'Na Miss Universe zijn er nieuwe uitdagingen' De nieuwe Renault 5 Cosmopolitan. Luxe is voortaan 0% RENTE Themamorgen agrarische vrouwen Eenacters in de Harmonie Nu ook Burchthuys Tapijt Angela Visser ambassadrice van Stichting 'Walk of Fame' Angela de 23- ste O fat, Schiedam; Kreisel Autobedrijven BV, Stationsweg 2, Tel. 010-4377099. 24 MAANDEN Op iedere Renault 5. Of kiest u voor 12 maanden uitgestelde betaling?* MAASLAND 'De komende en gaande agrarische vrouw' is het onderwerp van de the mamorgen die de Agrarische Commissie van de CBTB/CPB op woensdag 24 januari orga niseert. In de positie van de boerin en tuindersvrouw is veel veran derd. Vroeger wist zij precies wat van haar werd verwacht. De jonge agrarische vrouw heeft veel meer keuzemoge lijkheden, wat niet wil zeggen dat ze het gemakkelijker heeft. Sociaal-economisch voorlichtster Petra van der Horst zal het onderwerp op speelse wijze naar voren bren gen. De bijeenkomst begint om 9.30 uur en eindigt omll.30 uur. De kosten bedragen vijf gulden. Kinderopvang is aan wezig. Opgave vooral bij Klaske van der Sar, telefoon 01899T3739, is nodig,al is het maar om de plaats van samen komst te vernemen. VLAARDINGEN De thea tergroep Schmieren staat vrij dag 19 en zaterdag 20 januari op de planken in de Harmo nie. Uitgevoerd worden twee éénacters. 'Doodgewoon in de zon' en 'Jan Soldaat' handelen over de gevolgen van een dic tatuur en het avontuurlijke le ven van een soldaat. De aanvang is beide avonden om 20.15 uur. Toegangskaar ten kosten f 5,- en f7,50 en zijn verkrijgbaar aan de zaal. FOTO: ROBERT VOS 'Ik mag in deze periode nog niets tekenen. Maar uiteraard zijn er wel gesprekken ge weest. Het zit er wel in, dat ik de eerste maanden na 'de af lossing van de wacht' nog in Amerika blijf. Er zijn wat mondelinge contacten ge weest over het maken van en kele commercials. De keuze tussen Amerika en Nederland is vooralsnog heel erg moei lijk. Ik wil erg graag televisie werk gaan doen. In Amerika zijn op dat gebied veel meer mogelijkheden dan hier'. RTL Veronique is toch een moge lijk alternatief dicht bij huis? 'Ik heb contact gehad met mensen van Veronique. Maar niet meer dan dat'. Vrijheid Ondanks het feit dat Angela tot haar bekroning steeds zelf beslissingen nam als het haar toekomst betrof en gewend was aan vrijheid, bevalt haar het leventje als Miss Universe met toch vrij strakke regels, prima. 'De beperkingen vallen erg mee. Natuurlijk heb je te maken met strakke schema's, verplichtingen jegens spon sors en moet je op tal van gele genheden acte de présence ge ven. Toch heb ik veel invloed op het programma. Zo wil ik niets met bontjassen te maken Het verblijf in Nederland duurde wat langer dan ge pland. Angela: 'Er moest een reis naar Singapore worden uitgesteld. In Los Angeles had men zo vlug geen werk voor me, terwijl ik in Nederland nog erg veel te doen had. Ik mocht dus nog een weekje langer blijven. Toch ga ik za terdag (lees afgelopen zater dag) weer graag terug. Alleen al het klimaat is daar veel aantrekkelijker. En donder dag komen mijn ouders op be zoek in LA. Tijdens hun va kantie hoef ik niet naar het buitenland, zodat we er af en toe op uit kunnen'. 'Walk of Fame' Tijdens het verblijf van Ange la in Nederland nam ook de Stichting 'Walk of Fame' con tact met haar op. Niet alleen zette Angela Visser haar han den in het beton, zij gaat ook als ambassadrice werken voor de stichting. 'Ik vind het een te gek idee om in Rotterdam, ik ben daar immers geboren, een Prominenten Promenade te realiseren naar het voor beeld in Hollywood. Ik heb dan ook direct ja gezegd tegen het verzoek van de Stichting om in Amerika wat contacten te leggen. Ook als ik te zijner tijd weer terug kom in Neder land wil ik dit initiatief op welke wijze dan ook promo ten. In Hollywood - Angela hoopt dat ook daar van haar ooit een handafdruk zal ko men te liggen - is de Walk of Fame een enorme trekpleister. Ik ben er van overtuigd dat de Nederlandse versie, mede ge- ROTTERDAM— Burchthuys Interieur B.V. heeft een nieu we branche aangeboord. Was de toonaangevende meubel zaak reeds uitgebreid met een speciaalzaak op het gebied van slaapkamers onder de naam Alexander Slaapcom fort, onlangs werd daar Burchthuys Tapijt aan toege voegd. Daarmee weet het bedrijf met vestigingen in Schiedam, Nieuw Beijerland en in Rot terdam Alexanderpolder een totaalpakket op het gebied van woninginrichting aan te bieden. „We zijn vorig jaar gestart met de verkoop van tapijt op stalen. Dat liep zo goed en daarom zijn we gestart met een speciaalzaak op het bied van vloerbedekkingen", aldus Jan Seip, één van de directeuren van Burchthuys Interieur. Burchthuys Tapijt aan de Henk Speksnijderstraat 4 in Alexanderpolder richt zich op de betere merken vloerbedek king. „Het wordt geen gooi en smijtwerk", voegt de heer Seip er aan toe. Dat zijn de klanten van de meubelspeci aalzaak, dat zich voor een be langrijk deel heeft toegelegd op eiken meubilair ook niet gewend. Degelijk vakwerk is het motto van Burghthuys. Jan Seip:„We meten de i ten van tevoren zelf op waar bij veel aandacht wordt be steed aan de reeds bestaande vloeren. Bovendien geven uitgebreide informatie over de mogelijkheden die er zijn." De collectie van Burchthuys Tapijt is uitgebreid en rieerd. Behalve een ruime keuze aan vloerbedekking ir gebruikelijke dessins kan mei er terecht voor een grote va riatie aan moderne, actuele er trendy tapijten. Voor je aan 'n proefrit in de nieuwe Renault 5 Cosmopo litan GTR begint, stel je vanuitje gerieflijke bestuurders stoel beide buitenspiegels bij. Je veegt even nonchalant de achterruit schoon met de wis/wasser, kijkt nog even vergenoegd om je heen en gesproken extra's zijn, is hier standaard. Je kunt je dus probleemloos de luxe veroorloven van je eigen weg gaan. De Renault 5 Cosmopolitan is verkrijgbaar vanaf f. 19.995,-* Er is al een Renault 5 voor f. 18.500,-* Prijzen inkl. BTW, excl. afleveringskosten. Prijswijzigingen voorbehouden. Renault adviseert Elf oliën. 6 jaar plaatwerkXa ROTTERDAM— Ange la Visser, tot april van dit jaar nog Miss Uni verse, zette afgelopen donderdag voor het ge- meenthuis in haar woonplaats Nieuwer- kerk aan den IJssel haar inmiddels steenkoud ge worden handen in het beton. De afrduk zal be gin van mei van dit jaar te zien zijn op de dan te openen Prominenten- prominade aan de Schiedamsedijk in Rot terdam. De Europese versie van de sterren straat in Hollywood is een initiatief van de Stichting, 'Walk of Fame'. Angela is de 23- ste beroemdheid, die voor deze toekomstige toeristische trekpleister werd gestrikt. De Nieuwerkerkse scho ne gaat overgens in Amerika en later in Ne derland promotie maken voor de 'Walk of Fame Europe' en zal tevens di verse voor de stichting belangrijke contacten proberen te leggen. In april raakt Angela, die af gelopen zaterdag weer rich ting Los Angeles is vertrok ken, haar Miss Universe- titel kwijt. Concrete afspraken voor de naaste toekomst heeft zij evenwel nog niet gemaakt. De Stichting 'Walk of Fame' heeft zeker niet de intentie om van de eind april, begin mei van dit jaar te openen Prominenten Promenade aan de Schiedamsedijk in Rotterdam, een zwak aftrek sel te maken van de sterren boulevard in Hollywood. Een selectief gezelschap houdt het niveau van de be roemdheden, die voor een afdruk in aanmerking ko men, in de gaten. Verder wil het stichtingsbestuur juist samenwerken met de men sen achter de 'Walk of Fame' aan de andere kant van de 'plas'. Angela Visser, die nog tot april de titel Miss Universe draagt, werd gestrikt om voor dit unieke projekt pro motie te maken. Mr. Paul Walters, juridisch adviseur van de Stichting, is erg in zijn nopjes met Angela. 'Een ideale ambassadrice voor spaarzame vrije tijd, die ik heb vrij bewegen in Los Ange les. Ik kan rustig in een korte broek en een T-shirt rondlo pen, zonder dat ik lastig wordt gevallen. In de wijk Be verly Hills is men bovendien wel gewend aan beroemde mensen'. Luxe 'Ik ben me er van bewust dat het leventje, dat ik nu leidt, een tijdelijke zaak is. Je staat elke dag in de belangstelling, je krijgt alle aandacht. En ik moet ook zeggen, luxe gewend snel. Straks zijn er echter weer nieuwe uitdagingen. Ik vind het dan ook helemaal niet erg om een stapje terug te doen'. ons natuurlijk. In Amerika kan zij de komende maan den helpen bij het leggen van belangrijke contacten, maar ook als zij miss Uni verse af is, kan Angela nog veel voor de Rotterdamse at tractie doen'. De toekomstige sterren straat, volgens Paul Walters is er tussen het Imax Theater en het Maritiem Museum Prins Hendrik ruimte voor ruim duizend tegels, ver schilt in één opzicht met het Amerikaanse zusje. In Hol lywood liggen nagenoeg al leen de handjes en voetjes van vermaarde filmsterren in het beton, in de Maasstad komen in principe alle be kende persoonlijkheden uit zien ook het niveau van de prominenten, die hun mede werking reeds verleend heb ben, ook bij het publiek zal aanspreken. Wat mij ook aan spreekt is dat de 'Walk of geeft gas. De schone motor reageert soepel en voor je 't weet passeer je in de vijfde versnelling een hele rij konkur- renten. Die je dankzij het chique getinte glas op je gemak kunt bekijken. Waarbij nog eens opvalt hoe rijk deze Renault 5 Cos mopolitan GTR is uitgevoerd. Want alles wat normaal DE RENAULT5 COSMOPOLITAN. JE EIGEN WEG. RENAULT de sport, kunst, cultuur en wetenschappen in aanmer king voor een mini-monu mentje. Om van de Europese 'Walk of Fame' een interna tionale trekpleister te ma ken, zijn naast bekende Rot terdammers inmiddels ster ren gestrikt die ook in bin nen- en of buitenland grote bekendheid genieten. De vorig jaar in Mexico tot Miss Universe gekroonde Angela Visser is de 23- ste coryfee, die een afdruk plaatste. Na de eerste tegel, die op 20 maart 1989 door Bep van Klaveren werd ge signeerd, volgden onder an deren Lee Towers, Yvonne van Gennip, Joe Cocker, Carl Lewis, Anton Geesink, Jeroen Krabbe, 'Garry Kas parov en Ivan Rebrov. 'Bij de opening willen we tenminste veertig tegels heb ben', aldus Paul Walters. Fame Europe' geen commer ciële zaak is. De Stichting be staat uit een aantal enthou siaste vrijwilligers, die het ideaal hebben in Rotterdam iets moois te verwezenlijken'. 9 Angela Visser, vrij van steraüures.

De Havenloods | 1990 | | pagina 17