'Fevenoorder' Ed de Goey opnieuw beste speler SS* RADIO RIJNMOND Vélig wonen op niveau in 'Stobergstaete'. Hondencontroleurs gaan op pad mm Eetcafé Zeebeer met nieuw concept Rallysprint p Waalhaven 'Rijnmond voetbalgala wordt serieus genomen' Schiedam lALY'S Koop Shop! reefermonteurs (m/v) tankmonteurs (m/v) Huzarenstukje op BK-laan DE HAVENLOODS - VRIJDAG 25 MEI 1990 21-372 Wegener-directeur Victor Doorn feliciteert topscorer Peter van Vel- PSV is echter ook nog niet helemaal uit beeld en er is ook belangstelling uit het buiten land". Aangezien Ger Lagen dijk de zaken voor De Goey behartigt en Feyenoord een keepersprobleem heeft lijkt de uitkomst niet moeilijk te ra den. Topscorer Tijdens het drukbezochte Rijnmond-voetbalgala werd nog een titel vergeven. Peter van Velzen (SVV) kreeg uit handen van Wegener-direc teur Victor Doorn de prijs voor de meest produktieve speler uit het Rijnmondge bied. De Schiedammers zullen het in de eredivisie echter zonder de populaire spitsspe- ler moeten doen. Door een vervelende blessure aan de bilspier moet hij een punt zet ten achter zijn actieve carriè re. „Vervelend, maar je weet dat het einde toch een keer komt. Ik blijf overigens wel voor SVV actief". Voor DS'79, straks Dordrecht '90, en Excelsior geen prijzen op het voetbalfeest van Radio Rijnmond. De ploeg uit Dordt haalde de slechtste rapport cijfers. De broertjes Pruym- boom sluiten het klassement van de Rijnmond voetballer van het jaar. Albert werd 60- ste, Pedro 61-ste met een res pectievelijk gemiddelde van 5.54 en 5.37. Kees den Braven, de nieuwe eigenaar van Dor drecht '90, mikt het volgend seizoen op een hogere klasse ring. Het contracteren van Eric Willaarts is zeker een eerste goede aanzet. Ook nieuws (lees gerucht) van het Excelsiorfront: Sandor Popovics zou de opvolger van de door de spelers weggestem de Joop van Daele worden. Vooral Lex Schoenmaker keek boos, toen hij dit bericht hoorde. Schoenmaker hoopte immers zijn intrek op Wou- denstein te kunnen nemen. Immers is er net als voor Hiele ook voor hem geen plaats meer in de Kuip. „Ik heb een gesprek gehad met Excelsior. Ik ben echter nooit meer te ruggebeld en dan hoor je dat een trainer, die al bij vier of vijf clubs is weggeschopt, door de zesde weer wordt bin nengehaald. Maar het schijnt in de voetballerij tegenwoor dig zo te werken. Feyenoord doet daar net zo goed aan mee. Ik ben niet alleen op een on sympathieke manier op een zijspoor gezet; wat er gebeurt rondom de persoon Hiele is ook niet echt fris. Ik betreur mijn vertrek uit de Kuip nog steeds. Ik had daar graag ho gerop gewild". Serieus De drukte op het voetbalgala was opvallend. Alle bobo's uit de Rotterdamse regio, opval lend veel spelers en trainers en zelfs ook ex-bondscoach Thijs Librechts, waren van de partij. Hans van Vliet van Ra dio Rijnmond, die tijdens het optreden van 'Revelation Time' ook enkele ritmische bewegingen in huis bleek te tweede gedeelte van de com petitie miste, verklaarde ove rigens weer helemaal speel- klaar te zijn. Tijdens het dit weekeinde gehouden door Feyenoord gewonnen eerste VSB toernooi bleef hij echter nog aan de kant. „Ik wil aan het einde van dit seizoen geen ROTTERDAM - De Bies heuvel Piedro Rallysprint wordt dit jaar, in het kader van Rotterdam 1990, ge houden in het Waalhaven gebied. Zondag 27 mei gaan er vanaf 12.01 uur in totaal zo'n 130 équipes van start voor drie snelheidsproeven. Het par cours is 12,8 kilometer lang met start bij restaurant Waal haven (Shell-benzinestation). De rallysprint is de derde wedstrijd die meetelt voor het Nederlands kampioenschap. Er wordt gereden in verschil lende categorieën (toerwa- - gens, produktiewagens en hobby klasse). Publiek kan de wedstrijd, die duurt tpt omstreeks 19.00 uur, gratis bijwonen. ROTTERDAM— Ed de Goey, de betrouwbare sluitpost van Sparta, werd afgelopen donderdag in een tropisch heet Tropica- na voor de tweede maal in successie gehuldigd als Rijnmondvoetballer van het seizoen '89-'90. De in Gouda woonachtige De Goey, die één dezer dagen een meerjarig contract on dertekent bij Feyenoord, bleef de huidige Feye- noordkeeper Joop Hiele nipt voor in het klasse ment, dat al weer voor de derde keer werd bijgehou den door de verslaggevers van de regionale radiozen der. Michel Valke, die voor zijn Sparta maar net het vereiste aantal wedstrijden (de helft plus één) speelde, eindigde op een derde plaats. De Spar taan, die door een in december opgelopen beenbreuk het Ed de Goey voor de tweede keer Rijnmond voetballer van het jaar. risico's meer lopen. Ik richt mij nu al op de komende voet baljaargang. Ik verwacht, mede omdat Sparta een over een heel erg jonge spelers groep beschikt, dat ik een be langrijke rol in het elftal krijg toebedeeld". Ontstemd Joop Hiele, die vorige week van de technische leiding te horen kreeg, dat hij weg moet, was niet op de Rijnmondparty aanwezig. Hiele zit immers met Oranje in trainingskamp. Wel liet hij middels een die middag opgenomen telefoon gesprekje de vele aanwezigen weten nogal ontstemd te zijn op de wijze, waarop hij na zo vele Feyenoordjaren uit de Kuip wordt weggejaagd. „Ik zal alleen nog van mijn sup porters afscheid nemen. Met de Feyenoordleiding wil ik verder niets meer te maken hebben". De opvolger van Hiele staat in ieder geval al klaar. Ed de Goey wilde zijn overgang van Spangen naar Rotterdam- Zuid overigens nog niet toege ven. De Gouwenaar vernam het nieuws dat Hiele vertrekt echter met zichtbaar genoe gen. „Dat opent perspectieven natuurlijk. Ik kan in ieder ge val weg bij Sparta en ik ben klaar voor het grotere werk. zen. hebben: „Een bewijs dat ons klassement serieus wordt ge nomen. De derde editie krijgt derhalve beslist een vervolg en aan de formule zal met ecnt veel gesleuteld worden". Dat voor de derde keer een keeper wint vindt hij logisch. „Een keeper kan nu eenmaal makkelijker uitblinken. Ed de Goey is in het VI-klassement ook derde geworden. Dat ont loopt elkaar niet echt dus". TEKST: JAN VOLWERK FOTO'S: ROBERT VOS 21 Uiterst comfortabele appartementen, in 4 variaties van uitzonder lijke architectuur. Op de hoek van de Juliana van Stolbergstraat en de Burg. Knappertlaan. Zeer compleet uitgerust met o.m. beeldtele foon (huisentree), luxe keuken, badkamer met ligbad en aparte douche, twee of drie royale slaapkamers en een eigen c.v.-installatie. Koopsommen vanaf 270.000,- v.o.n. inclusief eigen grond. Inlichtingen bij Bouwfonds Rotterdam, tel. (010) 4 13 65 10 of Anke Bodewes Makelaardij, tel. (010) 4 26 52 00 of Heintz Makelaardijo.g., tel. (010)4 60 1211. Of bel de service-lijn. Bouwfonds Nederlandse Gemeenten SCHIEDAM Medewerkers van de gemeente zijn deze week begonnen met het huis- aan-huis controleren op welke adressen honden worden ge houden. De controleurs heb ben de taak honden op te spo ren waar geen hondenbelas ting voor wordt betaald. De controle is de volgende fase in de campagne van de gemeente om illegale honden op te sporen. Via publicaties in diverse bladen en huis-aan- huis verspreide folders heeft de gemeente de Schiedam mers gemeld dat voor iedere hond belasting moet worden betaald. Hondenbezitters die nog geen aangifte hadden ge daan, werden opgeroepen dit alsnog zo snel mogelijk te doen. Toch hebben naar schatting enkele honderden hondeneigenaren dit nog niet gedaan. Daarom is deze week de con trole-actie van start gegaan. Verwacht wordt dat de con troleurs binnen twee maanden alle adressen bezocht hebben. De controleurs zijn in het be zit van een legitimatiebewijs die ze desgevraagd kunnen tonen. De controle beperkt zich tot een 'controle aan de deur'. Het is zeker niet de bedoeling dat de controleurs woningen bin nengaan om te kijken of er honden aanwezig zijn. Hondenebzitters die geen be lasting betalen voor him vier voeters riskeren een extra hoge aanslag met eventueel een boete. De gemeente raadt iedereen die nog geen aangifte heeft gedaan dit zo snel moge lijk te doen bij Bureau Belas tingen, Emmastraat 1, tele foon 4.26.05.00, toestel 176. Verkoop van speelfilms (VHS) o.a. muziek RUSH, Pink Floyd, Rolling Stones, Beatles, U2 sport voetbal(WK's), Squash, Tennis, Bridge, Boksen speelfilms James Bond, Clint Eastwood, Pink Panther, Jakie Chan kinderfilms Asterix, Bassie en Adriaan en in de hoofdrol Alfred J. Kwak M (4 verschillende titels) Y*^^95 per stuk 19-95 BALY'S Koop Shop! Dam 5 Schiedam Tel. 010-427 04 20 Inkoop Verkoop Video films. Geopend: ma-za 10.00-18.00 do-av 21.00 PROGRAMMERING FM 93.4 07.00-09.00 uur Ochtendmagazine door Jan van de Putte met "Drie over zeven", het ochtendbladenoverzicht, aktualiteiten tussen half acht en half negen in "Editie half acht", de column, sport en "Kwis en Waarachtig". 09.00-10.00 uur Nederlands Produkt, non-stop muziek. 10.00-12.00 uur Hans van Vliet en Pieter Leen met veel muziek, "Vijf van vroeger", artiest van de week, waargebeurd verhaal, de grindtegel en "De ruilbeurs". 12.00-14.00 uur Lunchmagazine door Liesbeth van der Kruit met aktualiteiten, cultureel nieuws, konsumenten-informatie en commentaar en de weekgast: Lou Wijnen. 14.00-16.00 uur De Radio Rijnmond Expresse met Frans van Dun. Non-stop muziek met om 14.30 en 15.30 uur een Nederlandse nummer 1 -hit uit het verleden. 16.00-17.00 uur De weg naar Kralingen. Historisch programma door Suzanne Mulder. Deze week gemeente: Oost-Flakkee. 17.00-18.00 uur Middagmagazine door Erik Post met aktualiteiten in "Editie half zes", het t.v.-overzicht, sport en "Kwis en Waarachtig". 18.00-19.00 uur Post aan de telefoon met telefonische reakties van luisteraars. Eigen nieuws op de hele uren 10.00-10.30 uur Weekjourjaal door Ron v/d Rhee. 10.30-12.00 uur Wilfried de Jong en Wim Kerkhof. 12.00-14.00 uur Radio Rijnmond 30 door Jan de Hoop. De 30 meest gedraaide platen op een rij. 14.00-17.00 uur Radio Rijnmond Sport door Peter Ouwerkerk. 17.00-18.00 uur Deelder Jazz door Jules Deelder. Deelder draait jazz en jullie luisteren! Eigen nieuws op de hele uren 10.00-12.00 uur Rijnmonds Diep Informatie uit het Rijnmondgebied. Onderwerpen: van 10.00-11.00 uur: Cabaret-marathon, van 11.00-12.00 uur: Cabaret-marathon. 12.00-13.00 uur Oldtimers door Pieter Leen. Een uur radio met een verleden. 13.00-18.00 uur Radio Rijnmond Sport door Peter Ouwerkerk. Eigen nieuws op de hele uren PAKHOED CONTAINER SERVICES B.V. gevestigd aan de Westgeulstraat 5 te Rotterdam-Botlek, vraagt voor het depot enthousiaste jonge mensen. De functie houdt onder meer in: - het uitvoeren van reparaties c.q. storing zoeken aan de koelunits. Van de reefermonteur wordt verwacht: - L.T.S. (electra) of M.T.S. WTB/eléctra; - Enige kennis of ervaring in de koeltechniek; - Zelfstandig kunnen werken. De functie houdt onder meer in: - het uitvoeren van reparaties c.q. storing zoeken aan de tankcontainers. Van de tankmonteur wordt verwacht: - L.T.S. (metaal) of M.T.S. WTB; - Lasdiploma's C02 T.I.G.; - Enige ervaring in het repareren van chemie tanks; - Zelfstandig kunnen werken. Sollicitaties: Belangstellenden worden verzocht hun sollicitaties te richten aan Pakhoed Container Services B.V., Westgeulstraat 5,3197 LD Rotterdam-Botlek. Voor nadere informatie kunt u bellen: de heerE.A. van Linge010-4 726800. De onderneming Pakhoed Container Services B.V., een werkmaatschappij van Pakhoed Transport B.V, is toonaangevend in de reefer en tankcontainer reparatie. PAKHOED CONTAINER SERVICES BV SCHIEDAM— Met een meer dan zestig meter hoge hijskraan is vrijdagmorgen een roestvrijstalen pijp ge- plaatst in de schoorsteen van het Schielandziekenhuis aan de Burgemeester Knappert- laan. De 43 meter lange bin- :j nenschoorsteen is van bo- venaf in delen van twaalf meter ingehesen. De binnen- schoorsteen is nodig in ver- band met de aanleg van een warmtekrachtkoppelingsin stallatie. Doordat de rook gassen minder heet zullen zijn, verwacht men conden- satieproblemen. Zonder de binnenschoorsteen zou de bestaande schoorsteen bin nen niet al te lange tijd aan getast zijn. Aan het eind van de zomer moet de warmte krachtinstallatie operatio neel zijn. Eetcafé Zeebeer aan de Maasboulevard. SCHIEDAM Het voormali ge café-restaurant The Cic- kenboat aan de Maasboule vard draagt sinds enkele da gen de naam Eetcafé Zeebeer. Niet alleen de naam is gewij zigd; eigenaar Bob de Lange heeft tevens een geheel nieuw concept geïntroduceerd. „Wij bieden houtskoolspecialitei ten tegen redelijke prijzen, van goede kwaliteit èn in roy ale porties." Zakelijk bekeken Deze formule blijkt al aan te slaan in Rotterdam, waar een neef successen boekt met eet- café's Bruintje Beer en Betty Beer. En als het aan eigenaar De Lange ligt, wordt het Schiedamse publiek nu ook veroverd. Nadat hij als directeur aan hotels in het buitenland ver bonden is geweest, zocht De Lange een goede locatie voor een eigen café-restaurant. Die vond hij aan de Maasboule vard. „Het is. een tamelijke flinke ruimte, die zich tevens leent voor recepties en dergelijke. Bovendien zijn er aan drie kanten ramen zodat je altijd uitzicht op het water hebt en beschikt de Maasboulevard over zeer ruime parkeergele genheid," somt hij tevreden op. Het onderkomen werd gedu rende drie weken onder han den genomen alvorens de zaak geopend kon worden. „De naam eetcafé geeft het al aan. Dit is een zaak waar iedereen zich thuis moet voelen. De menukaart bevat gerechten vanaf elf gulden, of dagscho tels van f 12,50 zoals een dub bele kipfilet met salades, fri tes of stokbrood. Maar ook klanten die uitgebreid willen eten, kunnen hier terecht. Deze week worden ook bedrij ven in de omgeving aange schreven en geattendeerd op de mogelijkheid hier te lun chen." En voor wie iets anders wil eten dan een houtskoolspecia liteit, is de kok altijd bereid een 'tournedos in de pan te bakkerf'.

De Havenloods | 1990 | | pagina 5