GAKOl jacks 69.- Prinses Caroline van Monaco blijft voorpagina-nieuws 3th 15 DAGEN ROEMENIE 1339.- 1149.- ÉÉNMALIGE AANBIEDING SPECIALE AA»»®*!® HAUK PMJS! KATOENEN DE HAVENLOODS checker dé mode voor dit Seizoen soepel leer is het helemaal. ïique sandalet met gekleed hakje wit, rose en blauw/wit. MARCONI PLEI NI-3-5 T.l 010-376455 Teb.re.kenmetTram VOOR ONZE LEZERS perforatie. Modieus geklede aniline-leder herenschoen in lichtgrijs en naturel. Maten 40 - 45 winkelprijs 89,95 nü als koplopers-prijs ^^ÊÊÊtm 100% katoenen 'crincle' bandplooij damespantalon. J In wit, rose De perfekte broek voor een prima prijs. Amerikaanse maten 27 36 winkelprijs 69,95 koplopers-prijs Katoenen damesblouse in leuke fantasieprints. In fuchsia/wit en bleu/wit. Maten S-M-L. J-jp" winkelprijs 39,95 koplopers-prijs ROTTERDAM VRIJDAG KOOPAVOND NIEMAND IS ECHT VOORDELIGER DAN GAKO. DE HAVENLOODS-DONDERDAG 6 JUNI 1985 Al heeft ze dan het woelige nachtleven de rug toegekeerd, toch is prinses Caroline haar wilde haren nog niet kwijt. Vanaf de dag dat ze geboren werd, uit het huwelijk tussen een Amerikaanse filmster en een Europese prins, heeft prinses Caroline voortdurend in het middelpunt van de belangstelling gestaan. Zonder dat dat overigens haar opstandige na tuur en turbulente levensstijl veranderd heeft. En hoewel ze altijd bekend heeft gestaan als een onvermoeibare nachtbraakster, die op geen enkele jet-set party ontbrak, treft men haar nu vaker aan achter de kinderwagen in het park, dan in de nachtclubs. Wat dat laatste betreft heeft ze in haar al even opstandige zusje Stephanie een waardige opvolg ster gevonden. Toch is prinses Caroline nooit lang uit het nieuws. Zo is bijvoorbeeld ieder een op de hoogte van haar mis lukte huwelijk met de 17 jaar oudere Philippe Junot en ook het feit dat ze, eind december 1983. in alle eenvoud met Stephano Casiraghi trouwde, waarbij aan genomen werd dat ze van hem in verwachting was. werd wereld nieuws. Inderdaad werd 7 maan den na het huwelijk haar baby geboren. Maar dit wist u waar schijnlijk nog: 1. Ondanks het feit dat Andrea Albert, de 9 maanden oude baby van prinses Caroline, door de Rooms-Katholieke Kerk als on wettig wordt beschouwd, heeft hij, na prins Albert en prinses Caroline, toch recht op de troon. 2. De prinses heet voluit: Hare Doorluchtigheid Prinses Caroli ne Louise Marguerite Grimaldi. Ze werd op 23 januari 1957 in het paleis van Monaco geboren en haar sterrenbeeld is Water- 3. De Monegasken reageerden enigszins teleurgesteld op prin ses Caroline's geboorte. Er wer den slechts 21 saluutschoten ge lost, terwijl dat er voor een prins 101 geweest zouden zijn. 4. Ze was drie dagen oud toen ze haar eerste cadeautje kreeg. Oom John Kelly kocht een villa voor haar in Menton, aan de Ita liaanse grens, ter waarde van een ton. 5. Een maand na de geboorte werd er tijdens het jaarlijkse bloemencorso in Ventimi-glia. aan de Frans-Italiaanse grens, een zoet geurende lichtrose anjer naar haar genoemd. 6. Toen ze 1 jaar oud was stond ze samen met haar moeder op een postzegel van 100 frank (de 781e), een ontwerp van de schil der Vidal Quadras. 7. Wijlen prinses Gracia's troelelnaam voor Caroline was „Caline". 8. Prinses Caroline was 4 jaar. toen het uit 400 man bestaande privé leger van haar vader opge trommeld werd om haar lieve- lings lammetje te redden. 9. Tot haar 7e jaar kreeg ze onderwijs aan huis en toen ze 3 was sprak ze al vloeiend Frans en Engels. 10. Ze was 7 toen ze. als Caro line Grimaldi. naar de St. Maur kostschool in Monaco ging. 11. Later ging ze naar ST. Ma ry's Convent, een Katholieke meisjeskostschool in het Engelse Ascot, om haar Engels te perfec tioneren. 12. Toen ze zakte voor het toe latingsexamen van het Instituut voor Politieke Wetenschappen in Parijs, gaf Jackie Kennedy haar advies om naar de Amerikaanse Princeton Universiteit te gaan. 13. In plaats daarvan ging ze psychologie en filosofie studeren aan de Sorbonne in Parijs, waar ze drie jaar later, vlak voor haar huwelijk, afstudeerde. 14. Als studente in Parijs ont moette ze playboy Philippe Ju not. op wie ze meteen smoorver liefd was. Haar ouders waren het niet eens met haar keus. Op de huwelijksdag, in juni 1978. voor spelde prinses Gracia dat de ver bintenis hooguit 2 jaar stand zou houden, al hoopte ze voor Caroli ne dat ze het bij het verkeerde eind had. Het huwelijk heeft 23 maanden geduurd. 15. Prinses Caroline had in haar jeugd een Engels kinder meisje. Maureen King uit Rugby, dat ze. nu ze zelf een baby heeft, regelmatig opzoekt. Om advies te vragen? 16. Haar huwelijk met Stepha no Casiraghi. op 27 december 1983. was een officieële ceremo nie en volgens de Monegasken volkomen legaal. Volgens de Rooms-Katholieke kerk leeft ze echter ..in zonde'' en is haar baby een onwettig kind. 17. Prinses Caroline's zoon. Andrea Albert, werd genoemd naar een goede vriend van haar man. die een jaar daarvoor tra gisch om het leven kwam. Als het een meisje geweest was zou ze Gracia geheten hebben, naar Ca roline's moeder. 18. Een portret van prinses Caroline heeft een nogal onge wone plaats gekregen. Het werd geschilderd door André de Mol- ler en hangt in Tokyo Joe's nachtclub in Parijs, waar de prinses in haar wilde jaren een vaste bezoekster was. 19. Toen ze 21 was en pas ge trouwd met Junot, werd ze bena derd door de filmmaatschappij Columbia Pictures, die haar een rol aanboden in de film titles, gebaseerd op Grace Kelly's jonge jaren. Op bevel van haar moeder heeft ze dat aanbod afgeslagen. 20. In januari 1985 liet ze haar baby van 7 maanden bij het kin dermeisje achter en begon ze met haar man aan de 12000 km Saha ra Rally in een 10 tons truck. Ze werden gediskwalificeerd omdat hun truck omsloeg, maar Caroli ne zag het als een uitdaging om de rally ondanks dat toch uit te rijden. HET ZUIDEM Opsturen naar De Havenloods, afd. Reizen, Postbus 1980, fc.3000 BZ Rotterdam. BOEKINGSBON postcode woonplaats: Vertrekdatum: Hotel: Wenst de volgende verzekeringen af te sluiten damesblouses 0 Hara joggingpak in de pastelkleuren cyclaam, mint, rood, ecru, zalm en bleu. Maten S-M-L-XL winkelprijs 69,95 koplopers-prijs r Maten 36 - 44 winkelprijs 79,95 koplopers-prijs Leder voetbed sandaal voor optimaal loopkomtort. Pracht kwaliteit in zwart en bruin. Maten 40 - 46 Winkolnriic QR Wit leder instapper met rits aan de voor de man die 't sportief Maten 40 - 46 winkelprijs koplopers-prijs Witte mesh/nylon trim/vrijetijdsschoen met blauwe strepen. 2-kleurige profielzool. Maten 30 - 45 winkelprijs 49,95 koplopers-prijs Weer een bewijs dat GAKO écht voordeliger is! Nu diverse model len katoenen jacks in diverse kleuren. Mt. 36-58. Hotel Comandor Dit hotel werd pas in 1981 in gebruik genomen en maakt deel uit van een van de nieuwste hotelcomplexen van de Roemeense kust. Men beschikt over 126 kamers met badkamer, telefoon en terras. Een intiem restaurant, een prachtige dagbar, liften, salons, wisselkantoor, cadeauboetiek, een prachtig zwembad voor jong en oud en een riant strand maken de accommodatie kompleet. 15 dagen volpension Vertrekdatum 29 juni 1985, vanaf vliegveld Beek (Tax-freeshop aanwezig) Gratis parkeren. winkelprijs 44,95 koplopers-prijs ROTTERDAM Binnenwegplein 20 (boven Zeeman Textielsuper) tel. 010 123636 vrijdag koopavond op het ZUIDER-TERRAS van het winkelcentrum ZUIDPLEIN tel. 010 - 804162 vrijdag koopavond (in dit filiaal géén verkoop van broeken) Canvas basketbalschoen versterkt. In wit, zwart en grijs. Maten 36 - 45 winkelprijs 29,95 koplopers-prijs met suède Hotel Amfiteatru Omgeven door een mooi, fijn zand-strand, ligt dit hotel als het ware met de fundamenten in zee. Hotel Amfiteatru is een hotel uit de luxe-klasse en zonder twijfel een van de meest attraktieve van de Roemeense kust. Alle kamers beschikken over badkamer en TV. Verder zijn er meerdere res taurants, liften, bars, kapsalon, winkelcentrum, babysit, tennis-terreinen, zwembad, etc. Hotel Amfiteatru maakt deel uit van het reeds eerder omschre ven 3-hotel-complex dat beschikt over een schitterend strand met fijn zand aan een rustig kabbelende zee zonder getijden en gevaarlijke vissen. 15 dagen volpension Deze Romeinse sandaal in Kies uit zwart of wit. winkelprijs 49,95 koplopers-prijs Volnerf leder modepump met vierkante Kleur wit. Queenie hakje. Maten 36 - 41 winkelpr. 49,95 koplopers-prijs

De Havenloods | 1985 | | pagina 15