Personeel gevraagd PART-TIME OPLEIDING TOT ZIEKENVERZORGENDE DAT IS VAST IETS VOORU! lom PAREETWACHTERS een verkoopmedewerk(st)er een part-time medewerk(st)er EERSTE BOEKHOUDKUNDIGE MEDEWERK(ST)ER Ministerie van Justitie - korps Rijkspolitie mdJJÈ drukkerij Steens Schiedam Hoofd Algemene zaken (m/v) w Wegener huis-aan-huisbladen bv DE HAVENLOODS DONDERDAG 17 DECEMBER 1987 p*w»fypni^ Bij de groepen Parketpolitie van het korps Rijkspolitie te Dordrecht (3 vacatures) en Rotterdam (12 vacatures) worden gevraagd (M/V) Taak: transporteren en voorgeleiden van verdachten, veroordeelden, gevange nen en andere rechtens van de vrijheid beroofde personen; aanhouden veroor deelden; innen van geldboetes als mede betekenen van gerechtelijke stukken; verrichten van orde- en bewakingsdiensten bij de gerechten (zoals terechtzittingen, bij de rechter commissaris, de officier van Justitie). Vereist: diploma MAVO-4, c.q. LBO op C-niveau, dan wel gelijkwaardig werk en denkniveau; enige talenkennis strekt tot aanbeveling; rijbewijs B en EHBO-diploma; maatschappelijke interesse en enigszins een eigen stand punt kunnen bepalen. Verder is van belang het kunnen omgaan met allerlei mensen in velerlei situaties, wat veel vraagt van uw zelfbeheersing, geduld, incasseringsvermogen, tact enz.; leef tijd 21 tot 40 jaar, onbesproken gedrag, Nederlandse nationaliteit of de bereid heid deze aan te nemen. Salaris: max. 2571,- bruto per maand. Bijzonderheden: indiensttreding zal geschieden met proeftijd en vindt plaats als adspirant- parketwachter. Het voornemen bestaat in april 1988 een primaire opleiding te starten voor de duur van 6 maanden te Apeldoorn (aaneensluitend in inter- naatsverband). Tijdens deze opleiding kan wegens voeding en huisvesting een korting op het salaris worden toegepast. De werkzaamheden worden verricht in roosterdienst; genees kundige verzorging via Dienst Genees kundige Verzorging Politie. De overheid wil meer vrouwen en vertegenwoordigers van minderheids groeperingen in dienst nemen. Daarom worden vooral zij uitgenodigd te solliciteren. Schriftelijke sollicitaties inzenden voor 4 januari 1988 en richten aan het Hoofd Afdeling Personeelsvoorziening korps Rijkspolitie, Postbus 2324, 3500 GH Utrecht. Telefonische inlichtingen onder nr. 030 - 942942 Wegener Speciale uitgaven B.V. (WSU) is een werkmaatschappij van Wegener's Couranten Concern N.V. dat in totaal circa 2200 medewerk(st)ers telt. WSU is uitgever van een snel groeiend aantal gemeentelijke informatie gidsen, alsook onder meer van het muziekblad Luister en de Compact Disccatalogi. Ten behoeve van onze afdeling Tijdschriften zoeken wij en 1 Abonnementen/Adressenadministratie De verkoopmedewerk(st)er zal aan de hand van de verkooptaakstelling met name nieuwe advertentie-opdrachten voor onze tijdschriften werven. Hij/zij heeft reeds de nodige commerciële ervaring opgedaan, bij voorkeur in de tijdschriftenbranche. Een afgeronde middelbare opleiding (bijv. MEAO) is vereist, terwijl aanvullende reclame-opleidingen tot aanbeveling strekken. Bij deze buitendienst behoort een goed arbeidsvoorwaardenpakket waaronder een aantrekkelijke provisieregeling. De part-time medewerk(st)er Abonnementen/Adressenadministratie vervult sa men met een collega een full-time functie. Hij/zij dient bereid te zijn om elkaar - indien nodig - waar te nemen en alsdan (tijdelijk) full-time werkzaam te zijn. Naast het bijhouden van het adressen/abonnementenbestand en het verwerken van mutaties dit bestand betreffende, vervullen deze medewerk(st)ers eveneens een functie waar het de lezers/abonnee-service betreft. Een afgeronde middelbare opleiding en een meerjarige administratieve ervaring zijn voor een goede'functie vervulling vereist. Enige kennis inzake automatisering vormt een pré. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u zenden aan de afdeling Personeelszaken van Wegener Speciale Uitgaven B.V., Postbus 1980, 3000 BZ Rotterdam (telefoon 010-4699221). is een middelgroot grafisch bedrijf waar hoofdzakelijk pubiiciteitsdrukwerk in meerkleuren tot en met formaat 72 x 102 cm wordt vervaardigd Voor het bedrijfskantoor zoeken wij een orderbeheerder m/v De orderbeheerder moet een aantal orders/klanten verzorgen; d.w.z het gehele trajekt van inkoop litho's t/m afwerking en het volgen van de planning. Het bedrijfskantoor bestaat reeds uit twee medewerkers en ressorteert onder de bedrijfsleider. Wij stellen hoge eisen aan onze klantgerichte (dienstverlenende) organisatie, waarin deze funktie een belangrijke schakel is, omdat de verkoopbinnendienst ordervoorbereiding in één is verenigd. Zeer nauwkeurig werken is vereist. Ervaring in soortgelijke funktie. Middelbare- en grafische opleiding is noodzakelijk. Een psychologisch onderzoek bij het LTP te Amsterdam kan deel uitmaken van deze procedure. Sollicitaties aan: Drukkerij Steens Schiedam b.v. t a v. de direktie Postbus 59, 3100 AB Schiedam Telefonische informatie 010 - 462 29 22 de heer Van Kol (dir.) 's-avonds 010 - 414 03 65 ERASMUS UNIVERSITEIT ROTTERDAM De Universtiteitsbibiotheek: De universiteitsbibliotheek staat primair ten dienste van de faculteiten Maatschappijwetenschappen aan de Erasmus Universiteit Rotterdam. Naast de centrale bibliotheek zijn er twaalf instituutsbibliotheken van beperkte omvang. In de centrale bibliotheek zijn 80 mensen werkzaam. De collectie omvat ongeveer 650.000 banden terwijl er ongeveer 8000 abonnementen op tijdschriften en losbladige werken zijn. De organisatie: Het management-team van de bibliotheek wordt gewijzigd. Onder de bibliothecaris ressorteren een hoofd bedrijfsvoering en een hoofd docu mentaire informatie. Het hoofd bedrijfsvoering, die tevens optreedt als plaatsvervangend bibliothecaris, is belast met de bedrijfsvoering en automatisering. Onder hem ressorteert een hoofd algemene zaken. Hoofd algemene zaken: Het hoofd algemene zaken behandelt in nauw overleg met de perso neelsdienst van de Universiteit aangelegenheid betreffende werving en selectie, overplaatsing, functiewijzigingen, e.d. Hij bereidt de begroting voor, houdt toezicht op de financiële administratie, is belast met de bewaking van de begroting en laat periodiek overzichten samenstellen ten aanzien van de bestede middelen, een en ander in overleg met de afdeling financiële en economische zaken van de Universiteit. Hij heeft de zorg voor het huis en de inrichting, benevens de orde en de bewaking, en hij is belast met de eerste opvang van klachten over de dienstverlening. Hij ondersteunt het hoofd bedrijfsvoering bij de bevor dering van de doelmatigheid van de bibliotheekprocessen. Hij houdt toezicht op de afdelingen financiële en besteladministratie, secretariaat, magazijn en binderij, benevens de avondsuppoosten. Gevraagd: opleiding op VWO-niveau (met economie I en II) aangevuld met specifieke kennis en ervaring op het gebied van personele en financiële administratie. Bekenheid met geautomatiseerde systemen. Het vermogen om leiding te geven en op collegiale wijze om te gaan met afdelingshoofden, alsmede op tactvolle wijze en servicegericht gebrui kers van de bibliotheek tegemoet te treden. Inlichtingen: kunnen telefonisch worden ingewonnen bij Dr. R.L. Schuursma (bibliothecaris) tel. 010-4081211 of bij Drs. W.S.L.M. van Egeraat (hoofd bedrijfsvoering) tel. 010-4081225. Salariëring: volgens rijksregeling, afhankelijk van opleiding en ervaring, tot een maximum van f 4.724.-. Schriftelijke sollicitatie te richten aan het Hoofd Personele Zaken en Werving van de Erasmus Universiteit Rotterdam, Postbus 1738, 3000 DR Rotterdam. Op 1 maart 1988 start de nieuwe part-time opleiding tot ziekenverzorgende. De part-time opleiding duurt 21/2 jaar. De eerste drié maanden wordt theoretisch onderwijs gegeven (20 uur per week) in de Opleidings school K.V.V. Rotterdam, daarna gaat de cursist 20 uur per week werken in één van de volgende verpleeghuizen: Humanitas Rotterdam (Schiebroek) Antonius Binnenweg Rotterdam (Centrum) Stadzicht Rotterdam (Overschie) De Plantage Brielle In die instelling vindt ook de praktijkopleiding plaats. Heeft u belangstelling voor de part-time opleiding ziekenverzorgende en bent u 25 jaar of ouder, vul dan onderstaande bon in, waarna u uitgenodigd wordt voor het bijwonen van de informatie-ochtend op 6 januari 1988. Voor nadere informatie kunt u alleen op vrijdag 18 december 1987 bellen met mevrouw G. van Kessel, tel. 010-416 27 04. jjj Naam De voorkeur saat uit naar het verpleeghuis: p Adres Q Humanitas Rotterdam (Schiebroek) Woonplaats j~j Antonius Binnenweg Rotterdam (Centrum) Tel. nummer Stadzicht Rotterdam (Overschie) m heeft belangstelling voor het volgen van de part-time opleiding tot ii p ziekenverzorgende. U üe Plantase Bnelle Deze bon vóór 30 december 1987 opsturen naar: Opleidingsschool K.V.V. Rotterdam, Hesselingstraat 5,. 3192 BC Hoogvliet. L reinigingsmedewerkers voor een project in Rotterdam- Centrum. Wij zoeken hiervoor enthousiaste krachten, in de leeftijd van 18 tot en met 20 jaar, die op 24 en 31 december kunnen werken in de buitendienst. Heeft u belangstelling neem dan direct contact op met Esther de Vos, 's Gravendijkwal 6, Rotterdam, 010-4365466 of met Miriam Benner, Beyerlandselaan 106a, Rotterdam, 010-4329322 of kom snel langs op een van onze vestigingen. ASB uitzendbureau heeft direct werk voor gemotiveerd en liefst uitzendbureau WEGENER Wegener Huis-aan-huisbladen B.V. te Rotterdam verspreidt in Noord- en Zuid-Holland wekelijks ruim 1.6 miljoen kranten, verdeeld over 51 edities. Ons bedrijf telt circa 150 personeelsleden, waarvan het merendeel direct is betrokken bij de redactie of advertentie-exploitatie. Ten behoeve van de unit Financiële Administratie, welke de boekhouding verzorgt van enkele collega-werkmaatschappijen, zoeken wij een op MB A-niveau U zult optreden als benoemd plaatsvervanger van de Administrateur. In aansluiting op uw MBA-opleiding studeert u momenteel voor SPD I of bent u van plan op korte termijn met deze studie te starten. U beschikt over meerjarige ervaring als zelfstandig Boekhoudkundig Mede- werk(st)er en heeft belangstelling voor een leidinggevende functie. Op korte termijn van enkele jaren bestaan goede doorgroeimogelijkheden. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u zenden aan onze afdeling Personeelsza ken, Postbus 1980, 3000 BZ Rotterdam. (010-4 699 221).

De Havenloods | 1987 | | pagina 11