Dagtochten Giethoorn 65. SJ.C- ^eSeïidteerd! harte Namens al je leden: Neem iemand mee uit vissen op de landelijke hengeldag Boekingskantoren met het behalen van het kampioenschap in de 3e klas KNVB en veel succes in de 2e klasse. ^'4JÊ Deze publikatie is S.F.C. aangeboden door Café-Restaurant 'De Amstelbron' eigenaar Ton Melsen. Informatie balie in Holy- ziekenhuis DINSDAG 17 MEI 1988 Speciaal voor onze lezers bieden wij u i.s.m. Milot Reizen een aantal compleet verzorgde dagtochten. 22 en 23 MEI - 1e 2e PINKSTERDAG Na de koffiestop in de omgeving van Houten rijden we naar Giethoorn waar u zult genieten van een koffietafel. In Giethoorn maken we een gezellige rondvaart. Na deze tocht rijden we over de Veluwe naar Tiel voor het diner. Inclusief: koffie met gebak koffietafel en diner PRIJS: p.p. inovaan. Na aeze 08.15 uur Schiedam, Station 08.30 uur Rotterdam CS-Gr. Handelsgebouw 09.00 uur Rotterdam Zuidplein-toerbusper 07.45 uur Gouda, Station 08.15 uur Capelle a/d IJssel wc. Koperwiek Rotterdam-C Rotterdam Rotterdam-Z Vlaardingen Gouda - Schiedamsevest 47 - Pr. Hendrikkade 14 - Dordtselaan 139 - Hoogstraat 122 - Lage Gouwe 8 Poetry opent met Nederlandse poëzie ROTTERDAM Poetry In ternational herstelt een oude traditie in ere: de openings avond zal gewijd worden aan Nederlandse poëzie, zij het dat er een extra dimensie aan is toegevoegd, doordat het om nieuwe poëzie gaat. Op zaterdag 18 juni wordt het festival geopend met een avond van de nieuwe Neder landse poëzie. Aanleiding daartoe was een gebaar van papiergroothandel Deutsch- mnann Roelants die de nieuwe Stichting Poetry In ternational een cadeutje aan bood in de vorm van een be drag bestemd voor een literai re prijs. Deze prijs voor de nieuwe Ne derlandse poëzie, ten bedrage van f2.500.- zal op 18 juni voor de eerste këer worden uitgereikt aan één van de acht Vlaamse en Nederlandse dich ters die de jury (bestaande uit J. Bernlef, Arie van den Berg, Remco Campert, Willem van Toorn en Eddy van Vliet) koos uit een 30-tal inzendingen van recent verschenen debuten. Op deze Avond van de Neder landse poëzie zullen de bui tenlandse deelnemers niet ge heel ontbreken. Enkelen van hen, onder wie de Arabische dichter Adonis, de Toeareg- dichter Hawad en de bekende Afrikaanse zanger, tekst schrijver en compinist Francis Bebey zijn voor een kort op treden uitgenodigd. Ongeveer 50 dichters uit meer dan 20 landen zullen aan de leesavonden en andere pro gramma's en projecten in het festival deelnemen. Behalve op zondag 19 juni, als de dich ters optreden in het Park on- der de Euromast, spelen alle programma's zich op diverse locaties in of rond de Doelen af. D.A.M. koppelvismarathon bijna volgeboekt VLAARDINGENGroot was de belangstelling voor de in schrijving voor de vierde D.A.M. 24 uurs koppelvismarathon. Enkele hengelaars hadden voor alle zekerheid in de nacht van zaterdag op zondag om twee uur 's nachts post gevat voor de winkel van Wout van Leeuwen. Uiteindelijk ging om 13.30 uur de winkel open en werden de lange wachttijden beloond. Ra zendsnel werd door de leden van 'Vlaardingen en Omstreken' de inschrijving afgehandeld. Na drie kwartier was de zaak leeg en waren 87 koppels ingeschreven. Voor hengelaars die nog mee willen vissen, even kontakt opnemen met Wout van Leeuwen, tel. 010-4343060. 20-180 m illÉtWiP -I 'i,:- j| V X ésr-. J.G. Agterberg; J. Agthoven; P.H. Albers; V. Alblas; M. Alphen; M.W. Baarle; P. Bachs; J. Ballijns; E.F. Baris; J.D. Beek; J.P. Belt; D. Berg; M. Berg de Groot; J.H. Bernard; E. Bleiksloot; J. Blom; M. Blómsteel; Mevr. Boer; J. Boer; R.J. Boer; A. Boes; A Boes; K. Boes; A. Boks; H.G. Boshuizen; RM. Boshuizen; T.P. Bouw; J. Broeren; M.P. Broeren; P. Brouwer; J A. Broxks; J.P. Broxks; M. Broxks; J. Bruin; C.P. Bruinsel; J.C. Bruinsel; K. Bruinsel; P. Bruinsel; R Bruinsel; Mevr. Busscher; J.C. Buuron; K.M. Buuron; E.B. Buytenen; J.A. Buytenen; R. Buytenen; RA. Buytenen; O. Car; R.R. Dauthé; E.B. Dillen; J. Dillen; F. Doejaaren; A Dijk; E. Dijk; J. Dijk; J. Dijk; E. Engel; G. Engel; R. Erkel; J.J. Eijsden; E. Fortuin; M. Gaag; J.A. Geene; J.A. Geene; R E. Geene; C.J. Gerven; J. Gerven; K.S. 'Gerven; M. Gerven; T. A Gerven; M.W. Giesselbach: J.A. Govaart; M. Govaart; R Govaart; A. Grims; A.L. Groenfelt; D. Groot; AJ. Gudde; W.J. Gundlach; A. Gijsen; A.A, Gijsen; J. Gijsen; V.A. Gijsen; D. Haar; A. Haas; AA Haas; W. Haas; W H. Haas; T.J. Hageraats; E. Harreman; J. Harreman; L. Harreman; P.A. Harteveld; J.M. Hekman Sr.; J.M. Hekman Jr.; J. Heiten; J.F. Hersbach; C. Hilgers; Th. Hilgers; T.L. Hilgers; D. Hoogenboom; R. Hoogenboom; W. Horst; D. Huiskens; E. Jansen; R. Janssen; AR. Jonas; A.D. Jonkman; D. Jonkman; F.W. Jonkman; H.F. Jung; M. Jung; O.E. Jung; P.J. Kamerbeek; H. van Kapel; J. Kars; J. Rasteren; C.P. Keizer; B.E. Kerkhof; P C, Kerssen; R. Kiebert; J. Klaasse; M. Klaasse; W. Klein; N. Knoops; C.M. Kohier; W.F. Kohier; E.J. Kok; J.J. Koogje; F.J. Korpel; R. Korpel; W. Korpel; A.H. Kouwenhoven, M. Krommenhoek; Mevr. Kuijl; C. Kuijl; J. Kuijl; D. Kuypers; J. Kuypers; F. Landsbergen; B.C. Landzaad; C.A. Leeuwen; C.G. Leeuwen; M. Leeuwen; R.H. Leeuwen; A. Liekendiek; J. Liekendiek; J.M. Linden; N. Maagdenberg; C.J. Marei; D.C. Marei; W.J. Marei; R. Marrevee: L.P. Mastenbroek; RE. Mathot; P. Meer; A. Meier; J.H. Meier; R.M. Mercera; P. Monster; D. Moreno; M. Moreno; J. Munnik; C. Nieberg; R. Norren; E. Noyons; D. Nijs; F. Nijs; P.M. Nijs; F. Offenberg; H. Offenberg; L.L. Offenberg; H.M. Offerman; J.P. Offerman; Offerman-Tetteroo; A. Oosterman; B. Oosterman; B. Oosterman; A. Oosterwaal; R. Oosterwaal; D. Opschoor; C. Os; J. Pannekoek; P. Pater; A. Pit; AW. Pit; H. Pit; T. Poldervaart; S.J. Poort; A.J. Post; C.J. Post; D. Post; H.J. Post; T. Post; E. Ram; F. Resseler; R. Resseler; B. Rouw; J. Rouw; L. Rijntalder; M. Schaap; J.G. Schaften; D. Schaper; R. Schaper; C. Schets; C. Schippers; C.J. Schrey; RC. Simons; C. Sla; J. Sliedrecht; L. Snikkers; F.A. Soumokil; A. Speelmeier; H. Speelmeier; S. Steenbergen; B. Steenoven; Mevr. Steens; E.J. Terwiel; M. Terwiel; H. Tieleman; R. Timmer; W. Thoorn; E. Toor; M.B. Tricht; A. Trouwborst; A. Trouwborst; R Trouwborst; H.F. Unnik Sr.; H F. Unnik Jr.; J.P. Uyl; H. Veer; R. Veld; C. Velden; C.G.. Velden; J.J. Veldhoen; R. Veldhoen; W. Veldhoen; J.G. Verboom; P. Verboom; P.J. Verboom; D. Verdam; G. Verdam; C.A. Verhaeren; H. Verhaeren; M. Verhaeren; J.J. Verhagen; R. Vielvoye; G.P. Visser; I. Visser; J.H. Vorstenbos; PW. Vorstenbos; R. Vosbergen; A.A. Vredenbrecht; W. Vuuren; L.M. Weeda; J. Wesdorp; W. Westdijk; B.L. Wey, RA. Wey; C. Winkelman; C.L. Winkelman; A. Winter; K. Winter; L. Winter; L. Wuysman; P. Wuysman; C. IJsselstijn; J.C. Zon; A. Zonneveld; K. Zuidema; P.J. Zoutendijk. Dit kan op de nationale hengeldag 28 mei aan de Vlaardingse Vlaart. VLAARDINGEN— De hen- gelaarsbond 'Vlaardingen en Omstreken' organiseert op 28 mei een viswedstrijd aan de Vlaardingse Vaart. Deze wed strijd is een zogenaamd 'kas- konkours' met vijftig vaste prijzen. Om deel te nemen moet men lid zijn van 'Vlaar dingen en Omstreken'. Het inschrijfgeld bedraagt twee gulden per persoon. De inschrijving heeft plaats in café 'De Kroon' aan de Hoog straat in Vlaardingen. Dat be gint om 20.00 uur. Na in schrijving vindt de loting plaats. Er wordt gevist achter het Holy-ziekenhuis van 8.00- 12.00 uur. Langs de waterkant zijn voor de liefhebbers leuke en mooie stickers verkrijg baar. Het geheel staat in het teken van de nationale hen geldag, zoals deze net als vo rig jaar door het hele land door de NVH (Nationale Voorlichting Hengelsport) wordt ondersteund. Er is een compleet draaiboek gemaakt dat in het gehele land te gebruiken is. Vereni gingen die zelf nog een idee hebben of er tekort komen, kunnen contact opnemen met de NWS, Postbus 288, 3800 AG Amersfoort. De prijsuitreiking van het kaskonkours wordt in café 'De Kroon' gehouden om 14.00 uur. Voor meer informa tie over deze hengelpromotie- dag kan men bellen met J. van der Lugt, tel. 010 - 4.34.88.66). VLAARDINGEN Het Holy-ziekenhuis start volgen de week met een Patiëntenser- viceburo. Bij dit buro kunnen patiënten terecht met hun klachten en vragen. "De patiënt wordt mondiger en het ziekenhuis bedrijf wordt ingewikkelder, daarom is een goede informatie en voorlichting belangrijk", schrijft de directie van het Vlaardingen ziekenhuis in een publicatie. Met het nieuwe meldpunt denkt men een belangrijk deel van klachten en misverstan den te kunnen voorkomen of op te lossen. Niet alleen patiënten maar ook familieleden of andere be trokkenen kunnen terecht bij de inforamtie-balie in de cen trale hal van het ziekenhuis. Dit kan echter uitsluitend tij dens de 'normale kantooru ren'. De opening van het pa- tiëntenserviceburo zal met het nodige vertoon op woensdag middag 25 mei worden ge opend. De consument wil goed ingelicht worden d.m.v. advertenties. Voor u als winkelier is adverteren in deze krant dus noodzakelijk om uw boodschap over te brengen! Uw regio-vertegenwoordiger kan u volledig en vrijblijvend alle mogelijkheden vertellen. Bel gerust met 010-4699911 en binnen 4 uur weet u alles! KEUKENRENOVATIE: een nieuwe keuken voor weinig geld! KEUKENKASTRENOVATIE. Door ons precies op maat gezaagd. Kastdeurtjes, laatjes, opbe'rgkastjes, enz. U behoeft niets anders te doen dan te lijmen, te beitsen en de knoppen er op te draaien. KOM KIJKEN - NEEM DE MATEN MEE - VRAAG PRIJSOPGAVE Westf rankelandsestraat 10 Tel: 010*- 426^30 93 Donderdag koopavond

De Havenloods | 1988 | | pagina 10