Mazda 626 gaat het wederom maken Mercedes: sinds jaren symbool van kwaliteit Peugeot: de 405 wordt de grote knaller Hyundai scoort hoge verkoopcijfers Lada werkt aan een nieuwe imago Lancia Delta HF Integraal is de nieuwste topper Nissan Terrano: he DE HAVENLOODS DONDERDAG 10 DECEMBER 1987 50-580 Een Civic met een kofferbak is ook tussen de nieuwe serie Civic's te vinden. kg en is natuurlijk voor zien van een prachtige motor. Onder de grote motorkap vinden we een zescilinder in V-vorm. Deze perst 173 renpaar den uit zijn cilinders en zorgt dat de topsnelheid maar net onder de 210 km per uur grens blijft. ACCORD Wat opvalt als we over Honda's praten is dat ze uitstekende stylisten hebben. Aërodynamische vormgevingen zijn esthe tisch fraai uitgewerkt. De Accord, en dan vooral de Aerodeck, is een voor beeld. De rij-eigenschappen van de Accord-serie zijn grandioos en door de pit tige krachtbronnen kan men er bijzonder snel mee uit de voeten. Ze kunnen voorzien worden van een automaat met lock-up. Onder de motorkap vinden we technisch en esthetisch fraaie krachtbronnen, die rijkelijk voorzien zijn van kleppen. Deze multi- kleppers hebben het voordeel dat het koppel over een veel groter toe- rengebied hoog is en het verbruik aan brandstof minimaal. De Civic is gezien de verkoopcijfers bijzonder populair. In Frankfurt verraste men de aanwezi ge pers met een compleet nieuwe Civic, die nog voor het einde van 1987 ook bij ons leverbaar zal zijn. Prijstechnisch ligt dit type goed in de markt. Hij is leverbaar in vele uitvoeringen. De snelste in deze serie is de CRX 1.6i-16V, die garant staat voor een topsnelheid ver over de 200 km/u. De Shuttle is een funtionele wagen die bijzonder ge schikt is voor vele doel einden. Hij is leverbaar met een unieke vierwie- laandrijving. De Japanners zijn de nisme voor de zijruiten laatste tijd bijzonder zorgt er voor dat deze goed bedreven om nieuwe vrijwel vlak op de carros- auto's te ontwerpen die serie aansluiten. Het gro- zcer goed aanslaan bij het te glasoppervlakte geeft Europese publiek. Goede de auto een lichte en mo- voorbeelden zijn de nieu- dern uiterlijk, wc 929 en de nieuwste De vijfde deur van de 626. hatchback loopt, net als MA7rtAR9R de kofferdeksel van de MAZDA 626 Sedan en de Coupé door Met trots presenteert tot op de achterbumper. Mazda de nieuwe 626- Dat vergemakkelijkt het serie. Na vijf jaar lost laden en lossen van baga- deze nieuw uitvoering de ge. succesvolle vorige uitvoe- Zowel passagiers als ring af. Hij is leverbaar in bagage hebben in de drie varianten: de sedan, nieuwe 626 meer ruimte de hatchback en de cou- tot hun beschikking. Bij pé. de Sedan en de Coupé De nieuwe 626 heeft nam de inhoud van de ba- een karakteristieke wig- gageruimte met tien pro- vormige carrosserie, met cent toe. een laag naar voren aflo- Nieuwe, ergonomisch pende neus en een zwie- gevormde stoelen verze pende taillelijn, die in een keren ook tijdens lange verhoogde achtersteven ritten een optimaal zit- eindigt. De vloeiende lij- comfort, nen van het model komen MAZADA 929 extra tot hun recht door- De nieuwe 929 is dege- dat de oppervlakte van de lijk gebouwd. Het is een carrosserie zo strak mo- betrouwbare en duurza- gelijk is gehouden. Een me wagen. De wagen nieuwe geleidingsmecha- geeft de berijder en mede-passagiers een ge voel van degelijkheid, comfort en veiligheid bij hoge snelheden. Tegen woordig moet een auto hoge snelheden kunnen bereiken en aanhouden, zonder afbreuk te doen aan het comfort. De Mazda 929 is een geheel nieuw wagen» Dat geldt niet alleen voor het model en het onderstel maar ook voor de moto ren. De nieuwe 929 is ge- basseerd op het principe van de voorin geplaatste motor en achterwielaan drijving. Er is grondig nagedacht over gebruik van het ruimtebesparen- de voorwielaandrijving, maar men koos toch voor aandrijving op de achter wielen. Behalve het voor deel dat besturings- en aandrijffuncties geschei den zijn, biedt deze geko zen oplossing een gunsti ge massaverdeling, die ideaal is voor een comfor tabele reiswagen. Zowel de viercilinder lijnmotor met carbura teur en injectie, als de zescilinder V motor zijn geheel nieuwe ontwer pen. De 2. De Mazda 323-serie is bijzonder populair bij het grote publiek, omdat het een gebruiksvriendelijke wagen is. Hij heeft uitste kende rij-eigenschappen en biedt plaats aan vier personen. Er is ook een bijzonder snelle uitvoe ring op de markt ge bracht: de 323 Formule 4. Het is een wagen met veel technisch vernuft aan boord, zoals een zestien- kleppen turbomotor, vierwielaandrijving met sperdifferentiëel. De viercilinder motor levert 150 renpaarden. Bijzon der populair is de onlangs geïntroduceerde 323 Es tate worden. Het nieuwe model, wijkt geheel af van de voorgaande 323 Estate en is leverbaar in vier uit voeringen, met een keuze uit drie motoren. De die sel wordt, gezien zijn goede loopeigenschappen en laag brandstofver bruik, goed verkocht. Honda komt op dc Honda Prelude met een reeds lang geleden aange kondigd vierwielbestu- ringssysteem. Honda be schouwt de introductie van dit systeem als een belangrijke bijdrage aan de actieve veiligheid van de personenauto's. Vierwielbesturing maakt de auto niet alleen beter wendbaar bij ma noeuvreren, maar geeft tevens een gemakkelijker hanteerbaar en beter voorspelbaar weggedrag bij uitwijkmanoeuvres en stuurcorrecties bij hogere snelheid. Bij vierwielbesturing kunnen de achterwielen zowel met de voorwielen MEE, als TEGENgesteld sturen. De richting wordt bepaald door de mate, waarin het stuurwiel wordt verdraaid. Het mo ment, waarop de bestu ring van de achterwielen van richting verandert, komt overeen met uit de praktijk bekende gege vens. Doordat de achter wielen meesturen rea geert de wagen onmid dellijk en is daardoor veel beter te stabiliseren. Vooral bij het nemen van bochten met vrij hoge snelheden en bij plotse linge uitwijkmanoeuvres ontdekt men de waarde van deze nieuwe genera tie besturingstechniek. Iets duurder, maar zeker verantwoord. LEGEND Nieuw is de Legend die Honda samen met de Ro ver heeft ontwikkeld. Voor de productie in En geland maakt men ge bruik van de moderste fa bricagetechnieken van Rover. De kwaliteitscon trole blijft in handen van de rappe Japanners. Het vlaggeschip van Honda heeft een lengte van 481 centimeter en fs 174 centimeter breed. Rijklaar weegt hij 1350 Honda: vierwielbesturing voor Prelude en nieuwe Civic Nu het algemeen be kend gaat worden, dat de Hyundai's betrouwbare, snelle en goedkope wa gens zijn, stijgt de be langstelling dagelijks. Dat komt mede doordat de wagens voorzien zijn van een goede anti-roest behandeling. De importeur, en na tuurlijk ook de dealers, zijn dik tevreden en doen hun uiterste best de klant de beste service te geven. Teneinde bij de aan koop van de Pony XP de vrees voor een eventuele overmatige afschrijving weg te nemen, geeft de Hyundai-dealer de koper, behalve de omruilgaran- tie, bij inruil, binnen twee jaar minimaal 70 procent van zijn waarde terug. Bij de restwaardega rantie is een maximum van 40.000 kilometer be paald en moeten de servi cebeurten volgens het boekje bij de Hyundai- dealer uitgevoerd zijn. Jarenlange ervaring heeft geleerd, dat de on derhoudskosten van een Hyundai per kilometer zeer laag zijn. Met het aanbod van deze unieke omruil- en inruilgarantie kan de koper van een XP nu tevoren nauwkeurig berekenen hoeveel cent per kilometer het rijden van een XP hem aan on derhoud en afschrijving gaat kosten. PONY De Pony komt je overal tegen. Kwalitatief als ui terlijk is het een geslaagd ontwerp. De carrosserie werd gemodelleerd door een Italiaanse ontwerper en er werd een nieuw aandrijfsysteem toege past, waardoor de rij-ei genschappen nu uitste kend zijn. Ze zijn lever baar met drie, vier en vijf deuren. Vooral de intro- 0 De Hyundai Pony XP scoort prima. Afgebeeld is de Olympic, een actiemodel met het oog op de komende Olympische spelen. duktie van de driedeurs- zorgt voor een top 1 uitvoering is een schot ii de roos. Het interieur van een Pony is netjes afgewerkt en biedt voldoende ruim te aan vier personen. De kofferbak is groot en goed toegankelijk. De wagens worden voorzien van een schone motor met een cilinderin houd van 1468 cc. Achter het uitlaatspruitstuk zit een katalysator. Het ver mogen is 71 pk. De 1.5 accelereert binnen de dertien seconden vanuit stilstand naar 100 en over de 160 km per STELLAR De Stellars zijn lever baar als 1.6 L, 1.6 SL, 1.6 GSL en als 2.0 GSL. Het zijn allemaal vierdeurs. De Stellar is recent iets gemoderniseerd. Vooral de Stellar met de nieuwe 2.0 liter krachtbron ziet er fraai uit. Hij is v.eel luxueuzer ingericht dan de andere uitvoering. De 2.0 GLS is met een lengte van 458 centimeter zestien centimeter langer dan de 1.6-modellen. is hij vier centimeter bre der. Wielbasis en spoor breedte zijn gelijk. Hij is wat duurder dan de 1.6 uitvoering, maar ook bij zonder mooi. Dat komt vooral door die forse en robuuste bumpers. De GLS uitvoeringen kunnen van een automaat voorzien worden. Kiest men voor een handge- schakelde uitvoering, dan is hij altijd voorzien van vijf versnellingen. We kunnen zondermeer zeg gen dat Hyundai een gro te toekomst tegemoet De Lada Samara is het begin van de nieuwe ima go dat dit Russiche merk aan het opbouwen is. De wagen ziet er fraai uit en heeft goede rij-eigen schappen. Hij zal spoedig voorzien worden van meer uitvoeringen. Lada's zijn oerdegelij ke wagens. Behalve de Samara zijn het gewone wagens met redelijke rij- eigenschappen. Dat laat ste kunnen we zeker niet zeggen van de Samara. Over dit model niets dan lof over zijn rij-eigen schappen. Dat is ook lo gisch, want deze uitvoe ring is gebouwd volgens de tegenwoordig gelden de technieken en dank zij de hulp van Westerse ad- viseurs. SAMARA De fraaigevormde Sa mara is technisch en qua vormgeving een geheel nieuw ontwerp aangepast aan de Europese smaak. Uiterlijk is het ook een geslaagd ontwerp. De Sa- rqara werd ontwikkeld door dé technici van VA2, met, voor het technische gedeelte, assistentie van Porsche. De vormgeving werd door een Italiaanse vormgever bepaald. Het is een modern, vlot ge lijnde vijfpersoons, twee- deurs hatchback, met een ruim interieur. De koffer bak is toegankelijk via een forse derde deur. Met zoveel know how moet het resultaat wel goed zijn. Momenteel wordt de wagen voorzien van een 1288 cc grote motor. Deze krachtbron, die modern van vormgeving is, levert 65 Russische werkpaar den. Het zijn geen dra vers, want de topsnelheid schommelt rond de 145 kilometer per uur. Van De Lada Samara is ook als Van te koop. stilstand naar 100 vraagt deze moderne Rus meer dan vijftien seconden tijd. Dat komt onder an dere door het hoge ge wicht van de Samara. Degelijke bouw, is altijd zwaar. De Samara heeft voorwielaandrijving en de rij-eigenschappen zijn goed. Hij laat zich gewil lig sturen. Maar wil men de bocht om, dan heeft men wel veel kracht no dig. Dat merkt men voor al bij het parkeren. De motor staat technisch op een veel hoger peil ten opzichte van de andere krachtbronnen. Hij is re delijk stil en reageert perfect op iedere bewe- WERKPAARDEN Het verkoop program ma van Lada is groot en bestaat uit de 1200 S, 2105, 2104 stationcars, 2107, de Niva en natuur lijk de Samara. Het zijn allemaal degelijke wa gens. Ze zijn voorzien van ouderwetse krachtbron nen. Voor aanschaf en onderhoud betaalt men weinig. De motoren zijn geschikt voor loodvrije brandstof en ideaal voor LPG gebruik. Een Mercedes heeft uitstekende rij-eigen schappen. Iedereen weet dat het comfort op een hoog peil staat. Het is dan ook niet verwonderlijk dat men juist een Merce des koopt, voor het over bruggen van lange af standen. Daarom schenkt men veel aandacht aan sterke dieselmotoren. Mercedes heeft zijn le veringsprogramma van dieselmotoren voor per sonenwagens afgerond met het invoeren van een tweetal krachtbronnen. In de 190 D is nu een die selmotor geplaatst met een uitlaatgascompres sor. Deze 2,5 liter opgela den dieselkrachtbron le vert 90 kW. Ondanks de afmetingen van de wagen en het gewicht ligt zijn topsnelheid op 195 kilo meter per uur. Het verbruik ligt op 7,5 liter dieselbrandstof per 100 kilometer. De 300 D, voorzien van een zescilinder dieselmo tor met een inhoud van drie liter werd eveneens voorzien van een uitlaat gasturbocompressor. Het vermogen is 105 kW. De topsnelheid zal rond de tweehonderd liggen. Bei de nieuwe uitvoeringen zijn gekoppeld aan de Mercedes-Benz automa tische transmissie, die is voorzien van vier trap pen. De 300 D turbo is voorts standaard uitge rust met ABS. De Merce des Coupé modellen 230 CE en 300 CE slaan goed aan bij de kopers. Het zijn werkelijk fraaie cre aties. De Coupé's zijn af geleid van de succesvolle 200- en 300-serie. Als krachtbron worden ze voorzien van vier- en zes cilinders. Het rijcomfort, het prestatieniveau en de veiligheidsvoorzieningen zullen vrijwel gelijk zijn aan de vierdeurs sedans. GROTE IDEAAL Een Mercedes koopt Mercedes 190 E 2.6. men om zijn uitstraling, comfort, veiligheid en be trouwbaarheid. Ze zijn duur, maar de restwaarde is eveneens ongekend ':ioog. De keuze aan modellen is groot evenals de keuze aan motoren. Het zijn de gelijke motoren, ge bouwd voor meer dan 200.000 kilometers. Voor Mercedes rijders is het brandstofverbruik niet zo belangrijk. De ko pers van deze categorie auto's hechten veel waar de aan ruimtecomfort, probleemloos in- en uit stappen en veelzijdige ge bruiksmogelijkheden. De interesse van het publiek blijft maar groei en, ondanks het feit dat vele fabrikanten Merce des de oorlog proberen te verklaren. Vooral BMW probeert met zijn 7-serie de nodige klanten te win nen. Ook Jaguar met zijn XJ6-serie mag niet wor den vergeten. Het ant woord van Mercedes op de twaalfcilinder van BMW komt in de vorm van een achtcilinder met een vermogen van 300 pk. Deze krachtbron, voor zien van een katalysator zit in de 560SE. 190 De verkoop van de 190- serie loopt gesmeerd, wat men gezien zijn prijs ook kan verwachten. Op het eerste gezicht zijn het pittige prijzen, maar je krijgt wel waar voor je geld. Onder welke hoek je de nieuwe Peugeot 405 ook bekijkt, hij is gewoon mooi. Zuiverheid van vormen, ingehouden agressiviteit en degelijke kwaliteit zijn in dit mo del volledige harmonie verenigd. De strakgelijnde car rosserie van deze wagen straalt kracht uit en wekt bij de eerste aanblik met een verwachtingen op van veel rijplezier. Het is een robuuste maar toch elegante auto met tot de wielkasten doorlopende bumpers. Voor en achter grote spoilers. Een naar voren hellende, gladde motorkap en een inge zonken, gelijmde voorruit lopen in één vloeiende lijn over in een sierlijke ronde vorm van het dak (zonder dakgoten), waar ook de bovenranden van de portieren in doorlo pen. Naar achteren wordt de daklijn overgenomen door de rond aflopende (achterruit, om tenslotte te eindigen in de even eens ronde vormen van de ruime koffer. Peugeot wil haar aan wezigheid in dit mark tsegment duidelijk mar keren door haar nieuwe produkt van meet af aan een maximum aan plus punten mee te geven. Het model verschijnt direkt met zeven verschillende versies, met een keuze uit vijf motoren, variërend van 65 tot 160 pk, al dan niet voorzien van een ka talysator. 309 Met de komst van de 309 drie-deurs is deze serie compleet. Men kan kiezen uit zo'n achtien uitvoeringen. Uiterlijk heeft de 309 iets agres siefs en straalt kracht uit. Het concept van deze serie beantwoordt aan de eisen van een gezin met volwassen kinderen op het gebied van comfort en richt zich tot die mensen, die een ruime ervaring hebben met automobie len. Ongeacht of het een man of een vrouw is, toch zoeken ze beide naar een evenwicht tussen presta ties en kosten, esthetica en bruikbaarheid. Daar aan voldoet de 309 uitste kend. 205 Razend populair is de 205-serie. Dit model is vooral geliefd bij het vrouwelijk publiek. Het 205 gamma is ruim. De snelste uitvoering is de 205 GTi 1.9. Hij is voor zien van een 130 pk krachtbron en haalt su persnel zijn top. Deze schommelt rond de 205 Voor de liefhebber van zon en wind is er een bij zonder fraai gevormde 205 cabriolet. Hij is niet alleen fraai, maar ook bijzonder snel. De 205's hebben nu een nieuwe achterklep gekregen met een geïntegreerde spoiler, een nieuwe buitenspiegel en sommige modellen zijn voorzien van nieuwe alu- miniumkleurige wielpla- ten. Ook het interier werd iets veranderd. Het dash board, deurpanelen en stuur zijn van een nieuw ontwerp. De 505-serie is niet de modernste auto in zijn klasse, maar de verkoop loopt goed. Het is een su persnelle, comfortabele reiswagen. Voor de ge haaste onder ons beschikt Peugeot over een reeds krachtige motoren. Nu is ook een 505 met een V6- motor leverbaar. Met deze motor schommelt de top rond de 205 km/u Het vlaggeschip van de 505-serie is de GTD Tur bo. Door montage vam een interkoeler is hij on gekend snel en fel. Vanai de 505 GTi past men schijfremmen rondom toe. Bij de V6 en de Turbo Injection zijn de voorste zelfventilerend. Lancia zet het model- lenjaar 1988 in met dc verdere perfectionering vaii dc verschillende mo- dellenlijnen. Het accent is gelegd op het millicu, zodat Lancia nu in elke klasse beschikt over au to's die voldoen aan de strengste millicu-ciscn. Ook past men nu bij dc duurdere modellen stan daard ABS toe. Eigenlijk zou dat vanzelfsprekend moeten zijn. Lancia is een merk met een enorme reputatie op wegliggingsgebied. Met een auto waarop Lancia staat, gaat men vrijwel haaks de bocht om. De auto's zijn door en door beproefd onder de meest realistische omstandig heden. Vooral tijdens een rally moet een wagen be wijzen wat hij waard is. Deze kennis wordt ook gens. THEMA De Thema's zijn zeer geliefd bij het publiek de laatste maanden gezien de forse verkopen. Een bewijs dat men naar iets exclusiefs uitkijkt voor een betaalbare prijs. De Thema's zijn een produkt van avant-garde technologieën, waarbij veel aandacht wordt be steed aan kwaliteit op elk gebied. De Thema wordt geleverd in vele versies. Er is ruime keuze uit ben zine- en een dieselmoto ren. De Thema i.e turbo heeft ABS en een kataly sator standaard in zijn pakket. De Pininfarina Turbodiesel is eveneens voorzien van ABS. Het topmodel is de Thema 8.32. De topsnel heid ligt boven de 240 ki lometer per uur. De weg- ligging is perfect. De 8.32, voorzien van een echte Ferrari V 8 motor, heeft een electronisch re gelsysteem voor zijn schokbrekers. Duur maar fraai ge vormd is de nieuwe Lan cia Thema Station Wa gon. Hij is verkrijgbaar met de tweeliter turbo motor o' de eveneens van de turbo voorziene 2.5 li ter dieselmotor. De wa gen heeft dezelfde luxe uitvoering als de verge lijkbare sedan. Ook de kofferruimte is volledig bekleed en vormt één ge heel met het interieur. De bagageruimte is verder te vergroten door de achter bank in delen of helemaal neer te klappen. Om de laadcapaciteit van de Thema Stationcar Wagon te vergroten zijn aanpassingen aange bracht aan de achterwiel ophanging die wel, net als bij de sedan, onafhan kelijk is gebleven. Het laadvermogen van de Thema bedraagt 600 kilo gram. YPSYLON De goedkoopste Lancia is de Ypsilon. De Y10 is een wagen met een ge waagde moderne vorm geving, die goed aanslaat bij het publiek. Het is een uiterst handige wagen voor zowel druk stads verkeer als de snelweg. Omdat het een exclusieve wagen is, is hij vrij prij zig. Het interieur is smaakvol ingericht en netjes afgewerkt. De rij- eigenschappen zijn goed en het comfort staat op een hoog peil. De Ypsilon 10 Fire met elektronisch geregelde brandstofinpuiting en katalysator wordt in de loop van 1988 verwacht. DELTA De snelle jongens moe ten we onder de Delta- en Prisma-serie zoeken: stuk voor stuk ontwerpen om snel te kunnen rijden. De rij-eigenschappen zijn uitstekend. Het zijn van nature voorwielaandrij vers maar voor de kopers, die ongekend hoge eisen stellen aan wegligging en traktie, zijn sommige mo dellen leverbaar met vierwielaandrijving. De Nissan Terrano is een totaal nieuwe combi natie van een personen wagen, een stationwagen en een stoere „4 x 4- auto". De Terrano heeft een representatief uiter lijk. Karakteristiek voor de Nissan Terrano is het unieke driehoekige venti- latieruitje, dat vrijwel vlak in de carrosserie is opgenomen. De Terrano zal begin volgend jaar ook op de Nederlands markt lever baar worden. Uiterlijk heeft deze wagen alles mee. Voorlopig zal de Te- rano alleen met een 2.4 liter benzinemotor uitge rust worden. De kracht bron levert meer dan honderd pk, heeft benzi- ne-spuiting en is voorzien van een katalysator. Veel later komt de diesel al dan niet voorzien van een turbo en mogelijk ook nog met een sterkere ben zineverstuiver. SUNNY Het grootste verkoop succes is de Sunny. De nieuwe Sunny kent vele modellen. Ten opzichte van zijn voorganger is de Sunny flink gegroeid. Zo is de wielbasis van de vierdeurs sedan met der tig millimeter toegeno men. De carrosserie zelf is tachtig millimeter lan ger geworden. Dat bete kent niet alleen een ande re uiterlijk, maar ook dat de binnenruimte aan zienlijk is toegenomen. Behalve de fraaie vijf- deurs uitvoering, kent het Sunny-programma ook nog de Florida, een krui sing tussen een gewone vijfdeurs en een station car. De Florida heeft een geheel eigen stijl en kent weinig concurrentie in deze stationwagonuit voering. BLUEBIRD De Bluebird is een comfortabele reiswagen. Hij is binnen ruim. De rij- eigenschappen zijn goed en als caravantrekker doet hij het uitstekend. De verkoop is behoor lijk. Dat komt, omdat de betrouwbaarheid hoog is en de rij-eigenschappen voorstreffelijk zijn. Het uiterlijk van de Laurel is weinig vooruit strevend, maar de bin nenruimte is tors en de uitrusting meer dan com pleet. Een wagen voor de rustige rijde, die hoge ei sen stelt aan comfort. Men kan zeggen dat het een superrobuuste wagen is met goed rij-eigen schappen. MICRA Het instapmodel is na tuurlijk de Micra. Het is een wagen met goede rij- eigenschappen, hij springt zuinig om met zijn brandstof, heeft mi nimale onderhoudskos ten en is rap. Parkeren gaat bijna vanzelf. De vijfdeursuitvoering is ideaal voor het gehele gezin. Instapproblemen doen zich dan niet meer voor. TOPPERS De Nissan 300 ZX heeft onlangs een face lift ondergaan. Met name de bumpers en de scher men zijn gewijzigd, waardoor de nieuwe 300 ZX een aanzienlijk ver anderd uiterlijk heeft ge kregen. De wagen is door deze kleine ingreep nog mooier geworden, dan hij al was. De verkoop van de Pa trols gaat goed. Deze wa gens zijn bijzonder popu lair bij marktventers voor het slepen van hun vaak zwaar beladen aanhang wagen over normale - en slechte wegen. Onlangs heeft men een nieuwe bus en bestelwagen onder de naam Vanette geïntrodu ceerd. Mazda 626 staat voor hetzelfde verkoopsucces als de voorganger. 0 Lancia Delta HF Integraal.

De Havenloods | 1987 | | pagina 9