Maken ze op uw zaak bonje om de lijn-naar-buiten? Hoogste tijd voor 'n 2e buitenlijn! ptt telecommunicatie it f s"V4*-* 1'» Meteen bestellen of heeft u nog vragen? Knappe installatie maakt u 2 x beter bereikbaar. £evóoSisilB™m fi.7oo.-i DONDERDAG 24 NOVEMBER 1988 47-374 Bellen op de zaak valt lang niet altijd mee, als u maar over één buitenlijn beschikt. U en uw collega's zullen nogal 'ns op elkaar moeten wachten tot de lijn vrij is. Bovendien bent u voor iedereen onbereikbaar zodra de hoorn van de haak is. Wij wijzen u graag de snelweg naar méér comfort en méér efficiency. Onze nieuwe voordelige telefoon installaties bijvoorbeeld bieden u 'n schat aan mogelijkheden die vroeger eigenlijk alleen voor grotere bedrijven waren weg- Ruim 700 gulden voordeel. PTT Vox 1300 telefooncentrale: Inclusief installeren. Inclusief twee Vox 140 toestellen. In ons Verkoop Advies Centrum aan het Beursplein kunt u alle nieuwe moge lijkheden 'live' bekijken. Vrijblijvend natuurlijk. En voorzien van advies dat we op üw situatie afstemmen. In de meeste gevallen binnen twee weken te installeren. beeld de Vox 1300. Dat is een makkelijk te bedienen installatie voor 2 buitenlijnen en maximaal 6 toestellen. Uw klanten kunnen u bereiken, ook als u zelf de andere lijn gebruikt. Ook intern biedt de centrale u voordelen. Zo kunt u een gesprek op elk toestel aannemen. En binnenshuis met elkaar telefoneren. Op elk toestel kunt u voor 10 nummers een verkorte kiescode invoeren. En verlaat u uw plaats, dan kunt u uw interne nummer naar een ander toestel 'meenemen'. U bent geïnteresseerd? Stel uw be slissing dan niet te lang uit. Want we hebben U kunt de Vox 1300 telefonisch bestellen. Bel gratis 06-0403. Op hetzelfde nummer kunt u ook terecht voor nadere informatie of een afspraak. Of stuur onderstaande coupon in. De Vox 1300 kunt u bekijken en gedemonstreerd krijgen in ons Verkoop Advies Centrum in het World Trade Center, Beursplein, Rotterdam. !~ik ben geïnteresseerd in de vele mogelijkheden van de Vox 1300 en"' profiteer graag van het aanbod. Stuur mij documentatie over de Vox 1300 en de Vox 140 toestellen. Bel mij voor een demonstratie in het Verkoop Advies Centrum. op dit moment een zeer aantrekkelijk aanbod voor u. Wij leveren u de Vox 1300 met twee Vox 140 telefoontoestellen voor slechts fl. 1.998,-, inclusief installatie- Telefooninstallaties vindt u bij ons in alle soorten en In de meeste gevallen kunnen wij bovendien binnen maten. We hebben ze allemaal streng geselecteerd en getest 2 weken installeren. Voor eventuele veranderingen in het op betrouwbaarheid en klantvriendelijkheid. Neem bijvoor- aantal buitenlijnen betaalt u uiteraard de gebruikelijke kosten. Stuur deze bon ingevuld naar PTT Telecommunicatie, district Rotterdam, I Antwoordnummer 5422,3000 VB Rotterdam. I Naam- 15 I Bedrijf: I Adres:. I Postcode:. I Tel.nr.: -Woonplaats:. district Rotterdam

De Havenloods | 1988 | | pagina 8