Op zoek naar een vakantiebaan voor een extra zakcentje? Je treft het bij Olympia OLYMPIADS? UITZENDBuRO tempo-team uitzendbureau tempo-team uitzendbureau Ga je verder leren of carrière maken? Bij de Amro Bank kan het allebei. Amro Bank EEN ERVAREN ALLROUND MACHINE-BANKWERKER ERVAREN IJZERWERKERS ERVAREN CERTIFICAAT LASSERS TEKSTVERWERKER m/v, TELEFONIST/RECEPTIONIST m/v vooreen succesvolle carrière OVER CONCERTEN EN OPTREDENS HESJE AllES IN DEZE KRANT PAC B.V. is een technische handelsonderneming gespecialiseerd in het geven van adviezen en het leveren van machines voor de spaanloze metaalbewerking en omvormtechniek. De aktivitei- ten omvatten enerzijds de verkoop en service van standaard machines. Daarnaast worden, in de vorm van projekten, produktielijnen samengesteld naar klantenspecificatie uit al dan niet stan daard komponenten van verschillend fabrikaat. Als versterking voor onze verkoopafdeling van laatstgenoemde produktengroep zoeken wij een: Technisch commercieel medewerker binnendienst M/V De funktie omvat o.a.: Het uitwerken van aanbiedingen aan de hand van de technische dokumentatie en prijslijs ten van onze, hoofdzakelijk buitenlandse, leveranciers. Het begeleiden van opdrachten, zowel intern als door kontakt met afnemers en leveranciers. Het regelen van de servicedienst alsmede het bestellen van onderdelen hiervoor. De verantwoording voor de administratieve afhandeling van het bovenstaande in samenwer king met het secretariaat. Wij zoeken voor deze funktie iemand die voldoet aan de volgende eisen: Een technische opleiding op HTS- of MTS-niveau. Naast de beheersing van de Nederlandse taal een goede kennis van het Duits en Engels, zo wel in woord als geschrift. Een goed technisch inzicht alsmede gevoel voor kommercie. Goede kontaktuele eigenschappen en de bereidheid tot het werken in teamverband. Bij voorkeur enige ervaring in een gelijksoortige funktie. Leeftijd tot circa 30 jaar. De juiste kandidaat bieden wij een verantwoordelijke, zelfstandige funktie in een modern en groeiend bedrijf. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: PAC B.V. - Postbus 4187 - 2980 GD Ridderkerk, t.a.v. de direktie En waar kun je een snelle start maken in de scheepvaart- en expeditiebranche? Voor HAVO-ers, VWO-ers en MEAO-ers biedt Tempo-Team in samenwerking met één van de officiële scheepvaartscholen van de Rotterdamse haven de mogelijkheid tot het volgen van een 2-tal basis-opleidingen voor scheepvaart, expeditie, transport en luchtvracht. Het gaat om een avondopleiding van 8 maanden en een dagopleiding van 4 weken. De avondopleiding wordt gecombineerd met een baan in de betreffende branche, de dagopleiding gaat aan een baan vooraf. Voor toelating is vereist dat u niet ouder bent dan 23 jaar en tenminste Engels en Duits in het vakkenpakket hebt. Door het volgen van deze cursussen hebt u voldoende ondergrond voor een veelbelovende toekomst in de genoemde branches. De cursussen starten in september. Belangstellenden kunnen zich nu opgeven bij Saskia Kuyper of Hans van de Velde, afdeling scheepvaartpersoneel. Rotterdam, Lijnbaan 102a, tel. 010 - 413 64 80. Je hebt bijna je diploma op zak. Straks eerst even bijkomen. Lekker met vakantie. Maar daarna? Ga je stude ren? Ga je werken? Je kunt het ook combineren. Kom daarvoor maar eens praten met de Amro Bank. Vier dagen werken, één dag leren. Bij de Amro Bank kun je een commer ciële opleiding van het ECABO (econo mische en administratieve beroepsop leidingen) volgen. Die opleiding duurt twee jaar en wordt afgerond met een landelijk erkend diploma op MBO-niveau. En de kosten zijn voor onze rekening. Je gaat dan een dag in de week naar school, en de andere vier dagen werk je in een van onze kantoren. Daarvoor krijg je een normaal salaris. Een slimme manier om verder te leren en tegelijk aan je carrière te werken. Want reken maar dat je kansen krijgt binnen de Amro Bank. Een goed begin is het halve werk. Tijdens je opleiding loop je op verschil lende afdelingen stage. Je helpt cliënten met opnemen, storten en overboeken. En je geeft ze op verzoek de nodige inlichtingen. Naarmate je daarin meer bedreven raakt, krijg je meer verantwoordelijk heden. Want de nadruk komt steeds meer te liggen op het adviseren van onze relaties. Op den duur weet je nieuwe klanten ook te overtuigen van de uitstekende diensten en produkten die de Amro Bank te bieden heeft. Als je je diploma hebt gehaald, kom je na afloop van je contract in aanmerking voor een vaste baan bij de Amro Bank. Je kunt dan geleidelijk doorgroeien naar zwaardere functies. Dat stimuleren wij ook voortdurend met onze interne bedrijfsopleidingen. HAVO'ers en VWO'ers. Je hebt je HAVO- of VWO-diploma bijna op zak. In je pakket zit in ieder geval economie en handel of recht. Je bent tussen de 17 en 20 jaar. Je wilt graag verder leren. En je hebt veel gevoel voor service. Herken je je hier in? Dan kun je wat ons betreft meteen aan je sollicitatiebrief beginnen. Solliciteer bij de Amro Bank in de buurt. Er zijn in Nederland zo'n 760 Amro kantoren. Veel daarvan kunnen wel één of meer collega's gebruiken. Dus vast ook bij jou in de buurt. Reden te meer om snel een korte brief met je motivatie te sturen aan de Amro Bank. Dan hoor je er spoedig meer van. Het adres: Amro Bank, afd. Personeelzaken T.a.v. Mw. I. van Putten Van Oldenbarneveltplaats 22 3012 AH Rotterdam Produktie-Medewerk(st)ers Voor een zeer langdurige opdracht Dij een pro- duktiebedrijf in Maassluis zoeken wij handige, gemotiveerde produktiemedewerk(st)ers in 3-ploegendienst. Leeftijd: ca. 20 jaar en ouder. Ben je voor lange tijd beschikbaar reageer dan snel! Machine-Operators Voor een produktiebedrijf van dakdekmateria len zoeken wij gemotiveerde machineoperators voor in 2-ploegendienst. Opleiding LTS-niveau. Deze baan is voor onbepaalde duur. Rotterdam, Weena 113 McDonald's. Iedereen weet 't. McDonald's, dat is lekker eten in een vriendelijke en schone omgeving, waar je razendsnel gehölpen wordt. In Nederland zijn momenteel 58 McDonald's Een speciale vooropleiding is niet vereist. Wèl een speciale instelling: gevoel voor service. Omdat in elk McDonald's restaurant een snelle, vriendelijke bediening ei restaurants. Een aantal, dat nog steeds groeit, kraakhelder interieur net zo belangrijk zijn Omdat ook in Nederland de McDonald's formule steeds meer succes oogst: Kwaliteit, Service, Kraakhelderheid en Waar voor je geld. McDonald's groeit en is daarom voortdurend op zoek naar nieuw personeel. Enthousiaste vakantiekrachten (m/v) Wil je in de vakantie wat bijverdienen? Zoek je afwisselend werk en werk je 't liefst in een team van jonge enthousiaste mensen? vT' ti~ Dan is een vakantiebaan bij V McDonald's echt iets voor 1HL jou. Want wie in z'n vakantie y als de kwaliteit van het produkt. Hoeveel uren je werkt, en wanneer, bepaal je in overleg met de manager van het restaurant. Interesse? Zin om in de vakantie op zo'n leuke manier wat bij te verdienen? Maak dan snel telefonisch een afspraak. McDonald's Restaurant Zwart Janstraat tel. 010-4660585 Dhr. Aziz Chattou Coolsingel tel. 010-4144309 Dhr. Edgar Stemmerig Korte Lijnbaan tel. 010-4122817 Dhr. Otto Schouten Huisman B. V. en Itrec B. V. zijn twee bedrijven die een gezamenlijk specialisme hebben ontwikkeld op het gebied van zware hijs- en hefinstallaties voor scheepvaart en offshore, simulatoren en attracties voor pretparken, hydraulische en elektrische aandrijfsystemen. Itrec B.V. is het ingenieursbureau. Huisman B.V. is de produktie-afdeling, waar bovengenoemde constructies worden vervaardigd onder toezicht van diverse classificatiebureaus, zoals Lloyd's, Veritas, G.L., etc. Wegens uitbreiding van de produktie-afdeling zoeken wij diverse nieuwe medewerkers: (met ervaring op het gebied van draaien) (minimaal LTS-opleiding met Bemetel-diploma). Tevens dient hij zelfstandig tekeningen te kunnen lezen. (minimaal 6G). Voor de bovenstaande functies hebben wij de volgende persoon in gedachten: - Iemand die staat voor zijn vak en over een ruime dosis ervaring beschikt. Hij kan werken in teamverband, maar ook goed zelfstandig zijn taken verrichten. Het is u ongetwijfeld duidelijk, dat wij van onze mensen inzet, vakkennis en verantwoordelijkheid vragen. Wij zetten daartegenover een goed salaris, goede secundaire arbeidsvoorwaarden en een collegiale werkomgeving. Indien u in een van deze drie vakatures geïnteresseerd bent, kunt u kontakt opnemen met de heer O. Kies, telefoon 010-4374122. Sollicitaties met informatie over persoon, opleiding en ervaring kunt u richten aan: HUISMAN B.V., Postbus 10098, 3004 AB Rotterdam Voor ons kantoor te Rotterdam vragen wij voor zo spoedig mogelijke indiensttreding een: Functie-informatie: De medewerk(st)er zal in team verband worden belast met het typen van rapporten, verslagen en correspondentie ten behoeve van diverse afdelingen. 'Oranjewoud' is een snel groeiend ingenieursbureau met grote vesti gingen in Heerenveen (hoofdkan toor), Almere, Oosterhout, Rotterdam en Driehuis. De 950 medewerk(st)ers werken aktief aan de inrichting, re constructie en instandhouding van stad en land. Het werkterrein omvat wonen, werken, verkeer en trans port, recreatie en milieu. Het inge nieurswerk is onderverdeeld in een viertal hoofddisciplines, die teza men met de afdeling uitvoering het gehele werkterrein bestrijken. Wij vragen: - opleiding: MAVO/HAVO; - uitstekende typevaardigheid: - goede kennis van de Neder landse taal; - kennis van WordPerfect 5.0; - woonachtig in of in de nabije omgeving van Rotterdam. (vac. nr.: 3-30) Functie-informatie: - telefoonbediening; - receptiewerkzaamheden; - administratieve werkzaamheden. Wij verzoeken belangstellenden voor deze functie om hun schrifte lijke sollicitatie, onder vermelding van het vacaturenummer, binnen 8 dagen na verschijnen van dit blad te richten aan: Ingenieursbureau 'Oranjewoud' B.V District Zuid-Nederland T.a.v. de heer H. de Nie Postbus 40 4900 AA Oosterhout. Wij vragen: - opleiding MAVO/HAVO; - goede mondelinge en schrifte lijke uitdrukkingsvaardigheid; - kennis van WP 5.0 strekt tot aanbeveling; - woonachtig in of in nabije omgeving van Rotterdam. SU»..- KANTOOR Secretaresses m/v voor een advocatenkantoor in Rotterdam Centrum. Kunt u goed met een tekstverwerker omgaan en werkt u graag met Nederlandse en Engelse teksten, dan is dit een goede kans om tijdelijk aan de slag te gaan. Het betreft hier zowel banen voor enkele weken als voor enkele maanden. Voor informatie: 010 - 413 94 70, Louise Vla3blom Rotterdam, Lijnbaan 102a Schoolverlaters m/v voor een bedrijf in Rotterdam Centrum. Wij zoeken kandidaten op MAVO-/HAVO-niveau, die over enige typevaardigheid beschikken. Je gaat de telex bedienen, gegevens invoeren en archief werkzaamheden verrichten. Voor informatie: 010 - 413 94 70, Myriam Andriessen of Astrid Gouwens Rotterdam, Lijnbaan 102a GEZONDHEIDSZORG Verpleeghulpen m/v met ervaring. Voor diverse instellingen in Rotterdam, Schiedam en Capelle aan den IJssel zoeken wij ervaren verpleeghulpen, zowel op part-time als op full-time basis. Voor informatie: 010 - 4 12 01 88, Ideke Roelfsema of Caroline van Dijk Rotterdam, Lijnbaan 102a Ziekenverzorgenden m/v voor wie wij regelmatig part-time werk hebben in Rotterdam en omstreken. Een baan voor langere tijd behoort ook tot de mogelijkheden. Voor informatie: 010 - 4 12 01 88, Ideke Roelfsema of Caroline van Dijk Rotterdam, Lijnbaan 102a Para-medisch personeel m/v voor ziekenhuizen in Roterdam Centrum en Zuid. Wij hebben regelmatig werk voor medisch typistes/secretaresses en apothekers-, dokters- en tandartsassistenten. Deze banen zijn op part-time, maar vooral ook op full-time basis. Voor informatie: 010 - 4 12 01 88, Karen Gouyn Stook Rotterdam, Lijnbaan 102a A-, B- en Z-Verpleegkundigen m/v voor korte en langere tijd in dag-, avond- en nacht diensten. Wij hebben regelmatig werk voor u in zowel algemene als psychiatrische instellingen. Voor informatie: 010 - 4 12 01 88, Ideke Roelfsema of Caroline van Dijk Rotterdam, Lijnbaan 102a HORECA Huishoudelijke en keukenhulpen m/v voor diverse instellingen in Rotterdam en omg Ervaring is gewenst. Voor informatie: 010 - 414 58 88/414 57 33, afdeling horeca Rotterdam, Lijnbaan 102a Kantine-medewerkers m/v die in het bezit zijn van zwart/wit kleding. U kunt (in alle diensten) gaan werken bij diverse catering bedrijven in Rotterdam en omgeving. Voor informatie: 010 - 414 58 88/414 57 33, afdeling horeca Rotterdam, Lijnbaan 102a INDUSTRIE Produktie-medewerkers m/v voor diverse produktiebedrijven in Rotterdam (metaal, chemie, voeding). De werkzaamheden vinden plaats in 3-ploegendienst, zijn voor een langere periode en bieden goede vooruitzichten. Bent u in het bezit van een LTS-/MAVO-diploma en hebt u aantoonbare werkervaring in 3-ploegendienst, neem dan zo snel mogelijk contact met ons op. Voor informatie: 010 - 413 52 40, Jan Breedveld of Yme Canter Visscher Rotterdam, Lijnbaan 102a Uw krant. Een onmisbaar medium.

De Havenloods | 1990 | | pagina 8