'We zien het publiek graag vaker in theater7 meulen 26^0 2^,;; Stadsgehoorzaal-directeur presenteert programma ter meulen 4980 'Invloed van gemeenten op woonlastenbeleid is nihil' meulen Toastzang bij Boni Visweekend bij'In the Mood' CRS verrassend winnaar voetbaltoernooi HL/HZ Liberté behaalt eerste plaats MET SCHOEVERS ERBIJ KOM JE VERDER! Lunchconcert ideale vloerbedekking... Extra voordelig linoleum in marmerdessin. In 13 kleuren o.a. zwart, rood, beige, groen, steenrood en blauw. 2 mm dik en 150 cm breed. Per meter voor de géén-probleem- VLAARDINGEN - Stadsge hoorzaal-directeur Marten Put man heeft er alles aan gedaan om de belangstelling van het Vlaardingse publiek te trekken. Bijna een verdubbeling van het aantal voorstellingen (vorig jaar 29 nu 49 programma-onderde len), een diversiteit van het pro gramma-aanbod, terwijl de toe gangsprijzen niet verhoogd zijn. Daarbij presenteert hij binnen kort een magazine waar het to tale programma van de Stadsge hoorzaal in het seizoen '83-'84 staat vermeld. Dit „bewaarblad" zal één dezer dagen huis-aan- huis worden bezorgd. Het nieuwe theaterseizoen zal een verbreding van het aanbod voorstel lingen laten zien. Naast de grote pro- dukties als de musicals „De dader heeft het gedaan" en „De zoon van Het theaterseizoen in Vlaardingen wordt afgesloten Duin revue. Louis Davids", alsmede de Hoofdstad Operette met „lm weissen Rössl", zullen ook de André van Duin-revue en het befaamde Wintercircus naar Vlaardingen komen. Kwaliteit „De Stadsgehoorzaal presenteerde zich in 1982 maar magertjes. Er zijn nu ruim twintig voorstellingen meer gepland. Ik vind dat het programma niet alleen aan kwantiteit heeft ge wonnen maar zich tevens kwalitatief verdiept heeft. Zo ben ik er geweldig trots op dat toneelgroep Globe hier haar hele repertoire brengt. Verder zijn er kluchten, serieus toneel, blij spelen, shows, muziekprogramma's en cabaret". Putman doet dit jaar tevens een voorzichtige poging om wat nieuwe elementen aan het programma toe te voegen. Zo wordt de moderne dans vertolkt door het Werkcentrum Dans en de Oost-Nederlandse groep Intro Dans, brengen Alexandra Radius en Han Ebbelaar een compilatie van be kende balletten en is de klassieke mu ziek vertegenwoordigd in de perso nen van Daniël Wayenberg en Theo Olof. Het totale programma zal in de perio de tussen 8 en 14 juni aan huis wor den bezorgd. Abonnementenhouders hebben het blad dan inmiddels ont vangen. De totale oplage van dit ma gazine bedraagt 35.000 exemplaren. Bulletin „ben wens van vorig jaar is nu verwe zenlijkt. Het is belangrijk dat de men sen kunnen beschikken over een blad dat zü het hele jaar door kunnen na slaan. Ik hoop hiermee een breder publiek naar de Stadsgehoorzaal te kunnen trekken. Momenteel worden nog de mogelijkheden onderzocht om het publiek vaker van een derge lijk bulletin te voorzien. Een en an der eventueel in samenwerking met de organisatie van het blad „Podium". Wij zien het publiek graag wat vaker in het theater en om dat te bewerk stelligen laten we geen mogelijkheid onbenut", aldus Putman. Naast een vernieuwing van het pro gramma zal ook het interieur van de Stadsgehoorzaal onder handen wor den genomen. Gedurende de zomer maanden zal een aantal werkzaamhe den worden verricht zoals vernieu wing van de dakbedekking, opknap beurt voor de kleedkamers en het maken van een douchegelegenheid. Ook de buitenkant van de Stadsge hoorzaal krijgt langzamerhand fris aanzicht. Heerlijk dekbed. Dit dekbed is gevuld met een hollofill vezel en heeft een ka toenen tijk. Het is in banen doorgestikt. Met kleine schoonheidsfoutjes. Afm. 135/200 cm. Van 89,50 voor Afm. 200/200 van 139,50 voor 89.80 Extra lange maat 140 x 220 van 99,50 r 54,80 Goudriaan aan Tweede Kamer-commissie VLAARDINGEN - De gemeenten in Nederland worden in toenemende mate geconfronteerd met de gevolgen van de woonlastenontwikkeling. De plaatselijke overheden hebben nau welijks invloed op het beleid ten aan zien van os. individuele huursubsidie of huurharmonisatie maar worden wel geconfronteerd met verontruste burgers. Wethouder Goudriaan sprak onlangs zijn verontrusting hierover uit tegen de voorzitter van de commissie voor volkshuisvesting en ruimtelijke orde ning van de Tweede Kamer, mr. S.J.M. Dijkman. De Vlaardingse wethouder overhan digde de heer Dijkman namens de Vereniging Nederlandse Gemeenten (VNG) een brochure over de woon- lastenproblematiek. Bij de aanbieding liet Goudriaan tevens weten dat de VNG blijft aandringen op een samen hangend woonlastenbeleid van het kabinet. De brochure, die als titel draagt „Je zal het maar op je dak krijgen", is het vervolg op de nota „Gemeenten en woonlasten" die in december '82 ver scheen. Het rapport biedt een inventarisatie in feiten en cijfers van de problemen in zeven middelgrote gemeenten. Verder bevat de brochure een aantal interviews met wethouders over de woonlastenontwikkeling in hun ge meenten. Goudriaan: „Een gemeente heeft nauwelijks invloed op het woonlas tenbeleid. Op en top mode. Moderne panties in de kleuren rose, bleu, mint of geel. 20 denier. Maten 38 t/m 44. Van 2,95 voor Grote maten panty. Met perfekte vorm en ruim tus senstuk. 20 denier. In skyhaze, camel, 'misty of charmbeige. Maten 44 t/m Voor VLAARDINGEN- De stichting CWJ/Club Boni organiseert elke woensdag en vrijdag van 16.00 tot 20.00 uur toastzang activiteiten in buurthuis Oost in de Oosterstraat. Zanger-gitarist Kees Ouwejan. Zaterdag- en zondagavond worden te-j vens films vertoond met titels als „'t Schot is te boord", „Vieren maar", „Hebben en houwen van de Noordzeevisserij". De entree voor beide avonden is gratis. Aanvang 21 De sociëteit organiseert dit gebeuren in samenwerking met het Technisch Filmcentrum, het Visserijmuseum Vlaardinge, het Openbaar Lichaam Rijnmond en het Ministerie van Landbouw en Visserij. In alle opzichten weer zeer geslaagd ROTTERDAM- "Door een fatale pijn en'gszijls". Een niet al te serieus nederlaag tegen de Bijenkorf zijn we nemen uitspraak, het ging tenslotte tweede geworden in onze poel De n'et om de knikkers, maar om de Marskramer en V D hebben we ech- h°0gste voetbale,er< van ee" der di" ter wel verslagen, dus dat verzacht de Fft®uren van het warenhuis Ter Meulen. Hij en vele anderen waren afgelopen donderdagavond te gast op het zaal voetbaltoernooi van De Havenloods en Het Zuiden. Voor het zevende achtereenvolgende jaar georganiseerd door onze kranten voor bedrijven uit tief uUer gedaagd^ *Voor de eerste keer deelnemer en meteen winnaar: het team van CRS (in het maakt heeft kunnen via de redactie midden coach J.J. Blommestein). (010-135085) nabesteld worden. VLAARDINGEN - Het show- en majorettekorps Liberté heeft on langs twee eerste prijzen behaald tijdens een nationaal concours te Enkhuizen. De jury beloonde de majorettes alsmede het muziek korps met lovende woorden voor hun prestaties op dit Nederlandse bondsconcours. Met een schoolopleiding alleen ben je er nog niet SNu óók Europees-secre taresse in Rotterdam en secretaresse-opleidingen in Vlaardingen. Voor inlichtingen over de opleidingen tot Europees secretaresse secretaresse afdelingssecretaresse receptioniste- informatrice receptioniste secreta riaatsassistente kantoorassistente: Instituut Schoevers, Rotterdam, tel. 010 - 36 40 44. Ook gevestigd te Amsterdam e Arnhem e Den Haag Hilversum e Nijmegen e Tilburg Utrecht. VLAARDINGEN - In de Grote Kerk op de Markt wordt morgen, 9 juni, wederom een lunchconcert ge houden. Aad Zoutendijk bespeelt van 12.45 tot 13.15 uur het orgel. Op het programma staan werken van Pachel- bel, de Sola, De Grigny en Andries- sen. Iedereen is welkom. VLAARDINGEN Sociëteit In the Mood, Fransenstraat 12, staat op 10, 11 en 12 juni geheel in het teken van vis, visvangst en visverwerking. Dit „visweekend" wordt geopend met een optreden van zanger-gitarist Kees Ouwejan. Zijn repertoire bestaat uit Engelse en Ierse kroeg- en zeemans liedjes alsmede Nederlandstalig caba retesk repertoire. In de pauze zullen enkele korte films worden vertoond waaronder „milieu vervuiling", „Fish in styropor" (ver pakking). De entree bedraagt voor le den f.3,50 en voor niet-leden f.5,-. Aanvang is 21 uur. *De coach van Radio Modern neemt de prijs in ontvangst. 'c^^==' Westblaak 61 3012 KD I U - -.-ppi 3e etages Telefoon 010-117440 Druynzeei (3 ||jnen) 0penlnastiiden showroom: dinsdag t/m vrijdag 8.30-17.30 uur, zaterdag van 10.00-17.00 uur of na telefonische Bruynzeel Montarekken Jacquard store in een fraai wit bloemdessin. 100% polyester kwaliteit. In twee hoogtes 200 cm hoog. Per meter van 12,98 voor

De Havenloods | 1983 | | pagina 5