Modepresentatie in het Passage Theater WERVELENDE Dutch Swing College Band Show in het teken van vakantie m.m.v. dansgroep 'Second Try' op dinsdag 25-3-1986 in het Passagetheater Aanvang: 20.00 uur met als thema Zomer Vakantie Iedere bezoeker maakt kans op een gratis reis naar Londen of Parijs incl. bezoek aan een modeshow aange boden door de Bondsspaarbank. Kaarten a 15.- zijn verkrijgbaar bij de deelnemende zaken: WOENSDAG 12 MAART 1986 10-204 SCHIEDAM In het Passage Theater wordt dinsdag 25 maart een grote mode show gehouden. Tij dens de presentatie, die het motto 'Vakan tie' kreeg, wordt aan dacht geschonken aan allerlei zomermode- facetten voor dames en heren. Als extra at tractie wordt op deze avond een, door de Bondsspaarbank be schikbaar gestelde, reis voor twee perso nen naar Londen of Parijs verloot. De modepresentatie is tot stand gekomen met medewerking van diver se Schiedamse winke liers. Dit zijn: Slot Da mesmode, Janse Heren mode, Ritman Sports, Dijkshoorn Brillen en Van Dalen Schoenen. Slot Damesmode, aan de Broersvest 33, toont tij dens de show makkelijke en vlotte zomerkleiding die zich bij uitstek leent om te dragen in de va kantie. Speciaal voor de genen die graag een avondje uitgaan, wordt tevens aandacht ge schonken aan uitgaans- kleding. Janse Herenmode, aan BadffiOde de Koemart 2 en de Hof van Spaland 40, presen teert een schitterende collectie herenkleding. Deze varieert, van jeans, tot modieuze pantalons gecombineerd met spor tieve colberts in ruitdes- sins. Het modebeeld wordt gecompleteerd met de laatste nieuwe shirts, polo's, pullovers en dergelijke. Wie graag chique uit gaat zal onge twijfeld met belangstel ling uitkijken naar de te tonen smokings en din ner-jackets. Bijna iedereen benut wel een deel van de vakantie om zich eens lekker sportief te kunnen uitle ven. In dit kader brengt Ritman Sports, aan de Oranjestraat 15, aller hande sportkleding waaronder: luxe badmo de, tennis-, badminton- en atletiekkleding. De brildragende Schie dammers worden al evenmin vergeten tijdens de show. Hiervoor zorgt Dijkshoorn Brillen, aan de Hof van Spaland 34 en de Liduinastraat 1. De optiek toont brillen Er wordt zowel dames-, en zonnebrillen uit, on der andere, Italië en Frankrijk die geheel passen in het huidige modebeeld. Het gaat daarbij om vrij opvallen de modellen, in de harde zomermodekleuren. Van Dalen Schoenen, als herenmode geshowd. aan de Broersvest 33, voor dames en heren laat zien dat ook de voe- toont Van Dalen tevens ten het modebeeld mee diverse andere bijpas- bepalen. Er is volop keus sende lederwaren zoals zowel wat de modellen tassen, riemen en derge- als de kleuren (waaron- lijke. der fuchsia, kobalt, geel, groen, zwart en wit) be- treft. Naast schoenen Ook de brillen krijgen alle aandacht. ROTTERDAM Hans van Willigenburg en ne gen vrouwen zijn op dinsdag 18 en woensdag 19 maart aanstaande in theater Luxor te zien in het Britse blijspel 'Step ping Out'. Gezien de bij zondere bezetting van deze Nederlandse pro ductie belooft het een ge zellige ontspannende avond te worden. Naast de mannelijke hoofdrolspeler vormen Hetty Blok, Guusje Wes terman, Gerda Haver- 'ong, Inge Ipenburg, Le- ontien Ceulemans, Mar jolein Sligte, Marloes van den Heuvel en Elsje de Wijn en een negende dame een clubje, dat in een naargeestig wijkge- bouwtje de eerste wan kele passen van de tap danskunst onder de knie proberen te krijgen. De voorstelling begint om 20.15 uur. Toegangs prijzen: f 17,50, f 21,- en f25,-. Dijkshoorn Brillen, Hof v. Spaland 5, v. Dalen Schoenen, Broersvest 33c, Schiedam St. Liduinastraat 1, Schiedam Decora Bloemsierkunst, Janse Herenmode, Koemarkt 2, Schiedamseweg 1, Schiedam Hof. v. Spaland 40, Schiedam Modehuis Slot, Broersvest 33c, Schiedam Ritman Sport, Oranjestraat 15, Schiedam Bondsspaarbank, Schiedam. De modepresentatie wordt op de planken ge zet door het Showballet Second-Try, uit Alniere. Het geheel krijgt een1 ex tra feestelijk tintje door bloemstukken, die wor den opgemaakt door De cora Bloemsierkunst aan de Schiedamseweg 1 te Kethel. Kaarten voor de mode show zijn a f 15.- per persoon (dit is inclusief koffie, een drankje en een hapje) verkrijgbaar bij de deelnemende win keliers. Dutch Swing College Band ROTTERDAM— Gast heer Gerard Cox van de Zondagconcerten in De Doelen presenteert 16 maart het bekende jazz orkest Dutch Swing Col lege Band. Voor Peter Schilperoort en de zijnen betekent dit een heropt reden. Op 20 oktober jl. was het gezelschap in een uitverkochte Doelen uitvoerig te zien en voor al te beluisteren.

De Havenloods | 1986 | | pagina 11