Bloemen Veiling Westland Belangstelling? Vul de Banenbon in en stuur hem op Banenbon Begin dit jaar met een goeie baan in de bloemen! Bloemenveiling Westland, een belangrijk bedrijf voor Nederland. Bloemenveiling Westland in Naaldwijk is een coöperatie met zo'n 4000 telers. Elke dag leveren zij snijbloemen, kamer- en tuinplanten aan om die via de veiling te verkopen. Veel van deze aanvoer 75%) is bestemd voor het buitenland. Per jaar wordt er zo voor 1,4 miljard gulden omgezet Daar mee levert Bloemenveiling Westland een belangrijke bijdrage aan de Nederlandse economie. Alstublieft 200 banen aangeboden. Elke ochtend voeren de telers meer dan tien miljoen bloemen en 800.000 planten aan, die via de klok worden geveild. Daarna gaan ze naar de verdeelhal en vandaar naar het kopersgebied in de veiling Veel van het werk is geautomatiseerd. Maar voor de behandeling van deze natuurprodukten kunnen wij niet zonder verantwoordelijke mensen. Voor de verdeelsector zoeken wij 200 van deze mensen, waarbij het voor ons natuurlijk geen verschil maakt of u man of vrouw bent Vroeg beginnen, vroeg klaar. Voor dit werk kunt u kiezen uit twee (part-time) regelingen: gemiddeld 20 uur per week, met een garantie van tenminste 14% uur (planten), of gemiddeld 25 uur per week, met een garantie van tenminste 221% uur (snijbloemen). U begint om 6 uur 's morgens en meestal bent u dan bij de snijbloemen om ±11.00 uur klaar. Bij de planten ligt dit tijdstip wat vroeger, nl. ±10.00 uur. (In drukke tijden kunnen de eindtijden wat later uitvallen.) Een bepaalde vooropleiding is niet nodig wel moet u, gezien de zwaarte van het werk tenminste 1,65 m lang zijn. Een goed bedrijf. Bloemenveiling Westland staat bekend als een goed bedrijf. Uiteraard mag u rekenen op een goede beloning een garantie inkomen en regelmatig een gratificatie. Maar ook zaken als gratis busvervoer of reiskostenvergoeding gratis bedrijfskleding kinder opvang tijdens de schoolvakanties en studiebegeleiding zijn hier al jaren gemeengoed. Vanzelfsprekend is er een ondernemingsraad en een actieve personeelsvereniging waarvan elke medewerker/ ster gratis lid is. De veiling is een gezond bedrijf dat volop groeit Voor wie dat wil en kan, zijn er regelmatig kansen om mee te groeien. Kom kijken, kom praten. Op donderdag 26 januari organiseren wij een Banendag. U kunt dan zelf zien hoe de veiling werkt en hoe u daarin kunt meewerken. Dit is het programma: 07.00 uur ophalen deelnemers per bus (zie opstapplaatsen); 07.30 uur ontvangst en rondleiding door de veiling 08.30 uur koffie, welkomstwoord, informatie over het werken bij de veiling en de arbeidsvoorwaarden; 09.15 uur koffie, bezoek "Banenmarkt" (kennismaking met het werk), met de mogelijkheid van een sollicitatie gesprek; tussen 11.00 en 12.00 uur einde, terugbrengen deelnemers. Opstapplaatsen Banendag. Wanneer u van het gratis busvervoer gebruik wilt maken, kunt u op de volgende plaatsen opstappen: Vlaardingen 07.00 uur Lepelaarsingel/Fr. Hendriklaan 07.10 uur Van Hogendorplaan/ Rotterdamseweg 07.15 uur Bilitonlaan (bushalte) (bushalte) (Bondsspaarbank) Schiedam 07.00 uur Broersvest 07.10 uur Rubensplein 07.15 uur Nieuwe Damlaan (stadskantoor) (postkantoor) (station Schiedam Nieuwland) Wanneer u met eigen vervoer komt dient u uiterlijk om 07.30 uur aanwezig te zijn bij de hoofdingang van Bloemenveiling Westland. Stuur de ingevulde bon in een gesloten envelop aan Bloemenveiling Westland, Afdeling Personeel Organisatie, Antwoordnummer 10008, 2670 VB Naaldwijk. Postzegel is niet nodig Ja, ik kom naar de Banendag op donderdag 26 januari 1989. Naam Adres Postcode Woonplaats Telefoon O Ik kom met de gratis bus O Ik kom met eigen vervoer (aankruisen wat van toepassing is) Bloemenveiling Westland, Dijkweg 66, Postbus 220, 2670 AE Naaldwijk Telefoon (01740) 33333. DE HAVENLOODS - DONDERDAG 19 JANUARI 1989

De Havenloods | 1989 | | pagina 20