Weeeven VriiwiUigers maken NVC-judotoernooi tot een succes Hoe moet je sparen als je 11 tot 16jaar bent? max z'n inruilwaarde. bovenop ss bondsspaarbank 5 De Piek-Fijn Rekening van de bank met de S- Prestatieloop werd Engels feest Uw Austin dealer geeft 10% méér. X. I Bij u in de buurt is de bank binnen loopafstand DE HAVENLOODS DONDERDAG 26 MAART 1987 13-423 Op het NVC-judotoernooi werd er fel om de ere-plaatsen gestreden. AUSTIN Hoogendijk- judoka's leveren uitstekende prestaties Door Peter Spek „De voorbereiding was goed, maar je moet maar afwachten of het toernooi ook zo wil lo pen als je vooraf op papier "hebt gezet", zegt Engel, die gezien de complimenten van de diverse sportschoolhouders tevreden mag zijn. „Maar laat ik zeggen, dat vooral het leger vrijwilligers deze twee dagen judo tot een succes hebben ge maakt. Op beide dagen waren zo'n zestig mannen en vrou wen actief in diverse functies om het toernooi zo af te wer ken zoals wij gedacht had den". Waardering Veel waardering kreeg de or- f ganisatie ook voor het feit, dat de judoka's tot vorige week woensdag de gelegenheid heb ben gekregen zich nog over te laten schrijven in een andere gewichtsklasse. „Op de wed strijddag zelf is dat natuurlijk niet meer mogelijk, maar via een speciaal daarvoor be schikbaar gesteld telefoon nummer konden de judoka's die gewichts wijziging nog doorgeven. Dit idee, voor het - eerst op een toernooi in Ne derland toegepast zal zeker navolging vinden", aldus Jas per Engèl. Ruim honderd wijzigingen kwamen er tot vorige week woensdag nog binnen bij de organisatie. „Aad Zonneveld heeft al deze telefoontjes aan genomen en verwerkt, een hele klus, maar het heeft een vlotte afwerking van het toer nooi tot gevolg gehad", zegt Jasper Engel tevreden. Mierennest :Het toernooi werd zaterdag smorgen geopend door de voor zitter van de Stichting Vlaar- - dingse Judo Vrienden, Gilles Verstege en daarna was het de beurt aan de jeugd. Een mie rennest van judoka's, waarin de organisatie haar weg moet vinden. Op zondag is de sfeer Schiedam Vlaardingen spaarbank ROTTERDAM Ondanks de slechte start van de lente, kwa men zaterdag meer dan vijfen twintighonderd trimmers, jog gers, runners, lopers en atleten naar het Kralingse Bos om aan de 20ste De Havenloods/Het Zuiden prestatieloop deel te ne- De jubileumloop, die deze krant opnieuw in samenwerking met de atletiekvereniging PAC had georganiseerd, was met een En gels sfeertje omgeven: Barry Hughes, trainer van Sparta en Pat Sharp van Sky Channel los ten het startschot, terwijl een bobby uit Manchester het ver keer regelde. Voor het eerst was het parcours uitgezet in mijlen en om het geheel te completeren moest er worden gelopen in een onvervalste Engelse miezelre gen AUTO AMBACHT SCHIEDAM Bettoweg 27, 3125 AB Schiedam, tel. 010-4375533 VLAARDINGEN In de sporthal Westwij k werd het steeds rustiger. De klok liep tegen zessen zondagmiddag en de laatste partijen op het zevende NVC-judotoernooi werden afgewerkt. Bij de stille wedstrijd-tafel werd het ook stiller. De laatste uitslagen werden verwerkt en kon de balans van twee dagen judo worden opgemaakt. Der tienhonderd judoka's hadden ingeschreven en maar wei nig bleven er weg. Het tijdschema werd goed gevolgd en er was judo te zien van goede kwaliteit. Ook geen opval lende blessures, zodat organisator Jasper Engel kon con stateren dat het NVC-judotoernooi een geslaagd evene ment genoemd kon worden. veel rustiger als de senioren op de mat komen. „Die zater dag is het zwaarste onderdeel van de organisatie", blikt Jas per Engel terug. Indrukwekkend Met belangstelling werd na tuurlijk ook uitgekeken naar de prestaties van de Vlaar- dingse judoka's van de sport school van Tino Hoogendijk. Trainer John van Eerdenburg kon achteraf zeer tevreden zijn. Ontspannen maakte hij zondagmiddag de balans op „We hebben negentien me dailles behaald en geen enkele sportschool kan ons dat na doen, een geweldig resultaat", aldus Van Eerdenburg, die één naam niet ongenoemd wil laten, „Rico Wondel, pas elf jaar oud hééft op mij een grote indruk gemaakt. Hij behaalde een eerste plaats, maar de ma nier waarop was erg indruk wekkend, een talent voor de toekomst". De sportiviteitsprijs, een wis selbeker beschikbaar gesteld door Bouwbedrijf Van der Waal ging naar de sportschool Kuipers uit Alphen aan de Rijn. Uw huidige auto is veel meer waard dan wat de offi ciële ANWB/BOVAG koerslijst aangeeft Tenminste, bij de Austin Rover dealer. Wij geven u tijdelijk 'n flinke bonus bovenop de inruilwaarde die deze koerslijst vermeldt* Die bonus bedraagt maar liefst 10 van de nieuwprijs van I de Austin die u bij ons aanschaft Uw voordeel kan daardoor van een goeie f 1.300,- oplopen tot ruim f4.600,-. En dat maakt het kopen van een nieuwe auto ineens een stuk gemakkelijker. Neem de Mini. Een autootje met karakter. Mocht u besluiten de 1000 E aan te schaffen (prijs: f 13.300,-), T dan krijgt u van ons dus een inruilbonus van f 1.330,-. U kunt ook voor de Metro (v.a. f 15.400,-) kiezen. Ruim en sportief. Voor het aktiemodel, de snelle 1300 Surf CT betaalt u slechts -f 17.105,-. En u mag dus f 1.711 ,- optellen bij de inruilwaarde van uw huidige auto. De Maestro. Meesterlijk in z'n weggedrag, prestaties en komfort De 1.3 Special kost u maar f20.500,-. Hij wordt nög aantrekke lijker door de inruilbonus van f2.050,-. En dan de Montego. Voor mensen die ruimte nodig hebben. De inruilbonus op de 1.3 Base (prijs: f24.600,-) bedraagt al f2.460,-. Wanneer u besluit een 2.0 MG Turbo te kopen (prijs: f46.500,-), wordt dat een royale f4.650,-. Overtuig uzelf en breng snel 'n bezoek aan onze showroom. Daar vindt u alle modellen, startklaar voor een stevige proefrit Dat uw huidige auto nog zoveel opbrengt is daarna des te opmerkelijker. de snelle 130 Aktie geldig t/m 2 mei 1987. Van- en Commercial-model len uitgezonderd. Voorwaarden ANWB/BOVAC koerslijst uitgave maart/april 1987. De in te ruilen auto dient mini maal 3 maanden op eigen naam geregistreerd en van ver gelijkbare prijsklasse te zijn. Prijzen ind. BTW exd. afleve- ringskosten. Prijs- en specifikatiewijzigingen voorbehouden. John van Eerdenburg, de succesvolle trainer van de sportschool van Tino Hoogendijk. Voor 11 tot 16-jarigen heeft de bank met de S een prima spaarvorm: de Piek-Fijn Rekening. Een manier van sparen die je met recht Piek:Fijn mag noemen. Je krijgt een extra hoge rente: 5V*%- En je krijgt op je eigen naam een pas je en bankgiro-formulieren. Zodat je zélf geld kunt opnemen of overboe ken. Je kunt dus -in verstandig over leg met je ouders- zelf beginnen je geldzaken te regelen. Alle beschei den bewaar je overzichtelijk in een handige bankbox die je gratis mee krijgt als je je eigen Piek-Fijn Reke ning komt openen. Hoe begin je? Gewoon even langs komen. Dan gaat de rest van zelf! Stevige kunststof, sterke rits, veel berg ruimte. Je krijgt 'm meteen mee als je nü een Piek-Fijn Rekening opent!

De Havenloods | 1987 | | pagina 12