op naam. ft Is goed wonen in Capelle ad.ljssel. Woonproject "De Schil" in Capelle ad. IJssel. Elk huis heeft zfn eigen karakter. Vele woningtypen van fl40.000.-tot Kies een huis m fantasie, Kom snel even een kijkje nemen... BOUWPLAN „DE SCHIL' DE HAVENLOODS - DONDERDAG 27 NOVEMBER 1980 Kan aal weg 29,2903 AW Capelle a.d. IJssel. Tel.: 010 - 51 55 55. U kunt kiezen tussen splitlevel-typen en woningen zonder niveauverschillen. Voor een woning met extra werk- of praktijkruimte, voor een terras boven het water of voor een extra aantal slaapkamers. Er zijn in totaal 269 een-gezinswoningen, appartemen ten en flatsAls een der weinige woonprojecten heeft „De Schil" zelfs 2-kamerwoningen met tuin op de begane grond. U ziet, er is heel wat te kiezen in „De Schil" als u een woning zoekt tussen de f140.000,- en f 350.000,-. De prijzen zijn vrij op naam, dus er komen geen extra over drachtskosten bij. Als é;én der groeikernen van Nederland heeft Capelle a.d. IJssel scholen, winkels, recreatie-en andere voorzienin gen te kusten te keur. Er zijn kleuterscholen, basisscholen, Mavo/Havo en VW.O scholen, nijverheidsonderwijs voor meisjes, een technische school en een muziekschool. Verder heeft Capelle twee zwembaden, drie maneges, een jachthaven, twee sportparken en een zéér bloeiend verenigingsleven. In Capelle zelf vindt u een ruime keus aan winkels en warenhuizen, terwijl vlak in de buurt van Als u naar een nieuw huis uitziet, zult u van een bezoek aan dit unieke woonproject enthousiast thuis komen. Want woonproject „De Schil" is in alle opzichten een toonbeeld van hedendaags wooncomfort, variatie en privacy. Met speelse groenvoorzieningen, kinderspeelgelegen- heid en overdekte parkeerplaatsen, en op een bijzonder fraaie manier aan het water gesitueerd. Het plan is gelegen in de gezellige woonwijk Oostgaarde, op korte afstand van een groot winkelcentrum, een sporthal en een sportveldencomplex. Het wordt gebouwd in opdracht van Delta Lloyd Vastgoed. Het bijzondere van woonproject „De Schil" is, dat er verregaand tegemoetgekomen is aan individuele woon- eisen. Er is een grote variatie in woonhoogten, woning typen, tuinen, terrassen, tuingevels enz. De ene woning heeft een dakterras met uitzicht op het water, en de andere weer een tuin met uitzicht op het gemeenschappelijk plantsoen. Bovendien krijgt het geheel een extra speels karakter door niveauverschillen tussen straten en voetgangers paden, de plezierige vormen van de plantsoenen en de speelveldjes. modelwoningen: rScheldedal 106. Tel.: 010-51 64 Scheldedal 78. Tel.: 010 - 51 9 4 Een project van delta lloyd Vastgoed „De Schil" een uitstekend winkelcentrum ligt. De verkeersverbinding met Rotterdam bestaat uit een autoweg met aparte busbaan. Het N.S. station Capelle Schollevaar wordt in mei 1981 geopend en een metrover binding met Rotterdam komt binnenkort gereed. Op recreatiegebied vindt u niet alleen water en een schitterend polder landschap maar ook een bos in aanleg van maar liefst 120 ha. M ff Bent u inderdaad op zoek naar een nieuwe, moderne woning, kom dan zeker naar „De Schil". Al was 't alleen maar om op de hoogte te zijn van wat er allemaal nog te koop is voor de prijs die u in uw hoofd hebt. De modelwoningen zijn van maandag tot en met vrijdag geopend van 09.30 tot 16.00 uur en op zaterdag van 10.30tot 16.00 uur. Komt u eens een kopje koffie drinken en vrijblijvend rondkijken. Er ligt een mooi informatiepakket voor u klaar.

De Havenloods | 1980 | | pagina 24