Agenda I Titelstrijd A-ieuqd krijgt een vervolg DE Q HAVENLOODS TEKORT UREN ZO BILLIJK MOGELIJK VERDELEN' LANGS DE |<TN WATERWEG termeulen Veel animo voor sport-cursussen Schiedam wande ter meulen Zwaluwen liep promotie mis Elfde Haringrit onderbezet t vanaf dinsdag Trimgebeuren Golf kritiek na opening golfbaan termeulen Sportredaktis De Havenloods, Postbus 220, 3130 AE Vlaardingen HONKBAL trage start Na een trage start is Vlaardingen/Holy nu op weg naar een, stabiele positie in de middenmoot. Na de ruime zege op Stags zetten de Vlaardingers nu ook Jeka met 8-3 aan de kant. In een uitstekende partij werd de Bredase ploeg geen kijk op de winst gegund. Holy nam daarmee weer verder af stand van de staartgroep, maar staat nog ver af van de leiders Tilburg (9-13), PSV (8-12) en Eurostars (8-12). Vlaardingen /Holy heeft 8 punten (uit 8). Blessures hebben de Soudijn-brigade danig dwars gezeten. Toch is Soudijn best content. We moesten tegen de toppers uit de afdeling starten. Niet temin komen we toch uit op een slag gemiddelde van 350. Eigenlijk we wat te laag op de stand". Zondag komt Euro stars naar de Zwaluwenlaan. Destijds werd de uit wedstrijd verloren. Soudijn: „We we ten nu wat we aan hen hebben. Vast staat, dat ze een goede ploeg hebben, maar toch ook één tekort en daar moeten wij dan maar het accent op leggen spanning Na de intens spannende partij tegen Birds (waarin vorige week een 6-1 achterstand op het laatste moment nog werd omgebogen naar een 6-8 zege) zorgde Schiedam zondag in Harga opnieuw voor nerveuze toe standen. De Schiedammers verzuim den in de le inning namelijk om een vlot genomen 1-0 voorsprong uit te bouwen naar een ruimere marge. VÜC putte daar moed uit en sprintte naar 1-3. Pas toen coach Wout van der Have in de 9e innings de jonge garde (Maurice Reijmer en Addie Brinkman) inzette, werd het alsnog 4-3 en kon Schiedam zijn ongeslagen record veilig stellen. Zondag wordt Laakkwartier weer zo'n moeilijk te vatten opponent. Teamleider John Reijmer: „Niets is te voorspellen. De Hagenaars behoren tot de zwakkeren, maar die zijn wel volop gemotiveerd als ze tegen de lijstaanvoerder spelen. We zullen tegen dit soort ploegen telkens op de hoede moeten blijven". groei Het sterk verjongde MSV'71 leed zondag tegen de reserves van Compri het derde competitie-verlies, maar Frank Reinders ervaart de manier waarop dat gebeurde als uiterst posi tief. „Met de 10-0 nederlaag uit de eerste wedstrijd in het achterhoofd is de 8-5 van zondag een uitslag, die de groei van het team weerspiegelt". Te meer, omdat Compri pas in de laatste en gelijkmakende innings, bij een voor hen toen al voordelige 6-5 stand, verder kon weglopen. Reinders: „De jongeren acclimatiseren snel. Dat komt nog het best tot uitdrukking, doordat we de routiniers, die klaar staan om in noodgevallen mee te draaien, nog slechts sporadisch heb ben ingezet". St. Lodewijk is zondag aan de Maas- sluise Kooilaan MSV's volgende opponent. Reinders: „Gezien de prestaties van de Rotterdammers moet winst tegen hen mogelijk zijn". Margriethal-directeur Van der Kraan: SCHIEDAM Een op aandringen van de zaalvoetbalclubs door de sportraad gehouden enquête over de verdeling van de Margiethal-uren is mislukt. Minder dan de helft van de geënquêteerde sportclubs zond het vragenformulier terug. Opvallend is de magere reactie van de voetbalver enigingen. Slechts 7 van de 22 na men aan het onderzoek deel. Wel kwam de KNVB afdeling Rotterdam met enig cijfermateriaal. Daaruit blijkt zonneklaar, dat de zaalvoetballers meer dan vijftig pro cent van hun thuiswedstrijden uit moeten spelen. De handbalvereniging DWS voert eveneens aan, dat niet alle wedstrijden in eigen omgeving afgewerkt kunnen worden. De vol leybalvereniging Both/P vindt het pijnlijk, dat het herenteam al in april m de.regio. ™oet "itwij- Margriet hal.... meer vraag danaan- ken, omdat men dan niet meer in de hnj Margriethal terecht kan. Niettemin blijft de lauwe reactie op de enquête voor het sportraad- het onderzoek dan ook afgesloten en bestuur teleurstellend. „We hebben de verkregen gegevens doorgezon den npr het stichtingsbestuur van raad zich op het enquête-ijs moest de hal", horen we van sportbureau's begeven. „Men kan zoveel onderzoe- Gé Rens. „Komt bij dat we over de ken houden als men wil, zolang wij verdeling van de uren, omdat de een stichting zijn, is de verdeling stichting Margriethal volkomen zelf- de uren een aangelegenheid van unS standig is, toch weinig te vertellen bestuur. Daar kan de sportraad geen hebben. Nu de enquête mislukt is, verandering in aanbrengen. voelen we er niets voor om verder inL.eniidde,linKg °P *.e Het is hem bekend, dat de voetbal- tussen de clubs en de stichting bond meer uren wil inhuren. Zo- P„e.' V* overigens niet onmogeUjk, dat iets is evenwel niet te verkopen'aan ieer van de hal' na de Pen- de binnensporters. Voor hen is dfc sionenng van directeur Van der hal er gekomen. Nu wil de buiten- onde?' t n h* sport ook naaT binnen. Prima hoor, onder de sportraad komt. Over de maar wij vinden dat het niet ten kos te mag gaan van de specifieke bin- toekomstige status wordt binnen meenteüjke kringen volop gepraat, nensportclubs' Maar ook als de sportraad het be- Van der Kraan stelt, dat vooral dnhhfiaHapVVOew"' v if^ n-6t de avonden en tijdens de weekein- dubbeldeks. Wij kunnen ook niet den de vraag het aanhori ^eer uren ..ui* da^ gebouw wringen, schoots overtreft. „Dan is er duide- nu zijn aldus Rens. lijk een tekort. Een tekort dat we Roon uomnilannr. pogen zo billijk mogelijk over ween verandering iedereen te verdelen. Voorop staat, dat we graag iedereen willen heb Sporthal-directeur Van der Kraan pen. Maar meer uren, dan we nu kent de problematiek, maar vraagt hebben, kunnen we onmogelijk cre- zich tevens af, waarom de sport- eeren". Toernooi om het kampioenschap van Schiedam voor A-junioren. FINALE donderdag 16 juni, aanvang 18.45 uur. Terrein: Martinit, sportpark Thur- lede DHS-EXCELSIOR'20 Vervolgens speelt de winnaar van deze finale op zaterdag 18 juni, aanvang 14 uur Terrein: Martinit, sportpark Thur lede tegen ZWALUWEN (kampioen van Vlaardingen). Martinit garandeert prolongatie Enorm voordelig... Een solide terrasstoel in bruin met beige of blauw met don kerblauw. Per stuk van 49,95 STUKS SCHIEDAM Met de finale nog voor de boeg geeft Martinit's jeugd- voorzitter Gerard Tijsmans het toer nooi om het kampioenschap van Schiedam voor A-junioren zonder aarzelen de kwalificatie „grandioos door GERARD s" VERVER geslaagd" mee. De wedstrijdenreeks heeft volledig beantwoord aan de verwachtingen. De titelstrijd komt dan ook, zo laat hij weten, gegaran deerd terug. „Niet alleen vanuit de verenigingen was de reactie uiterst positief. Ook de A-junioren hebben hun enthou siasme duideljjk gemanifesteerd", vindt Tjjsmans. Bovendien is er nau welijks een dissonant geweest. „Be houdens een enkel incidentje, zijn de wedstrijden zonder uitzondering vrij sportief verlopen". En dat leverde, zo constateert hij, pure propaganda op voor het jeugd voetbal. „Tevens wilden we, als ju niorbestuurder, deze gelegenheid aangrijpen om contacten te leggen met bestuursleden van de andere clubs. Ook dat is er prima uitgeko men. Weet je, veelal ken je elkaar niet eens. Nu horen bij namen in eens gezichten en dat maakt de com municatie een stuk eenvoudiger". Martinit „vond het toernooi uit" in het kader van zgn 55-jarig jubileum. Aanvankelijk was er de gedachte om alle wedstrijden op sportpark Thur- lede te concentreren, maar hiervan werd al in een vroeg stadium afstand gedaan. Alleen de eindronden zijn nu op het Martinit-complex. De voor rondes werden bij de thuisspelende clubs afgewerkt. Tijsmans noemt het een juiste keuze. „Daardoor werden de verenigingen nog nadrukkelijker bij het toernooi betrokken". Poule indeling Deze formule zal zeker worden ge handhaafd. Een voorbehoud maakt Tijsmans voor de poule-indeling, die nu klassen kende van drie elftallen. ii In het duel om de derde en vierde plaats won SFC dinsdag met 3-2 van SVV. van de vereniging die uit de regionale klas terugkomt". Ondanks de wat onstabiele competi tie-resultaten is Gudde best content. Hij moest, omdat zijn kampioens team van 1982 compleet naar de se nioren verhuisde, met een nieuwe se lectie beginnen. „Dan blijkt, dat de overgang van B naar de hoogste A- klas een hele stap is. Dat heeft tijd nodig". Vanzelfsprekend is Gudde's brigade, ze hebben wat goed te ma ken, erop gebrandt om het seizoen met de Schiedamse titel af te sluiten. „Het leeft behoorlijk". lange dag Excelsior'20 had zondag tegen ACC een lange dag. Pas om half acht kon den beide teams inpakken. Met voor de Schiedammers de aardige bijkom stigheid, dat ze ook de punten mee namen. Ze hadden er immers lustig op los gescoord en waren gestopt bij 227 all out. Vooral coach Rupert Gomez was niet te houden en kwam uit op een totaal van 120. Zijn land genoot Garfield Charles viel even eens op. ACC ging bij 136 all o Charles nam vijf wickets. Door deze zege nam Excelsior'20 verder afstand van de gevarenzone. Rode lantaarndrager Bloemendaal is de volgende tegenstander en van zelfsprekend is dan - net als tegen ACC, de voorlaatste blijft - winnen uitsluitend het parool. prooi Asvion komt moeilijk op gang. Door de slechte toestand van de pitch kon er nog nauwelijks worden getraind, terwijl de natte moesson van mei tal loze wedstrijden van het programma veegde. VOC 5 was evenwel een dankbare prooi voor Asvion, die met batten openden. Vooral door Onno Cats en Paul Grounds kwamen de Schiedammers uit op 176 voor 9. VOC bleef hangen op 70. leider-af Zonder de zieke Henny van Wijk en Jacques Geeratz slaagde Hermes D VS er niet in om mede-koploper Kam pong de punten afhandig te maken. De Schiedammers sloten op 183 all out. De Utrechters evenaarden dat totaal in een spannende slotfase (58-ste over) en het bracht hen de winst. We staan weer met beide benen op de grond", weet captain John Beijer. Hermes was tot aan het Utrechtse verlies met Kampong, KZKC en Kie viten lijstaanvoerder. Overigens con stateert Beijer, dat Hermes D VS sterk speelde. „Maar juist het gemis van Henny van Wijk blijkt dan doorslag geven te zijn Op het complex van Spirit aan de Hargalaan (waar Hermes een zomer lang zijn bivak heeft opgeslagen) is zondag Quick N („één van de zwak ke broeders") te gast. VLAARDINGEN De zomercursus sen van de VRSR hebben niet over belangstelling te klagen. Sommigen, zoals het tennis voor volwassenen, zijn volgeboekt. Anderen hebben nog enkele plaatsen. Volop mogelijkhe den biedt nog het windsurfen. Voor de jeugdcursus tennis, op woensdagmiddag in het tennispark Soenda aan de Claudius Civilislaan, zijn nog enkele plaatsen. Op 13 juli is de eerste lesdag en op 28 september de laatste. De kosten zijn zestig gul den per persoon. De cursus kanovaren is volgeboekt tot en met 6 augustus. Alleen voor de week van 11 t/m 16 juli en na 6 au gustus zijn nog plaatsen open. De cursus neemt 13 uur, verdeeld over de maandag-, dinsdag- en donderdag avond plus de zaterdagochtend, in beslag. Voor een kano wordt ge zorgd. Deelname kost ook hier zestig gulden. Verder is er op de Oranjepolderpias sen in Maassluis een breed scala aan windsurf cursussen, zoals dag-, week-, vervolg- en scholierencursussen. Meer willen weten: bel dan tijdens kantooruren tel. 010-355888 (stad huis) en vraag naar toestel 159, 164 of 199. SCHIEDAM- Net als voorgaande ja ren is de wandelvierdaagse in Schie dam op een later tijdstip, dan in an dere plaatsen. De eerste avond is op dinsdag 21 juni. *Een spelmoment uit de dinsdagavond gespeelde wedstrijd om de derde en vierde plaats tussen SVV en SFC. „Wellicht maken we dan grotere pou les. Dan worden we minder gevoelig, indien een vereniging zich op het laat ste moment door het bijvoorbeeld ontbreken van voldoende A-junioren, zoals nu met Ursus gebeurde, moet terugtrekken. Nu zat Ursus toevallig in een poule met vier clubs. Hadden ze in een afdeling van drie gezeten, dan was datr voor die twee andere clubs niet leuk geweest". Tot zover de vooruitblik van Tijs mans. Voorlopig echter staat de fina le 1983 nog op de rol. Een eindstrijd, die gaat tussen Excelsior'20 en DHS. De Thurlede-ploeg, spelend in de hoogste RVB-afdeling, lijkt favoriet. DHS speelt immers in de competitie acht klassen lager. Inzet is het geheime wapen van de formatie uit Kethel. „Hebben ze de smaak daarvan eenmaal te pakken, dan kunnen ze door die tomeloze inzet erg sterk worden", weet elf talleider Nol Roozen junior. DHS is in de finale aanvallend nogal gehan dicapt, omdat drie man vanwege mi litaire dienstplicht niet aanwezig zijn. Roozen's prognose: „Ik ken Excel sior's team niet. We zullen de under dog wel zijn. Hindert niet. Voor mijn jongens is het alleen al prettig, dat ze de finale hebben gehaald". Op volle sterkte Excelsior'20 is op volle sterkte, meldt trainer Eric Gudde, die dadelijk hoofdtrainer bij de derde klasser wordt. Gudde promoveerde vorig jaar met het A-team naar de eerste A-af deling, maar verkeert nu in het onge wisse over de afloop van dat debuut. „Mogelijk degraderen we. Zeker is het nog niet, omdat dat weer afhangt Handige graskanten maaier "Emel".. Van een bekende nederlandse fabrikant. In een groot model met beschermkap, verstelba re handgreep en automati sche draadtoevoer. Vermogen 175 Watt, maaicirkel 255 mm. Kompleet met spoel van 101/2 m. Nu géén 149,50 maar 'Rondje Boskoop' en recreatie-toertocht SCHIEDAM Zowel voor toerfietsers als recreatierijders heeft de TC Rijn mond zondag 19 juni een tocht. Voor de eerste categorie is dat het „Rondje Boskoop", een vrije toer tocht over 100 km. Voor de recrea tieven is er een rit over 25 km. Startpunt voor beide afstanden is de wielerbaan in sportpark Harga. De 100 km-rit gaat, zoals de naam al ver ondersteld, in de richting van Midden- Zuid Holland. De rit wordt niet achter voorrijders gereden, maar gaat op routebeschrijving. Start en aanmel den tussen 10 en 11 uur. Deelname kost f.2,75 (zonder) of f.7,— (met herinnering). Is men niet in het bezit van een fietstoerkaart, dan zijn de kosten een gulden hoger. De recreatie tocht over 25 km is even eens een rit aan de hand van een routebeschrijving. De starttijd is tus sen 11 en 12 uur. Deelnemen kost f.1,75 (zonder) of f.3,50 (met herin nering). Zaterdag tegen Schiedamse kampioen I Piet van Mierttweede. Deelnemers, die op één van de offi ciële avonden verhinderd zijn kun nen alvast op maandag 20 juni be ginnen. De starttijd is telkens half zeven. Op de laatste dag, vrijdag 24 juni, verzamelen de wandelaars zich aan het slot van de tocht op de West- frankelandsedijk. Van daaruit gaat de route, met de muziek, naar de Margriethal. De inschrijving sluit op vrijdag 17 juni. Aanmelden bij: VW-kantoor, Buitenhavenweg; G. van Dongen, Numansdorpstraat 9; J. van Dongen P.J. Troelstralaan 169 (tel. 710994) en in het wijkcentrum Blauwe Brug, Bachplein 590. VLAARDINGEN Zwaluwen, dat door een ruime 6-1 winst op De Hol- landiaan, de Vlaardingse juniorenti- tel naar zich toehaalde, heeft op grond van de competitie-resultaten de voet balbond om promotie naar de tweede afdeling gevraagd. „We hebben een kwalitatief goede ploeg, die dat ni veau best aankan", legt trainer Piet van Miert uit. „Alleen hebben we slordig wat punten verspeeld, waar door VFC kampioen werd en wij tweede". Van Miert werkt nu een jaar aan de Zwaluwenlaan. Mikte aanvankelijk op het stabiliseren van de in 1982 verworven promotie, maar kreeg al vind. Conditie is' ook met de bal op snel door, dat zijn elftal meer in zijn te bouwen. Tevens pakken ze tegi mars had. „Vandaar, dat het toch lijk een brok balvastheid op". wel een beetje teleurstellend was om nu in het zicht van de haven dat kam- w®n s hoogste A-team speelt Li pioenschap te missen". duel te8®n, d« Schiedamse kam- Zwaluwen's jeugdtrainer richt zijn P J,?-01 ,/aat,s* m de hV.idige sa" aanpak voornamelijk op spelplezier Van Miert verliest zes en een lekker sfeertje. Op deze fun- van zljn der^en geselecteerden aan de datie wil hij de basis leggen voor de »Maar de zeven, die over- verdere sport carrière van de aan hem Jven, vormen een behoorlijke basis toevertrouwde A-junioren. „Juist in d m?,t j°ngens die leeftijd kiezen die jongens of ze doorgaan met voetballen. Heerst er e verder te gaan". een lekker sfeertje, dan is er nauwe- Voor de winnaar van het duel tussen lijks een argument om te stoppen, de Vlaardingse- en Schiedamse-kam- Dan blijven ze vanzelf". pioen stelde de foto-ontwikkelcen- n. uti trale 't Printshoppie een wisselbeker Ook zorgt hi] dat de trainmg speels beschikbaar. VLAARDINGEN- De recessie in de autosport, waardoor talloze auto clubs - door het teruglopen van het aantal leden - de pijp aan Maarten moesten geven, laat ook de Haringrit niet ongemoeid. Deze oriëntatie- tocht, enkele jaren geleden nog goed voor omstreeks honderd equipes, trok vrijdag nog slechts negentien koppels. De elfde editie van deze Haringrit vertrok voor het eerst vanaf het (nieuwe) café-restaurant 't Oeverbos in het Lickebaertbos. De foto geeft een beeld van de start. A-klasse-winnaar werd het duo E. van Arun/A.M. van Rijn (met 272 strafpunten). In de B-klasse ging de zege naar T. Heinen/L.C. van Setten (met 781 strafpunten) en in de C- klasse won C. Knoester/F.Dunweg (met 960 strafpunten). Overigens is de Haringrit niet de eni ge activiteit van de organiserende Autosportclub De Flardingarijders. Iedere tweede dinsdagavond van de maand is er een clubrit. Meer infor matie: Arie Kalkman, tel. 010- 340374. VOORDEEL Proliteer snel! SHIRTS-SHORTS-ROKJES Fila/Maggia 20% korting W** Slazenger TENNISSCHOEN leder rr vanSM^NU 69." Ze zijn er weer de rackets ADIDAS LENDL 349 -((l Inauwaert DYNO 439.-/fr KNVB niet op receptie DVO'32 VLAARDINGEN - De KNVB - in het bondsblad was uit voorzorg al aangekondigd, dat het moge lijk kon gebeuren - was de grote afwezige op de receptie van DVO'32. Velen kwamen de nieuwbakken derdeklasser met hun kampioen schap en promotie gelukwensen. Een citaat: „Ze hebben een aan loop van vjjftig jaar nodig gehad om uit de afdeling te komen. Toen het eenmaal zover was, bleken ze niet meer te houden". De meerderheid van de Vlaar dingse zusterverenigingen liet zich vertegenwoordigen. Tevens was er een delegatie van de scheidsrech- tersvereniging en was Dick van der Snoek er namens de sportraad. LVT-meisjes derde VLAARDINGEN Tijdens rayon- wedstrijden in Hoek van Holland be haalde een meisjesteam van de turn vereniging LVT een derde prijs. De meisjes (tot en met twaalf jaar) hadden zelf een oefening moeten ma-- ken voor de lange mat, evenwichts- balk en brug ongelijk. Tevens moes ten ze een paardsprong uitvoeren. De Vlaardingse meisjes vergaarden 179,4 punten. Britse cricketteam SCHIEDAM Het cricketteam van de Britse New Castle Universiteit speelt het komende weekeinde twee wedstrijden op Schiedamse bodem. Vrijdag 17 juni is op sportpark Thur- lede eerste Asvion de tegenstander. Vervolgens treedt op zaterdag 18 juni Hermes DVS op als sparringpartner. Deze partij vindt plaats op het com plex van „Spirit" aan de Hargalaan. HONKBAL: zondag Laakkwartier Schie uur Vlaardingen/Holy-Euro Stars, Maas sluis Kooilaan 14 uur MSV'71-St. Lode wijk; dinsdag Vlaardingen Zwaluwenlaan 19 uur Vlaardingen/Holy-HMS, Schiedam Harga 19 uur Schiedam-Jeka. SOTFBAL: vrijdag Maassluis Koollaan 19.30 uur MSV'71-Alexandria'66 (h); zondag Schiedam Harga 11 uur Schiedam- Wassenaar (d); maandag Botlek-Vlaardin- gen/Holy (d); dinsdag Maassluis Kooilaan 19.30 uur MSV'71-Marathon (h). TOERFIETSEN: zondag Schiedam Harga Wielerbaan 10-11 uur Rondje Boskoop, 11-12 uur recreatietocht. CRICKET: zondag Victoria-Asvion, Bloe- '20, Schiedam Harga- Hermes DVS- i (veld Spirit) Quick N. VLAARDINGEN Gewoontege trouw geeft deze pagina tijdens de zomermaanden de activiteiten van het bureau sportieve recreatie door. Vanaf deze week dus weer de specia le agenda voor de trimmers: TRIMMEN: donderdag 16 juni park 't Nieuwelant (verzamelen 19 uur bij ingang w De Hollandiaan); maandag 20 juni Holy (19 uur vanaf kinder boerderij Holy); dinsdag 21 juni Oranjepark 19 uur vanaf dierenasiel). SPORT- EN SPELTEAM: woensdag 22 juni tussen 14 en 16 uur grasveld bij Van Oldenbarneveltstraat. WANDELEN (voor ouderen): dins dag 21 juni 9.30 uur vertrek vanaf VLAARDINGEN Openlijke kritiek was er zaterdag bij de opening van het vernieuwde clubhuis van de water sportvereniging De Bommeer op het vertoon waarmee de golfbaan in de nodig", mokte Bommeer-voorzitter Henk van Beek. „Wij houden het sim pel. Zoiets laten we door onze ere leden en leden van verdienste doen". Niet alleen kwam er een kritische noot uit de hoek van de waterspor ters. Ook Cher Willemsen, voorzitter van de korfbalvereniging Vlaardingen, uitte zijn visie. Dit deed hij tegen het licht van de enorm geslaagde korfbal- pupillendag, waar hij wel de burge meesters van Maassluis en Schiedam had waargenomen, maar niet die uit Vlaardingen. Stelt Willemsen: „Nu mag hem dat niet kwalijk genomen worden, want hij had een uiterst drukke en belang rijke dag. Hij moest in gezelschap van ZKH Prins Bernhard, de commissaris van de koningin Mr. Maarten Vorlijk en de echtgenote van de minister van justitie het nieuwe Vlaardingse golf- court openen". Willemsen merkt dan zuur op, dat de daar gevestigde golfclub nog over een „eigentijdse" ballotage-commissie be schikt. Vooral, zo constateert hij, blijkt de financiële status van een aspirant-lid essentieel. „Zeg nu zelf, zoiets is voor een coalitie van PvdA en CDA toch van veel meer belang, dan het gerommel van een paar open korfbalclubjes, die met het verzame len van oud-papier en veel zelfwerk zaamheid hun leden, waaronder veel jeugd, tegen een zo laag mogelijke contributie gezonde in- en ontspan ning brengen". 40 Gulden voordeel... Trainingspak met steekzakken en ritsen in de pijpen. Van polyester/katoen kwaliteit. In wit//bleu/marine of bleu/wit /marine. Maten 5 t/m 8. Van 89,-

De Havenloods | 1983 | | pagina 15