Proces-operator Movement-operator Aankomend proces-operator Meet- en regeltechnicus voor het onderhoud van process-analysers Onderhoudstechnicus dektrotechniék Bankwerker en fitter Banen-Bon Shell Nederland Raffinaderij BM/Shell Nederland Chemie Vondelingenweg 601, Rotterdam- Pernis. DE HAVENLOODS - DONDERDAG 9 APRIL 1981 "T3W Wat ons betreft kunt u aande slag Wat Shell betreft, kunt u zo snel mogelijk aan de slag. Want bekijk deze pagina maar eens.er zijn banen genoeg. Technische banen voor mannen en vrouwen. Uitstekende banen met afwisselend en verantwoordelijk werk in een prettige sfeer. Logisch, want per slot van rekening mag u van 'n bedrijf als Shell verwachten dat er een gped sociaal beleid wordt gevoerd. Naast een goede salariëring biedt Shell verder voortreffelijke voorzieningen, waar onder een grotendeels premievrije pensioen regeling met pensionering op 60-jarige (vrouwen 55-jarige) leeftijd. En dan hebben we het nog niet eens over de mogelijkheden en de zekerheden die zo'n baan bij Shell u biedt. Een goede reden dus om snel eens contact met ons op te nemen. Hoe u dat 't beste kunt doen? U kunt schrijven aan Shell Nederland Raffinaderij B.V./ Shell Nederland Chemie B. V., Antwoord nummer 9,3190 VD Hoogvliet of bellen 010 - 3125 25. En als u meer wilt weten, stuur dan onderstaande bon op. Doe 't. Want het kan wel eens het begin van een zekere toekomst zijn! Als proces-operaior kunt u bij ons rekenen op een zeer afwisselende en boeiende baan. Een baan waai in u in vulcontinudienst zelfstandig betrokken bent bij de besturing van chemische en/of natuurkundige processen. Het controleren van apparatuur als stoomketels, fornuizen, filters, pompen, compressoren e.d. behoort eveneens tot de taken van de proces-operator. U werkt hierbij zowel in de meet- en regel- kamer als op het terrein van onze installaties. In een klein team bent u medeverantwoordelijk voor het produceren van kwaliteitsprodukten. Dat een proces-operator goed wordt betaald, mag blijken uit het feit dat uw aanvangssalaris (op 22-jarige leeftijd), aangevuld met 30% continutoeslag, een dertiende maand salaris en vakantietoeslag, 38.155,- per jaar bedraagt. Uw salaris kan oplopen tot 58.580,- per jaar naar gelang van opleiding, ervaring en gebleken geschiktheid. Verder kunt u rekenen op 27 vakantiedagen en 20 compensatiedagen per jaar Voor deze functie zoeken wij mensen tot 40 jaar met een technische opleiding zoals Scheeps- werktuigkundige VD, A, A BI dan wel volledig B, Bedrijfswerktuigkundige A of B, Motordrijver KH V, MTS (P, Wtb of E), TOKM, chemisch vakman B, VAPRO-B of met een gelijkwaardige opleiding. De werkzaamheden van een movement- operator (volcontinudienst) lopen zeer uiteen. Zo regelt hij niet alleen vanuit de centrale pompkamers de afloopstromen van de fabrieken, maar verleent hij ook assistentie bij reparatie- en onderhoudswerk. Bovendien houdt hij zich bezig met het beladen van zeegaande tank schepen, binnenvaartlichters, tankauto's en wagons. Eén ding is dus zeker: het werk van een movement-operator is zeer afwisselend. Voor deze functie zoeken wij mensen tot 40 jaar. Het salaris, de verlofdagen en de opleidingseisen komen overeen met die van een proces-operator. Trekken het vak van proces-operator en de arbeidsvoorwaarden u aan, maar hebt u niet de gevraagde diploma's, dan biedt Shell u toch de kans proces-operator te worden als u het HAVO-, MAVO- of LTS-diploma bezit. U kunt enige maanden ervaring als aankomend proces operator opdoen in ons bedrijf, waarna wij u op onze bedrijfsschooi verder opleiden. U ontvangt van het begin af aan een goed salaris, met 30% toeslag voor volcontinudienst (óók tijdens de opleiding). Voor aankomend proces-operator komen in aanmerking LTS'ers tot ca. 30 jaar die het diploma C-stroom bezitten, enige jaren bedrijfs ervaring hebben en een aanvullende opleiding hebben gevolgd, zoals TOKM (beneden de rang van korporaal), opleiding technisch specialist Koninklijke Landmacht, opleiding chemisch vakman A, enige jaren MTS (P, Wtb of E) of een gelijkwaardige opleiding. Bent u in het bezit van een HAVO-diploma met de vakken wis- en natuur- of scheikunde of een MAVO-diploma met de vakken wis-, natuur- en scheikunde en bent u niet ouder dan ca. 25 jaar, dan kunt u ook in aanmerking komen voor aankomend proces-operator. Biedt uw huidige baan onvoldoende uitdaging en vooruitzichten, ga dan de oplei ding tot proces-operator bij Shell volgen. Voor de kwaliteitsbewaking van onze produkten hebben wij in de fabrieken volauto matische process-analysers geïnstalleerd. Ter versterking van het team van mede werkers dat zorg draagt voor de optimale werking van deze apparatuur, zoeken wij MTS'ers elektronica. De te verrichten werk zaamheden bestaan onder meer in: onderhoud van process-analysers controle op de werking van deze apparatuur lokaliseren en verhelpen van storingen. Deze werkzaamheden worden vrijwel geheel in dagdienst verricht. Aangezien naast de gevraagde opleiding, kennis is vereist van meet- en regeltechniek en analytische meettechnieken, dienen kandidaten bereid te zijn zich door zelfstudie verder te bekwamen. Leeftijd tot 40 jaar. Wij vragen voor het onderhoud van onze moderne hoog- en laagspanningsinstallaties, met inbegrip van de besturingsinstallaties, elektrotechnici die bereid zijn zich door studie verder te bekwamen op dit interessante gebied en zich op de hoogte te houden van de jongste technische ontwikkelingen. De veelal zelfstandig te verrichten werkzaamheden bestaan onder andere in het lokaliseren en verhelpen van storingen en het uitvoeren van reparaties. Van kandidaten voor deze functie verwach ten wij dat ze zelfstandig kunnen optreden en dat ze in het bezit zijn van de diploma's LTS-elektrotechniek T-stroom en VE V- le monteur sterkstroom óf MTS-elektrotechniek. Het bezit van het diploma VEV/BEM strekt tot aanbeveling. Het is noodzakelijk dat kandidaten ervaring hebben met het werken aan industriële installaties. Leeftijd tot 40 jaar. Voor bankwerkers en fitters hebben wij vacatures zowel in de werkplaats als op de installaties. De werkzaamheden zijn van zeer uiteenlopende aard. Zij kunnen rekenen op een goed salaris en uitstekende voorzieningen. Al met al is het een goede reden om even contact met ons op te nemen. Zodat u kunt zien dat wij een uitstekende baan hebben te bieden. Leeftijd tot 40 jaar. Functie-eisen: LTS-metaal en Bemetel of overeenkomstige opleiding. Enige jaren praktijkervaring is vereist. Graag ontvang ik van u nadere infor matie over de baan: Naam: Adres: Postcode: Plaats: Telefoon: Deze bon in een envelop zonder post zegel sturen naar: Shell Nederland Raffinaderij B.V./ Shell Nederland Chemie B. V., Antwoordnr. 9,3190 VD Hoogvliet. Shell helpt aan werk

De Havenloods | 1981 | | pagina 8