content Zoveel extra's, dat we de maar eenvoudig hebben gehouden. deur Geniet van 'n uniek wooncomfort in uw eigen luxueuze terrasappartement horeca EET SMAKELIJK Uitzendbureau Content afdeling Horeca ■RENAULT 9/11 SPRINGi Schiedam; Kreisel Autobedrijven B.V., Stationsweg 2, Tel. 010-4377099. Aura biedt meer dan men denkt Soundmix in Koetsiertje Cursussen voor meisjes bij project No Problem Verhulsdonk 25 jaar raadslid voor VVD Volkstoneel in Passage In hartje Woudhoek Noord, Schiedam Cotton Club SFC zonder Bleiksloot Derde single Rita Young Heb je ervaring in de horeca. Is het verzorgen van partijen één van je hobby's? Ben je daarnaast bereid om te reizen en week enden te werken? Dan kun je je met beroepskleding melden bij BLOKMAKERSPLAATS 1 3131 BB VLAARDINGEN - S 010-4354811 Wie graag in een bijzondere C auto rijdt, veert nu verheugd op. v/// Want u kunt nu de hand leggen op een speciale, zeer beperkte edi tie van de Renault 9 en IIde Renault 9 en 11 Spring. Twee krachtpatsers met vele extra's. Om er een paar te noemen: zonwerend glas sportstuur met Spring-badge «5 versnellingen wit zonnedak van binnenuit ver stelbare buitenspiegels sierlijk gelijnde beschermstrips badging op achterstijlen en achterklep. Waarbij de Renault 11 Spring bovendien nog eens over een deel bare achterbank en ruitewisser achter beschikt (zowel in 3-deurs- als in 5-deursuitvoering). De Renault 9 en 11 Spring zijn GTL-versies. Wat be tekent dat u beschikt over 68 paarde- krachten en een straffe 1400 cc motor. Dit alles bij elkaar optellend, zal 't u niet verwonderen dat we de kleur maar eenvoudig hebben gehou den. Nou ja, eenvoudig Hun hagelwitte uiterlijk (tot aan bumpers en wieldoppen toe) maakt de Renault 9 en 11 Spring zon der meer tot een opvallende verschij ning op de weg. Zoals gezegd is de oplage be perkt, dus snel beslissen is vereist. Kom daarom vandaag nog bij ons langs voor 'n proefrit. Renault 9 Spring f 23.900,-, Renault 11 Spring f24.750,- (3-deurs) en f 25.800,-(5-deurs). AfleVerings- kosten f 420,-. Prijzen inclusief BTW. uitzendbureau content DE HAVENLOODS DONDERDAG 29 OKTOBER 1987 Aan de Scheepvaartweg in Schiedam zijn wij van plan exclusieve appartementen te bouwen met veel extra's. Het plan ligt uitermate gunstig ten opzichte van de omliggende plaatsen zoals Rotterdam, Maassluis, Vlaardingen en Delft-Zuid. Vooral het wooncomfort laat niets te wensen over: Grote zonnige woonkamer met schuifpui, ruim, zonnig terras op het zuiden (ca. 22 m2), halfopen keuken, 2 of 3 slaapkamers, luxe badkamer met ligbad en/of aparte douche en dubbele wastafel, apart toilet en ideale werkkast met aansluitpunt voor wasautomaat en -droger. Betegeling, sanitair, toilet en keu ken uitvoering zijn een paar van die zaken waarbij we met uw wensen rekening houden. Omdat smaken nu eenmaal verschillen. Koopprijzen vanaf 166.700,- vrij op naam inclusief afgekochte erfpacht. Voor dit project is de LoonVast Hypotheek aangevraagd met een rente van 5,9% n het Nederlands Volksto- Knie-operatie velt De Jong SCHIEDAM— DRZ-trainer Cock de Jong is vrijdag geope reerd aan de knie en is voorlo pig uitgeschakeld. De training wordt waargenomen door de elftalleiders van de selectie elftallen. Het letsel is nog een uitvloei sel van de familiedag bij zijn vorige werkgever HVO. Tij dens een onderling partijtje raakte hij toen geblesseerd. Bij de operatie is zijn binnen- en buitenmeniscus verwij derd, terwijl ook de knieband gedeeltelijk afgescheurd bleek. De ongelukkige DRZ- oefenmeester mocht na de in greep naar huis. SCHIEDAM Wil men meer begrip krijgen voor zichzelf, voor anderen en voor de om geving, waarin men zich be weegt, dan is een aura-cursus hiervoor de uitgelezen gele genheid. Velen zijn met het onderwerp aura weinig op de hoogte. Dit komt volgens de cursusleid ster mevrouw van Schaik om dat er op school uitsluitend aandacht besteed wordt aan het fysieke leven van de mens. "Bovendien is het tegenwoor dig niet zo vanzelfsprekend dat mensen in contact Jcomen met het electro-magnetisch leven". Cursusleidster me vrouw Pieters: "Meer te weten over de aura kan mensen in zicht geven in de wisselwer king die er bestaat tussen het lichaam en de aura en welke' invloed beide op elkaar uitoe fenen. Bovendien opent het onderwerp, aura deuren naar het hele gebied van de niet- fysieke wereld". De aura-cur sus wordt gedurende zes we ken gegeven en is een initia tief van het Instituut voor Al ternatieve Educatie. SCHIEDAMTer gelegen heid van het zevenjarig be staan van biertapperij 't Koetsiertje' wordt er een soundmix en playback show georganiseerd. De voorronden worden ge houden op 5, 12 en 19 novem ber. De eerste drie van elke voorronde komen in de finale op donderdag 26 november. Het Koetsiertje wordt voor de geluidsapparatuur. De kandi daten worden beoordeeld door een deskundige jury. De avonden worden muzikaal on dersteund door het duo de Martino's. Aanvang: 21.00 uur. Voor meer informatie kan men bellen het de biertappe rij, telefoon: 47.31.571. l SCHIEDAM Het werk- leerproject No Problem start binnenkort met een aantal cursussen voor werkloze meisjes in de leeftijd van 16 tot en met 23 jaar die een lage re voortgezette opleiding ge volgd hebben. Het project wordt gesubsidieerd door de Gemeentelijk Sociale Dienst. Doel van het werk-leerproject is het bieden van mogelijkhe den om nieuwe vaardigheden op het gebied van winkel en atelier op te doen. Het aanbod van No Problem bestrijkt een breed terrein, zodat de deel- neemsters nieuwe ervaringen op kunnen doen, nieuwe men sen leren kénnen en gestimu- leerd worden tot het volgen van vervolgopleidingen of het zoeken naar werk. De cursussen die gegeven worden zijn: zelf kleding ma ken, sieraden maken, een cur sus uiterlijke verzorging. Vol gend jaar komen daar de cur sussen 'kennismaking met de computer' en 'publiciteit- en reclametekeken' en typen bij. De produkten die bij No Pro blem gemaakt worden zijn in de winkel aan de Havendijk 174b te koop. Degenen die meer informatie over dit pro ject willen hebben kunnen contact opnemen met de pro jectleidster, Marieke Gels, te lefoon 42.60.887. Appartementen volgens dit succesvolle concept werden al eerder gebouwd in Ede, Maassluis en Oegstgeest. Bij een 100% financiering met deze hypotheek en een bruto maandsalaris van ca. 3.600,- woont u als een vorst voor een netto maandbedrag van 750,-. Premie-C Voor de meeste woningen is een belastingvrije rijksbijdrage van 6.500,- beschikbaar. Coupon Stuur mij documentatie over de I schitterende appartementen in Schiedam, Woudhoek Noord. I Naam: Adres: Postcode: I Plaats: I Tel.: I In gesloten envelop I zonder postzegel naar Bouwfonds, Antwoordnummer 1505, j 3000 WB Rotterdam. nv Bouwfonds Nederlandse Gemeenten VLAARDINGEN - De Vlaar- Hingse zangeres Rita Young presenteert op zondag 1 no vember weer een aantal aan komende talenten in zaal Middelhuyse. Tijdens deze show zal radiopresentator Will Luikinga het eerste exemplaar van Rita Young's nieuwe single komen uitrei ken. De inmiddels derde grammo foonplaat van de artieste be vat op de A-kant het nummer 'Alle moeders...' waaraan een kinderkoor van de J. P. van der Schaarschool meewerkte. De single zal ook in België worden uitgebracht. Behalve deze feestelijke ge beurtenis krijgen de bezoe kers van Middelhuyse die zon dagmiddag ook een reeks op tredens te zien. Zoals het country-orkest Coincidence, de Vlaardingse zanger Martin Eden, het zangduo de Marti no's, danseres Nancy Sanders, country-zangeres Liane en de winnaar van de talentenjacht in Bobbejaanland Ron Visser. Wie de show wil bijwonen kan kaarten 'a f.5,- verkrijgen aan de zaal (adres: Koninginne- laan 403) of bij de voorver koopadressen. Kinderen t/m 3 jaar hebben gratis toegang. De show begint om 14 uur. SCHIEDAM— Het Neder lands Volkstoneel speelt za terdag 31 oktober in het Pas sage theaterstuk 'Heimwee'. Het toneelstuk handelt over emigratie. SCHIEDAM— In de Roo Roosenzaal van het Passage Theater draait vanavond de film 'The Cotton Club'. Het verhaal speelt aan het eind van de jaren twintig met als achtergrond de beroemde Cotton Club in Harlem. Dixie Dwyer (Richard Gere) is een kornetspeler die een karig be legde boterham verdient door her en der in jazzclubs op te treden. Zijn leven verandert drastisch nadat hij Dutch Schultz redt bij een aanslag op diens leven door een con currerende gangster. Aan vang: 21.00 uur. De toegang bedraagt 7.50 gulden. Rita Young Voordat de raad zich afgelopen maandagavond uitsprak over de gemeentebegroting werd de fractievoorzitter van de WD in het zonnetje gezet. Gerard Verhulsdonk vierde maandag zijn vij fentwintigjarig jubileum als raadslid voor de liberalen. Hij kreeg bij deze gelegenheid een lintje van de burgemeester. Annie en Cor wonen al zeven tien jaar met him twee kinde ren in Nieuw Zeeland. On danks dat het hen voor de wind gaat knaagt bij Annie Ivoortdurend het verlangen naar Nederland. Annie wil te rug naar Nederland, naar Am sterdam, waar zij is opge groeid, waar zij gespeeld heeft, waar haar herinnerin gen liggen. Éénmaal terug in het geboorteland, neemt zij een definitief besluit. Deze muzikale produktie handelt over het leven van enkelen van de duizenden, van wie ve len een wanhopig verlangen naar Nederland hebben. Aan vang: 20.15 uur. Zaterdag 31 oktober speelt het poppentheater van Mari anne Rijpma 'Het Leugen beest'. In de oude waterput is het volkje bezig met de voor bereidingen van het ronde maanfeest. Bij de put schar relt een eenzaam leugenbeest. Wanneer hij in de put valt zaait hij verwarring en pa niek. Aanvang: 14.00 uur. De toegang bedraagt 3,75 gulden. SCHIEDAM SFC trad zon dag in de thuiswedstrijd tegen RFC aan zonder Siem Poort en Edwin Bleiksloot. De eer ste zat een schorsing uit (twee boekingen), terwijl Bleiksloot door trainer Martin Schaap was gepasseerd. "Dat ligt niet aan mij, maar aan hemzelf", was de uitleg van SFC's oe- fenmeester. Bleiksloot, dit seizoen al goed voor drie treffers en daarmee SFC's topscorer, voldoet niet aan de door Schaap gestelde verwachtingen. "Hij faalt", is het harde oordeel. "Hij hoort één van de betere voetballers binnen de groep te zijn, maar hij past op dit moment ge woon niet in het collectief". Schaap heeft hem dat in een openhartig gesprek op de man af gezegd. "Maar daarmee is hij voor mij niet afgedaan. Wanneer hij bewijst, dat hij weer op scherp staat, keert'hij zeker terug in de basis".

De Havenloods | 1987 | | pagina 10