135 HET INDRUKWEKKENDE WEB VAN AIR UK Antieke poppen 97.50 247.50 LJ* Bezichtigingsdagen Rijn-hotelschip "TREMELLAD" LORELEI REIZEN BV ZELF BOEKBINDEN DE HAVENLOODS - DONDERDAG 28 JANUARI 1982 4-252 Ons modern ingerichte passagiersschip "TREMELLA II" ligt op zaterdag 30 januari van 14.00 tot 18.00 uur en zondag 31 januari 1982 van 11.00 tot 18.00 uur ter bezichtiging in ROTTERDAM aan de Maasboulevard/Oosterkade t.o. Het Havenziekenhuis U bent van harte welkom en onder het genot van een kopje koffie geven wij u alle informatie over onze 5-, 6-, 8- en 13-daagse cruises langs de Rijn, Moezel en Neckar. Onze reisgidsen 1982 liggen gereed en u kunt deze aanvragen bij Vierambachtsstraat 9b, Rotterdam. Postadres: Antwoordnr. 2010, 3000 VVB Rotterdam (postzegel niet nodig). Telefoon 010 - 769111. Het boekje „Zelf boekbinden" van Karli Frigge is een eenvoudige hand leiding om zelf een boek te binden. Er worden verschillende manieren beschreven waarbij de schrijfster er van uit gaat dat de lezer geen erva ring heeft met dit soort werk en dus veelal niet het juiste gereedschap be zit. In het boekje worden suggesties gedaan voor eenvoudige hulpmidde len. Drie methoden worden behan deld om boeken, tijdschriften, losse vellen van allerlei aard en losse foto's in te binden. Bovendien wordt aan dacht besteed aan materiaalkennis, reparatiewerk alsmede het restaure ren van antieke boeken. Ursula Brecht schrijft in haar Antieke Poppen: „Dit poppenboek is niet zo zeer gericht op de lezer als wel op de belangstellende kijker, en het genot dat de aandachtige beschouwing van de afbeeldingen kan schenken". De schrijfster kan tevreden zijn: Meer dan 130 schitterende kleurenfoto's treft men aan. Foto's die Ursula Brecht zelf maakte van haar verza melde kunstwerkjes Duitse, maar vooral Franse poppen. Poppenversjes van Rie Cramer en Hans. Grolleman vervolmaken het boek van Ursula Brecht. Ook de grafische vormgever, die tekst en illustraties uitgebalan ceerd in dit antieke poppenboek heeft verwerkt, verdient een pluim. Dit is nieuwen zeer modieus massief gouden vlinder-hangertje zeer gedetailleerd handwerk. Van 138 - voor jzondergave closed-for-ever armband in eigen tijdse vierkante schakel. En voor zo'n prijs is het ook leukomer2of 3 om te hebben Van 136 voor Met honderden schitterende aanbiedingen met kortingen van 20 tot 50%. Nog slechts één week! Zorg dus dat u er snel bij bent en profiteer nog van deze spektakulaire opruiming. Op is Op! Een paar gouden creooltjes zeer gracieus voor ieders oor. yV Van 84.- voor A - f Een aardigheidje van Leo van Ier land. Leukzilve ren fantasierin getje of in platte knoop model van Prachtige geel- ili Heel mooi en chique, dezegou den shorty be staande uit 2 col liers Van 164.- voor gouden solitair ring met diaman tje. Eenvoudig en fantasierijk. Van 139-voor goud op zilver. Per stuk Geelgouden ring met robijn, saffier of smaragd solitairmodel met zetting in schotel chaton van wit goud Van 136.- voor Zeer sportief da Zeer fijn witgou den briljant han ger met briljant van 0.02 crt. Van 192.- voor meshorloge met digitale aflezing. In stalen imitatie Van 118.-voor Gouden setje, V armband collier ingedraaide schakels afge wis seld met balletjes. Van 245.- voor Witgouden rozet ring met volgesle pen zirkonium steentjes. Niet van briljant te onder scheiden Van 483-voor Zilveren collier met voorstukje bestaande uit zil veren en goud kleurige balletjes Geen 15.95 maar slechts Schitterend herenhorloge zeer modern van model, quartz ge stuurd met da tum, hardglasen lederen band Van 165.-voor Wit- of geelgou den briljant hanger met bril jant in vol slijpsel Heel fraaie schakelarmband infantasiescha kels van goud op zilver Van 54.- voor apart model. Van 279.- voor Zeer fraai Pontiac dameshorloge, achthoekig model met echt lederen band Van 179.-voor Heel fijn gouden fantasiecollier met klavertje vier en aan strengen hartje en balletje Van 146.- voor Briljantring, solitairmodel met briljant van 0.04 crt. in fraaie schotelchaton Van 235.- voor yt i\ s/j' Voor hem of voor haar deze massief zilveren choker Gourmetschakels afgewisseld met grote open schakels Van 195 - voor Voor mannen die houden van dege lijkheid, stoer sta len quartz horloge met datum. Merk: Citizen Van 188 - voor Gouden fantasie- collier in choker model, bezet met granaat of bloed koraal Van 395.- voor Massief zilveren collier van maar liefst 4 mm breed inklusief fraaie platte schakels, knipslot inklusief veiligheidsachtje. Waar vindt u zo'n koopje nog. Van 95.- voor De handige Citizen kompa kt wekker, ookalsreiswskker te gebruiken. Inklusief kunststof doos en fluwelen foudraal. Van 49.75 nu voor De konventionele analoog plus eigentijdse digi tale tijdaflezing zijn gekombi- neerd op de antracietgrijze wijzerplaat van deze stijlvolle Seiko-anadigi Nu voor de helft Zilveren collier van geslepen gourmetschakels voorstukje be staande uit 3 3 muzieksleutels. Van 19.50 voor van de prij Van 495.-' Leuke verzilverde spaar eend met een roze of blauwe Een 14 krt. gouden hanger in open ruitmodel met cultivé parel U kunt kiezen uit wit- of geelgoud. Van 42.75 voor Zeer fijn gedia manteerdeoor knopjesin 14 krt gouden uitvoering, x ffi Nu voor maar tot 50% korting Dit is te gek! Prachtige solitair- ring, wit-of geel goud met een briljant van 0.25 crt. (>/4 ca- raat). Nu inklusief certificaat. Geen 1000.- maar Ook tijdens de opruimingsperiode doet Leo van lerlandaltijd iets extra'! nu bijvoorbeeld 20% korting op alle briljantaankopen onder de 1500.- en 30% korting op alle briljantaankopen boven de 1500.- (geldt niet voor afgeprijsde artikelen). En dat is nog niet alles... Van Ierland geeft ook nog eens 40% korting op alle gouden horloges met gouden band; heren- of damesmodel, met of zonder briljant-maakt allemaal niets Let op! Briljante buitenkansjes voor snelle beslissers. Maar liefst tot 50% korting. Tijdens de opruiming is Leo van Ierland een ware sieraderie voor verzamelaars van eksklusieve briljant sieraden. Van Ierland stelt hen dan ook niet teleur. Tientallen modellen in wit- en geelgoud, bezet met de edelste der edelstenen, nu met 50% korting. LEO 1 LIJNBAAN 010-333633 LEO 2 ZUIDPLEIN 010-810518 LEO 3 KAREL DOORMANSTR. 010-122181 Een fusie hoeft niet altijd vervelende gevolgen te hebben. De beslissing van British Island Airways, Air Anglia, Air Wales en BIA/Air West, om samen te werken als „Air UK" heeft tot nu toe alleen maar gunstige resultaten opgeleverd. Het huidige netwerk van Air UK beslaat 27 luchthavens, waarvan er 19 in Groot-Brittanniö staan en acht in West-Europa. Door deze wijdvertakte binnenlandse dien sten kan Air UK met gepaste trots vertellen dat zij dat gedeelte van het Verenigd Koninkrijk kan berei ken waar andere Britse luchtvaart maatschappijen niet toe in staal zijn. De vliegschema's zijn uiterst zorgvuldig gekozen. De gemiddelde afstand waarover men vliegt is 227 mijl; de kortste vlucht duurt één uur en tien minuten. Een belangrijk deel van dit netwerk omvat een concentratie van diensten, naar de Kanaal-eilanden, terwijl men even eens regelmatig vluchten onder houdt naar de oostkant van Grool- Brittannië. Binnen korte tijd mani festeerde Air UK zich als een lucht vaartmaatschappij waar men niet om heen kon. De Britse luchtvaart autoriteiten moesten al gauw be kennen dat het niet ging om een grillige eendagsvlieg. Officiële er kenning van deze kant vplgde toen men de belangrijke vliegroute tus sen Londen-Healhrow en Guernsey aan Air UK overdroeg gen van Londen-Gatwick naar alle belangrijke Europese en mediterra ne bestemmingen. Vooraanstaande reisbureaus kunnen zelfs aan spraak op deze charters maken Ook wanneer men een klein char tervliegtuig nodig heeft, kan men bij Air UK terecht, die dan de tur bopropmodellen ter beschikking stelt Naast de vastgestelde vliegroutes heeft Air UK ook nog een belang rijk aandeel in de chartervluchten, waarvoor zij vier Britse Aerospaces 1-11 heeft gereserveerd. Deze vlic- Als extra service voor de vlieg- liefhebbers heeft deze maatschap- CHARTFR P'J het Travicom systeem ingesteld. waardoor de reisbureaus automa tisch de vluchten kunnen boeken. Het eigen gezicht van Air UK wordt nog meer versterkt door de blauw-wit-rode kleuren die elk vliegtuig uit de Air UK-stal sieren

De Havenloods | 1982 | | pagina 4