visiTihaüana year Boekingsbon Vertrek datum 9 februari 1987 Smooth as silk Chiang Mai, Chiang Rai met de Gou den Driehoek in het uiterste noorden vormen eveneens onderdeel van onze reis. De vermaarde handwerk- industrie, wie kent niet de handbe schilderde parasols, de tocht over de Mae Kok rivier, de Meo stam, de bergen met hun tropische planten groei zullen voor velen van u het hoogtepunt van deze reis worden. Pattaya, de heerlijke kustplaats, met haar gouden stranden en luxe hotels bezorgt u daarna een relax week aan de azuur blauwe Golf van Siam. Wij varen met u naar de Coral eilanden en organiseren gaarne voor u een bezoek aan het beroemde Alcazar cabaret. Accommodatie Hotel Manhattan Een hotel met een uitstekende, maar bovenal zeer vriendelijke service, ge legen bij de belangrijkste winkelcen tra van Bangkok. In het restaurant, de coffeeshop (24-uurs-service) en de 3 bars wordt u op uw wenken bediend. Het zwembad en een winkelgalerij veraangenamen uw verblijf in dit ge zellige hotel. Vanzelfsprekend zijn de grote kamers voorzien van aircon ditioning, een badkamer, minibar, TV en telefoon. Asia Beach Hotel Een der meest luxe hotels in Pattaya gelegen aan zee met uitzicht op de baai. Uiteraard een groot zwembad, privé strand, een eigen 9 holes golf course en een tennisbaan. Diverse restaurants, een Engelse pub en nachtclubs. Alle kamers voorzien van airconditioning, minibar, badkamer, radio en televisie. Dit hotel zorgt er voor dat uw verblijf aan zee een ware happening wordt! REISPROGRAMMA C 19 DAGEN 9 Dagen Bangkok - 7 dagen Pattaya Afscheidsdiner in Bangkok. Vertrek 9 februari. Thuiskomst 27 februari. REISPROGRAMMA A- B en C. Maandag: 9/2/87 Van Schiphol met Thai Airways, via New Delhi, naar Bangkok. Vliegtijd slechts ruim 13 uur! Maaltijden en drankjes, ook de alcoholische, na tuurlijk gratis. Ze worden u geser veerd met een Oosterse glimlach. Dinsdag: 10/2/87 Vroeg in de ochtend aankomst Bang kok. Transfer naar Hotel Manhat tan.'s Middags een kennismakings bijeenkomst met een drankje, infor matie over de stad, restaurants, trips, etc. Woensdag: 11/2/87 Tour naar de adembenemende Grand Palace, de Wat Trimitr, met de gouden Boeddha, en de Wat Po, het oudste en grootste tempel complex van Bangkok met o.a. de rustende Boeddha (46 m lang en 14 m hoog). Een onvergetelijk bezoek aan de Thaise cultuur. REISPROGRAMMA C Donderdag 12/2 t.m. woens dag 18/2/87 Een uitgebreid excursie-programma: Een driedaagse tour naar het River Kwai gebied met bezoek aan de floa ting market Damnoen Saduak, de Rose Garden met een folkloristische show. Nakom Phaton, met de be roemde Chedi en natuurlijk de be ruchte 'bridge on the river Kwai'. Wij maken een tocht per trein over de Burma spoorlijn, bezoeken het Ere kerkhof en museum en varen over de rivier om de Lawa grotten en de Saiyoke Yai waterval te bewonderen. Naast het historische biedt het river Kwai gebied u een overweldigende na tuur. Wij logeren in het Rama River Kwai hotel in Kanchanaburi en het River Kwai Village hotel in Namtok. Uitstekende hotels met alle facilitei ten. Tijdens deze tour zijn de lunches eri diners inbegrepen. Verder tijdens uw verblijf in Bangkok een Thia Dinner and Dance en een klong toür, een kanalen tocht, door Bangkok. U zult ervaren dat deze metropool het Venetië van Azië is. scheidsdiner in Bangkok met 'leven de muziek', waarbij de prijzen van de fotowedstrijd worden uitgereikt. Eer ste prijs een videoband van de vakan tie. Om 23.40 uur vertrek van Bang kok airport naar Amsterdam. Aankomst Schiphol vrijdag om 07.50 VOORLICHTINGSAVOND Maandag 8 december organiseren wij een voorlichtingsavond in café-rest. Engels, Groothandelsgebouw, Sta tionsplein, Rotterdam. Aanvang 20.00 Naast uitgebreide informatie en do cumentatie ziet u video- en filmbeel den van Thailand, ook van de hotels. Toegang f 7,50 inclusief 2 drankjes. Vanzelfsprekend is deze avond voor reeds geboekte reizigers gratis. Tij dens of daarna geboekte reizigers ontvangen de f 7,50 terug. Ondergetekende Naam Adres Postcode Woonplaats wenst voor personen te reserve ren voor de Thailand-voorlichtings- avond. Opsturen: Zie rechts onderaan. U ontvangt geen bevestiging. REISPROGRAMMA A B: Chiang Mai - Chiang Rai - Gol den Triangle Donderdag 12/2/87 t.m. woensdag 18/2/87 In verband met het bloemen festival dat van 13 t.m. 15 februari in Chiang Mai wordt gehouden en dat u uiter aard wilt meebeleven staat de dag indeling nog niet helemaal vast. Op donderdagmorgen vroeg vertrek ken we per aircond. touringcar naar het noorden. Vrijdagavond bereiken wij Chiang Mai, na onderweg vele bezienswaardigheden te hebben be zocht. Overnachting in goede hotels. In Chiang Mai logeren we inhet Poy Luang, een zeer goed hotel met alle comfort en op de hoogste verdieping een draaiend restaurant waar 's avonds uw diner wordt geser veerd. In Chiang Mai worden u in ieder geval de navolgende excursies en evenementen aangeboden: Handwerkindustrie: beschilderde parasols, lakwerk, zilver, teakhout, zijden; De Pratat Doi Suthep tempel, gelegen op de Suthep berg, de primi tieve Meo stam en de Chieng Dao grot. Kantoke diner met Noordelijke volksdansen. Bloemen festival, en niet te vergeten een Samlor of drie wielertour door de stad. Olifanten aan het werk, Orchideeën kwekerij. Een 4 uur durende boottocht over de Kok rivier naar Chiang Rai. 2 nachten logies in het eerste klas Wiang Inn hotel.Tour naarChiengsaen, de capi- tool van het Lana Kingdom uit de 12e eeuw, bezoek aan de Golden Trian gle en Mae Sai waar de 3 landen Laos, Burma en Thailand tesamen komen. In deze 7 daagse tour zijn alle ontbij ten, lunches, diners en excursies in begrepen. REISPROGRAMMA A, B C: Donderdag 19/2/87 Na het ontbijt, vertrek om 09.00 uur per Thai Airways van Chiang Mai naar Bangkok, een uur vliegen. Aanslui tend per touringcar naar het Asia ho tel in Pattaya +/- 150 km. De deelnemers aan de 19 daagse reis Bangkok-Pattaya vertrekken even eens op deze dag naar het Asia Hotel in Pattaya. Deze deelnemers hebben inmiddels het programma afgewerkt dat voor de 26 daagse deelnemers is van 27 februari t.m. 4 maart. Vrijdag 20/2/87 t.m. Woensdag 25/2/87 Verblijf in het luxe Asia hotel. Heer lijk luieren, zwemmen, zonneba den... Het grote zwemhad in de tro pische tuin of toch liever het privé strand? Beide staan ter uwer beschik king. Midden in het zwembad is een bar, dus als u dorst krijgt? In het water kunt u van uw cocktail genie ten! Golfen, tennissen, diepzeeduiken, op een waterscooter, zeevissen u zegt het maar, alles kan. Alvorens u 's avonds van uw diner gaat genieten in een van de drie restaurants drinkt u natuurlijk eerst een aperitief in de Engelse Pub. Ook na het diner zult u zich in Pattaya niet snel vervelen. Het nachtleven biedt 'Elck wat wils'. Op maandag varen wij met u naar de Koraal-eilanden, waar u op boten met glazen bodems de koralen kunt bewonderen. De uitgebreide (verse) vislunch is inbegrepen. Tijdens het verblijf in Asia organise ren wij voor u een exquis buffetdiner met aansluitend een bezoek aan het Alcazar Cabaret. (Dit evenement is additioneel en dus niet bij de reissom inbegrepen). Het spreekt vanzelf dat wij voor de liefhebbers gaarne excursies in de omgeving van Pattaya regelen. Een country tour, olifanten kraal of de saffier mijnen? Ook een jeep huren en er zelf op uit trekken behoort tot de mogelijkheden. REISPROGRAMMA A Vrijdag 27/2/87 t.m. donderdag 5 maart BANGKOK en RIVER KWAI Zie het programma in de vorige ko lom, reis C van 12/2 - 18/2. Donderdag 5 maart 's Avonds wordt u een uitgebreid dinder aangeboden met 'levende muziek', waarbij de prijzen van de fotowedstrijd worden uitgereikt. Eer ste prijs een video van de vakantie. Om 23.4(3 uur vertrek van Bangkok airport naar Amsterdam. Aankomst Schiphol vrijdag om 07.50 Naam Adres Postcode Woonplaats Telefoon 26 dagen 19 dagen 19 dagen Maakt f 100,- p.p. over op giro-nummer 3822953 t.n.v. Wegener Promotie te Rotterdam met vermelding: Aanbetaling Thailand reis. Handtekening Doorhalen wat niet van toepassing is. BON(NEN) ZENDEN NAAR: WEGENER REIZEN, POSTBUS 1980, 3000 BZ ROTTERDAM REISPROGRAMMA A, B C: Donderdag 26/2/87 In de middag vertrek per aircond. touringcar naar Bangkok, 2 uur rijden. Reis A: Naar het Manhattan hotel Reis B en C: Een uitgebreid af- 47-255 WEGENER BIEDT U IN SAMENWERKING MET THAI AIRWAYS: Een Exotische 19 of 26 daagse Reis naar Thailand 1987 Het toeristisch Thailand jaar, met vele evenementen en festivals. Als u al eens overwoog dit wonderschone tropisch paradijs te bezoeken, dan is 1987 het jaar bij uitstek om aan deze wens te voldoen. Mede door het vele aantal verzoeken hebben wij besloten in februari, eventueel ook maart, 19 en 26 daagse reizen naar 'De Parel aan de Golf van Siam' te organiseren. Overstelpend zijn de positieve reakties die wij op onze eerdere, volledig volge boekte, reizen mochten ontvangen. Wij hopen dat juist in het '1987 Thailand toeristen jaar' daar velen aan toegevoegd wor den. THAILAND, een tropisch paradijs REISPROGRAMMA A met een uiterst vriendelijke bevol- 26 DAGEN king en een eeuwenoude fascineren de kuituur. Adembenemende gou- den tempels, exotische bloemen- 21Dagen Bangkok - 7 dagen Chiang pracht, drijvende markten, het qua Mai - Chiang Rai, 7 dagen Pattaya en 7 natuur ongeëvenaarde noorden en ?,aSen, Bangk°k Afscheidsdiner, tropische palmenstranden, maken Vertrek 9 februari. Thuiskomst 6 uw vakantie tot een belevenis die u maart- niet snel zal vereeten. REISPROGRAMMA B Bangkok, 'de stad der engelen' bezit iq nAGFN meer dan 400 tempels. Met ons be zoekt u de mooiste: Het Grand Pala- ce, de Wat Po en de Wat Trimitr. 2 DaSen Bangkok - 7 dagen Chiang Mai - Chiang Rai en 7 dagen Pattaya Afscheidsdiner in Bangkok. Vertrek 9 februari. REISSOM A: Bangkok - Chiang Mai, Chiang Rai, Golden 26 DAGEN Triangle - Pattaya - Bangkok - River Kwai f4095.- Toeslag 1 pers. kamer f 570,. REISSOM B: Bangkok - Chiang Mai, Chiang Rai, 19 DAGEN Golden Triangle - Pattaya f3495,- Toeslag 1 pers. kamer f 425,- REISSOM C: Bangkok - River Kwai - Pattaya f 3195,- 19 DAGEN Toeslag 1 pers. kamer f 425,- INBEGREPEN: Voorlichtingsavond. Vliegreis Amsterdam-Bangkok-Am sterdam per Thai Airways. Luchthavenbelastingen en transfers luchthavens -hotels en Bangkok - Pat taya v.v. 16 nachten verblijf in genoemde ho tels, op basis van een twee pers. kamer, inklusief Amerikaans ontbijt. Tijdens de 'Rondreis naar het Noor den' zijn alle excursies, lunches en diners inbegrepen, ook de vliegreis Chiang Mai Bangkok. Bangkok programma: 3 daagse tour naar de Floating Market, Rose Gar den, Nakom Phatom en de River Kwai, inklusief 3 lunches en 2 diners. Thai Dinner and Dance en de Klong boottocht. In alle drie de reizen: Grand Palace en tempels, Coral Island inklusief lunch. Fotowedstrijd Afscheidsdiner. EN ZEER BELANGRIJK: NEDERLAND SE REISLEIDING VANAF SCHIPHOL. Niet inbegrepen Reisverzekering: is verplicht. Aanbevolen annuleringsverzekering. Visumkosten f 25,- p.p. Kosten van vaccinaties. Uitgaven van persoonlijke aard. Formaliteiten Nog minimaal 6 maanden geldig pas poort vereist. Toeristenvisum.' Vaccinatie tegen cholera en malaria tabletten niet verplicht. Inlichtingen Wilt u meer informatie over deze unieke reizen? Bel dan met de reislei- ding 070-650996. Ook telefonisch re serveren voor de voorlichtingsavond is mogelijk op dit nummer.

De Havenloods | 1986 | | pagina 9