Voorjaar '86 Breimode is fantasievol Dijkshoorn geeft u een ander gezicht Ook de bril bekent kleur gratis ELOGEATEST WOENSDAG 19 MAART 1986 12-185 De breister kan weer aan de slag, want uiteraard zijn de nieuwste trends ook in de breimode te vinden. Truien, hesjes, topjes, sets en t-shirtachtige breisels geven de sfeer weer van zo merse uitbundigheid, van romantisch picknicken, van stijlvol winkelen of vertoeven in uitheemse culturen. De kleuren zijn levendig. We zien veel rood, oranje, paars, kobalt blauw, geel en groen. Maar ook het zwart/wit thema blijft van belang. Vrolijkheid geven ook de fantasie motieven. We signaleren veel stre pen, noppen, vlakverdelingen, Afrikaanse motieven en bloem- en fruitdessins. Garens als katoen, katoen/visco se, bandjeskatoen, langharige mo hair, angora en glansgarens zijn populair. Ook het combineren van garens blijft actueel. Ook in de breimode is veel bloot te zien. Sommige t-shirtachtige truitjes laten een groot deel van de buik zien en worden gecombineerd met gebreide minirokjes. Ook gaten komen plaatselijk voor. Hals- en rugdecolleté's mogen diep zijn. 0 Langharige mohair verwerkt tot een prachtige trui in rood, zwart en wit (Laines Pierber). Gezicht anno 1986 durft met kleur. Met brillen in rood, groen, zwart en wit en in pasteltinten als roze en lindegroen. En niet alleen vrouwen dragen gekleurde brilmon turen, maar ook mannen moeten met een bril in donkerblauw, grijs of bordeaux de straat op. De brilontwerpers hebben het echter niet bij één kleur in een bril gelaten. Sommige brillen hebben een blauw montuur met groene veren of een wit met gele veren, bij andere is in de rand van het montuur met zwart/wit gewerkt. Geliefde modellen zijn het panto-model en bij mannen ook nog het ronde schildpadmodel. Het zogenaamde panto-model volgt de natuurlijke wenkbrauw- lijn, de veren zijn hoog aangezet, de glasschijf is vrijwel ovaal. De meeste kunststof brillen zijn dun- randig, behalve de „Punk"-model- len, die nogal brede randen hebben. Als u een van deze dagen bij Dijkshoorn binnenloopt is de kans groot dat u met een nieuw gezicht naar buiten loopt. Dijkshoorn houdt zich namelijk al meer dan 38 jaar bezig met optiek, hetgeen geleid heeft tot een schat van ervaring. Niet alleen op het technische vlak, maar zeker ook met betrekking tot hef medische aspekt. Stap eens bij Dijkshoorn binnen als u uw gezicht eens een "optische face-lift'" wilt geven. Graag adviseren wij u hierbij. De in deze advertentie afgebeelde monturen geven u alvast een voorproefje. Ook is Dijkshoorn uw adviseur als het gaat om harde of zachte contactlenzen. VAN HOREN EN ZIEN DE BESTE.... ZEVENHUIZEN: Burg. Boerstroot 2. Tel. 01802-3050. SCHIEDAM: Sint l.du.nastracit 1. Tel. 010-267649. Hof van Spaland 5. Tel. 010-701730. MAASSLUIS: Noord vliet 25, Tel. 01899-12288. ROTTERDAM: Vieraipbochtsstroot 73o. Tel. 010-772545.

De Havenloods | 1986 | | pagina 13