Hatema 4lapijt Gordij DE HAVENLOODS DONDERDAG 18 SEPTEMBER 1986 38-379 Hier opent Hatéma zaterdaga.s. haaruniekè winkelwaar u minder betaalt voor kwaliteit Dat Hatéma al jaren in eigen fabrieken vloer bedekking en gordijnen maakt, zal geen verrassing meer voor u zijn. En dat u met Hatéma echt iets goeds in huis haalt, is ook geen opzienbarend nieuws. Nee, 't verrassende zit 'm meer in 't feit dat u rechtstreeks bij Hatéma in haar eigen winkel koopt. En wat voor winkels! U vindt er vele honderden tapijten, gordijnen en karpetten bij elkaar, allemaal zeer overzichtelijk gepresenteerd en met de kwaliteit en zekerheid die u van Hatéma als fabrikant mag verwachten. En dan de werkelijk verrassend lage prijzen die Hatéma kan vragen, omdat zij nu rechtstreeks aan particulieren levert. Prijzen die je gewoon niet verwacht als je ziet wat je er voor krijgt. Dat we niet overdrijven, kunt u zaterdag vanaf 09.00 uur met eigen ogen aanschouwen. Want dan opent Hatéma haar eigen winkel in Vlaardingen. Een winkel waar winkelen weer echt leuk is. Waar u zich, dank zij de uitgekiende presentatie en uitvoerige informatie, uitstekend kunt oriënteren Fleurige attentie voor elke bezoeker Zolang de voorraa VD.DRIFTSTRAAT HATEMA WINKEL SCHIEDAMSEWEG en de artikelen naar hartelust met^ elkaar kunt vergelijken. Kortom, een zaak waar u niet omheen kunt. Kom dus naar onze ope ning. En om deze opening een feestelijk tintje te geven krijgt elke bezoeker een fleurige attentie mee naar huis. Openingstijden: Dinsdag t/m vrijdag 13.00-18.00 uur. Zaterdag 09.00- 17.00 uur. Koopavond op vrijdag 18.00-21.00 uur. Maandag de hele dag en dinsdag t/m vrijdag 's ochtends gesloten. Eigen winkels van Hatéma reeds in: Hengelo, Eindhoven, Sittard, Den Bosch, Tilburg, Bergen op Zoom, Rotterdam, Vlaar dingen en Dordrecht. _JL_

De Havenloods | 1986 | | pagina 2