Banen voor jonge mensen assistent (e) -accountant douane-ambtenaar Produktiemedewerkers Gemeente Rotterdam ik zou buiten willen werken, in de havens, aan de grens of op een vliegveld, veel afwisseling, mensen om me heen ^Coupon S HOOFDLEIDSTER Aai Ken je de Beroepenpocket al? medewerkers (m/vj voor de opleiding tot trambestuurder DE HAVENLOODS - DONDERDAG 15 JANUARI 1981 Dat kan bij de DOUANE, maar dan moet U op 1 september 1981 minstens 18 en niet ouder dan 27 jaar zijn. Ook moet U goede ogen hebben (een bril behoeft geen bezwaar te zijn). Misschien heeft U een MULO/MAVO-diploma; dat kan een aanbeveling zijn, maar is niet vereist. Ook als U dit jaar eindexamen doet kunt U dus solliciteren. Heeft U belangstelling? Solliciteer dan naar de functie van (mnl./vrl.) De opleiding voor deze functie zal gedurende de eerste 4 maanden plaatsvinden aan het Douane-opleidingsinstituut te Elspeet, alwaar U interri zult verblijven. Deze opleiding start 1 september 1981. Het salaris bij indiensttreding: 18 en 19 jaar f 1753,- per maand 24 en 25 jaar f 2048,- per maand 20 en 21 jaar f 1838,- per maand 26 en 27 jaar f 2118,- per maand. 22 en 23 jaar f 1931,- per maand Daar komt nOg bij een vakantie-uitkering van 7V2°/o. Daar kunnen nog bijkomen een toe lage voor onregelmatige dienst en een eventuele tegemoetkoming in de pensionkosten. Na een volledig kosteloze opleiding (totale duur 2 jaar) volgt benoeming tot assi stent (maandsalaris max. f 2530,-) met promotiemogelijkheid tot assistent A (maandsalaris max. f2800,-). Daarna zijn de mogelijkheden nog niet uitgeput, maar dat hangt van Uw capaciteiten af. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer 1-0002/2225 (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe) en uw huisadres met postcode, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Correspondentie-adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Rijksoverheid Een ideale situatie schetsen? Dat doen we niet. Dat bestaat nergens, nee, we zoeken. Mensen die, gewoon willen werken als produktieman (produktiemedewerker). Mensen die de schouders eronder willen zetten en goed met hun collega's kunnen opschieten. In dat geval hebben wij wat te bieden, dan kunt u bij ons. ZEKER ZIJN VAN UW ZAAK Van uw zaak. Onze zaak Ferro (Holland) B V., 700 werknemers, is sedert 1929 in Rotterdam gevestigd als dochter van Ferro Corporation (USA) en staat geheel onder Nederlandse direktie Het grootste deel van de produktie wordt geëxporteerd via eigen verkoopkantoren in Europa en het Midden-Oosten. Eén van Ferro's specialiteiten betreft de fabrikage van glazuren en emails. De produktie van deze halffabrikaten bestaat uit een meng-, smelt- en maalproces Voor de tweede produktiefase, HET SMELTPROCES, zoeken wij op korte termijn voor bedieningsfunkties in 4-ploegendienst. Het bezit van een LTS-diploma is wenselijk, doch niet noodzakelijk. Wij bieden de volgende arbeidsvoorwaarden: het aanvangssalaris is afhankelijk van uw leeftijd, ervaring en eventuele opleiding. Bij vakvolwassen leeftijd (gehuwd of 22 jaar en ouder) bedraagt het aanvangssalaris voor de 4-ploegendienst inclusief de 4-ploegen- toeslag f 2.487,76(minimaal). Dit salaris groeit de eerste 6 jaar verder d m v. het functiejarensysteem tot f 2.805,15 met 4-ploegentoeslag. Daarnaast is salarisgroei mogelijk door promotie. U begint meestal met de bediening van de aftap installatie. Afhankelijk van uw vooropleiding en ervaring kunt u doorgroeien van leerling- storter naar storter en van leerling-smelter naar smelter of all-rounder. Direkte aanstelling in leerling-funkties is op grond van ervaring ook mogelijk. 22 vakantiedagen en 13 compensatiedagen 2 extra dagen U bent ieder jaar vrij met Pasen, Pinksteren, Kersten Nieuwjaar Daarnaast is er een bedrijfssluiting van 3 weken, de periode voor 1981 is vast gesteld van 12 juli tot en met 2 augustus 8% vakantietoeslag, winstdelingsregeling van 7%, gratis werkkleding schoenenen tevens een studiekostenregeling en een premiespaarregeling Onze 4-ploegendienst kent de volgende regeling: Avonddienst van 16.00 tot 24.00 uur, dinsdag tot en met maandag, vrij op dinsdag 00.00 tot donderdag 08.00 uur. Dagdienst van 08.00 tot 16.00 uur, donderdag tot en met woensdag, vrij op woensdag 16.00 tot vrijdag 24.00 uur. Nachtdienst van 00.00 uur tot 08.00 uur. zaterdag 00.00 uur (d w z. vrijdag 24.00 uur opkomen) tot en met vrijdag 08 00 uur, vrij op vrijdag 08.00 uur tot dinsdag 16.00 uur. Ferro's bereikbaarheid met het openbaar vervoer is ook zeer gunstig. Vanaf station Schiedam lijn 1 en 8 Vanaf Centraal Station R'dam lijn 1 Vanaf Coolsingel lijn 6 en 8. Overige plaatsingsmogelijkheden. Ook op ^andere afdelingen heeft Ferro nog een aantal vakatures (met vakantieafspraken wordt rekening gehouden). Interesse? Neem voor informatie kontakt op met de heer C. Trimpe Burger, afd. personeelszaken van Ferro (Holland) B V Van Helmontstraat 20 (bij Marconiplein). 3029 AB Rotterdam Telefoon (010)7601 44 SËffiB Hebt u uw HEAO/GYMNASIUM OF ATHENEUM Diploma in uw zak of denkt u dat in de komende examen-periode te behalen. Dat is dan een goede reden om bij Paardekooper en Hoffman accountants te gaan solliciteren naar de functie van paardekooper hoffman accountants amsterdam/apeldoorn/breda 's-gravenhage/haarlem roosendaal/rótterdam/terneuzen zaandam Een assistent(e)-accountant verricht het voorbereidende werk voor de accountant en is nauw betrokken bij de werkzaam heden op administratief, financieel- economisch en organisatorisch terrein. Het werk is zeer verantwoordelijk en vereist een goede accuratesse. Wie is Paardekooper Hoffman Accountants? Paardekooper Hoffman is een accoun tants-maatschap met 9 vestigingen in Nederland en nauwe betrekkingen in het buitenland. Groot genoeg om veelomvattende en gevarieerde taken aan te kunnen. Klein genoeg om het element van persoon lijk contact tot zijn recht te doen komen. Wat doet Paardekooper Hoffman Accountants voor u? Paardekooper Hoffman biedt u een prettige werksfeer en volledige ontplooi ingskansen. U begint bijvoorbeeld met uw HEAOdiploma. Dit biedtal een aantal voordelen zoals o.a. enkele vrijstellingen voor het examen. U gaat dan op onze kostenll de NIVRA-studie volgen, waarbij u de kans krijgt het geleerde onmiddellijk in praktijk te brengen. Daarnaast kunt u gebruik maken van onze interne opleiding die zich speciaal richt op de zaken die voor het werken in onze maatschap van belang zijn In deze advertentie kunnen we niet alles vertellen van het accountantsberoep. Zeker niet. Wij nodigen u daarom veel liever uit voor een persoonlijk gesprek bij ons op kantoor. De heer Van Maarschalkerweerd kan dan antwoord geven op al uw vragen. Belt u even naar de vestiging waar u zoudt willen solliciteren. De telefoniste aldaar zal gaarne een afspraak voor u arrangeren. Antwoordnummer 1907.3006 WB flolll I Opleiding: inll Adres: HONDA DEALER vraagt vakbekwame MONTEUR GARAGE BAKKER Lijsterlaan 65, R'dam. Tel. 227420 in het bezit van de akte B, die de leeftijd van 23 jaar heeft bereikt en een diensttijd van tenminste drie jaren heeft vervuld als vast of tijdelijk leidster. De school is centraal gelegen in een hoogbouwwijk, telt 3 speelwerk lokalen en een hal en zal per 1 augustus a.s. naar verwachting twee groepen kleuters omvatten. Van de te benoemen kandidate wordt verwacht: dat zij het contact met de op enige afstand gelegen lagere school stimuleert; dat zij aan de verdere ontwikkeling van een schoolwerkplan een constructieve bijdrage levert; dat zij goede contacten weet te onderhouden met de collega's en de ouders van de kleuters. Sollicitaties met uitvoerige inlichtingen kunnen binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad worden ingezonden aan burgemeester en wethouders van Maassluis, t.a.v. de afdeling Onderwijs, Postbus 55, 3140 AB Maassluis. MAASSLUIS eerste stad aan de waterweg Maassluis, gelegen aan de Nieuwe Waterweg, is een levendige gemeente, met ruim 32.000 inwo ners en met adekwate voorzieningen op kultureel, maatschappe lijk en rekreatief gebied. De gemeente is met eigen en openbaar vervoer goed te bereiken. Koffie, Wie drinkt het niet? in de drankenvoorz Voor het volledig beheren van een relatie in Rotterdam zoeken v\ AUTOMATEN- BEHEERDERS A. in volledige dagdienst. B. part-time. En voor de regio Alblasserdam in part- In deze funktie bent U kompleet verantwoordelijk voc het onderhoud, het bijvullen en de goede werking va de automaten. ledereen doet over de koffie zijn zegje. Doet U het goed, dan krijgt U het vertrouwen en aar zien van iedereen. Vandaar dat er bijzondere eisen aa de automaten bij enst. AUTOMATIC HOLLAND PERATING B.V. BAS heeft continue banen. Zoek je werk voor nu of later, kom dan in ieder geval langs om je te laten inschrijven BAS Studenten Werkbureau Het gele boekje is uit. De Beroepenpocket. Een heel nuttig boekje als je op zoek bent naar een goed beroep. Want er staat precies in hoe de arbeidsmarkt in elkaar zit. Welke beroepen een goéde toekomst bieden. En waar je terecht kunt voor meer informatie. Een beroep hebben dat je ligt, da's heel wat waard. Vast wel f 2,95. Haal 'm dus. Bij één van de Randstad vestigingen. -Tr randstad uitzendbureau Rotterdamse Elektrische Tram (RET): De Rotterdamse Elektrische Tram is het gemeentelijk metro-, tram- en busbedrijf, dat het openbaar vervoer in en rond Rotter dam verzorgt Naast deze vervoerstaak zorgt de RET in eigen be heer voor het onderhoud van metro- en tramrijtuigen, autobussen, installaties en gebouwen. In totaal werken er bij de RET ruim 3000 mensen: 1700 in de sector vervoer, 850 in de technische sec tor en 450 in de administratieve sector. Rotterdam vraagt voor de RET Leeftijd 21 -45 jaar. Aanstelling in deeltijdarbeid behoort tot de mogelijkheden. Van sollicitanten wordt verwacht, dat zij een goede gezondheid hebben, graag met mensen omgaan en in de regio Rotterdam wonen. Werken in onregelmatige dienst moet geen problemen op leveren. Het salaris op 26-jarige leeftijd loopt tot f 2.337,— per maand, incl. diverse toelagen, maar excl. een onregelmatigheidstoeslag van f 358,- per maand. Een psychologisch onderzoek behoort tot de selectieprocedure. Voor het verkrijgen van meer inlichtingen of voor het maken van een afspraak kunnen gegadigden telefonisch contact opnemen met het bureau Werving en Selectie van de RET, telefoon 010 - 180200, toestel 124 en wel van maandag i/m vrijdag tussen 9.30 en 11.30 uur en van 13.30 tot 15.30 uur. ÉMÉ>

De Havenloods | 1981 | | pagina 32