iün Welkom bij de Konmar Rotterdam als assistent chef broodbakkerij. T7TVTTT~n? vertegenwoordigers Met werkend leren maak je er meer werk van! I I familie konmar WAKKERE RAKKER onderhoudsmonteur m/v onderhoudselektricien m/v Ubo, Verzekeringen met 'n gezicht DE HAVENLOODS - DONDERDAG 8 NOVEMBER 1990 45-368 In februari 1991 start Computerij Op leidingen in het kader van het leerling- stelsel-Ecabo weer met de succesvolle in- formatica-dagopleidingen, die één jaar duren. In samenwerking met het bedrijfs leven en de streekschool wordt jongeren vanaf 17 jaar - zowel jongens als meisjes - de kans geboden om door een combinatie van werken en leren te worden opgeleid tot: 1. Applicatie Ontwikkelaar 2. Applicatie Gebruiker 3. Applicatie Beheerder 4. Applicatie Programmeur 5. Medewerker Logistiek Management. Een vijftal opleidingen met theorie, praktijk én perspectief, want in 1990 vond ruim 80% van de deelnemers binnen 3 maanden een baan mét toekomst! Boven dien zijn deze opleidingen voor iedereen toegankelijk, dankzij de overheidssubsi dies voor deze opleidingen. Computerij Opleidingen beschikt over een eigen team deskundigen, dat cursisten snel en bekwaam opleidt. De opleidingen worden uitgevoerd in samen werking met de streekscholen. De praktijk trainingen worden gegeven in de Compu- -terij opleidingscentra, de theorie kan wor den gevolgd op: - streekschool Rijnmond zuid - streekschool Rijnmond noord of - 't Midveld college te Dordrecht. Aan het eind van de opleiding heb je een waardevol diploma, waarmee je kans op werk een stuk groter is geworden. Belangstelling? Maak er dan nu werk van en vul de bon in voor een informatiepakket. Of bel met Computerij Opleidingen. Telefoon: 010-4364800. Open huis. Speciaal voor deze opleidingen houdt Computerij open avonden op 20 novem ber en 11 december aan de Van Vollenhove- straat 10 te Rotterdam. Vanaf 19.00 uur ben je daar van harte welkom! T ik wil graag meer informatie over I II cL de leerlingwezen-opleidingen, die in februari 1991 weer van start gaan. I Naam Voorletters Adres Postcode I Woonplaats Telefoon m/v Vul de bon in en stuur deze vandaag nog naar Computerij Opleidingen. I Antw.nr 40186, 3040 VB Rotterdam (geen postzegel nodig). Computerij Opleidingen. De doordachte oplossing. Voor iemand die niet zo maar een baan wil hebben, verantwoordelijk werk aankan en in een leuk team wil komen te werken, bieden wij uitkomst. Bel eens naar dhr. Putters, 010-4557799. Hij vertelt je alles over het 'werken bij de Konmar. even voorstellen DE w'i zijn een echt team met gevoel voor elkaar. Doen veel dingen samen oolc buiten werktijd. tn,e kunt bij de Konmar bouwen aan je toekomst. Gratis doorstuderen terwijl je werkt. Wel voor alle officiële diploma's. Als (e wilt aanpakken, maar ook wilt lachen, ben je bij ons aan het juiste adres. n"et salaris is prima Gevraagd: Bakkers werken als de rest van Nederland noa lekker ligt te slapen. Maar niet in onze winkelbakkerij. Daar wordt het brood gebakken waar de klant bij staat. De hele dag door. Verser dan vers. Wij zoeken een assistent-chef produktie, tot 30 jaar, die in het bezit is van een gezel en eerste gezel diploma. Af en toe zal hij de chef moeten vervangen. Vandaar dat leiding geven hem niet vreemd moet zijn. De Konmar biedt een prima salaris en dito vooruitzichten. Dus uitgeslapen bakkers, die er geen bezwaar tegen hebben als tijdens het werk af en toe flink gelachen wordt, bellen nu onze bedrijfs leider dhr. Putters, 010-4557799. Ook voor 'n oriënterend gesprek. Vers, vriendelijkvoordelig. VAKDIPLOMA BEVEILIGINGS BEAMBTE Maandagavond 19.00-22.00 uur start 03-12-1990 f 625.- Inlichtingen: INTEGRA BEVEILIGINGS OPLEIDINGEN S 01883-20208 pbc ^iiinnHraolJOacD'Dta] CHAUFFEUR/ADMINISTRATIEF MEDEWERKER (M/V) ferlijk 22.00 FUNCT1E- 50, binnen 10 dogen Uw krant. Een onmisbaar medium INSTRUMENTA RIDDERKERK Technische Instrumentmakerij voor de scheepvaart en industrie. Postbus 3020, 2980 DA Ridderkerk Een INSTRUMENTMAKER Een ELECTR0NICUS Kandidaten met ervaring op het gebied van meet, en controle-instrumenten genieten de voorkeur. Uw leeftijd ligt tussen 25 en 30 jaar. Uw schriftelijke reactie liefst met C.V. aan boven staand adres t.a.v. Dhr. P.J. Hickendorff. A. VAN DER VELDEN S GRINT- EN ZANDHANDEL B.V. Vraagt voor haar grint- en zandhan- del aan de Schaardijk te Rotterdam (Kralingseveer) een TERREINMEDEWERKER De werkzaamheden bestaan uit het assisteren in de grint- en zandhan- del en het helpen van onze klanten. Wij zoeken een enthousiaste mede werker die ons wil helpen deze handelsaktiviteiten verder uit te bouwen. Belangstellenden voor deze funktie wordt verzocht telefonisch een af spraak te maken met de heer G.M. de Groot, tel. 010-4500027. A. van der Velden'sGrint- en Zandhandel B.V. Schaardijk 509 3064 AN Rotterdam STICHTING HILLEVLIET De stichting Hillevliet is een beschermende Woonvorm, waarin 24 mensen met een chronisch psychiatrische handicap worden geholpen om weer een eigen plek in de maatschappij in te nemen. BEGELEIDER m/v Het betreft een full-time funktie (38 uur p.w.). Wij zoeken medewerkers die: - zorg dragen voor, en begeleiding geven aan de bewoners - bereid zijn om onregelmatige- en slaapdiensten te verrichten - bereid zijn om alle voorkomende (ook huishoudelijke) werkzaamheden te doen. - zowel zelfstandig als in een klein teamverband kunnen werken - die een protestants christelijke levensovertuiging hebben of deze identiteit van de instelling respecteren. Nadere informatie is tijdens kantooruren (telefonisch) verkrijgbaar op onderstaand adres waarnaar u tevens uw schriftelijke sollicitaties kunt richten. Het adres is: Dordtsestraatweg 763, 3075 BH Rotterdam. Tel. 010-4322462. Van Leer Nederland BV is een bedrijf met vestigingen in Amsterdam, de Botlek, Pernis, Utrecht en Vreeland. Van huis uit zijn wij vatenmakers, vooral van stalen vaten en sluitingen. Met de ontwikkeling van de verpakkingsmarkt is daar echter een breed scala van emballageprodukten bijgekomen. Voor onze vatenfabriek te Pernis (Shell-terrein) zoeken wij op korte termijn een en een Zij zullen deel uitmaken van de onder houdsploeg en zeer zelfstandig werk zaam zijn. Functie-eisen onderhoudsmonteur: diploma LTS Bemetel of MTS-Wtb; kennis van hydrauliek, pneumatiek en besturing; ervaring met autogeen en elektrisch lassen. Functie-eisen onderhoudselektricien: diploma LTS-E en VEV/TBI of MTS-E; kennis van digitaaltechniek en/of PLC- ervaring. Tot aanbeveling strekt ervaring in soort gelijke werkzaamheden. Neem voor informatie contact op met de heer H. de Buck, Van Leer Nederland BV, Vondelingenweg 599, 3196 KK Vonde lingenplaat Rotterdam, telefoon (010) 416 38 11 (overdag), (01883) 1 49 39 ('s avonds), of stuur uw schriftelijke sollicitatie naar bovengenoemd adres. Van Leer Packaging Worldwide Ubo Verzekeringen is met ruim 250 medewerkers een middelgrote verzekeringsmaatschappij van de N.V. Bouwfonds Nederlandse Gemeenten en het Christelijk Nationaal Vakverbond, die alle verzekeringen verzorgt voor het gezin. Dit verzekeringspakket omvat behalve begrafenis- en levensverzekeringen alle schadeverze keringen, zoals brand-, auto-, ongevallen'-, reis- en aan sprakelijkheidsverzekeringen. Ubo Verzekeringen werkt met vaste en vrije vertegenwoordigers die allen het Ubo verzekeringsprodukl vakbekwaam en met zorg ver kopen. Zij bepalen het gezicht van Ubo Verzekeringen. Onze doelstelling is het verkopen van die verzekerin gen waaraan elke persoon of elk gezin in Nederland behoefte heeft, op een economisch verantwoorde en maatschappelijk aanvaardbare wijze. Wegens uitbreiding van ons verkoopapparaat, dat zich onder andere richt op de gezinsmarkt via persoonlijke (advies) ver koop, zoeken wij twee m/v één voor het werkgebied Rotterdam/Capelle aan de IJssel en één voor het werkgebied tussen Hoogvliet en Hellevoetsluis. De werkzaamheden omvatten het contact onderhouden met de bestaande kern van verzekerden en het uitbreiden van deze kern, het verkopen van verzekeringen, het regelen van schades, kortom een gevarieerde werkkring. Naast periodieke interne opleiding, zorgt een inspecteur voor inwerking en blijvende begeleiding. De betrokkenen dienen te beschikken over: - Een opleiding op MAVO-niveau aangevuld met tenminste het Assurantie B-diploma of het MEAO-diploma (commer ciële richting), inclusief het vak assurantiën; - Een commerciële instelling; - Goede organisatorische en contactuele eigenschappen; - Goede uitdrukkingsvaardigheid; - Een positieve instelling t.o.v. onze doelstelling; - Het rijbewijs B; - Na verloop van tijd krijgt u mogelijk de beschikking over een PC, zodat kennis van PC-gebruik nodig is. Voorlopig zal een tijdelijke aanstelling voor één jaar worden overeengekomen. Bij gebleken geschiktheid zal deze wor den omgezet in een aanstelling voor onbepaalde tijd. Salariëring vindt plaats overeenkomstig onze CAO. Tevens gelden diverse secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals kerst en winstgratificatie, een premievrij pensioen, 25 vakantieda gen, een gunstige hypotheekregeling en een aantal andere personeelsregelingen. In een eventueel gesprek zullen wij u hierover graag meer vertellen. De aan te stellen kandidaat dient in het werkgebied woon achtig te zijn of bereid zich aldaar te vestigen, waarbij onze voorkeur voor Rotterdam/Capelle aan de IJssel uitgaat naar Rotterdam-Centrum en voor het werkgebied Hoogvliet/Helle- voetsluis naar Spijkernisse. Wanneer u interesse hebt voor deze functie en uw leeftijd tussen 25 en 35 jaar ligt, verzoeken wij u uw schriftelijke solli citatie te richten aan Ubo Verzekeringen, afdeling personeels zaken, Postbus 104, 3500 AC Utrecht. (Oudenoord 2, 3513 ER UTRECHT, tel. nr. 030-334145)

De Havenloods | 1990 | | pagina 20