BRANDERSPRUSJi ^s§t^ 1495, 16,OO verwaijen interieurverzorging HAKKERT bedderie verwaijen Winkeliers Rotterdamsedijk verhogen de feestvreugde 39.95 18.90 Scouts demonstreren American Football Marathon bowlen Talentenjacht Breimachine demonstraties Karate, op Koemarkt Kampioenschap Trucktrekken 835- i9üf£ EEN NIEUW SEIZOEN EEN NIEUW GELUID TIJDENS DE BRANDERSFEESTEN COMPACT DISCS COMPACT DISC OPBERGSYSTEEM Ufa HAVtHLUUUa LHNSUAü 23 SfcPrËMBfcH 19Bb SCHIEDAM— „De Rotter damsedijk is jarenlang een vergeten hoek geweest. Steeds wanneer er iets georganiseerd werd, met de Brandersfeesten of andere activiteiten, hoor den wij daar pas achteraf iets ovCr. Deze keer is dat duide lijk anders en treden ook de winkeliers van de dijk knal lend naar buiten". De heer Weerljeim (van de ge lijknamige snackbar) laat er geen twijfel over bestaan. Zo wel tijdens de koopavond (25 september) als zaterdag (de 27ste) vertoeft ook de Rotter damsedijk in de sfeer van de Branderfeesten. Een en ander is gerealiseerd op initiatief van drie winkeliers, de heren Boekhout (Iris Bloemsier- kunst), Niestadt (fotohandel Niestadt) en Weerheim. Zij slaagden erin bijna alle (op 4 na) aan de Rotterdamsedijk gevestigde zakenlieden ent housiast voor hun plannen te maken. Het resultaat hiervan is een bescheiden feestprogramma op de donderdagavond (dit bevat onder andere een optre den van het, met een zangeres versterkte, orkest 'Hudson' ophet podium aan de Koe markt) en tal van activiteiten op zaterdag 27 september. Enige daarvan zijn: een bra derie, levende muziek ge bracht door een looporkest, optredens van een goochelaar en ballonkunstenaar, een ver loting ten bate van de Harga Hoeve, sjoelwedstrijden met een reuze sjoelbak (hiermee zijn mooie prijzen te winnen) en ritten met een paadentram. „Als het feest slaagt", besluit Weerheim, „al men in de toe komst nog meer van ons gaan horen. Misschien lukt het zelfs wel dingen samen te gaan doen met een andere winke liersvereniging, bijvoorbeeld van de Broersvest". De muzikanten van 'Hudson'. SCHIEDAM Sinds we hier in de regio meer buitenlandse televisieprogramma's kunnen worden ontvangen, hebben sportliefhebbers waarschijn lijk steeds meer (voor Neder land) onbekende sporten ont dekt. Een van de sporten die in deze categorie valt, is het American Football. Omdat er in Schiedam een American Football-vereni- ging is, presenteren deze spor ters zich in wedstrijdkleding in de binnenstad. Morgenmiddag demonstreren dertig spelers van de vereni ging de Scouts hoe American Football gespeeld dient te worden. SCHIEDAM— Op het po dium aan de Koemarkt wordt vrijdag 26 september een talentjacht gehouden. De presentatie hiervan is in handen van Martin Green. Iedereen die denkt iets op het gebied van zang, mu ziek maken, dans of enige andere vorm van amuse ment te presenteren mag meedoen. De winnaars mo gen deelnemen aan de gro te talentenjacht van Sky Channel die tijdens de Zondagsmarkt gehouden wordt. Aanmeldingen kunnen ge schieden bij de WV Schie dam of bij Henk Post, tele foon 4266555. I De promotors van de Rotterdamsedijk, de heren Boekhout, Niestadt en Weerheim. SCHIEDAM Naai- en brei- machinehandel Schreuder, aan de Hoogstraat 101-103, demonstreert tijdens de Bran dersfeesten (op zaterdag 27 en zondag 28 september) de nieuwste electronische brei machine van Brother. Met deze topper onder de breima chines, zo stelt de fabrikant, kan iedereen de prachtigste dingen maken. Men tikt daartoe een nummer, uit een bijgeleverd boek, in en de machine breidt het uitge zochte motief. Het bijzondere van deze electronische brei machine is dat het apparaat tevens kan worden aangeslo ten op een flopydisk en een home-computer. Een ieder die meer over deze of de andere brei- en naaima chines die Schreud er verkoopt wil weien is welkom om een demonstratie bij ïe wonen. SCHIEDAM Lichaamsbe- heersing en kracht, dat zijn misschien wel. 'de twee eigen schappen wa:ar een karateka het meest ge'oruikt van.'maakt. Jeugd- en seniorenleden van Fuji Yairia laten zien wat er bij komt kijken om de sport karate te ibeoefenen. De demonstratie van deze sporters begint morgenavond om 19.00 uur op de Koemarkt en zal tot 2UM uur duren. SCHIEDAM Onder de titel deelgenomen, nightbowling kan er in de nacht van 27 op 28 september worden meegedaan aan de marathon nachtbowlen. In Musis Sacrum start om 2.00 uur dit evenement waaraan zowel door individuelen als door groepen kan worden Naar verwachting duurt het nightbowlen tot 14.00 uur; het is dan inmiddels zondag 28 september geworden. Belangstellenden kunnen zich opgeven bij de heer Van Vliet, via telefoonnummer 4732422. SCHIEDAM— In de Hoogstraat wordt zaterdag in de namiddag gestreden om het Nederlands Kampi oenschap Trucktrekken. Eendracht maakt macht, een oude wijsheid die zeker ook geldt voor deze kracht patsers. Ter hoogte van nummer 161 in de Hoogstraat ont brandt om 15.00 uur de strijd om de hoogste eer. Om 17.00 uur zal de win nende ploeg bij het truck trekken bekend zijn. Ploegen van ongeveer acht deelnemers kunnen zich opgeven bij Henk de Bruin in café klein Thalia. Trucktrekken in de Hoogstraat Voor de Auping Auronde moet u bij de Bedderie Specialist zijn. Rug- en voetendeel verstelbaar. In diverse uitvoerin gen en kleuren leverbaar. Laat u deskundig voorlichten over de voor u meest geschikte uitvoering met de juiste matrascombinatie. Hoogstraat 134-119-121 Schiedam Tel. 42687 32 selekt meubel Fraaie buffetkast met glasdeurtjes (120 cm breed. 45 cm diep) Salontafel (0110 cm) met wegklapbare 'oren' Nostalgische 2V? zits bank Fraai gestoffeerd in streepstol PIPUT /-> In fraaie pasteltinten, een gordijn, dat u beslist zal weten te waarderen. Een keuze uit verschillende kleurstellingen. Door gezamenlijke inkoop met enige tientallen collega- woninginrichters uit het gehele land, kunnen wij u deze gordijnstof aanbieden: rvÓÓrsïécWs Natuurlijke tinten veroveren de huiskamer Uit Scandinavië komt de voorkeur voor geloogd grenen. Uw Selektmeubel adviseur heeft daarin een exclusief programma Grenen meubelen, behandeld met een loogbeits en transparant afgelakt Zo blijft het natuurlijke karakter van het hout bewaard en zijn uw meubelen toch goed schoon te houden Hoogstraat 184-186 Schiedam Tel. 4267581 Hoogstraat 163 Schiedam, tel. 4267949 Country Music Gala, Country Western Hits, Ella Fitzgerald - The singbooks, Dolly Parton The Love Album, Berdien Stenberg - Encores, Hector Berlioz, Symphony Fantastique, Jean Michel Jarre, Laurens van Rooyen, Romantic Feelings, Everly Brothers voor slechts.. per stuk vanaf... Zolang de voorraad strekt. Voor een ruime keuze in: grammofoonplaten, elpee en singel, muziekcassettes, compactdisc, t dealer, kleine muziekinstrumenten. 0 dealer, bladmuziek, BBC Acorn

De Havenloods | 1986 | | pagina 16