A j6 flamco ERMAF Radio Holland Group automatensteller Volop werk bij festival Rotterdam 650 VAKANTIEWERK -># CIVIELTECHNISCH MEDEWERKER M/V Ervaren Zakenreis- medewerk(st)ers voor het BTC in Rotterdam MTS'er E als monteur/technicus m/v in een zelfstandige functie 9 0 DE HAVENLOODS - DONDERDAG 12 APRIL 1990 15-367 Floormanagers m/v U bent volledig verantwoordelijk voor een bepaald gedeelte van de Rivoli Festival Hall. Dit kan een tentoonstellings-, horeca-, wacht- of verkoopruimte zijn. De taken zijn veelomvattend. U bent het aanspreekpunt voor de bezoekers, u draagt zorg voor sfeer en representativiteit van uw ruimte, terwijl u tevens een ondersteunende functie heeft t.o.v. de beveiliging. Kassamedewerkers m/v Een zeer verantwoordelijke functie. Na een korte training draagt u zorg voor de betalingen van de attractie "Bestemming Rotterdam", het middelpunt van de Rivoli Festival Hall. Naast het uitvoeren van de kashandelingen bent u verantwoordelijk voor het reguleren van de toeschouwersstroom. Tevens zijn een aantal kassamedewerkers nodig voor een in de Hall gevestigd wisselkantoor. De taken hier omvatten het aan- en verkopen van vreemde valuta en het verzilveren van cheques. Engelse spreekvaardigheid en cijfermatig inzicht zijn een pre. Verkoopmedewerkers m/v U runt geheel zelfstandig een giftshop. In deze giftshop worden artikelen verhandeld uit vele landen, die elders in de hal worden geëxposeerd. Het assortiment is sterk wisselend, dus het is zaak hier flexibel op in te spelen. Enige ervaring in de detailhandel is zeker een pre. Beveiligingsassistenten m/v Allereerst ontvangt u een korte training van Randon Beveiliging. Uw werkterrein is de gehele Rivoli Festival Hall. U rapporteert rechtstreeks aan een gediplomeerd beveiligingsbeambte. In deze functie is het van belang dat u op een soepele manier met mensen en situaties om kunt gaan. Stressbestendigheid en enige affectie met beveiliging is een pre, dit laatste is echter zeker geen vereiste. Medewerkers informatiebalie m/v U zult werkzaam zijn in de informatiebalie bij de hoofdingang van de Rivoli Festival Hall. Als "visitekaartje" is het uw taak de bezoekers op een prettige en duidelijke manier wegwijs te maken in de immense hal. Talenkennis en enige ervaring dan wel een opleiding in deze richting is een pre. Periode Het festival, genoemd Rivoli, is één van de hoogtepunten van de viering van het 650-jarig bestaan van Rotterdam en is geopend van 29 april tot 21 oktober 1990. Indien u in deze periode beschikbaar bent, kunt u wellicht ook bij dit festival Locatie Werktijden De Rivoli Festival Hall is 7 dagen per week geopend van 12.00 tot 23.00 uur. Er wordt gewerkt in een roulerend rooster, waarbij tevens een wisseling'van functies mogelijk is. Training U krijgt een 2-daagse training speciaal gericht op de werkzaamheden die u gaat uitoefenen. Gedurende de uitzendperiode wordt bedrijfskleding beschikbaar gesteld. Inschrijven U kunt zich inschrijven van maandag tot en met vrijdag van >t 17.30 uur bij Randstad Uitzendbureau. Pleinweg 2 ■V randstad uitzendbureau Eerste Rotterdamse Meetapparatenfabriek, bekend leverancier van o.a. gas- en water meters voor de nutsbedrijven en industrie vraagt voor zo spoedig mogelijke indiensttreding een medewerker I Jkzaal (m/v) (leeftijd tot ca. 30 jaar) met opleiding LTS (bij voorkeur meet- en regeltechniek). De werkzaamheden bestaan uit het zelfstandig ijken en reguleren van balgen gasmeters. Sollicitaties kunnen worden gezonden naar: b.v. ermaf Kinderdijkstraat 71,3076 JH Rotterdam, afdeling Personeelszaken. Voor telefonische informatie kunt u kontakt opnemen met het hoofd IJkzaal, de heer T.P. Geerinck, tel.: 010 - 43219 55. CMP Batterijen B.V. te Vlaardingen is de Nederlandse dochter van een der grootste producenten van trak- tiebatterijen voor in dustrieel gebruik. Deze batterijen worden toe gepast als energiebron op verschillende terrei nen variërend van vorkheftrucks tot rij dende winkels. CMP Batterijen B.V. heeft haar positie als marktleider te danken aan de kwaliteit (be drijfszekerheid en le vensduur) en aan de service. De verkoop en ser vice wordt verzorgd door een aantal regio naal werkende verte genwoordigers en in- spekteurs en een centrale binnendienst in Vlaardingen. CMP Batterijen B.V. Postbus 162 3130 AD Vlaardingen Tel. 010-4455666 CHLORIDE TRXKTIEBATTERUEN Binnen onze onderneming is de vakature ontstaan van WERKVOORBEREIDER/ TECHNISCH ADMINISTRA TIEF MEDEWERKER De funktie De werkzaamheden bestaan o.a. uit het voorbereiden van orders en het verrichten van tekenwerk ten behoeve van onze produkten. Bij gebleken geschiktheid dient u t.z.t. de werkzaamheden van het be drijfsbureau te coördineren. De funktie-eisen Om voor deze funktie in aan merking te komen dient u een technische achtergrond te hebben (b.v. M.T.S.-werktuig- bouwkunde of een gelijkwaar dige opleiding). Bovendien dient u geinteresseerd te zijn in de administratieve verant woording van opdrachten. Uw leeftijd ligt tussen 20 en 25 jaar. De arbeidsvoorwaarden De arbeidsvoorwaarden zijn gebaseerd op de C.A.O. voor de metaalindustrie en zijn zon der mèer uitstekend te noe men (o.a. een 13e maand). De procedure Wilt u in aanmerking komen voor deze funktie stuur dan uw sollicitatie naar ons bedrijf t.a.v. de heer W.C. van Eersel. Informatie over deze vakature kunt u verkrijgen bij de heer A.l Pleijsier. Ben je 16 jaar of ouder en op zoek naar een leuke vakantiebaan? Dan is dit wellicht iets voor jou! SAB CATERING BV beheert personeelsrestaurants door geheel Nederland voor overheid en bedrijfs leven. Wij zoeken voor de zomerperiode, met name de maanden juni, juli en augustus, representatieve Je taken bestaan voornamelijk uit het assisteren bij de voorbereiding en uitgifte van de lunch. Daar naast zorg je voor de koffie- en theeverstrekking. Hierbij horen natuurlijk ook de diverse opruim- en schoonmaakwerkzaamheden. Je werkt in je woonplaats of in de directe omgeving daarvan. De werktijden variëren, afhankelijk van de vestiging, tussen de 4 en 7 uur per dag. Wij bieden je een salaris volgens de Catering-CAO en een vakantiecontract voor de periode waarin je bij ons werkzaam bent. Wij zien het liefst dat je je op kunt geven voor een aaneengesloten periode van ten minste 3 weken Ben je handig, kun je netjes werken en heb je gevoel voor service, vul dan onderstaande bon in en stuur hem in een gesloten envelop naar SAB CATERING BV, t.a.v. afdeling Personeels zaken, Postbus 59, 1160 AB Zwanenburg. Naam: m/v Adres: TECHNISCH BUREAU IN DE KRIMPENERWAARD Het Technisch Bureau in de Krimpenerwaard is een samenwerkingsverband van de gemeenten Krimpen aan den IJssel, Nederlek, Bergambacht en Ouder kerk. Het totale gebied omvat een oppervlak van 10.000 ha. en heeft 60.000 inwoners. Bij de afdeling weg- en waterbouwkunde kan worden Functie-informatie: De te benoemen functionaris zal voornamelijk worden belast met: - het ontwerpen en voorbereiden van civieltechnische werken; - het maken van bestekken en begrotingen; - het assisteren bij en het uitvoeren van landmeetkundige werkzaamheden. Functie-eisen: -opleiding minimaal M.T.S. weg- en waterbouwkunde; - affiniteit met automatisering; - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden; - goede contactuele eigenschappen; - bereidheid tot het volgen van vakgerichte cursussen; - enige jaren ervaring met genoemde werkzaamhe den strekt tot aanbeveling. Salariëring Afhankelijk van opleiding en werkervaring kan een salaris worden overeengekomen tot een maximum van f 3.393.- (schaal 6) bruto per maand, met een doorgroeimogelijkheid tot f 3.736.- (schaal 7) bruto per maand. De gebruikelijke rechtspositieregelingen geldend voor ambtenaren zijn van toepassing, waaronder aansluiting bij het I.Z.A. Nadere inlichtingen kunnen worden verkregen bij de direkteur, de heer ing. C. Cauwels, tel. 01807-14455. Belangstellenden worden verzocht binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad een sollicitatiebrief te richten aan: de direkteur, de heer ing. C. Cauwels, van het Technisch Bureau in de Krimpenerwaard, Postbus 5, 2920 AA Krimpen aan den IJssel. Uw krant. Een onmisbaar medium. Leeftijd: Opleiding: Kan ten minste werken in de periode van: t/m (ten minste 3 aaneengesloten weken!) SAB CATERING 1bpKl*dMf Wij zoeken op korte termijn, PART-TIME KREDIETADVISEUSES v/m Functie-eisen: - middelbare opleiding - perfecte beheersing v/d Nederlandse taal - goede typevaardigheid - goede contactuele eigenschappen - commerciële instelling - flexibele werkhouding Salariëring in overeenstemming met de inhoud van de func- Uitsluitend schriftelijke sollicitatie, voorzien van een recente pasfoto, kunt u binnen 8 dagen richten aan: TopKrediet, t.a.v. Dhr. T. Sakkers, postbus 2303, 3000 CH, Rotterdam. Gelieve linksboven op de enveloppe te vermelden TS. TR4HEL CENTRE Postbus 157,2280 AD Rijswijk De Business Travel Centres van Holland International verheugen zich in een sterke groei. Inmiddels is het aantal BTC's uitgebreid en hebben wij 20 gespecialiseerde zakenreiskantoren verspreid over heel Nederland. Vele nieuwe klanten veroorzaken meer werk! Een forse uitbreiding met enthousiaste collega's is daarom mogelijk. Op dit moment kunnen wij dan ook ervaren zaken- reismedewerk(st)ers plaatsen in de BTC-vestiging in Rotterdam. Wij verwachten, dat u ervaring heeft in de verkoop van zakenreizen en alles weet over bijvoorbeeld het Corda-systeem, Ticket Printer, luchtvaarttarieven, enzovoort. Wanneer u ook wilt behoren tot de jonge dynamische club van Holland International Business Travel Centre medewerkers dan wacht u een zelfstandige functie in één van onze accountgroepen. Wilt u in het zakenreisvak carrière maken, dan biedt Holland International uitstekende mogelijkheden. Naast een prettige werksfeer en een goed salaris zijn ook de secundaire arbeids voorwaarden zonder meer uitstekend te noemen. Wij bieden o.a.: prima vakantie- en reisfaciliteiten en mogelijkheid iot het volgèn van diverse interne cursussen. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan: Holland International, afdeling Personeelszaken, Postbus 157, 2280 AD Rijswijk, t.a.v. mevrouw H. Vurol. HOÜAND INTERNATIONAL De Radio Holland Group is een internationaal opererende handelsonderneming, gespecialiseerd in hightech elektronica en compleet geïntegreerde systemen ten behoeve van bedrij ven, industrie, scheepvaart en de overheid. De activiteiten zijn ondergebracht in drie divisies, waarvan de Marine Division zich bevindt in Rotterdam. De Land Division en de Defense Division opereren vanuit Amsterdam. De Radio Holland Group beschikt over een wereldwijd netwerk van vestigingen en dochterbedrijven, waar in totaal ca. 1.150 mensen werkzaam zijn. De afdeling Nieuwbouw Speciale Projecten houdt zich bezig met het monteren, installeren en i n bed rijf stel len van nieuwe apparatuur op het gebied van telecommunicatie, navi gatie, machinekamer- en brugautomatisering. De werkzaam heden worden zowel binnen (in de workshop) als aan boord van schepen en/of andere locaties uitgevoerd. Uit hoofde van onze slogan 'worldwide service' kunnen de activiteiten ook buiten Nederland plaatsvinden. Uw functie U zorgt voor montage, installatie en inbedrijfstellen van door ons geleverde produkten aan boord van schepen, off shore industrie en op locaties aan de wal. Wij hebben een naam hoog te houden in deze wereld. Aange zien u vrijwel altijd alleen werkt aan projecten, is het vooral aan u om die goede naam te handhaven en waar mogelijk nog te versterken. Het gaat hier om een zelfstandige functie, waarin veel van uw vakkennis wordt gevraagd. Uw profiel Als achtergrond heeft u een MTS E opleiding, eventueel aan gevuld met applicatiecursussen. Enkele jaren ervaring als (zelfstandig) monteur/technicus en enige affiniteit met de scheepvaartwereld is een pré. Dat u goede communicatieve en sociale vaardigheden heeft, is vanzelfsprekend evenals het rijbewijs B. Wat uw leeftijd betreft: die ligt niet boven de dertig jaar. Tenslotte; u woont in de regio. Informatie en sollicitatie U kunt uw schriftelijke sollicitatie richten aan de Radio Holland Group, ter attentie van de heer F. M.A. van Batenburg, afdeling Personeelwerk, postbus 5068, 3008 AB Rotterdam. Voor nadere informatie kunt u bellen met de heer L. Boone, chef afdeling Nieuwbouw, telefoonnummer 010-4283204. J J J Electronic Systems, Marine VERZAMELAARS SLAAN Uw krant Een onmisbaar medium Flamco b.v. Postbus 115 2800 AC Gouda-Holland Industriestraat 6 2802 AC Gouda-Holland Telefoon 01820-91800 Polynorm Automotive (Bunschoten) i Polynorm Bouwprodukten (Bunschoten) i Polynorm Roosendaal Flamco Groep Flamco is een groeiende, internationaal opererende metaalverwerkende onderneming met fabrieken in Gouda, Bunschoten, Zutphen, West-Duitsland en Amerika en verkoopvestigingen in Nederland, Frankrijk, West-Duitsland en Engeland. Wij fabriceren apparatuur en onderdelen voor centrale verwarmingsinstallaties. Voor de hoofdvestiging in Gouda zoeken wij voor de afdeling Automaten- draaierij een: In deze afdeling vindt u een groot aantal draaiautomaten. Hiermee worden onderdelen voor onze produkten vervaardigd, waarbij de nadruk ligt op half fabrikaten voor ons pijpmontagemateriaal. Het betreft een vrij zelfstandige baan die, behalve het instellen van de machines en het controleren van het produkt, ook het onderhoud van de machines en het vervangen van onderdelen inhoudt. Onder leiding van de chef Draaierij maakt u deel uit van een groep vak bekwame enthousiaste medewerkers. Wij vragen van u: - een voltooide LTS-opleiding. Wij bieden u: - goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, w.o.: *36 vrije dagen per jaar; gratificatieregeling; ruime studiemogelijkheden. - een goed en enthousiast team van medewerkers. Indien u geïnteresseerd bent in deze functie, dan kunt u bellen met de heer J. Postma, telefoon 01820 - 918 00. U kunt ook schriftelijk solliciteren; u richt uw brief aan Flamco B.V., afdeling Personeelszaken t.a.v. de heer J. Postma.

De Havenloods | 1990 | | pagina 6