m 4^ ^Ppijkzigt Proefpersonen gezocht BH Nederlands Meetinstituut DiP8' Tandartsassistent(e) aankomende filiaalhouders filiaalhouders franchisenemers WIJNGAARDEN B.V. Keurings medewerker (m/v) Keurings assistent <m/V) Telefonisch contactpersoon nw Wegener huis-aan-huisbladen bv ASB uitzendbureau heeft direct werk voor gemotiveerd en liefst ervaren PERSONEEL M/V produktiemedewerkers Voor diverse bedrijven in Schiedam en Vlaardingen zijn wij op zoek naar produktiemedewerkers in de leeftijd vanaf 17 jaar. VAKPERSONEEL M/V i allround constructiebankwerker ASB heeft per direct een plaatsings mogelijkheid voor een constructie- bankwerker met ervaring. Deze baan is voor een langere periode bij een bedrijf in Vlaardingen. allround administratief medewerker Per direct is er een plaatsingsmoge lijkheid voor een administratief medewerker die ervaring heeft met facturatie, telefonische verkoop en boekhouden. Voor deze functie moet u flexibel en stressbestendig zijn. De functie is voor een langere periode bij een bedrijf in Vlaardingen. Heeft u interesse of wilt u meer in formatie neemt u dan contact op met Pauline Bosman of Inge Edelschaap van de onderstaande vestiging. uitzendbureau Oosthavenkade 2, 3134 NV Vlaardingen 010 - 4359444 academisch ziekenhuis rotterdam Het Academisch Ziekenhuis Rotterdam bestaat uit twee ziekenhuizen: Dijkzigt, met circa 1000 bedden en 3000 medewer kers, en het Sophia Kinderziekenhuis, met circa 250 bedden en 1000 medewerkers. Het Ziekenhuis Dijkzigt vraagt een part-time Tot de taken behoren: - het assisteren; - het coördineren van afspraken; - het maken van tandfoto's en orthopantomo- grammen; - en het verrichten van lichte administratieve werkzaamheden. Functie-eisen: - ruime ervaring als tandartsassistent(e); - goede contactuele eigenschappen. Vacaturenummer: D/8-0103772/22. Salariëring minimaal f 2.041,-, maximaal f-2.571 ,- bruto per maand bij een volledige werkweek. Overige arbeidsvoorwaarden volgens rijksregeling. Informatie over de inhoud van de functie kan worden verkregen bij de Polikliniek Kaakchirurgie, tel. 010-4633519 (doorkies- nummer). Voor overige inlichtingen de heer R. J. Claassens, personeelsconsulent, tel. 010-4633370 (doorkiesnummer). Sollicitaties binnen 3 weken na verschijnen van dit blad zenden aan het Hoofd Personeels zaken, Academisch Ziekenhuis Rotterdam, Dr. Molewaterplein 40,3015 GD Rotterdam, met vermelding van het vacaturenummer. Op zoek naar een baan, kijk bij de duo's. Wekelijks vele vakatures. Den Besten is een keten die zich toelegt óp de deskundige verkoop van kaas, noten, wijnen en andere specialiteiten. Op het moment telt het bedrijf 45 vestigingen in de Randstad, regio Utrecht en Duitsland. Tevens is Den Besten vertegenwoordigd op 50 weekmarkten. Dat de onderneming succesvol is/blijkt uit de expansieve groei. In verband hiermee willen we op korte termijn in kontakt komen met enthousiaste, inventieve met een Havo of MDS-opleiding die bij voorkeur ervaring in de detailhandelsbranche hebben en de ambitie hebben om zelfstandig e kaasspeciaalzaak te leiden. Heeft u belangstelling vi Den Besten Kaas BV T.a.v. afdeling personeelszaken Postbus 171 3370 AD Hardinxveld-Giessendam J. VAN WIJNGAARDEN B.V. is in de regio een toonaangevend installatiebedrijf voor: - Loodgieter en dakwerken. - Centrale verwarming en air-cond. - Elektrische installaties. voor de installatie van 2 HULPMONTEURS CENTRALE VERWARMING Leeftijd 16-21 jaar. Schriftelijke sollicitaties aan onderstaand adres on der vermelding van opleiding en ervaring. TECHNISCH INSTALLATIE BUR0 UITDAGENDE TOEKOMST! Nederlands Meetinstituut Van Swinden Laboratorium IJkwezen Test-en Advies centrum Een groep ondernemingen die het centrum vormt van de metrologie (kennis van het meten) en een zeer belangrijke bijdrage levert aan het onderhouden en verbeteren van kwaliteitsnormen. Onder meer beheert en ontwikkelt zij de nationale fysische ei chemische standaarden en is onafhankelijk toezichthouder op de IJkwet en de Wet op de Kansspelen. De nationale en inter nationale zeer goed aangeschreven groep is werkzaam voor een keur van ondernemingen, instellingen en (semi)©verheids- diensten. Er werken bijna 300 uitstekend opgeleide, goed gemotiveerde mensen. Ten behoeve regiokantoor te Schiedam wordt gezocht een Dit regiokantoor is onder meer belast met toezicht op de naleving van de IJkwet in de provincies Zuid-Holland en Zeeland waarbij aspecten als keuringspücht, opstelling en gebruik van meetmiddelen in bedrijfssituaties aan deörtfekomen; individuele keuring van weegwerk tuigen; kalibraties en andene astrologische dienstverlening; een landelijke taftfcophet gebied van keuringen van «j toezicht op tank-/ inhoudsmeting, Functie-inforrda^e: De keuringsmedewerker wordt belast met de volgende taken zelfstandig onderzoeken van meet middelen jfliBUJief de daarbij behorende (elektronisch^) hulpinrichtingen; opsporen vsft&en optreden bij over tredingen een de IJkwet; vaststellen VSh meetgegevens. De werkzaamheden worden uitgevoerd bij leverancierv»n meetmiddelen, in gebruikssituatie»fin winkels, op markten, in bedrijven eftbffcenzinestations), alsmede in het re^pkantoor Functie-eisen: MTS-diploma bij vöorkeur richting werk tuigbouw, elektrotechniek, elektronica, fysische techniek of fijnmechanische techniek; rijbewijs B; goed ontwftÉMde socialévaördigheden met name gericht op klantgericht handelen en zonodig correctief optreden; representatief voorkomen; administratief inzicht; gevoel voor nauwkeurigheid; affiniteit met computers en digitale signaalverwerking. Leeftijd: 22-30 jaar. Salaris: Afhankelijk van opleiding en ervaring mini maal f 2.175,- en maximaal f 3.616,- bruto per maand. Bovendien wordt e«n adequaat arbeidsvoorwaardenpakket geboden. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de heer W. van Soest, tel. 010-437 73 22. Schriftelijke reacties kunnen vöör 14 november 1986 gericht worden aan de heer P. Roelofs, Afdeling Personeelszaken Organisatie-ontwikkeling van het Nederlands Meetinstituut, Postbus 654, 2600 AR Delft. Tevens wordt gezocht een Functie-informatie: De keuringsassistent wordt belast met de volgende taken: assistentie bij onderzoek van meet middelen, o.a. veelvuldig verplaatsen van gewichten; besturen en onderhouden van dienst auto's; bedienen van de meetset; onderhoud van werkstandaarden, verificatie-apparatuur en hulpmiddelen; verrichten van onderhoud op het ijkkantoor. De werkzaamheden worden uitgevoerd bij leveranciers van meetmiddelen, in gebruikssituaties (in winkels, op markten, in bedrijven en benzinestations), alsmede in het regiokantoor. Functie-eisen: LTS-diploma; rijbewijs BC bij voorkeur aangevuld met E en chauffeursdiploma; gevoel voor nauwkeurigheid; goed met mensen kunnen omgaan. Salaris: Afhankelijk van opleiding en ervaring, minimaal f 2.041,- en maximaal f 2.816,- bruto per maand. Bovendien wordt een adequaat arbeidsvoorwaarden pakket geboden. kust A zuiver jÉf ijzige kou in je gelaat striemt, de wind met je haren speelt en je na een aantal kilometers banjeren langs het Noordzee strand het voldane gevoel hebt gezond bezig geweest te zijn. Wel, die kustzuivere lucht in huis halen, is natuur lijk onmogelijk. Maar de atmosfeer thuis of op kantoor aanmerkelijk verbeteren (lees: gezond maken), dat is een kolfje naar de hand van Wolro, een gerenommeerde firma, die zich al jaren inten sief bezighoudt met het ver beteren van de kwaliteit van de lucht in bepaalde afgeslo ten ruimtes. Zo brengt Wolro, naast tal van andere luchtzui- veraars, ook het model 'Pira mide' op de Nederlandse markt (fabrikaat Amcor); een type, dat zich dank zij de strak gestileerde vormgeving en matzwarte kleur een plaatsje heeft veroverd in het National Museum of Modem Art in New York. Maar, 't voornaam ste is het vermogen om ver ontreinigde lucht daadwerke- decoratieve 'Piramide' doet dat uitstekend. Dit tafelmodel luchtzuiveraar past in werke- WOLRO LUCHTREINIGING B.V. Haringvliet 90, 3011 TG Rotterdam B 010-4 13 55 01/4 22 02 00 A1S IEMAND U DIT KAANTJE IAAT ZIEN, KUNT U BETER EVEN OPSCHRIJVEN WAT Ui bedrijfsdiensten voor gebouwen Gom Bedrijfsdiensten voor Gebouwen bv is een financieel krachtige, sterk groeiende onderne ming op het gebied van verzorgende diensten (schoonmaak, bewaking/beveiliging, kantine- beheer) en bouwkundig/technisch onderhoud. Omzet van f 250 milj. en 8.000 vaste mede werkers. De afdeling Werving is op zoek naar een: met commerciële affiniteit, voor 15 uur per week, werktijden nader overeen te komen. Na een grondige inwerkperiode behoort het thuis werken tot de mogelijkheden. Tot de taken behoren: - relatiebeheer, het onderhouden van contacten met potentiële cliënten, daarbij fungerend als een volwaardige gesprekspartner; - het telefonisch verzamelen van relevante gegevens over poten tiële cliënten. Functie-eisen: - goede telefonische spreekvaardigheid; - goede beheersing van de nederlandse taal; - goede algemene ontwikkeling; - bedrijfservaring op MBO-niveau; - Ervaring als directie-secretaresse strekt tot aanbeveling. Indien u belangstelling heeft voor de functie verzoeken wij u uw schriftelijke sollicitatie te richten aan: Gom Bedrijfsdiensten voor Gebouwen bv, 's Gravelandseweg 258, 3125 BK Schiedam, t.a.v. de afd. personeelszaken. Telefonische inlichtingen kunt u krijgen op telefoonnummer 010-4623333, de heer R. Wijnands, afd. Werving. part-time redacteur (m/v) (24 uur per week) Het gaat hierbij in eerste instantie om een tijdelijke aanstelling (6 maanden). De aan te stellen Redacteur wordt belast met de sportredactie van onze uitgave 'Het Zuiden'. De hoofdtaken bestaan uit het bewerken van de binnenkomende persberichten, en het maken van regionale sportverslagen en de daaruit voorvloeiende interviews. Ook het begeleiden van de pagina-montage behoort tot het takenpakket. Wij verwachten van u een duidelijke affiniteit met het regionale sportgebeuren. U beschikt over eigen ideeën voor de redactionele samenstelling van een sportpagina in een huis- aan-huisblad. Naast goede contactuele eigenschappen worden ervaring en een afgeronde opleiding aan de School voor Journalistiek of een gelijkwaardige opleiding, wenselijk geacht. Tevens vragen wij bereidheid om in teamverband werkzaam te zijn. Op deze functie is de CAO voor huis-aan-huisbladjournalisten Nadere informatie omtrent deze functie kan worden verstrekt door mevrouw H.A.M. Vlot, tel. 010-4699363. U kunt uw belangstelling voor deze functie kenbaar maken door uw schriftelijke sollicitatie voor 15 november a.s. te sturen naar onze afdeling Personeelszaken, Postbus 1980, 3000 BZ Rotterdam. WEGENER/TIJL Wegener Huis-aan-huisbladen B. V. maakt deel uit van Wegener Tijl N. V., de in Apeldoorn gevestigde holding van een groot aantal ondernemingen in de informatie-industrie, met een totale omzet van circa f400 miljoen en een personeelsbestand van ruim 3000 personen. De hoofdactiviteiten van het concern bestaan uit het uitgeven van regionale dagbladen, nieuwsbladen en huis-aan-huisbladen alsmede tijdschriften. Moderne grafische bedrijven vervaardigen deze uitgaven naast vele opdrachten van derden. Verder worden er informatiegidsen uitgegeven en is het concern actief op het gebied van de direct-marketing, geavanceerde verspreidingsmethodes en database-publishing. heelkunde/urologie en kinderurologle prof. dr. f.h. schröder prof. dr. r,j. scholtmeijer academisch ziekenhuis rotterdam ziekenhuis dijkzigt dr. molewaterplein 40 3015 GD rotterdam telefoon 010-463 92 22 of doorkiesnummer telex 25267 De afdeling Urologie van het Academisch Ziekenhuis Dijkzigt houdt zich al jaren intensief bezig met het onderzoek' en de behandeling van ziekten van de prostaat. Hieronder valt ook het onderzoek naar een niet-chirurgische behandeling van de goedaardige prostaatvergroting. Binnenkort zal door de afdeling Urologie een onderzoek van start gaan met als doel een medicament ter behandeling van de goedaardige prostaatvergroting in de kliniek te testen. Voor dit onderzoek zouden wij graag in kontakt willen komen met gezonde mannen in de leeftijd van 50 tot 70 jaar die bereid zijn als proefpersoon tegen vergoeding aan dit onderzoek mee te werken. Indien u hierin geïnteresseerd bent en verdere inlichtingen wenst, verzoeken wij u kontakt op te nemen met de secretaresse van de afdeling Urologie, telefoonnummer 010-463.51.43 waarna u een brochure met meer informatie over dit onderzoek zal worden toegezonden.

De Havenloods | 1988 | | pagina 2