w l;: E R K A N D E W I N K. E INSTELLINGSKOK M/V VLIEGTUIGBOUWERS KUNSTSTOFFEN CUBMIl Instrumentatie-assistent: boeiend werk met zekerheid. EEN ZEEMAN IS EEN VAKMAN! NS krijgt nieuw materieel NS zoekt nieuw personeel vakman wegondetitoud te Den Haag en Rotterdam Vakature nr. 534 machinist et hoofd-kondukteur A FOKKER B.V. YPENBURG ~»r randstad uitzendbureau huize joochim en anno waarnemend hoofd verzorging (m/v) J ZIEKENHUIS EUDOKIA ROTTERDAM Wie houdt als administratief medewerk(st)er de telefoon in de regio Rotterdam aan het rinkelen? randstad N.V. Nederlandse Gasunie i 19 FEBRUARI 1981 De Lagere Zeevaartschool "Nederlander" biedt jonge mensen tussen 15 en 17 jaar aan een eenjarige dagopleiding te volgen tot scheepsgezel De opleiding kan zowel in als buiten internaatsverband worden gevolgd. Beide cursussen vangen in augustus a s. aan. Na het behalen van het diploma kan plaatsing verzorgd worden bij de grotere scheepvaartmaatschappijen te Rotterdam Vereisten: goede gezondheid, niet brildragend en tenminste 2 klasssen voortgezet onderwijs doorlopen hebbend. Inlichtingen: Aan boord "Nederlander" Haringvliet 3011 TD Rotterdam telefoon 01D-1206 54 Wij zoeken. mensen voor het onderhoud van het spoor. Dit is precisiewerk en moet worden uitgevoerd door kleine ploegen vakmensen, die wij opleiden tot: De aannemingseisen zijn. een volledig lager onderwijs en bij voorkeur het LTS-getuigschrift of enkele jaren voortgezet onderwijs. Leeftijd tussen ca. 21 en 35 jaar. Vakature nr. 535 Vakature nr. 536 De aannemingseisen zijn voor beide: bij voorkeur een LBO/MAVO-opleiding, of MBO/HAVO. De leeftijd voor machinist ligt tussen 18 en 35 jaar en voor hoofd-kondukteur tussen 19 en 40 jaar. Voor al deze funkties geldt een goed gezichts-, gehoor- en kleur- onderscheidingsvermogen en een lengte tussen de 160 en 190 cm. De NS biedt u uitstekende sociale voorzieningen, flinke toeslagen voor onregelmatige diensten. Belangstelling? Stuur dan onderstaande bon in voor uitvoerige informatie, met vermelding van het bij de funktie genoemde vakaturenummer, aan: N V Nederlandse Spoorwegen. Antwoordnummer 99, 3100 WB Schiedam. Postzegel niet nodig. Of bel voor inlichtingen 010-156922, toestel 406. Nederlandse) Spoorwegen] Naam: Adres: Vakature nr.: Opleiding: JTÏl Het gaat goed met onze nationale vliegtuigindustrie. Met groot sukses worden de bekende Fokker vliegtuigen over de gehele wereld ingezet. Betrouwbare produkten uit de handen van gewaardeerde vakmensen. Een industrie met toekomst, waar volop ruimte is voor meer vakmensen. Bijvoorbeeld in de speciale afdeling, waar vlieg- tuigdelen uit kunststof opgebouwd worden. omschollngskursus. Kunststofbewerker wordt je niet zomaar. Daarom starten we binnen kort een kursus van zo'n 9 weken om vertrouwd te raken met het vak. De kandidaten. Omdat er voor omscholing en funktie meer komt kijken dan praktische hand vaardigheid achten wij het bezit van een LTS-diploma of gelijkwaardig nivo buiten een grote dosis nauwkeurigheid wel noodzakelijk. De sollicitatie. Met belangstelling zien wij uw reakties tegemoet. Voor telefoni sche inlichtingen en verzoeken om toezending van een sollicitatie formulier kunt u bellen: 070-906640, toestel 154. Vraagt u dan naar Dhr. R. Paap, Fokker Ypenburg, Afdeling Personeelszaken, Postbus 5952,2280 HZ Rijswijk (Z-H). Fokker Ypenburg behoort tot Fokker b.v. en is belast met installatie, reparatie, revisie en nieuwbouw van militaire en civiele vliegtui gen (F-27 Friend ship, F-104.NF-5 en F-16) en met de fabrikage van hoogwaar dige kunststof delen direct (para) medisch werk voor: B-VERPLEEGKUNDIGE Ten behoeve v wij een B-verplee verslavingsziekten. Ook een A-verpleegkundige met aanvullende opleiding kan hiervoor in aanmerking komen. Het werk zal voornamelijk in dagdienst worden verricht. CREATIEF THERAPEUT Hij/zij zal zich gaan bezighouden met patiënten in een kliniek voor verslavingsziekten. Hij/zij kan be ginnen op maandag 23 februari a.s. De werktijden zijn van 09j00 tot 17A0 uur van maandag t/m vrij dag. Bel voor informatie: Rotterdamsedijk 423 Schiedam Tel. 010 - 736700. (5 Bejaardencentrum Huize Joachim en Anna is een verzorgingstehuis, dat plaats biedt aan 125 bewoners. Voorts zijn er 30 zelfstandige bejaardenwoningen die via een alarmsysteem met het huis verbonden zijn. Voor de leiding van de verzorgings- dienst van ons huis zoeken wij op korte termijn kontakt met kandidaten voor de funktie van waarnemend hoofd verzorging, die na gebleken geschiktheid eventueel aangesteld kan worden als hoofd verzorging. Hij/zij zal belast worden met o.a. de volgende werkzaamheden: - het leiding geven aan en verantwoordelijkheid dragen voor het funktioneren van de gehele ver- zorgingsdienst 16 personeelsleden) - het scheppen van een fijn leefmilieu voor de bewoners en goed werkklimaat voor de medewerkenden. Onze gedachten gaan uit naar gegadigden die in het bezit zijn van het diploma verpleegkundige A en/of B en reeds enkele jaren ervaring hebben opgedaan in een leidinggevende positie in de bejaarden en/of gezondheidszorg. Salariëring en overige arbeids voorwaarden volgens de C.A.O. bejaardentehuizen. Bij aanstelling zal de honorering plaatsvinden in de rang van 1e verpleegkundige met doorgroeimogelijkheden naar de rang van 1e verpleegkundige A. Mevrouw H. M. de Haan, direktrice, verstrekt u desgewenst verdere informatie over deze funktie. Telefoonnummer 010-808022. Uw sollicitatie kunt u richten aan de afdeling personeelszaken, p/a Psychogeriatrisch centrum Stadzicht, Overschiese Kleiweg 555, 3045 LJ Rotterdam. W\/7 Huize Joachim en Anna is aangesloten bij de Stichting Katholieke Verplegings- en Verzorgingsinstellingen Rotterdam. 8-11$ Ziekenhuis Eudokia is een protestants-christelijk zieken huis met 365 bedden. Een prettige omvang, waarbij we elkaar èn de patiënten nog kennen. Vooruitstrevend De afgelopen jaren heeft Eudokia bijna alle afdelingen gerenoveerd of ondergebracht in nieuwbouwkomplexen. Een nieuw kommunikatie- en informatiesysteem heeft de administratieve rompslomp van de afdelingen groten deels overgenomen. Centrale ligging Eudokia ligt dichtbij het centrum van Rotterdam en is ook met het openbaar vervoer uitstekend te bereiken. Patiënten in Ziekenhuis Eudokia krijgen een uit stekende verzorging. Waarbij aan de voeding net zo veel aandacht gegeven wordt als aan de medische behandeling en verzorging. Uitgekiende maaltijden die in de smaak vallen, helpen tenslotte ook mee om het genezingsproces te bevorderen In de centrale keuken van Ziekenhuis Eudokia worden dagelijks zo'n 500 warme maaltijden klaargemaakt. Op dit moment zoeken wij iemand die in één van de parties in de centrale keuken de voeding voorbereidt, bereidt en zorgt voor de distribuering via het Dry-Heatsysteem Om zelfstandig te kunnen funktioneren, is minimaal het diploma 3e Instellingskok noodzakelijk. Evenals de bereidheid om op feestdagen en in de weekenden te werker, (volgens rooster). Meer inlichtingen over deze funktie worden graag gegeven door onze Chef Kok, de heer J. Bonte, telefoon 010-658222, toestel 240. Afspraken voor een sollicitatie gesprek kunt u maken met mevrouw L. de Vrijer van de afdeling Personeelszaken. Schriftelijke sollicitaties kunt u, t.a.v. de afdeling Personeels zaken, richten aan Ziekenhuis Eudokia, Bergsingel 215, 3037 GG Rotterdam. Het telefoondistrict Rotterdam is het bedrijfs onderdeel van de PTT dat voor alle tele- communicatie-voorzieningen in de regio Rotterdam zorgt. Daar vallen ook speciale voorzieningen voor het bedrijfsleven onder zoals de telex, de semafoon - de zogenaamde "pieper", waarmee iemand draadloos kan worden opgeroepen - en tele foonfaciliteiten in de auto. Al die aansluitingen en de daarbij behorende apparatuur bieden werk aan circa 3000 mede werkers, verdeeld over diverse afdelingen. Veel van deze afdelingen houden zich met de technische aspecten van de telecommunicatie- verbindingen bezig. Zonder de bijdrage van een goed administratief apparaat kan het telefoondistrict echter niet functioneren. Het werkterrein De administratie omvat uiteenlopende zaken zoals het behandelen van telefonische en schriftelijke vragen om een telefoonaansluiting, het administratief verwerken van klanten gegevens, opstellen van begrotingen, en het bijhouden van boekhoudkundige gegevens. Materiaalvoorziening, correspondentie en personeelsregistratie behoren eveneens tot de bezigheden. Daarvoor zoeken wij medewerk(st)ers met diploma MAVO-4 met handelskennis. Wat wij bieden De hoogte van het aanvangssalaris is afhanke lijk van leeftijd en ervaring en varieert van f 1359,- (18 jaar) tot f 2048,- (27 jaar) bruto per maand. Bovendien krijg je minstens 22 vakantiedagen en 7'/2% vakantietoeslag per jaar. Meer informatie? Bel (010) 57 24 65 en wij zullen je, voor zover mogelijk, telefonisch alle gewenste informatie geven. De sollicitatie Je schriftelijke sollicitatie kun je met vermel ding van opleiding, behaalde diploma's, vak kenpakket, telefoonnummer en welke werk zaamheden je voorkeur genieten binnen 10 dagen na verschijningsdatum van dit blad (zonder postzegel) richten aan: Telefoondistrict Rotterdam Afdeling Personeelsvoorziening Postbus 70024 3000 LE Rotterdam TELEFOONDISTRICT ROTTERDAM direct industrie werk voor: ALGEMEEN MEDEWERKSTER Wij zoeken voor een rela tie in Rotterdam-centrum medewerksters voor het verrichten van diverse werkzaamheden in een wasserij. De werktijden Zijn van 7.30-16.00 uur en het bedrijf is goed te bereiken met het open baar vervoer. CASSIERE Voor een relatie in Rot terdam-centrum zoeken wij goede cassiéres met ruime ervaring. Het be treft een baan voor hele dagen, waarbij rekening gehouden moet worden met het feit dat men ook op de koopavond en/pf de zaterdag ingezet kan worden. BEL VOOR INFORMA TIE OF KOM LANGS: Stadhuisplein 39. Rotterdam. Tel.: 010-110170. uitzendbureau Waar komt u te werken? Op de Maasvlakte maakt de N.V. Nederlandse Gasunie aardgas vloei baar. Gas is zo in een veel kleinere op slagruimte te bewaren. Als in de winter het verbruik stijgt, wordt het gas ver dampt en in het leidingnet geïnjecteerd. Beide processen, het vloeibaar maken en het verdampen, zijn schoon: er vinden geen chemische omzettingen plaats. Het vloeibaar maken gebeurt door afkoeling en daarvoor is ae aller modernste apparatuur aanwezig. Hieraan werken 22 mensen. Vier hiervan werken aan het meet- en regelgedeelte. En daar zouden wij u graag bij hebben. Welke man zoeken we? We hebben iemand nodig die kan helpen als er storingen zijn en die zowel de electrische als de pneumatische meet- en regelappara- tuur kan onderhouden. Daarom zoeken we iemand met het diploma LTS-electro en het Bemetel-getuigschrift. Ook kimt u in aanmerking komen als u het diploma MTS-electro hebt gehaald. Natuurlijk bent u ook van harte welkom als u kimt aantonen dat u met andere cursussen een gelijkwaardig niveau hebt bereikt of in de meet- en regeltechniek studerend bent Welke arbeidsvoorwaarden? U heeft de gunstige arbeids voorwaarden van een groot bedrijf (1600 medewerkers). Zo is er alle mogelijkheid om verder te studeren, al naar gelang uw eigen mogelijkheden. Studiekosten worden vergoed. Als pas afgestudeerde (b.v. MTS) kunt u een loopbaanstart maken op een technisch interessante installatie. De overige belangrijkste arbeids voorwaarden: een goed salaris, met 13e maand uitkering en vakantie toeslag, een premievrij pensioen en een tegemoetkoming in de reiskosten. We ontvangen u graag voor een gesprek op de installatie. Wilt u meer inlichtingen, bel dan de heer H.R. de Boer (tel. 050-212776) of mevrouw TAG. Visser (tel. 050-212746). U kunt ook een briefje schrijven aan de N.V. Nederlandse Gasunie, Postbus 19,9700 MA Groningen, onder nr. 1116/HL, t.a.v. de afdeling Personeelsvoorziening. Inkoop, transport en verkoop van aardgas.

De Havenloods | 1981 | | pagina 4