Van Grieken Mini Metro aktie 3e ronde. Doe mee! manager (m/v) Deelname formulier b.v. Recreatiecentrum Oostervant m gewoon, KONSTRUKTEUR TEKENAAR—KONSTRUKTEUR.elektro LEERLING-MONTAGE- BANKWERKER Il vanGrieken melk; m 111111111 ittttl DE HAVENLOODS - DONDERDAG 3 DECEMBER 1981 ~49-227 In de gemeente Rotterdam wordt thans in de wijk Middelland een recreatiecentrum gebouwd. Het centrum zal bestaan uit een sporthal (28 x 45 m), 2 sportza len, een zwembad (instruktie en recreatie), een ontmoetings ruimte (incl. restaurant), 4 kegelbanen, 4 bowlingbanen en een biljartzaal. De verwachting is dat het recreatiecentrum in september 1982 in gebruik kan worden genomen. Teneinde de aan te stellen leidinggevende functionaris bij de afbouwfase te betrekken zoekt B.V. Recreatiecentrum Ooster- vant reeds nu contact met kandidaten voor de functie van Deze functionaris zal onder supervisie van de Raad van Be heer worden belast met de dagelijkse leiding van het recrea tiecentrum. Verwacht wordt dat hij/zij de diverse mogelijk heden van de accommodatie tot optimale ontplooiing brengt. De gezochte functionaris zal moeten beschikken over ruime bedrijfseconomische, organisatorische en commerciële kwa liteiten. Grote waarde wordt gehecht aan het vermogen om met het personeel en met de gebruikers van de accommodatie goede contacten te leggen en te onderhouden. Van essentieel belang is eveneens dat hij de bewoners en de verschillende groepe ringen in de wijk Middelland kan betrekken bij het functioneren van de accommodatie. Voor de organisatie van recreatieve activiteiten en evenementen is een grote mate van creativiteit en eigen initiatief onmisbaar. Voor de functie worden voorts de volgende eisen gesteld: - minimale leeftijd 30 jaar - enige jaren ervaring in een leidinggevende en organisa torische functie, bij voorkeur in de sfeer van sport en/of recreatie - schoolopleiding: minimaal middelbaar niveau. Het bezit van horeca-papieren strekt tot aanbeveling. Een psychotechnische test kan deel uitmaken van de selec tieprocedure Sollicitaties met uitvoerige beschrijving van opleiding en erva- ring kunt u binnen 14 dagen na verschijning van dit blad richten aan Sportfondsen Nederland N.V.,t.a.v. de heer W. van Spingelen, Singel 42,1015 AB Amsterdam. BEKENDMAKING van het besluit inzake de Hinderwet op een aanvraag van Maasvlakte Coal Terminal C.V. Het dagelijks bestuur van Rijnmond heeft op 20 februari 1981 van MAAS VLAKTE COAL TERMINAL C.V. een aanvraag krachtens de Hinderwet ontvangen voor het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een stuwadoorsbedrijf voor de overslag en opslag van kolen aan de Missouriweg te Rotterdam (Maasvlakte). De hoofdingenieur-directeur van de directie benedenrivieren van Rijks waterstaat heeft - eveneens op 20 februari 1981 - van MAASVLAKTE COAL TERMINAL C.V. een aanvraag krachtens de Wet verontreiniging oppervlaktewateren ontvangen voor de lozing van huishoudelijk afval water in het Beerkanaal. Voor een gecoördineerde behandeling van de aanvragen ingevolge de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne is en wordt door gedeputeerde staten van Zuid-Holland zorg gedragen. Het dagelijks bestuur van Rijnmond heeft besloten de gevraagde vergunning te verlenen. Aan de vergunning zijn voorwaarden verbonden, onder andere om de stofoverlast zoveel mogelijk te beperken. De hoofdingenieur-directeur van de directie benedenrivieren van de Rijkswaterstaat (vanwege de minis ter van verkeer en waterstaat) heeft de vergunning ingevolge de Wet verontreiniging oppervlaktewateren inmiddels op 13 augustus 1981 ver leend. De beschikking inzake de Hinderwet ligt, tezamen met de daarbij behorende stukken - waaronder een door de besturen van het openbaar lichaam Rijn mond, de gemeente Rotterdam en de provincie Zuid-Holland uitgebrachte informatieve nota naar aanleiding van de voorgenomen vestiging van de Maasvlakte Coal Terminal - vanaf 7 december 1981 tot en met 6 januari 1982 tijdens werkuren ter inzage op de volgende plaatsen: 1. ter secretarie van de gemeenten Brielle, 's-Gravenzande, Maassluis, Naaldwijk, Rozenburg en Westvoorne en ter secretarie van de deel gemeente Hoek van Holland; 2. bij de directie benedenrivieren van de Rijkswaterstaat, Spuiboulevard 334-348 te Dordrecht en ten kantore van het openbaar lichaam Rijn mond, Vasteland 96 -104 te Rotterdam; 3. in de leeszaal van het provinciehuis. Koningskade 1 te 's-Gravenhage. Gedurende genoemde termijn kunnen de stukken eveneens worden ingezien iedere vrijdagavond van 17.00 - 20.00 uur ten kantore van het openbaar lichaam Rijnmond, iedere dinsdagavond van 18.00 - 21.00 uur ter secre tarie van de deelgemeente Hoek van Holland en gedurende de openings tijden in de bibliotheek aan de Mercatorweg 50 te Hoek van Holland (maandag 14.00 - 17.00 uur en 19.00 - 21.00 uur, woensdag 14.00- 17.00 uur, donderdag 14.00 - 17.00 uur en 19.00 - 21.00 uur en zaterdag van 10.00- 12.30 uur). Alleen degenen die bezwaar hebben gemaakt tegen de aanvraag en/of de ontwerp-beschikking en belanghebbenden die aantonen daartoe redelijker wijs niet in staat te zijn geweest, kunnen tot en met 6 januari 1982 tegen de beschikking inzake de Hinderwet beroep instellen bij de Kroon. Het beroepschrift dient te worden gericht tt^t de Kroon doch binnen genoemde termijn te worden ingediend bij de Raad van State, afdeling voor de ge schillen van bestuur, Binnenhof 1, 2513 AA 's-Gravenhage. Indien tegen de beschikking beroep wordt ingesteld, kan overeenkomstig artikel 60a van de Wet op de Raad van State een verzoek worden gedaan tot schorsing van de beschikking dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening. Dit verzoek moet worden gericht tot de voorzitter van de afdeling voor de ge schillen van bestuur van de Raad van State, Binnenhof 1,2513 AA 's-Gra venhage. Voor nadere inlichtingen en voor kopieën van de ter inzage gelegde stukken (tegen betaling) kan men zich wenden tot: - de dienst centraal milieubeheer Rijnmond, 's-Gravelandseweg 565, 3119 XT Schiedam, tel. 010-732499, tst. 144 of 140, voor wat betreft de as pecten betreffende de Hinderwet; - de directie benedenrivieren van de Rijkswaterstaat, Spuiboulevard 334- 348, 3311 GR Dordrecht, tel. 078-132266, tst. 265 of 268, voor wat betreft de aspecten betreffende de Wet verontreiniging oppervlakte wateren. MENSEN, MENSEN, LIEVE MENSEN TOCH als wij onze geachte kollega orgel- en pianohandelaren op hun woord moeten geloven, dan zijn ze allemaal de grootste, de meest fantastische en goedkoopste. Niet alleen van Nederland, nee, zelfs van de gehele wereld!? Nou... Poppeliers wil zich liever niet HBHf tussen die wat blaaskakerige pretenties HHHr mengen. Waarom ook? Wie oplet weet I zelf wel beter! Poppeliers doet liever DAN DOEN WE AL GEK GENOEG fantastische prijs! (zegge: elfhonderd en vijfennegentig gulden) Laat uw bril maar liggen, want echt, u leest het goed. Dit professionele niet kinderachtige orgel, met al z'n fantastische eigenschappen en mogelijkheden, koopt u bij Poppeliers voor de onmogelijke prijs van f 1.195.-. Een hele aanlokkelijke prijs en geen gewiekst prijslokkertje. Speciaal voor u konden wij de hand leggen op 250 van deze uitzonderlijke orgels van het bekende merk dat wij "hier" niet m—>.i ,r z0'n prijsje al at al snel vergeten in een En nu, een kompleet en volwassen orgel waar u niet omheen kunt en dat noopt tot spelen. En spelen leert u op dit orgel in een mum vai Zo is dat ook nog 'ns! *«*«4 M JjfiJJ TWEE JAAR GARANTif TER BRAAK B.V. Thurledeweg 101-105 Rotterdam-Spaanse polder Tel. 010 -153600 Ter Braak b.v. is een machinefabriek die machines voor de suikerverwerkende industrie vervaardigt. Het bedrijf dat sterk internationaal georiënteerd is, zoekt op korte termijn ter versterking van de diverse afdelingen: In aanmerking komen H.T.S.-ers of M.T.S.-ers met ruime produktie- en/of tekenkamer-ervaring. In aanmerking komen L.T.S.-ers tot ca. 21 jaar. Belangstellenden worden verzocht hun sollicitatie te richten aan bovenstaand adres. Telefonische informaties kunnen worden ingewonnen bij onze heer A.P. Rietdijk. SPREEKRECHT IN COMMISSIES PROVINCIALE STATEN Het provinciaal bestuur van Zuid-Holland heeft SPREEKRECHT ingesteld om u de gelegenheid te geven uw mening naar voren te brengen overallerlei onderdelen van het provinciaal beleid. Het spreekrecht geldt in de openbare vergaderingen van de vaste commissies van advies en bijstand uit provinciale staten, iedereen kan van dit spreekrecht gebruik maken, mits dat vóór het begin van de vergadering aan de voorzitter is meegedeeld, onder vermelding van het punt waarover men wat wil zeggen. Voor december 1Ö81 zijn voorlopig de volgende openbare commissievergade ringen vastgesteld: maandag 7 december, 14.00 uur: waterhuishouding en waterschappen 14.00 uur: recreatie, natuurbescherming en land- schapszorg. maandag 14 december, 10.00 uur: agrarische aangelegenheden dinsdag 15 december, 10.00 uur: verkeer donderdag 17 december, 10.0Ö uur: volksgezondheid 14.00 uur: sociale aangelegenheden 14.00 uur: milieubeheer vrijdag 18 december, 10.00 uur: ruimtelijke ordening 13.00 uur: culturele aangelegenheden 13.30 uur: personeelsbeleid en organisatie 14.00 uur: provinciale financiën Als niet anders is vermeld vergaderen de commissies in het provinciehuis, Konings kade 1 /Zuid-Hollandlaan 3 in Den Haag. De agenda's kunt u aanvragen bij Bureau voorlichting, tel. 070-264111. Wilt u er zeker van zijn of de vergaderingen op het aangegeven tijdstip doorgaan dan kunt u kort tevoren even contact opnemen met Bureau voorlichting. Provinciale Staten vergaderen op donderdag 3, vrijdag 4 en donderdag 10 decem ber vanaf 9.30 uur in het provinciehuis over de begroting voor 1982. Informatie over deze openbare vergaderingen kunt u eveneens verkrijgen bij Bureau voorlichting. De Nieuwjaarsreceptie van het provinciaal bestuur vindt plaats op maandag 4 januari 1982 vanaf 15.00 uur. De verkiezingen voor Provinciale Staten zijn op woensdag 24 maart 1982. Elke maand een Mini Metro! Verdien ook zo'n auto. De geweldige aktie van Van Grieken is een daverend succes! Nog 3 maanden feest en volop kansen op prachtige prijzen. Elke maand een kompleet verzorgd vliegweekend voor 2 personen naar Parijs, Brussel of Londen. Elke maand 10 prijzen van 100 kontante Hollandse guldens enelke maand kans op een glanzend nieuwe auto! Inderdaad tot februari '82 elke maand een prachtige Austin Mini Metro Hoe vaker u meedoet hoe meer kans u maakt zo'n prachtige auto te verdienen In deze advertentie vindt u het deel nameformulier. Hoe doet u mee? Knip totaal 15 Mini Metro bonnetjes uit de Van Grieken verpakkingen en stuur deze samen met een volledig ingevuld deelnameformulier, in een voldoende gefrankeerde envelop aan. Van Grieken melk bv., Postbus 15, 2280 AA Rijswijk (Z-H). U vindt de Mini Metrobonnetjes op de volgende hele liter verpakkingen; op de frisse volle yoghurt van Van Grieken en de lekkere magere yoghurt één Mini Metrobon, op Jochie, de magere drinkyoghurt met sinaas appelsap, frambozesap of perziksap en op Jochie naturel elk twee Mini Metro bonnen, op de volle vanille vla één bon en op de magere vanille vla twee bonnen, op de lekkere magere chocolade vla ook twee bonnen en op dat heerlijke produkt van Van Grieken blanke vla maar liefst drie Mini Metro bonnen! U ziet het 15 Mini Metro bonnetjes spaart u smullend snel bij elkaar. Dat is fijn. Want dan kunt u zo vaak meedoen als u maar wilt Postbus 15,2280 AA Rijswijk (Z-H) Oktober winnaar! De familie van Unen te Gouda werd de winnaar van de eerste Mini Metro. Ook u kunt zo'n prachtige auto verdienen, want meedoen is eenvoudig Wilt u meedoen aan deze aktie en in aan merking komen om één van de vele prijzen te winnen, stuur dan dit formulier kompleet ingevuld, in een voldoende gefrankeerde envelop, samen met 15 uitgeknipte Mini Metro's aan' Van Grieken Melk b.v. Postbus 15,2280 AA Rijswijk (Z-H) Beantwoord eerst de volgende vragen en maak dan de limerick af. Hoeveel molens komen er voor op een pak Van Grieken magere yoghurt?molens Welke kleur heeft Van Grieken blanke vla? Maak een leuke limerick met behulp van de volgende twee beginzinnen. Een zuivelgenieter uit Diemen wilde zo'n Mini Metro verdienen ----- II II I I I I II I I I I voort: [ZD Straat: I I I I I I I I I I I I I I II I I I I D nr.: Mill, HAV Postkode: I II I I I Inzendingen Plaats: MINIMIN deze decemberronde dienen uiterlijk dinsdag 5-1-82 in ons bezit te zijn. J

De Havenloods | 1981 | | pagina 8