Gti SOUS-CHEF ADMINISTRATIE Esso, sterk in vooruitgang. energieke medewerk(st)ers leerling-tekenaars tekenaars tekenaar/konstrukteurs konstrukteurs konstrukteur/ groepsleider TYPISTE aktieve medewerker laboratoriummedewerker liWVEVEOI R.K. Bouwvereniging 'Voor het Huisgezin' Een medewerker (m/v) nieuwe apparatuur. Strenge eisen stellen we ook aan stankbestrijding. Alle afvalwater zal worden gezuiverd van geurstoffen - we streven naar een reukloze raffinaderij. In de proeffabriek voor steenkoolvergas sing die in Europoort komt, zal intensief - -o - onderzoek worden verricht na^r de milieu aspecten van het gebruik van steenkool. Dat gaat hand in hand met het onderzoek naar nieuwe mogelijkheden om steenkool in te zetten bij onze toekomstige energievoorzie ning. Esso houdt dus terdege rekening met het milieu door een actief milieubeleid te voeren. Esso bouwt weer. In Rijnmond staan voor mifjarden guldens enkele zeergrote projecten op stapel Omdat wij bescherming van het milieu noodzakelijk vinden, wordt bij de tot standkoming ervan alles gedaan om het leef- werk-klimaat schoon en veilig te houden. Enkele voorbeelden kunnen dit toelichten. Aan de waterzuivering van de Esso-raffi- naderij wordt Qen extra voorziening toege voegd -biologische zuivering. Al het afvalwater -1, wordt straks dus ook biologisch gereinigd. ftESSo} achtert>Uivencle slib zal worden verbrand. Ook de totale zwaveldioxyde-uitworp van de raffinaderij gaat drastisch omlaag. Door het installeren van nieuwe reinigingsinstallaties zal het afvalgas straks voor meer dan 99% worden ontzwaveld. Bovendien zal de nieuwe raffina derij zelf bijna geen stookolie meer gebruiken, maar zelfgemaakt ontzwaveld gas. Ook dat betekent aanzienlijk minder zwavel in de atmosfeer. Verder kunnen we dit gas ook gebruiken voor milieuvriendelijke elektriciteitsopwekking.Geluidsoverlast wordt tegengegaan door strenge eisen aan alle t/E "AVfcNIQQUS - DONDERDAG 9 APRIL W L AIIWP* matthew hall keynes jk AII engineering bv Matthew Hall Keynes Engineering B.V. is een zelfstandig Nederlands ingenieursbureau behorende tot de Matthew Hall Group van Onder nemingen welke reeds meer dan 100 jaar opereert op een breed technisch terrein, o.a. op het gebied van de petroleum-, petrochemische en chemi sche industrie en aanverwante industrieën. Ter versterking van onze staf op de afdelingen PIJPLEIDINGEN, INSTRUMENTATIE en ELEKTROTECHNIEK zoeken wij voor ons kantoor te Schiedam op korte termijn met opleiding MTS/LTS of gelijkwaardig. met opleiding MTS/LTS of gelijkwaardig en 2 tot 3 jaar tekenkamer ervaring. met opleiding HTS of MTS en respectie een gelijksoortige funktie. Wij bieden u: een interessante werkkring met goede toekomstmogelijkheden, een aantrekkelijke salariëring, vakantietoeslag en 13e maand, aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden zoals pensioen verzekering, ziektekostenverzekering, studieregeling, reiskosten vergoeding etc. Kandidaten met belangstelling voor één van de genoemde funkties worden verzocht hun schriftelijke sollicitatie te richten aan Matthew Hall Keynes Engineering B.V., afdeling Personéelszaken, Postbus 184, 3100 AD Schiedam. Voor toezending van een sollicitatieformulier kunt u telefonisch kontakt opnemen: telefoon (0101 26 01 40, toestel 197. gerrit verboonstraat 14, 3111 AA Schiedam, tel. 010 -26 0140. Oeveren. J.G. Schoren- straat 22.4336GTMWdelbun D^AASKLSTHsPrT S.V.S. EXPERTS B.V. Voor hele dagen (van 8.30 - 17.30 uur) In óns moderne nieuwe bedrijf vragen wij voor direkte indiensttreding: (circa 25 jaar). De werkzaamheden bestaan uit het volgens vastgestelde recepten kleur maken op onze kleurenmengmachines, alsmede het verlenen van assisten tie bij de verkoop in onze winkel aan het bedrijf. Voor deze afwisselende werkkring denken wij aan een representatieve jongeman, bij voorkeur met een schildersachtergrond of ervaring in een DHZ-zaak. (25-30 jaar). De werkzaamheden bestaan uit het testen van verfproducten, verzorgen van monsters en stalen t.b.v. relaties, e.d. kwaliteitsvergelijkingen. Tevens het verzorgen van demonstratiematerialen voor vertegenwoprdi gers van beurzen. Vbor deze gevarieerde werkkring denken wij aan een aktieve medewer ker, bij voorkeur met enige ervaring op een verftoepassingslaboratorium. Sollicitaties richten aan: LAK-, VERF- EN VERNISFABRIEKEN B.V. VOETIUSHOF 38 TE ROTTERDAM. In verband met de groei van ons woningbezit van ca. 5000 naër 6500 wo ningen behoeft ons werkapparaat op korte termijn uitbreiding van haar personeelsbestand bij de administratieve dienst. die onder leiding belast zal worden met de werkzaamheden aangaande de aan derden uitbestede geautomatiseerde huuradministratie, de huurinning en de bewaking van de huurachterstanden. Gedacht wordt aan een persoon met MAVO-diploma en studerend voor PDB. Bovengenoemde funktie is ingedeeld in de volgende schaal. Schaal 5 maandsalarissen van f2184,- tot f.2617,-. De salarissen voor jeugdige werknemers bedragen een bepaald percentage van het aanvangssalaris van de toepasselijke schaal voor volwassen werk nemers. Voor elk jaar beneden de 22-jarige leeftijd wordt het betreffende salaris met 7 1/2 procent verminderd. Schriftelijke sollicitaties, gericht aan de direkteur, kunnen binnen veertien dagen worden ingediend aan het adres van de vereniging postbus 33083- 3005 EB Rotterdam, onder vermelding van „sollicitatie" in de linkerbo venhoek van de envelop. SIJTHQFF PERS zoekt voor zo spoedig mogelijk e m/v De afdeling, met een bezetting van 22 mede werksters, verzorgt de administratie van de vorderingen inzake advertenties en abonnementen voor de diverse werkmaatschappijen. Gezien het belang van deze funktie zoeken wij een ervaren administratieve medewerk(st)er met goede contactuele en organisatorische eigenschappen. Uiteraard moet hij/zij na een inwerkperiode in staat zijn de chef van de afdeling - bij afwezigheid - te vervangen. Onze gedachten gaan uit naar een sollicitant(e) met tenminste een opleiding op PD-niveau en bij voorkeur studerend voor MBA. Leeftijd vanaf 28 jaar. Wij bieden een aantrekkelijk salaris, een gratificatie ter grootte van een extra maand, een tegemoetkoming in de reiskosten en uitstekende pensioenvoorzieningen Geïnteresseerde kandidaten, die belangstelling •hebben voor een verantwoordelijke funktie kunnen zich voor nadere inlichtingen wenden tot de heer H.J. Hendriks, chef Debiteuren-Administratie (tel. 070-624562, toestel 368). Schriftelijke sollictitaties richten aan: Sijthoff Pers, afdeling Personeel en Organisatie, Postbus 16050, 2500 AA 's-.Gravenhage, t.a.v. de heer H.L.M. Heijmans. Gaarne op brief en enveloppe het vakaturenummer A-096 vermelden. Sijthoff Pers is één van de vijf grootste dagblad-uitgeverijen in ons land, onafhankelijk van enige partij of belangengroep en voornamelijk georiënteerd op de provincie Zuid-Holland. Zij geeft onder meer uit de Haagsche Courant, het Rotterdams Nieuwsblad, deGoudsche Courant, het Economisch Dagblad. Als moedermaatschappij geeft zij in samenwerking met Westerpers B.V. uit Het Binnenhof, en de Leidse Courant, en in samenwerking met Randstad Edities te Delft 39 gratis verspreide huis-aan-huis- - bladen in Zuid-Holland. i Om de abonnees buiten Den Haag, Rotterdam en Gouda het nieuws ujt hun wóonomgeving te verschaffen geeft Sijthoff Pers in één abonnement met de avondbladen tevens 16 regionale kranten uit. De totale. lezerskring van het bladen pakket overschrijdt ruimschoots het miljoen. Die dag- en nieuwsbladen zijn gevestigd binnen hun verzorgingsgebied Handelsdrukkerijen zijn er in Rijswiik, Den Briel en Lisse. De centrale directie en de hoofdredaktie. computer centrum, technische produktie, de commerciële en administratieve afdelingen zijn binnenkort gevestigd in een nieuw bedrijfscomplex te Rijswijk - het hoofdkantoor van de onderneming die met 1600 personeelsleden behoort tot de middelgrote bedrijven in ons SIJTHOFF PERS

De Havenloods | 1981 | | pagina 14