gezocht A-verpleegkundige kun je nu óók worden via een part-time opleiding! Arbeids' Bureau Vakbekw: (LTS-ers e technici MTS-ers WTB) Dagcentrum SOEDA is een onderafdeling van de afdeling volwassenen van Riagg Rotterdam Zuid. Het dagcentrum biedt dagbesteding aan mensen met een psychiatrische achtergrond. Dagcentrum SOEDA vraagt voor haar op te starten experimentele arbeidsprojekt per 01-01-1991: 1.werkbegeleider lunchroom/kantine (m/v) 32 uur 2. werkbegeleider onderhoudsdienst (m/v) 28 uur 3. individueel trajektbegeleider (m/v) 20 uur Het arbeidsprojekt heeft tot doel t.b.v. mensen met een psychiatrische achtergrond: - arbeidstrainingsprogramma's op te zetten en uit te voeren; - beschermde arbeidssituaties te realiseren; - begeleiding vorm te geven bij arbeidstraining, beschermd en régulier werk. Voor alle funkties geldt: - kennis van, ervaring en affiniteit met de doelgroep; - eigen kennis en vaardigheden over kunnen dragen op de doelgroep; - enthousiaste en positieve werkinstelling; - in samenwerking met de andere werkbegeleiders vorm en inhoud kunnen geven aan het arbeidsprojekt. T.a.v. de afzonderlijke funkties geldt: 1. WERKBEGELEIDER LUNCHROOM/KANTINE Funktle-inhoud: - het opzetten en exploiteren van een kleinschalige lunchroom/kantine; - het opleiden en begeleiden van beoogde werknemers in de voor de horeca benodigde kennis en vaardigheden. Funktie-eisen: - afgeronde opleiding horeca, CCD; - ervaring in de horeca; - leeftijd vanaf 25 jaar. Arbeidsvoorwaarden: - salariëring conform CAO-AGGZ, schaal 4. 2. WERKBEGELEIDER ONDERHOUDSDIENST Funktie-inhoud: - het opzetten en beheren van een onderhoudsdienst voor werkzaamheden in en om huis; - het opleiden en begeleiden van werknemers in en tijdens onderhouds werkzaamheden. Funktie-eisen: - kennis en vaardigheden in onderhoudswerkzaamheden in en om huis; - opleiding op technisch gebied; - praktische ervaring met dit werkgebied; - leeftijd vanaf 25 jaar. Arbeidsvoorwaarden - salariëring conform CAO-AGGZ, schaal 4. 3. INDIVIDUEEL TRAJEKTBEGELEIDER Funktie-inhoud: - het stimuleren en begeleiden van mensen uit de doelgroep naar en tijdens arbeid en beschermde of reguliere situaties. Funktie-eisen: - inzicht in draagkracht en draaglast van mensen met een psychiatrische achtergrond; - inzicht in de eisen gesteld aan werknemers; - diploma B-verpleegkunde met 5 jaar ervaring of diploma SPV; - leeftijd vanaf 25 jaar. Arbeidsvoorwaarden: - salariëring conform CAO-AGGZ, afhankelijk van opleiding max. schaal 10. Met betrekking tot alle funkties geldt dat arbeidskontrakten in eerste instantie worden aangegaan voor een jaar. Bij gebleken suksesvolle ontwikkeling van het projekt bestaat de mogelijkheid het arbeidskontrakt om te zetten in een vast kontrakt. Voor meer informatie kunt u kontakt opnemen met mevrouw M.Y. van Duijn, hoofd dagcentrum SOEDA, tel. 010-428 06 88. RIAGfi Sollicitaties kunt u tot 2 weken na publikatie van deze advertentie richten aan de afdeling ■T i l 11% personeelszaken, Riagg Rotterdam Zuid, L U I V Postbus 5250, 3008 AG Rotterdam. 15 leerling container- en stukgoedsjorders ervaren stukgoed- en containersjorders heftruckchauffeurs expeditiemedewerkers Rotterdam en Amsterdam Uitzendgroep ALPHA/ Intercedent Veel geld verdienen Wordt bezorger bij interlanden spreig'roep Huis-aan-huis verspreiding folders en kranten Telefonisch aanmelden 09.00-17.00 uur, tel. 010 - 4 69 96 26 4 69 96 92 4 69 96 12 Uniek in Nederland Wie A-verpleegkundige wil worden, maar niet de gehele dag beschikbaar is om daar voor opge leid te worden, kan zich nu aanmelden voor een part-time opleiding. Dat was nog niet eerder mogelijk in Nederland! Het Arbeidsbureau en de Stichting Samenwer kende Ziekenhuizen Rijnmond gaan op 1 maart 1991 met deze opleiding van start. Hoe en waar De part-time opleiding A-verpleegkundige duurt 3 jaar en 10 maanden, inclusief een intro- duktieperiode van drie maanden. De opleiding vindt plaats op de Prinses Margriet School, 's Gravendijkwal 21 in Rotterdam. Voor wie bestemd Herintredende mannen en vrouwen in de leef tijd van 25 t/m 40 jaar en minimaal drie jaar werkloos kunnen zich voor deze part-time oplei ding aanmelden. Als vooropleiding is een diploma MAVO-4 of MAVO D-nivo vereist. Wie niet in het bezit is van dit diploma, maar wel kwa leeftijd en maatschappelijke ervaring in aanmerking meent te komen, kan ook reageren. Dienstverband Er zijn voorlopig 26 plaatsen beschikbaar, ver spreid over een vijftal ziekenhuizen in de regio Rijnmond. Daarbij gaat het om een dienstver band van minimaal 20 uur en moet er de bereid heid zijn om onregelmatige diensten te draaien. Belangstelling? Neem dan snel kontakt op met mw. H.M. Chin A Sen, consulent personeelsvoorziening, tele foon 010-4039480 of schrijf naar: Arbeidsbureau Rotterdam t.a.v. mw. H.M. Chin A Sen Antwoordnummer 5200 3000 VB ROTTERDAM (een postzegel in niet nodig) Op 20 november a.s. zal de eerste informatiebijeenkomst plaatsvinden. Kun je je ambitie kwijt In een supermarkt? Bij Albert Heijn zeker. Want Iedere winkel Is een bedrijf op zich. Met 100 150 man personeel. En met 10.000 tot^O.OOO klanten per week. Daar voor hebben we mensen nodig die leiding kunnen geven en verantwoording kunnen dragen. Het vervullen van de functie van assistent-afdelingsmanager is een eerste stap In die richting. ASSISTENT-AFDELINGSMANAGER Om in aanmerking te komen moet je tussen de 18 en 25 jaar oud zijn en heb je een MAVÓ-dlploma of een gelijkwaardige opleiding nodlg. Enige ervaring In de detailhandel is een voor deel, maar niet absoluut vereist. De uitstekende interne en externe opleidingen bij Albert Heljn kunnen je helpen om 't vak snel in je vingers te krijgen. En om hogerop te komen, als je •.echt van aanpakken weet. Heb je interesse? Loop het dichtstbijzijnde filiaal binnen en vraag naar de supermarktmanager of bel tijdens kantooruren onze personeelslljn 06-05 30, voor het maken van een afspraak of voor het toesturen van meer informatie. Bel of schrijf voor meer informatie J.P. van Oosterhoud, Area- kantoor Albert Heijn, Postbus 13, 3190 AA Hoogvliet. Telefoon 010-4387155. Ben je goed genoeg voor onze klanten Qft Wescon is een aannemingsbedrijf met een uitstekende reputatie in binnen- en buitenland. Onze activiteiten omvatten onder andere nieuwbouw en onderhoud van industriële installaties, voornamelijk in de chemische en petrochemische industrie (zowel on- als offshore), samenstellen en aanleggen van pijpleidingsgonstructies, plaatsen van apparatuur en machines, instrumentatie, elektrotechnische projecten en industriële reiniging. Er wordt overwegend in projectteams gewerkt. bieden wij een uitdagende werkomgeving in de chemische/ petrochemische industrie èn goede toekomstperspectieven In verband met onze wens tot versterking en groei van onze organisatie hebben we de volgende vacatures voor ons rayon Wesóon Rijnmond Quality Control Engineer In de projectorganisatie bent u verantwoordelijk voor het opstellen, c.q. naleven van keuringsplannen en de totale kwaliteitsregistratie. Vereisten; Opleiding MTS-Werktuigbouwkunde, aangevuld met Middelbare Lastechniek (NIL) en Filmlezen (SKNDO level II). Ervaring met planning, coördinatie en uitvoering van de relevante kwaliteitscontroles in de chemische en/of petro chemische industrie. Kennis van de Engelse taal. Material Engineer Binnen de projectorganisatie bent u verantwoordelijk voor keuring, identificatie, behandeling, opslag en admini stratie van aNe geleverde materialen en equipment. Voor deze functie vragen wij van u MTS-Werktuig bouwkunde en aantoonbare ervaring met het totale beheer van materialen, toegepast in de chemische en/of petro chemische industrie. Kennis van de Engelse taal. U bent bekend met de logistieke processen, ervaring in expediting is een pré. Planners/ Werkvoorbereiders Voor deze functies vragen wij als minimum een op leiding MTS-Werktuigbouwkunde of gelijkwaardig en ervaring in de petrochemische sector. Ervaring met PC-gebruik is gewenst (onder andere Primavera en/of Lotusl -2-3 en/of Artemis). Machine bankwerkers Wij vragen hiervoor minimaal een LTS-opleiding, aan gevuld met Bemetef en enige jaren ervaring. Pijpf itters Naast minimaal een LTS-opleiding vragen wij van u enige jaren ervaring. Pijplassers Voor deze functie vragen wij een LTS-opleiding, aangevuld met ten minste het lascertificaat G6 Stoomwezen en T.I.G. Voor alle functies geldt: U gaat zich bezig houden met mechanische werk zaamheden in de chemische- en petrochemische industrie. In voorkomende gevallen bent u bereid uw werkzaamheden te verrichten in de grensgebieden van België. Het bezit van goed vakmanschap, rijbewijs B en eigen vervoer is onontbeerlijk. Zelfstandigheid en het kunnen functioneren in teamverband zijn noodzakelijk. Wij bieden: Wij bieden u een uitdagende werkomgeving met gevarieerd en interessant werk en dé kans Óm zich te bé- wijzen. Naast vete! ruimte voor initiatief en zelfstandigheid kunt u rekenen op een uitstekend pakket secundaire arbeids voorwaarden, Het salaris is uitstekend en de bedrijfssfeer is zonder meer goed, waarbij veel aandacht wordt besteed aan opleiding en training, waarvan de kosten door het bedrijf, worden gedragen. Informatie en sollicitatie: Voor meer informatie over deze functies kunt u tijdens kantooruren contact opnemen met de heer J. Hagestein, telefoon 018-19-70500 of eventueel na 20.00 uur privé 01680-23089. Voor het aanvragen van een sollicitatieformulier kunt u tijdens kantooruren bellen met de afdeling Personeelszaken, telefoori 03480-78211. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan Wescon B.V., afdeling Personeelszaken, t.a.v. de heer C. Peters, Postbus 376, 3440 AJ Woerden. Wescon maakt deel uit van het Stork con cern, een groep van marktgerichte onder nemingen met een breed programma van kapitaalgoederen en industriële verbruiks- produkten ten behoeve van de druk-, coating- en voedingsmiddelenindustrie, alsmede activiteiten en produkten voor de industriële dienstverleningsmarkt. In binnen- en buitenland werken méér dan 15.000 medewerk(st)ers. Decentrale aan pak, klantgerichte produktontwikkeling en een wereldwijde marktbewerking kenmer ken het ondernemingsbeleid. EEF HUUB B.V. is een middelgrote officiële Opel- en Isuzu-dealer voor Rotterdam met vergevorderde uitbreidingsplannen. hebben in de functie van: AUTO-POETSER De juiste kandidaten voor bovengenoemde functie zullen wij uitstekend honoreren. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan Eef Huub B.V. horecapersoneel gevraagd Vroom en Dreesmann Hoogstraat Part-time Horecamedewerkers m/v voor haar restaurant La Place La Place bestaat uit drie onderdelen: De servicegroep, de koude gerechtengroep en de warme gerechtengroep. Via een intern opleidingsprogramma doorlopen alle medewerkers alle onderdelen zodat ze na enige tijd bekend zijn met alle groepen binnen La Place. Een hele afwisselende baan dus! Als je een opleiding hebt op L.B.O.-niveau en tussen de 18 en 35 jaar bent dan kun je solliciteren. Je brief kun je sturen naar: Lunchroom "Leonie", winkel centrum Oosterhof vraagt part time MEDEWERKER (m/v) voor enkele middagen p/w. Liefst met ervaring. Tel. 010- 4559436. Eventueel student(e). Gevraagd BARJUFFROUW 18- 35 jr voor nette bar in Rotter- dam-Zuid tel. 010-4230182. Gevr. HULP voor in snackbar en keuken van Dinsdag t/m Za terdag van 11 uur tot 20 uur, of part-time tel. 010-4563929. Meisje gevraagd voor snackbar en keukenhulp van maandag tot vrijdag van 11.30 tot 20.30 uur. "ROJA" Vierhavensstraat 145, Rotterdam. Tel. 476.11.35. Gevraagd: Ervaren full/part- time MEDEWERKSTER voor snackbar/cafetaria te Capelle- Schollevaar 010-4587499. Te koop op alle kantoren var De Havenloods en Het Zuiden, boeken over Oud Rotterdam, inlichtingen 010-4699911. diverse vakatures Publiciteitsonderneming P.J. v. Puffelen BV zoekt op korte termijn: Reclameverzorgers groot rijbewijs, CCVB niet nodig. Voor nr sr info, belt U: 010 - 4048120 Rotterdamse Papier Industrie Welke 65 wil er twee dagen per week wat bijverdienen als Chauffeur van bestelwagen in de stad Rotterdam Voor reakties of informatie: 078 - 193.333. U vraagt naar de heer Voskuijl of de heer van Herwijnen. vervolg van deze rubriek elders in de krant

De Havenloods | 1990 | | pagina 6