BRISTOL Succes heeft Anita Meyer niet veranderd DE ONBETWISTE PRUSKANIPIQEN! .34.50.. A. DE JONG AIRCONDITIONING B.V. TEKENAAR - CONSTRUCTEUR A.C. - C.V. AVR boekt record met aanvoer van afval FRANKI MACHINISTEN HEIERS Schiedam 010-4732422 Dit jaar nog nieuwbouw omgeving Boerhaaveplein 'We gaan er in Ahoy' een echt feest van maken 'Beste katten en poezen' Adviesprijs Adviesprijs HELEMAAL van LEER met LEDER binnenzool^ topkwaliteit spijkerbroek met perfekte pasvorm. MINDKR DAN DE HELFT nSSEDHEjl leder herenschoen in de 9 modekleur lichtbruin. Met ■7^I n 'uitgekiende' pasvorm Pony 'VIC' glans trainingspak in de kleurstelling marine/rood/grijs, j Maten S-M-LXL O'Hara chintz jack met dubbele sluiting. Kleur- witte O'Hara trim/vrijetijdsschoen met CETHygEICi grijs en kobalt afgezet. ■QTOjSW® Sterke 2-kleurige PU-zool. nylon trim/vrijetijdsschoen met klitteband. Met suèdine versterkt. In marine/bleu. robuuste leder jongens schoen in naturel en zwart met groen. 'COLLEGE'-look instapper in de kleuren zwart en marineblauw. leder flatje met modern plat hakje. Kleuren zwart en naturel. modieuze leder veterschoen met vlechtgarnering. In zwart, naturel ~sy 'BAXTER' 100% katoen marineblauw, grijs en khaki geldig t/m zaterdag 27 februari 1988 DE HAVENLOODS DONDERDAG 25 FEBRUARI 1988 Gourmet Uiteraard zijn wij voor bruiloften en schoolbowlen etc. altijd open met event, aangepaste tijden. RESERVEER NU Lange Haven 115 - Schiedam 010 - 4732422 FRANKI GRONDTECHNIEKEN GRONDTECHNIEKEN B.V. vraagt voor spoedige indiensttreding mobiele heistellingen en Bij voorkeur met ervaring. Het in bezit hebben van lasdiploma strekt tot aanbeveling. Gelieve uw sollicitaties te richten aan: FRANKI GRONDTECHNIEKEN B.V., 's Gravenweg 207, 2902 LG Capelle aan den IJssel. Tel. 010-4505633 Contactpersoon: D. Sloof. ontwerpt en installeert lucht-, warmte- en koeltechnische installaties t.b.v. kantoorgebouwen, ziekenhuizen, produktie- en computerruimten e.d. Wij vragen wegens uitbreiding van onze aktivitieten een Funktie-inhoud Het zelfstandig tekenen, berekenen en coördineren van installaties voor de utiliteitsbouw. Funktie-eis Een ruime ervaring met installatietekenwerk; opleiding M.T.S.-M.I.T. of gelijkwaardig. I Geboden wordt een interessante, afwisselende baan, met voor de juiste kracht, een goed salaris, uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden en goede toekomstperspectieven. De werkzaamheden worden uitgevoerd in een team van tekenaars/constructeurs in nauwe samenwerking met het projektenburo èn vanuit een modern geconditioneerd pand in het industriepark Graveland op ca. 500 m vanaf de autoweg A20. Schriftelijke sollicitaties te richten aan bovenstaand adres. L Inlichtingen bij de Hr. J. Brouwer, Postbus 5, 3100 AA S'dam, 010-4469222. SCHIEDAM In de omge ving van het Boerhaavepleir begint in de tweede helft var het jaar de bouw van 75 wo ningwetwoningen. Het gaal om huizen van twee tot vij: kamers. De grotere woninger zijn op de begane grond ge pland. De kleinere Woninger komen op de verdiepingen. Omdat hiér een aantal bejaar denwoningen bij zijn inbegre pen, is er speciale aandachi besteed aan de bereikbaar heid van de woningen. Van daar ook dat alle woningen op de verdiepingen via een lift bereikbaar zijn. De lift en d( galerijen komen aan de ach terkant te liggen zodat opti maal van de zonnige straatzij de gebruik gemaakt kan wor den. Een deel van de nieuwbouw woningen wordt al voor dt bouw aan toekomstige bewo ners toegewezen. Deze bewo ners krijgen inspraak bij d< afwerking van de huizen, dit in de tweede helft van 198£ worden opgeleverd. Menser die in aanmerking willen ko men moeten bij Bureau Huis vesting, 's Gravelandsewep 567, een aanmeldingsformu lier invullen. Ondertussen is de gemeente nog druk bezig met het ver werven van de te slopen pan den en het herhuisvestigen van de bewoners. Hierna kar men dan met de slopp begin nen. Rotterdam Binnenwegplein 20 (boven Zeeman Textielsuper) 010-4123636 Rotterdam ZUIDER-TERRAS van winkelcentrum Zuidplein 010-4804162 Vlaardingen: Hoogstraat 219 tel. 010 - 4383730 alle winkels koopavond op vrijdag tot 9 uur ROTTERDAM Anita Meyer is een goudvinkje. Al haar tien langspelers die sinds 1977 zijn verschenen, zijn minimaal bekroond met goud. Twee haalden zelfs platina. Haar singles 'The Alternative Way' (sa men met Hans Vermeulen), 'Why tell me why' en 'Come to me', het duet met Lee Towers, werden hits. Kort om Anita kan bij haar pla tenmaatschappij en het publiek een aardig potje breken. De twee bijna uit verkochte concerten in Ahoy', op 14 en 15 maart zijn daar nog eens het over duidelijke bewijs van. Het door een Nederlandse zangeres bijna niet te evena ren succes van Anita Meyer, heeft de 33-jarige persoonlijk heid van de Rotterdamse niet veranderd. Anita is wars van iedere vorm van sterallures. De nuchterheid straalt van haar af. „Waarom zou ik veranderen? Het publiek heeft het snel door als je een rol speelt. Ik hou ook niet van dat overdre ven gedoe. En dat valt in de smaak. Prima. Ik hoef er geen moeite voor te doen". Geboren aan de Dordtse- straatweg en opgegroeid in IJsselmonde, zette Anita haar eerste voorzichtige stappen op het podium toen ze nog op de Mulo zat. „Mijn broer, die zes jaar ouder is en gitaar speelde, stimuleerde me. Ik deed mee aan talentenjachten en werd gevraagd voor wat studio werk. Het vak heb ik met vallen en opstaan geleerd. In Nederland kun je trouwens niet anders. Ik merkte ook dat talent niet alles is. Je moet een bepaalde mentaliteit hebben om te sla gen. Als je denkt dat je er na een succesvolle plaat bent, dan heb je het mis. Bovendien moet je enorm kunnen relati- Zo heb ik net als Leen (Lee Towers, red.) geen enkele last van stress. We lachten ons rot om al die mensen die kort voor een optreden zenuwachtig aan het rondlopen waren. Zullen we ons ook maar druk gaan maken, zeiden we dan tegen elkaar". Comfortabel Door het succes verkeert Ani ta Meyer in een comfortabele positie. De concerten in Ahoy' betekenen de afsluiting van een toernee door het land. Vier avonden per week trad ze op. De rest van de week had Anita haar handen vrij om on dermeer voor haar tweejarig dochtertje te zorgen. „Ik kan van de platenmaat schappij min of meer doen wat ik wil. Zodoende kan ik mijn creativiteit kwijt en het levert commercieel succes op. De ideale combinatie dus! Fiasco De laatste lp: Première, met allemaal beroemde filmster ren, was bijvoorbeeld mijn idee. Mijn grootste fiasco was daarentegen de videoclip bij Heart of Stone. Tachtigdui zend gulden kostte de clip. Veronica gaf toen de voorkeur aan de clip van Michael Jack son. Dan ben je kansloos. Dat hadden we nooit moeten doen. Maar ja, iedereen deed het. Ach, hits zijn leuk, meer niet. De plaatjes worden gekocht door mensen tussen de tien en zestien jaar en dat is natuur lijk niet echt mijn publiek". Blijft het succes te lang uit, dan wordt je budget gekort. Voorlopig geniet ik ervan, om dat ik weet dat het morgen voorbij kan zijn. Zo reëel ben ik wel. Niet dat ik het zingen ooit zou opgeven. Desnoods ga ik met een eigen bandje weer ergens in huppelepup staan. Daarnaast zou ik me in de toe komst graag bezighouden met het opvangen en begeleiden van jeugdig talent. In Enge land worden kinderen met ta lent al op de lagere school be geleid. Sinds kort kennen wij popdocenten, maar dat is ook het enigé wat er is. Bloot Daarnaast zou ik weieens mee willen doen in een musical. Je zult me nooit bloot in een of ander mannenblad zien staan. Dat past niet bij mijn image. Kijk, van Vanessa kan ik het begrijpen, maar van vele col lega's niet. Die doen het echt alleen voor het geld. Nou, dat heb ik niet nodig. Stel je voor dat je dochter je later zo te rugziet. De geboorte van mijn dochter heeft niet alleen mijn leefpa troon, maar ook mijn denken veranderd. Vooropgesteld, ik was helemaal niet zo'n m der-type. Ik merk echter dat ik toch emotioneler ben ge worden. Als ze ziek is en ik moet optreden dan voel ik me echt schuldig. Moeder zijn is een hele aparte ervaring en ik ben apetrots op Patty! Over haar twee concerten in Ahoy' wil Anita niet al te veel kwijt. Wel zegt ze: „We gaan er een lekker feestje van ma ken. Het is per slot van reke ning een thuiswedstrijd. Ik heb het al een keer met Leen meegemaakt en het is een fan- BOWLSNG MUSIS Lange Haven 115 - Schiedjm plussers en C.J.P.-houders. Volledige gezinnen betalen li gulden. WATERWEG-NOORD— Bij de NV Afvalverwerking Rijn mond (AVR) werd het afgelo pen jaar meer huishoudelijk afval, bedrijfs- en industrieel afval aangevoerd dan in 1986. Vorig jaar kwam er 954.000 ton binnen bij de AVR op Ro zenburg en het jaar daarvoor was dat nog 916.000 ton. Hiermee is een nieuw aan- voerrecord gevestigd. De aan voer van afval is in vijf jaar tijd opgelopen van 786.000 ton in 1983 tot het huidige niveau. Voor het grootste deel bestaat dit uit huishoudelijk afval uit de provincies Noord- Holland, Zuid-Holland en Utrecht. Voor de verbranding van al het afval beschikt de AVR over zes roosterovens. Per uur per oven wordt er zo'n 21,5 ton afval verbrand. De warmte die vrij komt bij de verbranding wordt gebruikt voor de produktie van elektri citeit. Een deel van de energie wordt omgezet in gedestil leerd water. Dit produkt wordt via de DWL-Rotterdam geleverd aan de industrieën in de Europoort. tastische uitdaging. De men sen moeten niet denken dat de show net zo grootschalig is opgezet als bij Leen. We heb ben niet zo'n groot orkest en het ballet is ook kleiner. Maar er zitten een aantal leuke ver rassingen in. Sponsor Zonder sponsoring kun je een toernee zoals ik nu bijna ach ter de rug heb, plus die con certen in Ahoy', niet klaarspe len. Er zijn 25 man voor me in de weer, soms 24 uur achter elkaar. Die mensen moet je goed betalen. Daarnaast is het dan onmogelijk zalen van 700, 800 man in je kalender op te nemen. Normaal gesproken moet daar geld bij. Dankzij het contract met Opel Rotterdam-West - Als langharige raskat zit je goed, de komende zondag. In plaats van je gebruike lijke middagdutje mag je, nee, moet je naar het recre atieve centrum de Ooster- vant in de Oostervant- straat 25. Daar wordt na melijk voor de derde maal een internationale lang haar- en halflanghaarkat- ten tentoonstelling gehou den. Goed, je zit de hele dag in een hokje terwijl er honderden mensen langs je heen schuife len en dat is een beetje eng. Maar bekijk het eens van de zonnige kant. Tenslotte komt iedereen daar om jou te be wonderen. Bovendien kun je prijzen en titels winnen. Je kunt kampioen, internatio naal kampioen en zelfs groot internationaal kampioen wor den. De kleintjes kunnen mee dingen naar ereprijzen als „besten in variëteit, besten in show en zelfs best of the best". In het laatste geval ben je wel mooi de allermooiste van de show. Verder kun je nog „beste poes, beste kater, beste gecastreer de kater, beste poes 3-6- maanden, beste volwassen halflanghaar, beste langhaar en het allerhoogste, best of best langhaar worden. En als je best of best wordt, krijg je, o nee, krijgt je eige naar de eremedaille van de Commissaris van de Konin gin. En voor de allerbeste halflanghaar is er de legpen ning van Burgemeester en Wethouders van Rotterdam. Maar ook de eigenaren van de minderbedeelde katten en poezen hunnen het nodige winnen: oorkondes, linten en rozetten. Wat zullen ze trots zijn! van 10.00 tot 18.00 uur. De toegangsprijzen zijn 4 gulden voor volwassenen en f 2,50 voor kinderen tot 12 jaar, 65- ft Anita Meyer ver boven haar geboorteplaats. „Je moet een bepaalde mentaliteit hebben om te slagen". is het allemaal wel gelukt. Ik scoor goed en Opel ook. Het is ook niet zo'n schreeuwerige sponsor", aldus Anita, die niet zoals Lee Towers een buiten landse carrière ambieert. „Je reist meer en je moet maar afwachten of je er echt beter van wordt. Als het gebeurt zal ik niet nee zeggen maar ik streef er niet naar".

De Havenloods | 1988 | | pagina 9