1 H Een prima baan bij Albert Heijn voor herintredende vrouwen. wmw Esso zoekt onderhoudsfitters, machinemonteursen meet-en regeltechnici vóórhaar moderne raffinaderij in Rotterdam. sanamij b.v. Mensen maken de winkel Gemeente Schiedam ABEL Opleidingen in deeltijd Afdelingchef voorde kassagroep m/v Esso Nederland B.V. is de Esso werkmaat schappij die in nauwe samenwerking met de andere werkmaatschappijen in de Benelux aktiviteiten ontplooit op het gebied van de verwerking van ruwe olie en dé distributie en verkoop van olieprodukten aan de konsument en industrie. Wij beschikken over twee moderne raffinaderijen in Antwerpen en Rotterdam. De raffinaderij. In haar 30-jarig bestaan heeft de Esso Raffinaderij in Rotterdam-Botlek eerl reeks wijzigingen ondergaan om in te blijven spelen op de veranderende markt-behoefte. Met de grondige vernieuwing en de uitbreiding met een Flexicoker in 1986 behoort de raffinaderij tot de meest geavanceerde in de wereld. De baan. Bij Esso werkt u zelfstandig aan alle voorkomende reparatie- en onderhouds-werk- zaamheden van hoogwaardige procesapparatuur vanaf voorbereiding tot en met rapportage. Feitelijk wordt u ter verzekering van een veilig én betrouwbaar produktieproces bij alle voor komende werkzaamheden in uw vakgebied ingeschakeld. Ook uw kontakten met de afdeling Process en de technisch ondersteunende afdelingen spelen een belangrijke rol. Als Onderhoudsfitter en Machine monteur houdt u zich, naast het zelf uitvoeren van werkzaamheden in uw vakgebied, ook bezig met de volgende aspekten: u treft preventieve maatregelen, u maakt werkschetsen, voert grote Voorts begeleidt u werkuitvoeringen door contractors met betrekking tot veiligheid, kwaliteit en voortgang. Als Meet- en Regeltechnikus voert u zelfstandig preventief onderhoud en revisiewerk uit aan apparatuur, welke is aangesloten op computers en micro-processors. U verhelpt storingen aan de meet- en regelapparatuur van de raffinaderij en begeleidt tevens bij de uit voering van nieuwbouw werk en bedrijfsstops. Interne opleiding. U begint met een introduktietraining van twee maanden. Hierna gaat u, onder begeleiding van een coach, de eerste werkzaam heden in de fabriek uitvoeren. Dankzij een verdere gedegen theoretische en praktische training van in totaal ongeveer 5 jaar wordt u in staat geacht zelfstandig te kunnen werken. Tijdens deze opleidingsperiode maakt u een aan tal promoties Waardoor u de basis legt voor een geslaagde toekomst, als allround technician. De eisen. Voof de funkties van Onderhoudsfitter en Machinempnteur zoeken wij naar mensen met de volgende diploma's: - LTS-C/MAVO-C (Wis- en Natuurkunde), aangevuld met SOM-opleiding, t.w. voor de Onderhoudsfitter de richting Konstruktie en Plaatverwefking en voor de Machinemonteur de richting Onderhoudsbankwerker. - MTS Werktuigbouw Bij voorkeur enkele jaren ervaring in het vak- **1W&&- Voor de funktie Meet- en Regel technikus zoeken wij naar mensen met de volgende diploma's: - MTS in de richting Fijnmechanika, Energie techniek of Elektronica, aangevuld met een Applikatiekursus Meet- en Regeltechniek. - LTS-C/MAVO-C (Wis- en Natuurkunde) aangevuld met SOM-opleiding Onderhouds monteur Meet- en Regeltechniek. Bij voorkeur enkele jaren ervaring in het vak gebied. Voor alle funkties geldt een maximum leeftijd van 30 jaar. Wbt Esso biedt. Een baan (in dagdienst) met goede perspektieven, waar een uitstekend salaris tegen over staat. Bovendien bieden wij een goed pakket secundaire arbeidsvoorwaarden. Interesse? Als u wilt solliciteren kunt u voor het opvragen van een sollicitatieformulier tot 19.00 uur kontakt opnemen met de afdeling Personeelzaken, telefoon 010-4 87 43 01 of 010-4 87 42 00. Vanaf 19.00 uur tot 20.00 uur bestaat de mogelijkheid uw naam en adres via eén antwoordapparaat op telefoonnummer 010-4 87 42 00 in te spreken. Het sollicitatie formulier wordt u dan zo snel mogelijk toe- Uiteraard kunt u ook een brief schrijven naar Esso Nederland B.V., Afdeling Personeelzaken, Postbus 7150 (Botlekweg 121), 3000 HD Rotterdam-Botlek. Een psychotechnisch onderzoek maakt deel uit van de sollicitatieprocedure. Sens Label te Rotterdam-Schiebroek is Nederlands belangrijkste producent van labels (etiketten, wikkels, banderolles) voor verpakkingen bijv. in de genot- en voedingsmiddelensector. In 1896 begonnen als handelsdrukkerij is Sens Label uitgegroeid tot een moderne grafische onderneming met 150 personeelsleden, die op Europese schaal haar afnemers bedient. Door onze forse omzetgroei bestaat op diverse afdelingen behoefte aan goed gemotiveerde medewerkers/sters. DAMES (30 - 40 jaar) die in volledige dagdienst op accurate wijze onze produkten willen inpakken. PRODUKTIEMEDEWERKERS „8-22^, voor diverse funkties, waaronder assistent van de magazijnmeester en leerling snijder Sens Label biedt - Een goed salaris. - Ontwikkelingsmogelijkheden in werk en door opleiding. - Een grote mate van zelfstandigheid. - Gratificatie en goede sociale voorzieningen. Geïnteresseerd? Schrijf dan een brief met uw gegevens naar Sens Label, t.a.v. mw. M.J. van der Wal, Postbus 33017, 3005 EA Rotterdam. Tel. 010-4180081. Vlambloem 65 Postbus 81054 3009 GB Rotterdam-Ommoord tel.nr. 010 - 4215594 Fabrikant en leverancier van grootkeuken- en sterilisatieapperatuur voor zieken huizen, verpleeghuizen etc., vraagt voor spoedige indiensttreding: a METAALBEWERKERS In onze produktieafdeling wordt een groot gedeelte van de apparatuur, welke deel uitmaakt van ons leveringsprogramma, vervaardigd, voornamelijk uit roestvrijstaal. Nadat enige ervaring is opgedaan in ons bedrijf, kunnen wij aan de geschikte kandidaten een gevarieerde werkkring aanbieden. b AANKOMENDE INSTALLATIEMONTEURS Voor het plaatsen en installeren van onze installaties bij ziekenhuizen en instellingen door het gehele land. Vereiste: LTS-diploma. rijbewijs BE. Leeftijd: ca 30 jaar. Het salaris zal worden vastgesteld in overeenstemming met leeftijd en ervaring. Verder bieden wij uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals een dertien de maand en t.zj. opname in het pensioenfonds. Sollicitaties te richten aan bovenstaand adres. liti11 Polytechnische Faculteit Hoger Technisch en Hoger Nautisch Onderwijs De Hogeschool Rotterdam Omstreken telt 4 faculteiten: de Faculteit Educatieve de Faculteit der Kunsten en Architectuur; de Polytechnische Faculteit; de Faculteit Welzijn, Arbeidsverhoudingen en Gezondheidszorg. Aanmeldingsspreekuur ma.' 27 augustus van 18.00 tot 20.00 uur. Opleiding: - Bouwkunde - Civiele Techniek - Elektrotechniek afstudeerrichtingen energietechniek informatietechniek technische computerkunde - Informatica afstudeerrichtingen computer integrated manufacturing (CIM) hoger informatica onderwijs (hio) - Werktuigbouwkunde afstudeerrichtingen constructietechniek energietechniek produktietechniek/produktie-automati- sering 3-jarige deelcursussen - hogere betontechniek (hbt) - hogere staaltechniek (hst) - hogere elektronica (he) - hogere computerkunde (hck) - hogere constructietechniek (hct) - hogere produktietechniek (hpt) Hoger Technisch en Hoger Nautisch Onderwijs, G.J. de Jonghweg 4-6, 3015 gg Rotterdam, telefoon oio - 436 62 44. hr&o baant een weg naar de toekomst Bij Albert Heijn staat een managementteam van bedrijfsleider en afdelingchef voor de taak om een zaak met tientallen medewerkers en een miljoenenomzette runnen. Daarom zoekt Albert Heijn in Rotterdam e.o. mensen die leiding kunnen geven in de supermarkt en verantwoordelijkheid kunnen dragen voor één van de afdelingen. Middelbare opleiding en ervaring in de detailhandel zijn gewenst! Deze functie vraagt veel vakkennis van commercie, geld- en goederenstroom, promotie en personeel. Maar daarvoor zijn bij Albert Heijn ook interne opleidingen en cursussen. Leeftijd tot ca. 40 jaar. Wil je meer weten over de mogelijkheden neem dan contact op met mevrouw T Heijnen, telefoon: 010 - 43 85 87, of stuur een kort briefje met persoonlijke gegevens naar Albert Heijn, Postbus 13,3190 AA Hoogvliet, t.a.v. mw. M. Erkelens. albert heijn ni ff Gemeentewerken Schiedam: Algemene informatie: Bij de groep Post- en Archiefzaken van de Stafafdeling Directie-Secretariaat van de dienst Gemeentewerken kan worden geplaatst een: Medewerker registratuur (v/m) Informatie over de functie: Functie-eisen: Salaris: De groep Post- en Archiefzaken maakt deel uit van de Stafafdeling Directie-Secreta riaat en heeft als taak de verwerking van de poststromen, de archivering, documentai re informatievoorziening en de interne en externe postverzending. De groep telt 5 medewerkers. In het kader van de totale post- en archiefbehandeling zal betrokkene in eerste aanleg worden belast met; - het uitlenen van dossiers en verstrekkeen van informatie uit het semi-/statisch archief; - het opschonen en inventariseren van dossiers; - het zorgen voor vernietiging van daarvoor in aanmerking komende stukken, met daarbij samenstelling van vernietigingslijsien; - het overdragen van geschoonde en geïnventariseerde archieven naar het gemeen tearchief. - M.B.O.-opleiding aangevuld met de afgeronde S0D-I opleiding of bereid zijnde deze opleiding te volgen. - Goed in teamverband kunnen werken. Het salaris bedraagt afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring bij aanstelling maxi maal 3.071bruto per maand. Doorgroei naar 3.234,- bruto per maand behoort tot de mogelijkheden. Nadere informatie en sollicitatie: Kandidaten wordt verzocht hun sollicitatie binnen 14 da gen te zenden aan de Dienst Gemeentewerken, ter attentie van de Stafafdeling Personeel en Organisatie, Postbus 61, 3100 AB Schiedam, onder vermelding van vacature nummer GW 90.017. Nadere informatie kan worden verkregen bij de Stafafdeling Personeel en Organisatie telefoon 010-4260500, toestel 243.

De Havenloods | 1990 | | pagina 9