rnmwm Voor telefonisch meer informatie 010-4118651. De "Diner voor Twee"® kaart Uw kaartvoordeel: ca. f 500,- De spelregels Hoe kunt u de kaart bestellen Smakelijk kado-idee. tÜötvo fnuvrtistorctt J)e koperen kap "Johannahoeve" DE HAVENLOODS DONDERDAG 29 ME11986 22-375 oor een. Wat vaker uit eten. Samen gezellig genieten van een goed diner in een sfeervolle omgeving. Dat is wat de "Diner voor Twee" kaart u te bieden heeft. De 12 bij Diner voor Twee aangesloten restaurants zijn zorgvuldig geselek- teerd op kwaliteit, sfeer en prijs. Zij ontvangen u graag en gastvrij om u in de juiste sfeer kennis te laten maken met hun voortreffelijke keuken en korrekte bediening en serveren u ter introductie één hoofd- en één nagerecht geheel gratis. Wanneer u alle twaalf restaurants bezoekt, en daar heeft u een jaar de tijd voor, geniet u van twaalf feestelijke diners en krijgt u 12 hoofd- en 12 nagerechten gratis geserveerd. Dankzij de "Diner voor Twee" kaart een besparing dus van ca. f 500,-. De "Diner voor Twee" kaart is speciaal voor de maaltijden, de drank is daar niet bij inbegrepen. De kaart is strikt persoonlijk ■en één jaar geldig bij de twaalf deel nemende restaurants. Bij het afrekenen toont u uw "Diner voor Twee" kaart en uw gastheer zal dan het voordeligst genuttigde hoofd- en nagerecht niet berekenen. De kaart kan per restaurant één keer gebruikt worden. U kunt de kaart voor slechts f 71,40 (incl. f 11,40 BTW) als volgt bestellen: a. door overmaking van f 71,40 op post- gironr. 5567941 of bankrekeningnr. 50.07.22.412 t.n.v. Diner voor Twee, met vermelding van de letters HZ. b. door toezending van een eurocheque of girobetaalkaart a f 71,40 met vermelding van naam, adres, postcode en woon plaats, aan Diner voor Twee,Goudse- singel 58, 3011 KD Rotterdam, met vermelding van de letters HZ. c. Aan de balie van de kantoren van de Havenloods/Het Zuiden. Voor adressen zie onderzijde pagina. Gespecialiseerd Italiaaas Restaurant PORTOFI NO Ristorante Pizzeria Veel specialiteiten van onze chef-kok. De "Diner voor Twee" kaart is ook een fantas tische mogelijkheid om vrienden en familie twaalf feestelijke avonden kado te doen. Dat is weenets heel anders dan een boeken- of bioscoopbon. Een smakelijk alter natief dat veel mensen op prijs zullen stellen. Herberg-restaurant tSwarte m Schaep Laat u eens culinair verwennen in ons intiem restaurant met franse sfeer. Uniek in Rotterdam! Romantisch en betaalbaar tafelen op het water, 150 meter van het stadhuis. Tevens verhuur van zaalruimte. A la carte restaurant (Restaurant) 'AU BON COIN Op de Groenmarkt, in een prachtig gerestaureerd 18e eeuws pand, is Au Bon Coin gevestigd, ten sfeervol restaurant met een verfijnde keuken waarin Gabrie Hoogenboom de scepter zwaait. A la carte restaurant Specialiteitenrestaurant Verfijnde franse keuken. Intieme sfeer. Gezellige cocktailbar. Airconditioned. Als vanouds gezellig in hartje stad. Grieks specialiteiten Restaurant Geniet in Griekse sfeer van onze houtskool-Grill specialiteiten. Gespecialiseerd in vis-, vlees- en grillgerechten. Appelmarkt 2a, Schiedam. Telefoon 010 - 4268220. Visspecialiteiten-restaurant A UKTAm\NT X Uniek gelegen aan de Oosthavenkade. Waar u een avond lang gezellig en romantisch dineert. Oosthavenkade 29, Vlaardingen. Telefoon 010- 4351595. Een visspecialiteiten-restaurant, dat de vleesliefhebber niet vergeet. 7 dagen per week geopend. Culinair gemeten. (ftaatrrii Bf (fiuör Saurn U bent van harte welkom in onze gezellige specialiteiten restaurant in het Witte Huis aan de Wijnhaven. Geopend: ma. 12.00-16.00, di. t/m vr. 12.00-22.00, za. 17.00-22.00, zondags gesloten. Gezellig dineren bij kaarslicht in een sfeervolle ambiance. Vlees- en visspecialiteiten Lange Haven 26, Schiedam. Telefoon 010 - 4263898. Sfeervol restaurant in prachtig gerestaureerde boerderij. Maak kennis met onze voortreffelijke keuken. De Havenloods/Het Zuiden: Rotterdam: Schiedamsevest 47Dordtselaan 139. Vlaardingen: Hoogstraat 122. Krimpen a/d IJssel: Weteringsingel 2. Gouda: Holland Silhouet Dubbele Buurt 4-6.

De Havenloods | 1986 | | pagina 6