010-4 111 222 Het verschil tussen goede en slechte aardappelen kent u, maar wat weet u van knoflook? instellingskok (m\v) SOSVACATURE-UJN Arizona knoflook: boordevol verse knoflook en dat merkt u direct! tempo-team SÉSvACATURE-UJN Uw vaste adres voor een tijdelijke baan. Provincie Zuid-Holland LERAAR NEDERLANDS (M/V) Bergwegziekenhuis agJMfe Gemeente Rotterdam^, uitzendbureau Moeller DE HAVENLOODS DONDERDAG 16 OKTOBER 1986 42-373 Stichting Arbeidskrachten Gezondheidszoig Want de SAG is opgericht om tijdelijk werk in de gezondheidszorg beter te structureren. Zo maakt SAG uniforme afspraken over kwaliteit en beloning. Voor de praktische uitvoering heeft de SAG gekozen voor ASB Uitzendbureau en Medi-Call. Zo plaatsen circa 90 van de in stellingen hun aanvragen voor tijdelijk werk het eerst bij ASB en Medi-Call. Zo heeft u dus de eerste keus uit de beste banen. De SAG geeft u 24 uur per dag informatie over de meest actule vacatures Dienst Rijnmond HINDERWET/WET INZAKE DE LUCHTVERONTREINIGING 12 30 uw Rozenbur Er wordt op gewezen dat te zijner tijd alleen diegenen die bezwaar hebben gemaakt tegen één of beide aanvragen en/of de ontwerp-beschikkingen en belanghebbenden die aantonen dat zij daartoe redelijkerwijs niet in staat zijn geweest, tegen één of beide beschikkingen beroep kunnen instellen bij de Kroon. Na de in deze bekendmaking genoemde bezwarentermijn liggen de stukken tot aan het einde van de termijn waarbinnen beroep tegen één of beide beschikkingen kan worden ingesteld ter inzage ter secretarie van de gemeenten Rotterdam en Westvoome, ten kantore van de deelgemeente Hoek van Holland (M86.1455), en ter secretarie van de gemeenten Rotterdam, Vlaardingen, Maassluis, Rozenburg, Spijkenisse (M86.1495) en beide aanvragen ten kantore van de dienst Rijnmond, tijdens werkuren. Voor nadere inlichtingen en voor kopieën van ter inzage gelegde stukken (tegen be taling) kan men zich wenden tot de Dienst Centraal Milieubeheer Rijnmond, 's-Gra- velandseweg 565, Schiedam, telefoon 010 - 4273699, of tot de dienst Rijnmond, Vasteland 96 - 104, Rotterdam, telefoon 010 - 4111320, toestel 369. EMEENTE SCHIEDAM Aan de Openbare Scholengemeenschap 'Buiten de Veste' voor mavo-leao, Van der Leeuwlaan 3, 3118 LP Schiedam, wordt met spoed gevraagd ter langdurige vervanging wegens ziekte een voor 9 lesuren. De uren staan in het rooster op maandagmid dag, dinsdag en woensdagmorgen. Kleine wijzigingen zijn na overleg mogelijk. Belangstellenden wordt verzocht zo spoedig mogelijk kontakt op te nemen met de direc teurvan de scholengemeenschap, de heer R. de Gier, telefoonnummer 010-4710077 (school) of 010-4715317 (privé), die ook na dere inlichtingen verstrekt. Auto's nu ook op dinsdag gesorteerd naar rubriek, inlichtingen 010- 4.699.444. Net als b(j aardappelen kan de kwaliteit van verse knoflook enorme verschillen vertonen. Zo bevat bijvoorbeeld niet elke aardappel even veel vitamine C. Met de werkzame stoffen in knoflook is het precies zo gesteld. Uit Arizona komt de beste knoflook! In de staat Arizona in Amerika wordt een kwaliteit knoflook verbouwd die door kenners als de beste wordt aangemerkt. Het is niet toevallig dat in dit gebied de knoflook het zo goed doet. Onder ideale omstandigheden rijpt hier de knoflook tot een kwaliteit die uniek is in de hele wereld. Vers vi het veld de Op het moment dat de knoflook op het hoogtepunt van zijn rij pingsproces is wordt er geoogst. In zeer korte tijd wordt het pro- dukt verwerkt tot knoflookcap- sules. Dit is belangrijk want een lange opslag vermindert de kwaliteit. Het geautomatiseerde proces in Arizona is zo geperfectioneerd dat tijdens de verwerking niet alleen de kwaliteit continu ge controleerd wordt, maar ook slechts A-kwaliteit knoflookbol- len geselecteerd worden voor de capsules. De verwerking is essentieel voor de kwaliteit van de capsules Uitermate belangrijk voor het behoud van de werkzame stof fen in de verse knoflook is het verwerkingsproces. Het gepa tenteerde koude proces waar mee Arizona knoflook in zeer korte tijd wordt verwerkt tot capsules is de enig juiste manier om de versheid van de knoflook te behouden. Een waarborg dat daadwerkelijk de hoge kwaliteit van Arizona knoflook in capsu- levorm behouden wordt en dat ook zeer lange tijd blijft. Een voordeel van dit proces is bo vendien dat de typische knof- lookgeur weg is. Arizona knoflook, beter is er niet Er zijn vele knoflookpreparaten in de handel, waarvan de knof look van mindere kwaliteit is (o.a. veel Oosteuropese knof look, Tsjernobyl!). Bovendien worden vele van de 35 werkza me stoffen in knoflook (o.a. het belangrijke allicine en alliïne, een aantal vluchtige etherische oliën en onstabiele zwavelver- bindingen) door hitte of langere verouderingsprocessen (fermen tatie) afgezwakt of zelfs vernie tigd. Het eindresultaat heeft dan in veel gevallen niet veel meer waarde voor u als het potje gemalen knoflookpoeder uit de keuken. Arizona knoflook cap sules kunnen iets duurder zijn dan andere merken. Dit komt echter door het superieure kou de proces en de hoge kwaliteit van de grondstof. Terwijl ook de inhoud van de capsules be langrijk is. In iedere Arizona knoflook capsule zit maar liefst 270 mg A-kwaliteit verse knof look, vergelijkbaar met twee teentjes knoflook. Kenmerkend voor Arizona knoflook is ook dat u bij gebruik in korte tijd merkt dat u zich beter voelt. Vraag andere gebruikers maar eens naar hun ervaringen. NUTRIVITAL B. V. telefoon 05182-644 bent overtuigd dat knoflook goed voor u is? Dan begrijpt u ook dat de kwaliteit van de knof look uiterst belangrijk is voor een optimale werking. De A-kwaliteit verse knoflook uit Arizona en het unieke koude proces zijn een waarborg voor de superieure kwaliteit van Arizona knoflook, en... het ruikt niet! U kunt kiezen uit drie soorten Arizona knoflook: Arizona knoflook extra sterk Sterk geconcentreerd met 270 mg verse Arizona knoflook in elke capsule. Verpakking van ca. 85 capsules, prijs f 26.95 Arizona knoflook super formule, met lecithine De bijzondere werking van Arizona knoflook wordt aangevuld door de toevoeging van lecithine en heeft dus een dubbele werking. In elke capsule zit 270 mg verse Arizona knoflook en 270 mg lecithine. Verpakking van ca. 85 capsules, prijs f 32.95 Arizona knoflook speciale formule, met echinacea Echinacea is een in de homeopathie veel gebruikt weerstandsverho- gend middel. In combinatie met Arizona knoflook een extra bescher ming tegen winterkwaaltjes als verkoudheid, enz. In elke capsule zit 270 mg verse Arizona knoflook en 270 mg echinacea. Verpakking van ca. 85 capsules, prijs f 32.95 Arizona knoflook is verkrijgbaar bij: Bergschenhoek: Drogisterij de Reiger, Dorpsstraat 21 Berkel en Rodenrijs: Drogisterij Kaastra, Kerkslngel 3 Blelswljk: Drogisterij Hardijk Zn., Dorpsstraat 19 Capelle a/d IJs- sel: Drogisterij de Haas, Amsteldiep 23-25; Drogisterij de Haas, De Wingerd 263 Krimpen a/d IJssel: Drogisterij v.d. Beek, IJsseldijk 448 Maassluis: Drogisterij Hartog, W.C. Koningshoek Rhoon: Drogisterij Heerdt, Julianastraat 49-51 Rotterdam: Drogisterij Bode, Oranje boomstraat 135; Drogisterij Dekker, Plein 1953 nr. 54; Drogisterij Dekker, Slinge 411; Reform huis Gea, Harkulo 5 (Zuid); Drogisterij Grooters, Vlietlaan 12a (Kralingen); Drogisterij de Haan, Nieuwe Binnenweg 243; Drogisterij Vrouw Holle, Binnenhof 92 (Ommoord); Drogisterij Pieterse, Schopenhouerweg 64 (Lombardije); Drogisterij Raco, Hesseplaats 80-82 (Ommoord) Rozen burg: Drogisterij Modern, Raadhuisplein 17-19 Schiedam: Drogisterij van der Sman, Hoogstraat 115; Drogisterij van der Sman, Groenenlaan 30 Spijkenisse: Reformhuis Cococh, Spuistraat 2 Vlaardingen: Kruiderij te Hooi en te Gras, Wethavenplaats 13; Drogisterij Terleth, P.K. Drossaartstraat 55. CARAVANBEDRIJF YPENBURDB.V. Brasserskade 221e 2289 PA Rijswijk Tel.: 015-120696 Tevens ook Adna-dealer SPECIALE AKTIE KAMERH00G CHENILLE VELOURS Het Bergwegziekenhuis is een van de gemeenteziekenhuizen in Rotterdam. Het is een algemeen ziekenhuis waarin vrijwel alle medische centrum-specialismen aanwezig zijn. Er werken ongeveer 800 medewerkers en er zijn 378 bedden. De me dewerkers streven ernaar patiëntgericht te werken, terwijl ook aan de hotelfunctie alle aandacht wordt besteed. Door middel van modernisering van oudere gedeelten van het gebouwencomplex is gewerkt aan een patiënt-vriendelijker ontvangst mogelijkheid. Het Bergwegziekenhuis ligt in Rotterdam-Noord, dichtbij station Noord, tram- en bushaltes. Momenteel vindt overleg plaats met het ziekenhuis Eudokia over een gezamenlijk te bouwen ziekenhuis in Capelle a/d IJssel. Het Bergwegziekenhuis vraagt voor de centrale keuken een Van deze medewerker wordt verwacht dat alle* voorkomende werkzaamheden op de voor geschreven wijze zelfstandig uitgevoerd wor den. Het grote belang dat de patiënt aan de voe ding hecht dient hierbij in 't oog te worden gehouden. Mede tot de taak behoort het begelei den van hulpen, leerlingen en stagiaires, als mede het leveren van een bijdrage aan menu samenstelling en -planning. De werkzaamheden worden in samenwer king met collega's uitgevoerd, waarbij betrokke ne verantwoording verschuldigd is aan het hoofd keuken. Voor deze functie zijn de diploma's 2e instel lingskok en dieetkok vereist alsmede ervaring in instellingskeuken. Voorts strekt horeca-ervaring tot aanbeveling. Het salaris - bij een 38-urige werkweek - loopt tot maximaal f 2.725,- bruto per maand en is mede afhankelijk van leeftijd en ervaring. Het formaat en de kwaliteit van donderdag nu ook op dinsdag Nadere informatie wordt desgewenst ver strekt door het hoofd keuken, mevrouw W.M.T. van Leepwen, tel. 010-4689431, of door het hoofd voedingsdienst, de heer CJ. Slijkhuis, tel. 010-4689430. Indien vrouwen aan de gestelde (oplei- dings) eisen voldoen wordt aan hen de voorkeur gegeven. Vacaturenummer 86.631/HZ Schriftelijke sollicitaties gaarne binnen 10 dagen met vermelding van het vacaturenum mer, te richten aan de heer HA. Arnolds, perso neel- en organisatieconsulent, Bergwegzieken huis, Bergselaan 62,3037 CB Rotterdam. een interessante vacatu^ Op onze speciale scheepvaart-, haven- en vervoersafdeling hebben wij momenteel de volgende vakatures: expeditie-medewerkster m/v werkzaamheden: - correspondentie - opmaken connossementen - overige adm. werkzaamheden - tel. kontakten onderhouden in binnen- en buitenland vereist: - opleiding MAVO-niveau - goede kennis van duits en engels - enige ervaring in de expeditie - leeftijd tot 26 jaar medewerkers auto-groupage m/v werkzaamheden: - commercieël/administratief voor uitgaande dienst naar o.a. Engeland-lerland vereist: - opleiding MAVO/HAVO - enige ervaring in de expeditie, b.v.k. groupage of wegtransport - goede kennis van engels en duits - leeftijd tot 25 jaar declarant/expediteur m/v werkzaamheden: - declaratie, dok 11,12,32,35,68 en 69 - alg. expeditie op diverse gebieden vereist: - opleiding MAVO-niveau - enige ervaring in bovengenoemde werkzaamheden -leeftijd tot ±25 jaar 2 FRAAIE STREEPDESSINS IN BEIGE BRUIN met ingeweven loodkabel, 280 cm. hoog van 69.- nu per meter GRATIS GEMAAKT Kom óók eens kijken In de zaak waar de klant de juiste aandacht krijgt. WIJ helpen u graag! Klöckner-Moeller is een internationale onderneming met een toonaangevende markt positie. Wereldwijd vanuit 300 vestigingen opereren wij als specialist voor electrische en electronische installaties, systemen en apparaten ten een Commercieel- Administratief medew. m/v van ca. 23 jaar, die een HAVO en MBA diploma bezit of een vergelijkbare opleiding heeft, geïnteresseerd is in techniek en over een goede contactuele vaardigheid een Technisch-Commercieel medew. m/v met een voltooide MTS-E opleiding, die enige ervaring heeft in het calculeren van verdeelinstallaties en besturingen en over een commerciële instelling beschikt behoeve van automatisering en Voor onze vestiging te Vlaardingen zoeken wij: beschikt. Geboden wordt een gevarieerde job waarin de belangenbeharti ging van onze afnemers en een deling van de verkoop centraal Uw taken bestaan uit het zelf standig ontwerpen van laag spanningsinstallaties en het geven van technische adviezen. Uw schriftelijke sollicitatie gelieve u i linkerbovenhoek van'de enveloppe h 'ejchten-en de directie van RA JT KlÖCklier boekhouden m/v werkzaamheden: - m.b.v. computer verwerken van boekhoudkundige gegevens - algemene adm./boekhoudkundige werkzaamheden vereist: - opleiding MAVO/HAVO-niveau - in bezit van het praktijkdiploma boekhouden - goede kennis van engels en duits - enige praktijkervaring in soortgelijke funktie -leeftijd tot ±27 jaar Voor inlichtingen omtrent duur van de opdrachten, verdiensten, etc. kan kontakt opgenomen worden met bovenstaande afdeling, tel. 010-413.64.80. Tevens kan een afspraak gemaakt worden voor een vrijblijvend gesprek. LIJNBAAN 102a, 3012 ER ROTTERDAM

De Havenloods | 1986 | | pagina 5