Wievandehoofdi kan maar beter [s schrikt, Luisblijven. fiUTocemeR pienERsen Westland grootste groenteveiling ter werplH DE ALPINE TF KASTENSERIE. SEPTEMBER ïüW*- KOPIEERMAAND v.a. 7 cent ter kennismaking 1000.- Autogarant B.V. Warmbloedige dansen Septembermaand/Opelmaand 's-Gravelandseweg 383, 3125 BJ Schiedam, tel. 010-4621033 Leden stemmen in oktober over fusie ASCONA TRAVELLER De Opel-dealer, zekerheid voor allea KADETTCLUB Eer» nieuw kastenprogramma dat z'n naam eer aan doet. Kwaliteit op hoog niveau. Beeldschone sneeuwwitte uitvoering. Extra voordelig geprijsd. Svedex Alpine TF de enige I I I 'I 18C a Twi Tw, i Tal svedex kast met zoveel mogelijkheden Drie hoogtematen: 180,212 en 228 cm. Twee breedtematen: 45 en 90 cm Twee dieptes: 44 en 60 cm. Talloze indelingsmogelijkheden. UW SPECIALE SVEDEX KASTEN DEALERS 113 (verlengde AST0 Keultens bï- Heer Bokelweg 121, van de Coolsingel). ROTTERDAM. DnnTDn«u t.i.ihinten Telefoon 010119131. Openingstijden: dinsdag t/m vrijdag van 1017 uur, zaterdag van 40-16 uur, koopavond vrijdag van 19-21 uur. ROTTERDAM. Telefoon 010-651140. Openingstijden maandag t/m vrijdag van 9-17 uur, zaterdag van 10-16 uur. Bouwcentrum, Weena 700 (t.o. centraal station), ROTTERDAM. Telefoon 010-309911. Openingstijden: maandag t/m zaterdag van 9-17 uur. De Graaf-Vlaardingen b.v.. Energieweg 2, VLAARDINGEN. Telefoon 010-347111. Openingstijden: maandag t/m vrijdag van 8.30-17 uur, zaterdag van 9-12.30 uur.' extra inruil maakt nu kopen extra interessant. Let op de advertentie a.s. donderdag in de Havenloods van Van Deventerstraat 15, Rotterdam-West. Tel. 010-4766644/4766039. ROTTERDAM Op het mo ment dat de herfst ons eraan herinnert dat de winter op komst is, begint in de Doelen een serie met warmbloedige muziek en dans. Op 11 okto ber a.s. vindt het eerste con cert in de serie 'Muziek en dans uit alle windstreken' plaats. De volgende concerten zijn op 15 november, 17 janu ari en 21 februari. Op 11 oktober brengt het Ja panse gezelschap Ichiban Daiko een programma met als ondertitel 'De ware meester van de drum', 15 november is de beurt aan Panti Pusaka Budaya van Bali. Ze brengen een wervelend theaterstuk, de Calonarang, ten tonele, 17 ja nuari voert het National de Senegal u met spectaculaire dans, zang en muziek naar donker Afrika en op, 21 febru ari, tenslotte, treedt het be roemde Spaanse Fiësta Gita- na op. Een abonnement kost f40,-, f 57.50 of f 75.-, Pas 65/CJP f30,-, f45,- of f60,-. Losse kaarten zijn vanaf ze ven dagen voor het betreffen de concert te verkrijgen en kosten f 15,-, f 20,- of f 25,- Pas 65/CJP f 10,-, f 15,-, f 20,- Gaat uw hart sneller kloppen bij het zien van een aardig stapeltje „banlqes"? Dan is het wellicht aan te bevelen dat u zich de komende maand niet bij ons vertoont Met een beetje geluk ligt daar immers de hele Septembermaand/Opelmaand het kapitaal voor het op rapen. Kwestie van een nieuwe Opel kopen en u speelteen heel jaar lang gratis Abonnee-Lotto. Wat dat betekent? Houd u vast: 60 kansen op een half miljoen gulden. Of tal van andere, bijna net zo aan lokkelijke geldprijzen. Maar, ook al is het u in het geheel niet om het geld te doen. Al vindt u meedoen veel en veel belangrijker dan winnen, ja, dan nog is onze showroom in September- maand/Opelmaand een bezoekje meer dan waard. Al was het alleen maar om de Opel-modellenlijn nog eens de revue te laten passeren. De Opel Corsa, de Opel Kadett - nog altijd de meest populaire auto in ons land, de Opel Ascona, de Opel Manta, de Opel Omega - Auto van het Jaar 1987stuk voor stuk zijn ze in onze showroom te bewonderen. In tal van uitvoeringen. En met keuze uit een schat aan motoren in alle soorten en maten. Die met brandstof zuinig omspringen en prima prestaties neerzetten. Dat geldt ook voor de Euronormmotoren, die bovendien een bijdrage leveren tot een schoner milieu. Dus tot ziens. V00RGR00rTVERBRUlKERSGELDTEENAPARTEREGEUNG. ZES JAAR GARANTIETEGEN DOORROESTEN VAN BINNENUIT. SE&O. MAASSLUIS— Wanneer de leden van de drie veilin gen accoord gaan, heeft Nederland er vanaf okto ber een nieuwe veilingver eniging bij. De besturen van de drie Westlandse groenteveilingen stellen hun leden voor om hun goedkeuring te verlenen aan de totstandkoming van een fusie. De fusie zal gaan tussen de veilingen in Poel dijk, de Lier en 's Graven- zande, drie bedrijven die tesamen een omzet van meer dan een miljard gul den hebben. Het is de be doeling dat de bcdrijgen in De Lier en 's Gravenzande te zijner tijd worden geslo ten. De plannen om samen te gaan ijn bepaald niet nieuw. De fgelopen jaren zijn er een groot aantal groenteveilingen gefuseerd. Waren er in 1986 nog honderd veilingen, dit jaar zijn er daar nog 36 van Omdat het Westland een bij zonder compact glastuinb ouwgebied is, heeft de op til staande fusie tussen de "drie veilingen gevolgen voor de an dere bedrijven in dit gebied. Zo zullen zij mee kunnen pro fiteren van de verbeteringen die aan de aan- en afvoerwe- gen naar Poeldijk - het toe komstige centrum - uitge voerd zullen worden. De keuze voor Westland- Noord' in Poeldijk als toe komstige vestiging van de nieuwe veiling is een puur economische. 'Delft-Wester- lee' in De Lier is bedrijfsmatig en planologisch gezien minder voordelig en 'Westland-Zuid' is niet geschikt als centrale veiling omdat hier de meeste kosten aan verkeerstechni sche aanpassingen gemaakt zouden worden, Bij 'Westland-Noord' in Poel dijk zijn volgens de studies daarentegen mogelijkheden aanwezig voor de noodzake lijke uitbreidingen. Daarbij zal bijvoorbeeld de nog aan te leggen rondweg van Den Haag een goede afvoerroute in de Westland-Noordin de toekomst de grootste veiling ter wereld richting Rotterdam, Utrecht en Amsterdam bieden. Indien de leden van de drie nu nog zelfstandige veilingen op 15 oktober accoord gaan met het voorstel om te fuseren, wordt de nieuwe veiling de grootste ter wereld. Bij groen teveiling Westland zullen dan 3300 leden, bijna 300 mede werkers werkzaam zijn, ter wijl de omzet meer dan een miljard gulden bedraagt. De besturen van de drie vei lingverenigingen kondigen aan, aan te sturen op een vei lingfusie. „Het is voor de te lers van grote betekenis dat hun gezamenlijke belangen vanuit één organisatie worden behartigd. Dit zal de positie van het Westland versterken", aldus de besturen. De verga dering waarin de fusie ter sprake komt, staat voor 15 ok tober op de agenda. Rotterdamsedijk 248, Schiedam Tel. 010 - 473 33 22

De Havenloods | 1987 | | pagina 2