Onze bewoners hebben vaak meer dan een geheugensteuntje nodig Bex Busreizen Nieuw! 1 O-DAAGSE VAKANTIE NAAR HET BALATON-MEER EN BOEDAPEST Volpension. Inclusief excursies voor slechts Bex Busreizen verpleeghuis stadzicht 88^7 P-P. Inclusief: De Bex Reserverings Direkt Lijn: £3»01720- 30601 Vakantie Bon vakdocenten verpleegkunde (m/v) FüH Prin/e/ Êla margriet Zchool HUH Rotterdam Willem van Hanegem' BEX BUSREIZEN X DE HAVENLOODS DONDERDAG 27 MAART 1986 De PRINSES MARGRIETSCHOOL, christelijke school tot opleidingen in de gezondheidszorg, verzorgt voor een aantal zieken- en verpleeg huizen in Rotterdam en omgeving het theoretisch deel van de inservice opleiding tot A-verpleegkundige en tot ziekenverzorgende. In verband met de extra werkzaamheden in de onderwijsteams ten behoeve van de herstructu rering van het inservice onderwijs per 1 september 1986 in de A- en ZV-opleiding, zoeken wij op korte termijn voor beide opleidingen, die voor een wisselend aantal lestaken op nader te bespreken tijdstippen beschikbaar willen zijn. Wij denken aan een A-verpleegkundige, HBO-V'er of MBO-V'er met een docenten opleiding en enige ervaring in het lesgeven. Belangstellenden kunnen informatie inwinnen bij mevrouw T. Kalverda, waarnemend hoofd van de ZV-opleiding of bij mevrouw J.M. van Lopik, hoofd van de A-opleiding. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de heerW.J.Speets, direkteurvan de school, tot twee weken na het verschijnen van dit blad. Het adres is 's-Gravendijkwal 28,3014 EA Rotterdam, telefoon (010) 36.18.11. Willem Simon Hanegem Tahamata voor jeugd van 8 t/m 18 jr. (j/m) in Groesbeek Gld). 6 dagen volledig verzorgd inclusief sponsorpakket voor f455.- in de periode 28/6-3/7 en 4/7-9/7 met vele evenementen. Bel of schrijf voor info en/of inschrijving naar: Willem van Hanegem's voetbalkamp 1986. Biesseltsebaan 2, 6561 KC Groesbeek, 08891-5369 (tot 23.00 uur 's avonds). Als je kiest voor het beroep zieken- of bejaardenverzorgende, dan kies je voor 'werken met mensen'. Een vak waarin het sociale aspekt op de eerste plaats komt en waarbij je stevig in je schoenen moet staan. Geestelijk en lichamelijk. Zeker als je, zoals in Stadzicht, omgaat met demente bejaarden. Of het nou gaat om verplegend werk of het maken van een wandeling, in de verzorging moet je hóuden van je vak. Als jij er net zo over denkt, is de kans groot dat je een fijne baan te wachten staat bij Stadzicht, Stadzicht is een modern verpleeghuis voor 261 demente bejaarden. Naast een goede begeleiding en verzorging van de bewoners is ook een gezellige en huiselijke sfeer erg belangrijk. Binnen het huis zijn verschillende afdelingen. Elke afdeling heeft ongeveer 30 bewoners. Om zo goed mogelijk tegemoet te kunnen komen aan de behoeften van iedere individuele bewoner, is elke afdeling verdeeld in 2 a 3 leefgroepen. Voor de verzorging wordt gewerkt in team-verband. In elk team zitten mensen van verschillende disciplines. Stadzicht zoekt enthousiaste mensen die deel uit willen maken van zo'n team. Als (leerling)ziekenverzorgende of als bejaardenverzorgende. Leerling-ziekenverzorgenden M/V Als je denkt dat ziekenverzorging precies is wat je zoekt, dan kun je bij Stadzicht een opleiding volgen. Deze start in de tweede week van augustus 1986. Je krijgt dan eerst een vooropleiding van 30 weken. Gedurende deze periode geldt een zakgeldregeling. Daarna worden gedurende 24 maanden studie en praktijk gekombineerd. Je werkt dan 36 uur per week. Je leert dan alle facetten van het vak kennen. Het salaris is in die periode overeenkomstig de CAO-bepalingen voor het ziekenhuiswezen. Voor de opleiding moet je minimaal 17 jaar zijn en in het bezit van een LBO-diploma met 2 theorie-vakken op C-niveau en 4 vakken op B-niveau, of een MAVO-, MSPO- of INTAS-diploma. We kunnen ons voorstellen dat je nog een heleboel dingen wilt weten. Daarom wordt iedereen die belangstelling toont voor de opleiding uitgenodigd voor een voorlichtings-bijeenkomst. Na het behalen van je diploma krijg je gegarandeerd een vaste aanstelling bij Stadzicht. Omdat we niet over een interne huisvesting beschikken, moet je daar zelf voor zorgen. Natuurlijk willen we wel bemiddelen. Ziekenverzorgenden /MBOV'ers M/V Als gediplomeerd ziekenverzorgende/MBOV'er ben je, met de andere leden van je team, verantwoordelijk voor een groep bewoners. Je denkt en beslist mee in zaken betreffende jouw afdeling. Eventueel begeleid je ook leerling-ziekenverzorgenden. Verdere doorgrc Voor je salaris ben je geplaatst in schaal 35 FWG, met een minimum van f 2244,- en een maximum van f Als je in deeltijd wilt werken, ben je bij ons ook welkom. Bejaardenverzorgenden M/V Een afwisselende baan met een vaak sterk verzorgend karakter, waarbij je veel kontakt hebt met de bewoners en je kollega's. Dat is de praktijk van een gediplomeerd beiaardenverzórgende bij Stadzicht. Natuurlijk hechten we ook waarde aan jouw mening in vraagstukken over het woon- en leefklimaat van de bewoners. Je salaris is ronduit goed. Vanaf je 21e verdien je minimaal f 2074,-, met een uitloop tot maximaal f 2864,-. Daarna maximaal f 3019,-. Als je in deeltijd wilt werken, ben je bij Bovendien heeft Stadzicht nog plaats voor inval-mede- werkenden in de funktie van ziekenverzorgende, die bereid zijn op afroep werkzaamheden te verrichten. Voor inval-medewerkenden geldt een overeenkomst welke voor beide partijen een niet-verplichtend karakter draagt. Als je wilt solliciteren, of je hebt nog vragen, dan kun je schrijven of bellen naar mevr. J. C. Zaal, afdeling Personeelszaken Stadzicht, Overschiese Kleiweg 555,3045 LJ Rotterdam, telefoon 010-222022. Stadzicht is aangesloten bij de Stichting Katholieke Verplegings- en Verzorgingsinstellingen Rotterdam. 798: Dit is een vakantie die verschillende vormen van vakantie-vieren combineert in één super-vakantie, voor u die dit jaar echt iets bijzonders wilt beleven! Bex biedt u in 1986 de kans om een zeer bijzondere va kantie te houden. Wij nemen u mee naar het land van de poesta's, het land van de temperamentvolle zigeu- nermuziek, van de prachtige natuur, van de subtropi sche zon, kortom Hongarije. U verblijft in een heerlijk eerste klas hotel in de sfeer volle badplaats Balaton-Földvar, gelegen aan het Ba- latonmeer, het grootste subtropische meer van Euro- De prachtige natuur, het diepblauwe water, de altijd stralende zon en het uitstekende hotel garanderen u daar aan het fraaiste Hongaarse meer een geweldige kans om uit te rusten, te genieten en heerlijk te brui nen! Daarnaast nemen wij u mee naar de hoofdstad van Hongarije, Boedapest. U zult genieten van de vele be zienswaardigheden, de fraaie architectuur, het oude en het nieuwe stadsgedeelte en natuurlijk de alles do minerende Donau. Telt u daarbij het uitgebreide excursie-programma op (inbegrepen in de reissom), dan zult u met ons eens zijn, dat dit een vakantie-aanbieding is die u niet mag missen! Eigenlijk zal deze vakantie voor al onze cliënten een droom zijn die werkelijkheid wordt! Uw hotel in Hongarije, modern, comfortabel en met veel faciliteiten. In overleg met het Hongaarse Bureau voor Toerisme hebben wij gekozen voor het eerste klas hotel Neptun, prachtig gelegen,t direkt aan de oevers van het subtropische Balatonmeer. Het hotel ligt direkt aan het water, u kunt zo uit uw hotel gaan zwemmen, zonnen en watersporten. Op het hotel-terras is het heerlijk toeven met een fraai uitzicht over het diepblau we meer. Verder biedt hotel Neptun u de volgende faciliteiten: alle kamers voorzien van douche en toilet (geen toeslag) diverse lounges en een hulpvaardige receptie sfeervol restaurant, waar men prima maaltijden serveert diverse gezellige bars en een nachtclub tennisbanen en een zwembad. Op het meer worden alle soorten watersport beoe fend, maar ook voor de niet-watersporters is het een lust voor het oog om alle aktiviteiten comforta bel vanaf het strand gade te slaan. U verblijft in hotel Neptun op basis van volpension, dus alle maaltijden zijn inbegrepen. U zult met Bex in Hongarije aan het mooiste en grootste meer van Europa een heerlijke vakantie hebben! VERTREKDATA Nog nooit was een all-in vakantie naar Hongarije zo aantrekkelijk! Voor slechts 798,- p.p. kunt u 10 dagen lang genieten van de vakantie van uw leven! Maakt u snel uw keuze, want vol is vol! MEI 5 mei 12 mei 19 mei 26 mei i11111 JUU 7 jell 14 jell 21 m 28 jell AUGUSTUS 4 augustus 11 augustus 18 augustus 25 augustus SEPTEMRER 8 september 15 september OKTORER 6 oktober 13 oktober 20 oktober Reserveringskos per boeking: ten slechts 25,- sbevestiging. Een unieke kans op een geweldige zon-vakantie met fantastische excursies en evenementen gehele vakantie per zeer luxe touringcar standplaats "Balaton-Földvar", in modem hotel aan het subtropische Balaton-meer een super zon-strand vakantie gecombi neerd met onvergetelijke evenementen en excursies uitgebreide kennismaking met de Hongaar se hoofdstad Boedapest gehele vakantie all-in, inclusief alle excur sies en maaltijden reserveringskosten slechts 25,- per boe- kings-bevestiging Nederlandse reisleiding gratis deelname aan het Bex Garantiefonds Hotel Neptun Wat mag u deze vakantie allemaal verwachten, welke excursies, evenementen en uitstapjes zijn inbegrepen? Uitgebreide bezichtiging van Boedapest Boedapest is een wereldstad van grote klasse, immers, Hongarije behoorde zo'n 100 jaar lang bij het machtige Oostenrijk van de Habsbur- gers. U zult versteld staan van de gelijkenis met Wenen! Fraaie natuur-excursie door de Boeda- bergen Een onvergetelijke tocht met de eigen touring car door de machtige Boeda-bergen, het heu velachtige gebied, dat gelegen is achter het stadsdeel Boeda van Boedapest. Excursie naar het schiereiland Tihany Wist u, dat het subtropische Balaton-meer maar liefst 74 km lang is en daarmee het groot ste meer van Europa? Bezoek aan het zgn. Margriet-eiland Het autovrije Margriet-eiland is door de unieke ligging, midden in de Donau, een bezoek meer dan waard. Winkel-middag in Boedapest Natuurlijk heeft u de gelegenheid om een mid dagje te winkelen in Boedapest. Grote toer rond het Balatonmeer Tijdens deze schitterende excursie rijden we naar Keszthely. U bezoekt Kasteel Festetics, gebouwd in 1745. Onvergetelijke Hongaarse Goulash-party Op één van de avonden in Hongarije wordt u als Bex cliënt gefêteerd op een daverende gou lash-party met temperamentvolle dans, zang en muziek! U leest het, dit is een échte all-in vakantie voor de fijnproever. Dit gehele ongelooflijke veelzij dige excursie-programma is inbegrepen in de reissom! Boekt u deze belevenissen-vakantie direct en rechtstreeks bij Bex Reizen! Dat is de snelste, modernste en meest voordelige manier van vakantie Let u op, per vertrekdatum kunnen 50 cliënten gebruik maken van deze unieke belevenissen- vakantie naar Hongarije! Wij advise ren u dan ook zo snel mogelijk uw plaatsen te reserveren, dan bent u zeker van uw vakantie. Dat reserveren doet u zelf, rechtstreeks zonder tussenkomst van een duur reisbureau. Dat is f rechtstreeks uw voordeel en bespaart u veel va kantie-geld. Belt u snel: NU OOK 'S AVONDS Maandag t/m vrijdag van 09.00 tot 21.00 uur en zaterdag van 10.00 tot 15.00 uur graag tot "uw dienst! Voor een folder vol belevenissen in Hongarije Stuurt u deze bon volledig ingevuld naar: POSTBUS 285 - 2400 AG Alphen a/d Rijn U ontvangt dan het uitgebreide en waarde volle informatiepakket van deze unieke va kantie! (bijdrage porti-, drukwerk- en ver zendkosten 1.75, te voldoen d.m.v. de ac- S ceptgirokaart die wij u bij de folder sturen) Naam...

De Havenloods | 1986 | | pagina 2