Informatie Uitbreiding kabel in oktober gereed DE Q HAVENLOODS Activiteiten voor jeugd PPSC heeft fusie met HBSS niet nodig Zwemfeest in Sportfondsenbad DST-wandeltocht Westnederland wijzigt busroutes in Maassluis In Marariethal Bedrijfsvoetbal krijgt vervolg Nieuwe leden welkom bij Zeekadetkorps DAMTITEL VOOR RON HEUSDENS Volleybal 'clinic' voor schooljeugd Maassluis- Tei9foon: 16634 Zes tv-programma's erbij *Knutselen in De Kreek. SCHIEDAM - De Schiedamse jeugd behoeft zich tijdens de paasvakantie niet te vervelen. De gemeentelijke af deling Jeugdland organiseert van 16 tot 20 april diverse activiteiten in ver schillende wijken. Daarnaast is ook het bestuur van De Kreek in deze week actief. Het gebouw, aan de Lange Haven 92, is iedere dag tot en met 25 april be halve op 2e paasdag geopend voor jeugdige bezoekers. De kindereh kun nen van 8.30 tot 12 uur kiezen wat ze gaan doen. Na de lunch (brood zelf meenemen) kunnen ze deelne men aan het programma, dat dage lijks om 15 uur wordt afgesloten. Op het programma staan o.a. activi teiten als handenarbeid, bezoek aan dierentuin Blij dorp (vertrek 19 april om 9.30 uur), tekenfilms en een kin derfestival. De kosten voor een gehele dag zijn f. 1,50, een ochtend of een middag spelen in De Kreek kost f.0,75. Informatie over het programma van De Kreek is verkrijgbaar via tel. 267767. Meer informatie over Jeugd land via tel. 732111 toestel 273. MAASSLUIS - De uitbreiding van het aantal zenders op de kabel (ra dio en tv) moet in oktober van dit jaar gerealiseerd zijn. In mei begint de dienst van gemeentewerken met de hiervoor noodzakelijke werkzaam heden. Het aanbod op de Maassluise kabel zal, naast vele radiozenders, worden uitgebreid met de volgende tv-programma's: België Vlaams 2, Duitsland 3, vier Engelse zenders en een plaatselijk informatiekanaal. In principe wordt het kabelaanbod tevens vergroot met het tweede Frans talige net uit België. Zoals bekend is echter vorig jaar de zendmast te Wavre (België) door storm verwoest en lijkt deze voorlopig niet hersteld te worden. Deze mast straalde België Frans 2 naar Nederland. Omdat dat nu niet meer kan zien de kabelkijkers in Maassluis op dat kanaal België Frans 1Het tweede net komt er pas bij als de zendmast weer opgebouwd wordt. Ondertiteling De Maassluise tv-kijkers kunnen van af oktober ook de beide Nederlandse zenders met ondertiteling ontvangen. Voor deze mogelijkheid nu nog al leen voorbehouden aan bezitters van een teleteksttoestel, worden twee aparte kanalen vrijgemaakt. Tevens komt er een apart informatie-kanaal op de tv waarop onder meer gegevens over de te verwachten kwaliteit van de buitenlandse zenders zullen wor den vermeld. De kabel-radio wordt onder meer uitgebreid met de uitzen dingen van debatten in de Tweede Kamer. De aanpassingswerkzaamheden zullen zo'n vijf maanden in beslag nemen. Het bestaande antennepark op de Se ringenflat behoeft overigens niet te worden uitgebreid. Wel zal het ont vangststation worden omgebouwd en moet er in zo'n 700 kasten in de stra ten van Maassluis apparatuur worden bijgeplaatst. Tijdens de ombouwpe- riode kan het voorkomen dat de ra dio- en tv-programma's korte tijd wor den onderbroken. Dit zal echter al leen overdag gebeuren. De programma-uitbreiding zal voor de kabelabonnee slechts een zeer ge ringe prijsverhoging (enkele dubbel tjes per maand) betekenen. Maassluis is dan met een abonneeprijs van min der dan elf gulden de goedkoopste in deze regio, aldus de heer Van der Kamp van het CAI-bedrijf. Overigens zal genoemde verhoging pas per 1 ja nuari van het volgend jaar worden be rekend zodat er twee maanden gratis van het uitgebreide programma kan worden genoten. Sperfilter - De uitbreiding van de kabel kan door de abonnee geweigerd worden. In dat geval moet er in de woning een zoge noemd „sperfilter" worden geplaatst. Van der Kamp zegt te hopen dat van die mogelijkheid weinig gebruik ge maakt zal worden omdat deze filters nogal prijzig zijn. Gezien de geringe kostenstijging verwacht hij niet dat er veel weigeraars zullen zijn. Het Maassluise kabelnet is met deze uitbreiding overigens nog lang niet „vol". Er is ruimte tot 30 tv-kanalen. In ieder geval ruimte genoeg voor het veelbesproken derde Nederlandse tv- Uitbreiding kabel-tv in oktober: je hoeft natuurlijk niet te kijken. net, als dat er ooit komt. Van der Kamp stelt desgevraagd dat een onge stoorde ontvangst van de nieuwe zen ders niet wordt gegarandeerd, maar die garantie wordt voor de nu al te ontvangen buitenlandse zenders ook niet gegeven. In de loop van dit jaar krijgen de in woners van Maassluis nadere infor matie over de uitbreiding van de ka bel, waaronder een nieuwe zender- kaart met informatie over de kanaal indeling. Commissie in rapport: SCHIEDAM - „Een verplaatsing van ders gaan we ons sterk maken voor de activiteiten naar Woudhoek-Noord nieuwbouw in sportpark Thurlede". blijft een streven, maar dan zal daar- Dat zegt de PPSC-secretaris Henny jVvi ^r'e tot yÜf ja" wel Ottenhof, nadat zes prominente le- duidelijkheid moeten komen. An- den na een analyse van de zaterdag club tot de slotsom kwamen, dat PPSC best op eigen kracht verder kan. SCHIEDAM Omdat de interesse voor de master-wedstrijden bij de zwemveteranen onvoldoende was, hebben SZC en het Sportfondsenbad dat onderdeel van het zwemfeest op zaterdag 14 april uit het programma gelicht. Toch blijft er die dag vanaf 14 uur nog voldoende te beleven. Sportfondsenbad-bedrijfsleider Rob Schouten wijdt de desinteresse van de voormalige wedstrijdzwemmers aan de starre houding van de zwem- bond. „Voor het zwemmen van 100 meter eist de bond een keuringslicen tie", aldus Schouten. „Velen voelen er niets voor om voor dat ene keertje, dat ze zwemmen naar een arts te stappen. Vandaar, dat we wedstrijden over vijftig meter hadden geprogram meerd, maar dat is voor hen weer niet interessant". Toch is er via eèn estafette voor oud gedienden (met Rob Zijlstra, Peter Koning, Marjan Vermaat en Conny Buys) een vleugje .jeugdsentiment". Ook spelen de oud-waterpolo-inter- nationals met onder andere Van Springelen en Harry Vriend. Het zwemfeest, ter gelegenheid van het 50-jarig bestaan van het Sport fondsenbad, wordt gecompleteerd met de finales van de Schiedamse zwemkampioenschappen en een ge- zins-estafette met ploegen van drie personen (waarvoor men zich nog bij de bedrijfsleiding van het bad kan op geven). SCHIEDAM Gebouw De Wilgen burg achter de Singelkerk is op zaterdag 14 en zondag 15 april weer het startpunt voor de DST-wandel- tocht die dan voor de zevende maal wordt gehouden. De afstanden zijn 5, 10, 15, 25, 35 en 45 km. Op zaterdag kunnen deel nemers tussen 8 en 14 uur vertrek- ken' ,y°or individuelen geldt deze starttijd ook op zondag. Groepen mogen dan pas tussen 12 en 14 uur aan hun tocht beginnen. Op beide dagen sluit het startbureau om 18 uur. Het inschrijfgeld voor de drie kortste afstanden is f 2,50 (zon der herinnering f 1,25). Voor de overigen f 4,- (of f2.-). Inschrijven/informatie bij A. Krom menhoek Sem. Dresserplein 68 tel. 712412 Maltha/Wiekeraad Broers- veld 145 tel. 268811 J. Breddels Fabriplein 27b tel. 736706 of F.M; Bogerd Van Hogendorpstraat 90 tel' 708136 „Van verdere fusie-gesprekken met HBSS wordt dan ook afgezien", kon digt het bestuur aan. De conclusies van de commissie, gevormd door Hans d? Mos, Jaap Kostenze, Wim Meyboom, Rob Wark, Bertus Steen bergen en Frans Brand zijn neerge legd in een 31 pagina's tellend rap port. Ottenhof: „We zijn er erg blij mee. Het geeft ons een houvast voor de toekomst". De commissie heeft ook gevoelige onderwerpen aange pakt." De vereniging zelf is niet ge spaard. Kritiek is niet geschuwd". Hoewel Woudhoek-Noord inmiddels al tien jaar op de gemeentelijke rol staat en langzamerhand op een echt luchtkasteel gaat lijken, gaat PPSC er voorshands nog niet van uit, dat dat sportpark helemaal van de baan is. „Hoewel de kansen wellicht erg gering zijn, is het door de gemeente niet echt vergeten", weet Ottenhof. „Komt het er, dan is het, zo hebben we begrepen, beter om de accommo datie ook open te stellen voor het buurtwerk. In die wijk zijn de be woners-voorzieningen nog minimaal. Bovendien wordt voor de sport de subsidie-kraan nog slechts mondjes maat opengezet, terwijl er voor die sector bij de overheid nog voldoende potjes schijnen te zijn". In het najaar zal het PPSC-bestuur de leden tijdens de algemene ledenverga dering aan de hand van de studie een beleidsplan presenteren. Ottenhof: „We gaan een bouwfonds vormen en het verenigingskader versterken. Ge lukkig kunnen we daarbij op de steun van de samenstellers van het rapport blijven rekenen. Zij hebben toege zegd zich sterk te willen maken op bestuurlijk niveau". Zeekadetten in actie op hun schip De Rigel Stadsbus niet meer door Dijkpolder Schakers in de voor open titel slag SCHIEDAM De schaakverenigin gen Groenoord, Het Zwarte Paard en Schiedam starten op donderdag 12 april weer het toernooi om het open schaakkampioenschap van Schiedam. Speellokatie is boerderij „Land- vreugd" Sweelincksingel 7. Na de openingsavond wordt nog ge speeld op 19, 26 april, 3, 10, 17 en 24 mei. De aanvang is telkens om 19.45 uur. De schakers worden naar speelsterkte verdeeld over de hoofd eerste, twee of derde klas. Bij vol doende belangstelling wordt een aparte groep voor huisschakers gevormd. Het speeltempo is veertie zetten in twee uur en vervolgens vijftien minuten op de partij uit te spe len. Voor de hoofdklasse is het inschrijfgeld vijftien gulden; voor de overige klassen tien gulden. Aanmelden (telefonisch of per briefkaart) bij M. van Kleef, Joh. Stjaussplein 82 tel. 707093. SCHIEDAM Na het succes van vorig jaar ontkwamen de Schiedamse Scheidsrechtersvereniging en sponsor Bondsspaarbank er niet aan om het Bedrijfs-zaalvoetbaltournooi te pro longeren. De eerste wedstrijddag is dinsdag 28 augustus. Bedrijven, die aan dit tournooi wil len deelnemen dienen zich vóór 20 april te melden bij de Bondsspaar bank, Lange Nieuwstraat 195, Schie dam (inlichtingen via tel. 260605 en vragen naar AacTGudde). Aan deelna- name zijn geen kosten verbonden. Per bedrijfsteam mogen twee gastspe- lers opgesteld worden. Het toernooi wordt gespeeld volgens het afvalsys- teem. Na de openingsavond zijn speeldata woensdag 5, dinsdag 11, dinsdag 18 en dinsdag 25 september (finales). De loting voor het tournooi is op donderdag 10 mei in het clubge bouw van de voetbalvereniging SFC in sportpark Thurlede. MAASSLUIS Het Zeekadetkorps de Rigel vorig jaar naar Zuid-Enge- Station niaa+c gakten. Voor 1985 staat v °n MAASSLUIS - Westnederland heeft een nieuw plan opgesteld voor drie buslijnen die door Maassluis lopen. De belangrijkste wijzigingen zijn aan gebracht in het tracé van de stads bus (lijn 125). Deze bus zal volgens het nieuwe plan de lussen langs win kelcentrum Palet en door de Dijkpol der niet meer maken. Ook de stop plaats bij NS-station Maassluis-west vervalt, maar daarentegen zal NS- station Maassluis centrum wel wor den aangedaan. In december van het vorig jaar werd bekend dat de Maassluise stadsbus niet voldeed. Met name de route die deze l(jn door de Dijkpolder maakt werd door passagiers als vertragend beschouwd. Ook bleef het passa- giersaanbod onder de verwachtingen. Daarop is tussen de gemeente en Westnederland overleg gevoerd, wat heeft geleid tot de nieuwe plannen. heeft weer plaats voor nieuwe leden. Jongelui vanaf 12 jaar die zwemmen hebben geleerd kunnen zich op zater dag tussen 10.00 en 17.00 uur aan melden op het opleidingsschip De Rigel. Jongens en meisjes die belang stelling hebben voor alles wat met va ren te maken heeft, kunnen op die uren ook eerst eens een kijkje komen nemen. Ouders mogen meekomen, de commandant en de officieren van het >'n reis op het programma, ditmaal richting Scandinavië. Tijdens de ove rige schoolvacanties invoor- en najaar worden eveneens reizen met het eigen schip gemaakt. De zeekadetten blijven dan dichter bij huis en gaan bijvoorbeeld naar het Haringvliet of de Grevelingen. Overigens bestaat voor de zeekadet ten de mogelijkheid 's zomers zelf standig te gaan zeilen op het Brielse Daarin zijn overigens ook enige wii- Zeekadetkorps geven graag alle infor- Meer en, voor de ouderen op het Ha- matie. ringvliet vanuit Hellevoetsluis. Met deze activiteiten wil het Zeekadetten Het Zeekadetkorps is een jeugdoiga- korPS haar leden een zinvolle, leerza- nisatie. Zij wil bij de jeugd belangstel- en ,vooral ook plezierige vrjjet(jds- ling opwekken en kennis bij brengen besteding bieden, omtrent het begrip „varen". Op het eigen zeeschip, de voormalige loods boot „Rigel" maken de zeekadetten kennis met een bescheiden gezagsver houding en worden zjj opgenomen in de normale scheepsdienst. Onder des kundige leiding worden alle werk zaamheden, aan dek zowel als in de machinekamer, door de zeekadetten zelf uitgevoerd. Onderhoud^ Het korps houdt zich in de winter voornamelijk met leren bezig. Er worden dan lessen gegeven in alles wat je aan boord moet kunnen en weten: van roeien tot navigatie en van zeilen tot scheepsonderhoud. In het zomerseizoen worden allerlei eve nementen opgezet om het geleerde in de praktijk te brengen. En natuurlijk gaat het onderhoud in de zomer ge woon door. Een ieder die belangstelling heeft is zaterdag welkom. De Rigel ligt in de binnenhaven van Maassluis, nabij het Sleepvaartmuseum aan de Hoogstraat. Eventueel kunnen zaterdag ook tele fonische inlichtingen worden verkre gen op 0899-25391. Renovatie van wielerbaan gestart SCHIEDAM - Hoewel wethouder Luub Hafkamp officieel over een subsidie nog geen toezegging heeft gedaan, is het stichtingsbestuur van de wielerbaan in sportpark Harga be gonnen met de renovatie van de piste. .,We hebben zoveel vertrouwen in de medewerking van de gemeente, dat we het best aandurfden om te star ten", legt voorzitter Klaas van der Geest uit. De stichting gaat er nog steeds van uit, dat de wielerbaan op maandag 30 april (Koninginnedag) officieel wordt heropend. VLAARDINGEN Met spelers uit zijn eerste team verzorgt Broleco- trainer Joop Tinkhof op donderdag 19 april een „volleybal-clinic" in de Westwijkhal. Deze „clinic" bestemd voor jeugd van het voortgezet onderwijs, is, zoals het gemeentelijk bureau spor tieve recreatie omschrijft, een open volleybaltraining. Deze duurt tel kens dertig minuten. Wie geïnte resseerd is kan zich van half tien tot hanf twaalf melden. Vanaf 12 uur is er daarna een volley baltoernooi. Deze vervangt het schooltoernooi, waarvoor het voort gezet onderwijs te weinig belangstel ling toonde. De inschrijvingen, die al door de scholen waren gedaan blijven gehandhaafd maar worden nu aangevuld met aanmeldingen van teams die niet per sé school verlaters hoeven te zijn. Tot don derdag 19 april om half twaalf kan men zich aanmelden. Vooraf is dat ook mogelijk bij het sport- bureau tel. 355888 toestel 199. VZC wordt belaagd VLAARDINGEN Na de derde serie wedstrijden voor de ZRO-A competitie behoudt VZC de tweede plaats achter Nautilus, maar de Vlaar- dingers worden belaagd door De Kempvis en De Devel. Slechts Reinier van der Bend finishte winnend. De Maassluizer zwom de 400 meter, vrije slag in 4.30.4. De VZC-formatie heeft nu een totaal van 11077,6 punten. Nautilus leidt met 10974,4 punten. Biljartfinales in de Griffioen VLAARDINGEN Door een goede coördinatie tussen 'het biljartdistrict Waterweg-Noord en de vereniging Start'75 kan tijdens het komende weekeinde in het biljartcentrum De Griffioen zowel de eindstrijd hoofd klas bandstoten als de finale om de Griffioen-bokaal gespeeld worden. De eerste wedstrijdavond van het bandstoten is op vrijdag 13 april (aanvang 19.30 uur). Daarna wordt gespeeld op zaterdag (vanaf 13 uur) en zondag (start 11 uur). Zondag 15 april zijn ook de beslis sende partijen van het toernooi om de Griffioen-bokaal. In samenwer king met een lokale omroep is er ook een biljart-disco-dansant. zigingen aangebracht in twee andere buslijnen (126 en 132). Zo zullen alle drie lijnen NS-station Maassluis centrum weer gaan aandoen. Omdat op dit station veel frequenter trein verkeer is dan op station west, wordt dit door de gemeente als een belang rijke verbetering beschouwd. Bus 132 gaat in het plan de Dijkpol der doorkruisen. Deze buslijn start bij het veer naar Rozenburg en rijdt via station centrum., Industrieweg, Mozartlaan, Haydnlaan, Van Beet- hovenlaan en Westlandseweg naar de Dijkpolder. Daar wordt via het Kas- tanjedal en het Sparredal een lus ge maakt, waarna de bus via de Rozen- laan en de Maassluiseweg de gemeen te verlaat richting Maasland/Delft. Richting Den Haag volgt bus 126 de route Laan '40-'45, station centrum, P.C. Hooftlaan, Westlandseweg. De route van bus 125 (de stadsbus) wordt Röntgendreef, Dr. Albert Schweitzerdreef, Merellaan, Uiver- laan, Westlandseweg, P.C. Hooftlaan, Laan '40-'45, station centrum en via de Laan '40-'45 richting Maasland. Dienstregeling-) De nu voorliggende plannen zullen pas per half september van dit jaar in de dienstregeling worden verwerkt. Bü de ingang van de jaarlijkse nieuwe dienstregeling (eind mei) zal nog eni ge maanden de huidige situatie blij ven bestaan. Met de nieuwe regeling zullen ook de klachten van Dijkpolderbewoners, naar de gemeente althans hoopt, tot het verleden behoren. Er is regelma tig geklaagd over geluidshinder die de bus in de Dijkpolder veroorzaakt. Nu de route door deze wijkdoor bus 132 zal worden gereden, zal in ieder geval de frequentie met de helft wor den verminderd. Voorts wordt deze lijn met een kleinere bus uitgevoerd. De stadsbus krijgt half september een andere route door Maassluis. Ook de tracé's van lijnen 126 en 132 wor den dan gewijzigd. Overigens wordt er nog gestudeerd op de mogelijkheid de route door de Dijkpolder via het Iependal te la ten lopen. Inmiddels blijkt ook de onlangs opge heven Holy-bus (naar het Holy-zie- kenhuis te Vlaardingen) nog niet ge heel achter de horizon te zijn ver dwenen. Terzake is overleg gaande met de vervoersmaatschappij. Ook zullen daarover nog gesprekken wor den gevoerd met gemeentes Rozen burg en Vlaardingen met het doel bij de minister van Verkeer toch één of andere busverbinding naar het zie kenhuis te bepleiten. Feijenoord-toppers bij Martinit SCHIEDAM - Feyenoord's Peter Houtman, Benny Wijnstekers en Joop Hiele geven op woensdag 18 april om half elf tijdens de open dag van de voetbalvereniging Martinit training aan jeugd van zes tot en met achttien jaar. Die trainingen zijn niet alleen be stemd voor leden van Martinit. Ook anderen kunnen de voetballessen van de Rotterdamse vedetten volgen. Indien zij al lid zijn van een voetbal vereniging, dan moeten ze in het be zit zijn van een schriftelijke toestem ming afgegeven door de secretaris van de eigen club. De toegang tot Martinit's open dag, in sportpark Thurlede, is gratis.' SCHIEDAM - Ron Heusdens heeft zijn Schiedamse damtitel geprolon geerd. De nationale finalist speelde in één week drie partijen, haalde vijf punten en is door zijn belagers niet meer in te halen. Heusdens versloeg eerst Van Eijk, werd daarna door Wim Vrijland op remise gehouden en hield tenslotte Tiny Mous van zich af. De overige uitslagen: Aad Prins-Gert van Willigen 2-0, Leo Mous-Van Eijk 1-1, Vrijland- Van Schaik- 1-1 en Meinster-Groene- veld 1-1. Heusdens heeft nu 17 punten uit 10 partijen. Leo Mous en Vrijland vol gen met 11 uit 9. Spannend is het nog steeds volop in de degradatie zone. Van Eijk sluit de rij met 3 pun ten uit 7 partijen. Voor hem staat Tiny Mous met 5 uit 9 en Aad Prins heeft 7 uit 8. HY0 huldigde leden VLAARDINGEN De voetbalvere niging HVO huldigde in het clubge bouw aan de Zwanensingel 21 leden die vijfentwintig jaar of meer lid waren. De kroon spanden de heren Barendregt en Van Eysden die er een halve eeuw op hebben zitten. Veertig jaar lid was S. van Leeuwen De overigen vierden het zilveren jubileum: vader, moeder en zoon Pim van Rey, H. Bravenboer, J. Ploeg, R A. Post, K. van der Borden, J w' van der Brugge, J.A. De Goede J Korpershoek, P. Jochems, T. Marinus J. van Zelm, J. van Es, vader en zoon J. den Breems, C. van der Velden en oud-voorzitter Huug van der Velden Weer 62 diploma's VLAARDINGEN Opnieuw kon VZC een groot aantal zwemdiploma's uitrëtken. In maart waren dat er 61 waardoor het jaartotaal over 1984 op' 107 kwam. De oudste geslaagde was de vijftigjarige mevrouw Van Schoor die het B-diploma behaalde. De Vlaardingse zwemclub nam met een groep wedstrijd- en recreatieve zwemmers deel aan de McDonald- wedstrijden. De VZC-equipe behaalde vier eerste plaatsen: Leon van IJzerloo, Renée Meulenberg, Sandra van der '{'al en Rolf de Vries Alarm ll. 12035. ts, tol. 1 2039. wijkverpleogkur STORINGEN DELFL Alarm VOORLICHTING OVER BORSTKAN KER, Werkgroep „Omgaan met Borst- Sociale informatie 15.3016.30 uur in'het dienstencentrum „De Vliet". CENTRUM VOOR MAATSCHAPPE LIJKE DIENSTVERLENING: Spreekuren Maassluis: Veerstraat 13 tel. 14499. Algemeen Maatschappelijk' Werk gezins- en bejaardenverzorging maandag t/m vrijdag 9-10 uur. GEMEENTELIJKE SOCIALE DIENST MAASSLUIS: Stadhuis Koningshoek, POLI TIE AL ARM: 13333 BRANDWEERALARM: OIO- 292929 KLACHTEN LUCHTVERVUILING EN GELUIDSHINDER. OIO- 733333 AMBULANCE: 010-333300. afspra 19111. Medische diensten ftIaac,HiT3IN,e° 14/15 ARTSEN: Week Ven zaterdagmo zondagmorgen 8 uur Dr. J.L. van Loon, Veerstr. 15, tel.: 12108. Van zondagmorgen 8 uur tot maandagmorgen 8 uur Dr. M.J. Dijk, Burg. Schwi :laan 5, tel.: 21790. APOTHEEK: Van vrij. 13/4 18 uur tot vrij. 20/4 8 uur Apotheek Westlende, Westelnde 8, tel.: 22399. VERLOSKUNDIGEN: Weekend 14/15 april. Van vrij. 18 uur tot HUMANITAS: tel. 14499. TELEFONISCHE HULPVERLENING WATERWEGNOORD v,a. 13 uur be geestelijke nood verke?en,nte1OC73iei61 (010). NOODOPVANGCENTRUM VLAAR DINGEN: bereikbaar op de werkdaoen Lojcet Maassluis: Postkantoor Konings hoek. Open ma. en wo. van 13-16.30 uur vrij. van 8.30-15 uur. CONSULTATIEBUREAU VOOR AL COHOL EN DRUGS: 01899 1 8417. STICHTING KRAAMCENTRUM MAASSTEDEN INTERKRUIS: 1e en 3e dinsdag v.d. maand van 2-3 uur •"ijkgebouvv ingang Za aan. Maasland van 4.154.45 u hoek, tel. 19111 receptie G.S.D. ANONIEME WERKGROEP I it 33b. Afspraken via ALCOHOLISTEN

De Havenloods | 1984 | | pagina 9