iths -J fQTfïïrihrïrïïhrfa "NS WMMM Driemaasstede vertegen woordiger (m/v) munier steno typiste/admini stratief medewerk(st)er ZIEKEN- VERZORGENDE VERPLEEGHULP Mr. J. W. Prinsen steno-typiste typistfe) tekstverwerking ziekenverzorgenden Schilders bezigheids- therapeut(e) 25 SE gr, !ËS DE HAVENLOODS - DONDERDAG 3 SEPTEMBER 1961 teffi-. JE i-u 'M M'm- Voor de verwerking van onze administratie maken wij gebruik van een MAI-computer, Voor de input hiervan zoeken wij voor zo spoedig mogelijk een Administratieve kracht (m/v) tussen 19-23 jaar. Met een opleiding op MAVO-niveau en type-diploma. Aan een energieke, accurate kracht met ervaring, of iemand die opgeleid wil worden bieden wij een zelfstandige full-time job. telefoon 010-67 J01 S8. Munier B.V.. Oudedijkse Schiekade 68. 3043 LC Rotterdam Personeelsadvertentie Smiths Food Group bv Op korte termijn zoeken wij voor onze buitendienst een Rotterdam e.o. De man die wij zoeken woont in dit werkgebied en zal zorgen voor de ondersteuning van onze produkten bij de detail handel. Bovendien zal hij een juiste begeleiding moeten geven voor de doorverkoop naar de konsument. Intensieve reklame kampagnes zullen hem terdege steunen bij zijn aktiviteiten Leeftijd 25-35 jaar Naast een opleiding op middel baar niveau en een ruime soortgelijke ervaring in de levensmiddelenbranche, zijn teamgeest en doorzettingsver mogen belangrijke voorwaar den. Wij bieden een uitstekend salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden Een auto is beschikbaar. Smiths Food Group bv is de grootste producent van cocktailzoutjes in de Benelux Deze worden gefabriceerd in de hoofdvestiging te Broek op Langedijk en het produktie- bedrijf te Raamsdonksveer Distributiecentra zijn gevestigd te Broek op Langedijk en 's-Hertogenbosch. Schriftelijke sollicitaties te richten aan M.E.C. Heyman, hoofd Personeel en Organi satie, Smiths Food Group bv, Westelijke Randweg 5 1721 CH Broek op Langedijk, Tel.: 02260 - 6364. Van Hecke MCA beheert voor zo'n 200 opdrachtgevers in heel Nederland kantines, bedrijfsrestaurants en voedingsdiensten. In totaal zorgt Van Hecke MCA dat 75.000 mensen iedere dag op tijd hun koffie, thee, lunch of diner krijgen. Van Hecke MCA: een goed gastheer in elk bedrijf, mede dankzij goed personeel. Op het ogenblik zoeken wij een assistent beheerder m/v U bent de rechterhand van de beheerder en zorgt ervoor dat alles tot in de puntjes geregeld wordt: maaltijden, snacks, buffet- en drankenservice, administratie, afwas en hygiëne. Een vrij drukke baan dus, met de nodige afwisseling. Gevraagd wordt ervaring in catering of horeca, enige keukenervaring, administratief inzicht. Wij bieden u een goed salaris en uitstekende sekundaire arbeidsvoorwaarden. Wij besteden veel aandacht aan interne promotiemogelijkheden, oja. via het eigen Opleidingscentrum Rotterdam. Het gaat in dit geval om een bedrijf in Rotterdam-Zuid, de werktijden zijn hier volkontinu. Belangstelling? Vraag dan een sollicitatie-formulier aan bij het secretariaat personeelszaken, tel. 010-111840. ERASMUS UNIVERSITEIT ROTTERDAM vakature: bij het Bureau van de Faculteit der Economische Wetenschappea datum: zo spoedig mogelijk. voor 20 uur per week. vakaturenummer 8338 H taak: het in teamverband binnen het secretariaat van het bureau verzorgen van correspondentie en het typen van rapporten dit alles mede in het Engels en vanaf stenografische aantekeningen en handgeschreven concepten De rapporten bevatten ook wiskundige formules, grafieken e.d. Er wordt gebruik gemaakt van tekstverwerkende apparatuur. Tevens dienen er lichte administratieve werkzaam heden te worden verricht gevraagd: een kandida(a)t(e) met een opleiding op MAVO-niveau, type- en stenodiploma, goede type vaardigheid: ervaring in soortgelijke werkzaamheden strekt tot aanbeveling. salariëring: volgens rijksregeling, afhankelijk van opleiding en ervaring tot een maximum van 2.432,- bruto per maand (bij een volledige dagtaak). inlichtingen: kunnen worden ingwonnen bij mevr. A. N. op 't Ende-van Krimpen, telefoon 010-525511, toestel 3325. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van het vakaturenummer, te richten aan het Hoofd van de afdeling Personeelszaken van de Erasmus Universiteit Rotterdam. Postbus 1738, 3000 DR Rotterdam. Stichting voor Huisvesting en Verzorging van Bejaarden "WILGENPLAS" In ons bejaardenverzorgingscentrum "Wilgenpias", Hamakerstraat 504, 3052 JP ROTTERDAM - SCHIEBROEK (135 verzorgenden van alle gezindten) kunnen wij op korte termijn plaatsen: EEN ERVAREN en een voor de nachtdienst (23.00 uur tot 8.00 uur, 7 nachten op 7 nachten af% In de beoordeling van gegadigden zal de nadruk o.a. vallen op zelfstandigheid, ervaring in de bejaardenzorg en bereidheid tot overleg en samenwerking. Primaire en sekundaire arbeidsvoorwaarden zijn geregeld in de C.A.O. voor bejaarden tehuizen. Schriftelijke sollicitaties worden gaarne in gewacht bij de direkteur, de heer S.de Ridder, Hamakerstraat 504, 3052 JP ROTTERDAM ADVOKATENKANTOOR zoekt voor spoedige indiensttreding een secretaresse/ Leeftijd max, 30 jaar. Sollicitaties schriftelijk aan 't adres: Dennendal 1, 3142 LA Maassluis. Het Elektriciteits-IGas bedrijf Delfland, geves tigd te Delft, verzorgt de distributie van elek triciteit en gas in de gemeente Delft en in de via de Gemeenschappe lijke Regeling aangesloten gemeenten en daaren boven de levering 'en grosaan enkele andere gemeenten. Onze bedrij ven zijn tevens belast met de exploitatie van de Waterbedrijven van de gemeenten Delft en Maasland. De typekamer - die een bezetting heeft van 5 medewerksters - is belaSt met het typewerk dat voortvloeit uit secretariaats werkzaamheden, de correspondentie, het uitwerken van nota's en rapporten, verslagen en overzichten, adviezen en dergelijke. Wij menen van de candidaten te mogen verwachten dat zij: - met behulp van moderne tekstverwerkende apparatuur bovengenoemde typewerkzaamheden kunnen verzorgen; - in teamverband kunnen werken. Verder verwachten wij van de candidaten: - een opleiding op MAVO-niveau; - een ruime type-ervaring; - en ervaring in het werken met tekstverwerkende apparatuur of daarin willen worden opgeleid. Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring gelden - bij een leeftijd van 21 jaar en ouder - de volgende salarisnormen: minimaal f 1.853,- tot maximaal f 2.291,- met een uitloop op grond van diensttijd tot maximaal f 2.503,- bruto per maand. De gebruikelijke rechtspositieregelingen voor overheids personeel zijn ook voor onze bedrijven van toepassing. Voor de ziektekostenverzekering zijn wij aangesloten bij het IZA Zuid-Holland. Ons kantoor is gevestigd te Delft, Energieweg 20 en met openbaar vervoer (NS-station Delft-Zuid en bushalte tegen over het kantoor) gemakkelijk bereikbaar. Sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan: De Directeur van het Elektriciteitsbedrijf Delfland Postbus 516 2600 AM Delft y Desgewenst kunt u telefonisch inlichtingen inwinnen bij de afdeling personeelszaken, telefoon 015 - 569333. toestel 327. Het Rheumaverpleegtehuis te Rotterdam-Hillegersberg is een algemeen verpleeghuis waar voornamelijk chronische rheumapatiènten worden verpleegd Het huis is gelegen in één van de mooiste wijken van Rotterdam met veel groen- en recreatievoorzieningen Voor spoedige in diensttreding vragen wij gediplomeerde voor de avonddienst (18.00 - 22.45 uur). Salariëring naar gelang van diensttijd en ervaring overeenkomstig de CAO. voor het ziekenhuiswezen Telefonisch kan informatie worden ingewonnen bij het hoofd van de verplegingsdienst Zr. W. Hagenaar, telefoon 010 227088. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de directie van het Rheumaverpleegtehuis, van Beethovenlaan 60, 3055 JD Rotterdam. 'zoekt' handic 182-1! h Wfcl Wegens enorme uitbreiding van onze schilderwerken zoeken wij op zeer korte termijn Zij die vakbekwaam, kollegiaal. representatief zijn en tevens ruime ervaring hebben, worden verzocht zo snel mogelijk kontakt op te nemen met ons hoofdkantoor. Elandstraat 95.2901 BK Capelle aan den UsseLTeL 010-519046. foonn Botiws Dien; Op korte termijn is er plaatsingsmogelijkheid voor een Wij vragen, voor de centrale bezigheids- therapiën - een gediplomeerd bezigheidstherapeut(e) of diploma M.B.O.-AT-K. en O. of vergelijk bare opleiding; - voldoende ervaring in het werken met psycho-geriatrische bejaarden bij voorkeur in een verpleeghuis; gewend is te werken in teamverband; - leidinggevende kapaciteiten i.v.m. de mo gelijkheid tot waarnemende functie van de afdeling. Wij bieden een prettige werksfeer en kollega's; - eigen inbreng d.m.v. werkoverleg; - een werkweek van 36 uur; - een salaris volgens de richtlijnen van de N.Z.R. Indien u aan deze eisen kunt voldoen, kunt u voor de genoemde functie inlichtingen verkrij gen bij de heer J.H. Nolman, hoofd bezig heidstherapie en rekreatie, tel. 010-714022. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afde ling Personeel en Organisatie van het ver pleeghuis Driemaasstede, Voorberghlaan 35, 3123 AX Schiedam. Driemaasstede is een modern verpleeghuis waar 217 psycho geriatrische en 62 somatisch zieke bewoners verpleegd en begeleid worden op 9 GÖvrT dag pi Welke Sm/c Gevrf Zindv TRAI trainit oraa

De Havenloods | 1981 | | pagina 16