Marathon Rotterdam op 18 april 1987 ■ycersv*39 e De gloednieuwe Audi 80. tdaQV>cVrten KLEREN? BEL 010 M9.96.11 Voor het adres van uw dichtstbijzijnde Audi-dealer: 020-86 76 51. DE HAVENLOODS DONDERDAG 6 NOVEMBER 1986 45-376 B /PRINS ^HENDRIK STRAAT 12-16 Zoals u van ons gewend bent, organiseren wij ook dit jaar i.s.m. Milot Reizen weer aantrekkelijke, geheel verzorgde dagtochten per luxe touringcar tijdens de Kerstdagen. Deze tochten zijn inclusief: koffie met gebak koffietafel vijfgangen-diner bestaande uit: 2 voorgerechten, vlees, diverse soorten aardappelen en groen te, compote of appelmoes, nagerecht en koffie. Kinderen t/m 12 jaar krijgen 10.- korting. Zij krijgen een 5 gangen kindermenu. 1e KERSTDAG 25 december: een 5 Provinciëntocht 93.50 p.p. 2e KERSTDAG 26 december: een Veluwetocht 93.50 p p 2e KERSTDAG 26 december: Brussel 87.50 p.p. Let op! op 2e Kerstdag zijn de winkels geopend in Brussel, daarom deze dag als winkelreis, echter geen koffietafel, vertrektijden/plaatsen 08.20 uur Vlaardingen, Liesveldviaduct boven 08.30 uur Schiedam, Stationsplein beneden. 08.40 uur Rotterdam CS Conradstraat/Achter Gr. Handelsgebouw 08.55 uur Rotterdam Z., Gooilandsingel t/o taxistandplaats Boekingskantoren: Vlaardingen: Hoogstraat 122 Rotterdam: Schiedamse Vest Rotterdam: Pr. Hendrikkade 14 Rotterdam: Dordtselaan 1 Gouda: Lage Gouwe 8 Tel.010-4699911 Is een sterk groeiende onderneming met een vijftigtal textielsupermarkten. Vaste begrippen zijn voor ons BETAALBARE PRIJZEN, KWALITEIT en een OPTIMALE SERVICEVERLENING. Mede door de goede inzet van ons personeel kunt u dit dagelijks in onze filialen herkennen. En zo willen wij graag Voor onze filialen in het winkelcentrum Oosterhof (Alexanderpolder) en de Koemarkt (Schiedam) zoeken wij op korte termijn een: VERVANGEND FILIAALLEIDSTER (M/V) Funktie-eisen: - ervaring in de Textielbranche en in leidinggeven - organisatietalent en commercieel inzicht - sterke klantgerichte instelling - minimaal MAVO-niveau - leeftijd tot 25 jaar PARTTIME VERKOOPSTER (M/V) - ervaring in de detailhandelsverkoop Bovenal verwachten wij van de kandidaten dat zij plezier hebben in het verkoopvak. Voldoet U aan bovengenoemde eisen, dan bieden wij een zelfstandige baan en uitstekende arbeidsvoorwaarden Schriftelijke sollicitaties richten aan: HANS VAN HEELSBERGEN TEXTIEL BV zitten bezorgers van spreigroep allemaal beter in de Dat zou best kun nen. Want een be zorger van Sprei- groep verdient een aardig centje bij Het wekelijks huis- aan-huis versprei den van allerhande drukwerk is een pri ma baan als je wilt sparen voor toffe kleren. interlanden spreigroep Hele brave huisvaders bladeren nuheel bre stoters e braaf door Fervente liefhebbers van geruite pantoffels hebben op deze pagina niets te zoeken. Kijk maar naar de geavanceerde stroomlijn van de nieuwe Audi 80 hieronder. Te gedurfd voor een lid van de post zegelvereniging, vrezen we. Maar 'n mens baart er wel opzien mee. Nu is die compacte vorm er niet alleen voor 't mooie. Het geeft de nieuwe 80 bovendien een luchtweerstand die voor dit soort auto's een record vertegen woordigt: 0,29. Het resultaat is een even laag ben zineverbruik als hoge topsnelheid: 194 kilometer per uur. Is dat genoeg? Waarschijnlijk hebt u er dan ook geen bezwaar tegen om binnen de tien seconden op de 100 te zitten. Van binnen is de Audi 80 al even opmer kelijk. Tenminste, als u geen voorstander bent van bloemetjesbehang en begonia's. Het dashboard (wij zelf spreken liever van cockpit) kun je nog het best omschrijven als „high tech" En dat geldt ook voor de bekleding. Is de nieuwe Audi 80 dan een soort futu ristische sportauto? Niets is minder waar. Zijn binnenruimte is zowel voor als achter duidelijk groter dan die van zijn naaste concurrenten. En ook in levensduur is hij ze veruit de baas. Tot in de volgende eeuw zult u tevergeefs naar roestplekjes zoeken op zijn door-en-door verzinkte carrosserie. Met z'n standaard katalysator, groen getint brede 14 inch velgen, hydraulische kiep en allerhande elektronische snufjes, maakt dat van de nieuwe Audi 80 het meest uitzonderlijke voertuig dat er te koop is. Gesteld natuurlijk dat u de pantof fels al lang geleden aan de vuilnisman hebt meegegeven. Prijzen v.a. f 30.895r incl. katalysator en BTW, excl. afleverïngs- kosten. Af Leusden. Wijzigingen voorbehouden. De auto voor automobilisten. Voorsprong door techniek. tie met het bedrijfsleven heb ben, zich voor de Business Trophy inschrijven. De feestelijke uitreiking van de Business Trophy zal plaats vinden op donderdagavond 23 april 1987. „En als ik feeste lijk zeg", aldus de grote pro motor van de Rotterdam Ma rathon, de heer Horsting uit Capelle aan den IJssel," dan reken ik op zo'n duizend men sen, waaronder vanzelfspre kend de deelnemers uit de be- drijfsteams met hun part ners". ROTTERDAM— „Marathon Rotterdam is uit de stad niet meer weg te denken", aldus voorzitter Franken van het stichtingsbestuur," alles zal eraan gedaan worden de Ma rathon in 1987 weer tot een groot succes te maken." Hij onthult, dat het parcours nauwelijks gewijzigd zal wor den ten opzichte van de dit jaar gehouden marathon. Met een deelname van professio nele lopers met wereldfaam. „Onvoorziene omstandighe den voorbehouden zal de Ma rathon Rotterdam gelopen worden op zaterdag 18 april 1987 en wel in goed overleg met de in het centrum geves tigde winkelbedrijven", gaat hij verder, „er zullen maatre gelen genomen worden, dat de binnenstad prima bereikbaar blijft. Alle betrokkenen zullen de marathon gezamenlijk dra gen." Marathon Business Trophy Naast professinele en indivi duele lopers kunnen ook weer bedrijfsteams aan de Rotter dam Marathon deelnemen. Voor laatstgenoemde groep wordt als gebruikelijk de Ma rathon Business Trophy be schikbaar gesteld, d.w.z. voor het winnende bedrijfsteam. In 1987 wordt op honderd teams van gemiddeld vier deelne mers gerekend. Deelname door bedrijfsteams is streng gereglementeerd, zodat bij de sportieve strijd om de Busi ness Trophy alle ongelijkheid gegarandeerd wordt voorko men. Behalve teams van bedrijven, kunnen ook stichtingen en verenigingen, die langer dan zes maanden zijn ingeschre ven in de registers van de Ka mer van Koophandel en vol gens him doelstelling een rela- „Voor de prijsuitreiking heb ben wij", vervolgt Horsting "een optie genomen op de gro te hal van het Beursgebouw aan de Coolsingel, een hal die tegen die tijd bijzonder aan trekkelijk zal zijn ingericht, juist voor een manifestatie als deze." Programmaboek Het programmaboek Rotter dam Marathon verschijnt me dio februari 1987 in een opla ge van vijftigduizend exem plaren. Inhoudelijk wordt het boek samengesteld door vele bekende sportjournalisten met als inhoud o.a.: inter views met winnaars van vori ge Rotterdam Marathons, in terviews, een overzicht van het parcours 1987. De omvang van het boek zal zo'n honderd pagina's worden. Aan deelne mers van de marathon zal een exemplaar gratis worden uit gereikt. Voor inlichtingen over de Rot terdam Marathon kunnen be langstellenden zich wenden tot de Stichting Rotterdam Marathon, Postbus 1627, 3000 BP Rotterdam, telefoon 010- 4173405. Voor de Business Trophy in het bijzonder kan men zich richten tot Marja van Stuyvenberg van de Ka mer van Koophandel, telefoon 010-4145022.

De Havenloods | 1986 | | pagina 9