0 17 _j: JTTW rrr* Model Muiderslot Model Waardenburgh De Happy ledershow bij Burchthuys Interieur wordt een uniek gebeuren in de meubelwereld. De aller mooiste eiken lederen bankstellen worden verkocht voor zeer lage prijzen. Topklasse in rundlederen prachtige modellen en let op wij zijn niet alleen goedkoop in onze ad vertentie maar alles wat wij aanbieden is absoluut het goedkoopste en u weet het inmiddels toch, bij Burchthuys altijd kwaliteit voorde laagste prijs, dus daarom de happy ledershow bij Burchthuys Interieur. OP! L OP— Op verzoek van diverse fabrikanten hebben wij een aantal topmodellen in onze advertentie niet afgebeeld de redenom problemen met collega's c.q. concurrenten te voorkomen, omdat zij niet voor de Burchthuys prijzen kunnen verkopen. Model Prinsenhagen Model Loevesteyn Model Drakensteyn HtM Model J Cannenburgh M - - Model Wassenaar DE HAVENLOODS - DONDERDAG 24 FEBRUARI 1983 Veel klasse voor weinig geld, wij hebben nog een grote serie laten maken want het is eigenlijk onmogelijk, maar bij Burchthuys is alles mogelijk. Dit bankstel uitgevoerd in massief eiken en rundlederen kussens beslist topkwaliteit bij ons in de happy ledershow 1795.- uitgevoerd driezitsbank en twee fauteuils Bankstel uitgevoerd in kuipmodelkussens. Wie van een stoer en toch sierlijk bankstel houdt moet maar eens naar dit model komen kijken. Prachtig soepel leder, edel massief eiken, nu in de happy ledershow slechts 2395.- in een 3-2zitscombinatie Een wat klassieker model doorzijn massief eiken bolpoot geen allerdaags bankstel echt iets voor de fijnproevers maar zeldzaam in zijn soort bij ons vele duizenden guldens goedkoper, 2 machtige fauteuils en een fijne t driezitsbank nu kompleet slechts 3395.- Alles van Topkwaliteit tegen de laagste prijs, Burchthuys u weet wel waarom. Weerzo'n topmodel model Loevesteyn. Pracht handwishleder met overge- -stoffeerde arm, een exclusief model uiteraard massief eiken romp, beslist een apart model bij Burchthuys nu als 3-1-1 2995.- Een weelde zo'n bankstel weer een oerdegelijk Burchthuys produkt een Hollandse topper gemaakt door de beste meubelmeester uit Brabant dit topmodel kost slechts 3-1-1 uitvoering 2495.- Een absolute topper zeer exclusief model in mooi wildleder, een droom dit bankstel, goede wijn behoeft geen krans, kompleet als 3-1-1 3795.- -É7 Burchthuys bezit naast een w-, I 0 Rondom leder geselecteerd uit de mooiste huiden deze 3-2-zits combinatie is een streling voor het oog met een hoog zitcomfort heerlijk zitten in zo'n bankstel, een echte happy lederprijs nu 2295.- Burchthuys Interieur sGravenlandseweg 600-602-604 Schiedam Telefoon 010-73.83.93 Donderdag koopavond Maandagochtend gesloten Tiendweg 45 Krimpen a/d Lek Telefoon 01807-11001 Vrijdag koopavond Maandagochtend gesloten (grens Krimpen a/d IJssel t.h.v. de Algerabrug. In samenwerking met Idejo, maatkeukens tegen lage prijzen). Ridder van Dorpstraat 16 Nieuw Beijerland Telefoon 01869-2888 Vrijdag koopavond Maandag gesloten Noordenweg 87 Ridderkerk Telefoon 01804-23371 Vrijdag koopavond Maandag gesloten

De Havenloods | 1983 | | pagina 15